Prosím o radu... Arab

Prosím o radu... Arab

Ahoj všichni, nedávno jsem začala chodit s Egypťanem. Upřímně, co si budeme povídat... Růžové brýle nechci sundavat,ale přec se chci poradit jestli někdo z Vás nemá zkušenosti. Moc by mi to pomohlo. Důveřuj, ale prověřuj. Určitě všichni nejsou stejní, ale ráda bych slyšela nějaké zkušenosti. Děkuju mockrát... Karol
20.5.2006

Diskusi založil(a) 20.5.2006 karolll

reagovat Emilie 26.9.2014 17:27  1%    +  -

Míša: Ahoj miso ja mam kamarada z egyptu a pisem si je mu 20 a me 22 zamiloval se do me na dovolene v egypte na prvni pohled. Hned mi rek ze me miluje nevim jestli mu mam verit, jestli si seme nedela jen srandu. velmi jse mi libi je nadhernej ,rikami ze jsem jeho zivot a prvni a posledni kterou miluje pisem si teprv 2 tydny a on me uz miluje. poslal mi svou adresu fotky sve rodiny atd nevim co mam delat ,ale uvedomila jsem si ze bezneho nemuzu byt ze mi chybi velmi .Dekuji za jakoukoliv radu .Omlouvam se za chyby v tekstu ale psala jsem to na rychle . Emilie

reagovat monika 27.12.2012 22:01  1%    +  -

Ahoj holky muj je taky arab je mi snim dobre mame se rady a to mu je 45a mne 19 jsem stasta ze ho mam je to muj z

reagovat ¨Nikol 17.12.2012 19:35  1%    +  -

Šarí: Waheshtany je chybíš mi :-)

reagovat axell 25.7.2012 0:44  5%    +  -

Míša:
mě to velice zajímá taky, začala jsem chodit s iráčanem... nejsem žádná holka, ale ve středních letech, on také,,,

reagovat =) 15.7.2012 16:50  1%    +  -

Já mám Tunisana a jsem nadmíru spokojená, je to katolík a mám se s ním jak princezna =)) Určitě se toho holky nebojte, zkusit se má všechno a pokud nezkusíš nevíš =))A vrátit se můžete kdykoli, takže pokud to cítíte srdcem, jděte do toho =))

reagovat Kiki 19.9.2011 12:15  1%    +  -

Jindřiška Burgerová:

A to že jí a její dceru odtáhl do Íránu proti její vůli a na Korán přísahal, že to bude jen 14 denní dovolená, to je v pořádku?

reagovat Míša 19.7.2011 23:06  1%    +  -

ahoj karol, jsem z egypťanem už 2 roky... vzali jsme se v Egyptě a já byla ta kdo tam chtěl žít, a on byl ten kdo mě přemlouval at tam nezustaneme, protože věděl, že se ráda bavím jsem společenský typ, a tam sice venku nesmíš nějak ponižovat chlapa to zanemná bavit se z jeho kamaradama ci tak, ale doma si panem ty ... děti i manžel doma poslouchají tebe... anrozdil od českých mužů jsou věrní a zabezpečí rodinu a neubližují ti ... jsou jiní a jestli že vidíte jen to špatný holčiny tak to vám enpomůžu neříkám, že každý je takový jako ten můj ale určitě jsou většina takhle vychovaní i tam už existuje moderní svět a i když jsou jiní tak spíše k lepšímu .... proččeská žena když je v domacnosti je normální ale arabka je utiskována??? neni to pravda spíše muži jsou stydlivý a je vše na ženách ti arabove pro svoje ženy žijou a dělají vše proto aby byli štastný kam se hrabou evropani!!! kdybys chtěla vědět víc napíšu ti email vim jaký to je když ti každý radí negativně můžeme se i sejít jestli budeš chtít pa Míša MISULking@seznam.cz

reagovat mareee 30.6.2011 13:08  1%    +  -

ahoj, co se muslimů týče, tak tady včr se k tobě bude chovat pěkně. možná i nějaký čas v egyptě, ale at uz je to jak chce, je pravdepodobné že se nechá ovlivnit rodinou a bude takovej jako vetsina muslimů. do egypta bych s ním radši nechodila.

reagovat Dena 31.5.2011 18:30  1%    +  -

Ja mam araba a jsem stastna:)

reagovat Jindřiška Burgerová 27.1.2011 12:10  1%    +  -

Bez dcerky neodejdu:Íránec neuznaný v USA přemluví ženu k cestě domů.Ona zesměšňuje modlitbu,nezúčastní se jí,není muslimka.Všechno jí vadí-i naučit se jazyku muže,s nímž má dítě.Přijmout manžela jako muslima-a o tom věděla je pro ni nepřípustné.On mi připadá jako štvanec,je pro smích rodině ,žena se mu straní a chce ho opustit,čímž ho zostudí ještě víc.Chápu jeho počínání,je to podle rčení:zoufalí muži dělají zoufalé věci.Vinu nese jednoznačně ONA!

reagovat Janko Hrasko 3.9.2010 13:28  1%    +  -

moja byvalka mala araba a ten z nej vypacil par stotisic. holka zacal robit prostituciu, aby stihala splacat. ked som to zistil, dal som jej kopacky a nariadil potrat. takze prajem vela stastia holky.

reagovat *daisy* 8.3.2010 9:23  11%    +  -

habibi71: jooo, to uz je davno, co jsem to psala. Uz je to pul roku, a je to porad stejny zlaticko :) Neuveritelny :)

reagovat habibi71 7.3.2010 22:55  5%    +  -

daisy*

reagovat *daisy* 19.11.2009 15:31  6%    +  -

Jsem v podobne situaci. Taky chci verit, ze zrovna ten muj Egyptan je jiny, nez ti, o kterych mi vypraveji kamaradky a zname, vsichni maji v zasobe hromadu "straslivych" historek. Kam az muzu rict, tak je to fakt moc slusny kluk, maji to trosku jinak nastavene, nez my (ale co si budem povidat, to je presne to, co me na nem pritahuje :), to co mi na ceskych chlapech chybi, mi dava :)) Podle me to chce dat tomu trosku cas, ale zaroven do toho nejit uplne bezhlave... A doufam, ze ti to klapne :)

reagovat NadijaM 20.10.2009 18:31  5%    +  -

Já znám arabů spoustu.
A platí,že ti afričtí arabové nejsou opravdu nic moc...Asijští jsou mnohem tolerantnější, a k ženám se chovají galantně..Ikdyž každý není stejý..Za pokus nic nedáš a brát si ho zatím nebereš,tak hodně štěstí.

reagovat marcika 30.9.2009 9:23  10%    +  -

umm M7md: možná by to taky chtělo víc snahy i z jejich strany jak se chovat ke svojí manželce, já jsem se mohla pro něho kdysi rozkrájet a bylo to jenom horší, bral mě jako hadr, tudy cesta nevede

reagovat umm M7md 21.8.2009 13:19  1%    +  -

Ja jsem se provdala take za Araba, za Palestince, alhamdulillha,,- diky Bohu, stala jsem se muslimkou, jsme stastni a spokojeni. Myslim, ze zadne rady na dokonale manzelstvi neexistiji.... to kazda musi prijit na to, jak se chovat spravne ke svemu manzelovi. Podle meho nazoru, muslim a nemuslimska divka ci zena, nemohou byt tak stastni jako muslim s muslimkou, ale preci jenom je to muj nazor..co by nemohly, ze ano? Mely by se zajimat o jejich tradice, a hlavne o nabozenstvi Islam...mozna enshallah da-li Buh,Allah jim ukaze spravnou cestu. Necht Allah zehna vsem,

reagovat Isiss 12.2.2009 17:20  5%    +  -

Durga: Ahoj, vím, že je raguji po dlouhé době, ale mohla bys mi to poslat taky, prosím, jestliže to ještě máš.
Díky Iisis@klikni.cz

reagovat D.tara 28.8.2008 13:37  24%    +  -

Šarí: no já měla jen úlet z tunisanem. a to jsem hnědovlasá hnědoočka. Brala jsem to jako dovolenkový úlet, o to více mě překvapilo, že zavolal asi 14 dní po návratu domů a za měsíc dokonce dorazil do ČR a chtěl se vidět. naštěstí neměl moji adresu tak z toho sešlo. V té době jsem už totiž chodila s řekem. Je to už hooodně dávno a vztahy z cizinci...nevím. Totto jak mu říkali v tunisu animátoři (byl to jejich šéf) nevím jaký by byl partner v životě, jelikož jsem to po dovči skončila, ale ten řek byl ze začátku hodný a pak uplný opak, no co vám budu povídat. Nakonec jsem si přes 3 lety vzala českého Honzíka a jsem s ním nejšťastnějsí na světě a za 3 měsíce čekáme spolu holčičku.Ale moji sestřenky kamarádky se nedávno vdala za Egyp´tana a jsou spolu moc šťastní. On se přestěhoval tady, zčala tady podnikat - dělá masíže a je moc hodný, takže těžko říct, ono záleží na povaze člověka.

reagovat ďîđíî ăŕëĺđĺ˙ 29145 16.5.2008 17:04  1%    +  -

comment1,

reagovat ďîđíî ăŕëĺđĺ˙ 19953 12.5.2008 23:38  1%    +  -

comment2,

reagovat zastavka 9.9.2007 18:11  5%    +  -

Durga: ahojky...myslis ze bya mi to mohla prosim te taky na email napsat???czakova@seznam.cz

reagovat simona.cz 22.8.2007 0:38  58%    +  -

ten návod je skvělej!

reagovat Dhakiyah 5.7.2007 19:22  5%    +  -

Můj přítel je taky Egypťan, myslím, že Shebin "návod k použití" je poměrně výstižný, jen s tím vztahem "poddruhu" k sexu moc nesouhlasím, ale kdo ví.
Jsme spolu teprve krátce, takže nemohu říci nic světoborného. Co bych považobala za důležité: je věřící? Je jedno, zda křesťan nebo muslim, ale já bych do vztahu s nevěřícím a ještě k tomu Arabem nešla. (Možná jsem v tomhle trochu omezená, ale považuji to za důležité.)
A propos: Egypťani nejsou Arabové, ale pouze Egypťané, kteří se od Arabů liší tím, že jsou milejší a chytřejší :) Aspoň ten můj to tak říká.

reagovat TBJ 4.7.2007 2:40  5%    +  -

Sheba: Jé... Shebička taky píše návody k použití... Äni jsem nevěděla. Budu muset ten blog pořádně prozkoumat!

reagovat Sheba 26.6.2007 21:58  5%    +  -

Něco k "použití arabského partnera" je napsáno zde ;) http://czech-stepford-girls.blog.cz/0706/navod-k-pouziti-muz-zvany-arabsky-poddruh-muslim

myslím, že je to výstižé a další se může v průběhu času doplňovat.

reagovat ANDÉL 18.2.2007 19:26  1%    +  -

Arabáči no jo.....co bych ještě dodala.

reagovat moni 1.2.2007 15:55  13%    +  -

Šarí: ahojki...no ted si me rozesmala s tema hnedyma cockama,no nevim jestli by ti to pomohlo...ses proste jina...beloska a to je lakavy i s hnedyma cockama...no i kdyz asi to bude dyl trvat...No ja nevim,jak si mlada...vdavani je vazna vec,zavazek,no a pokud na to nejsi ted tak do toho nespechej....ja nevim,vsude narazis na fesaky co si chtej jen uzit,pobavit se a je jedno jestli je to tady u nas nebo v Tunisu,nebo kdekoliv jinde....Ja ti zrovna chtela napsat ze je to :chybis mi....sem brzda,ale hlavne zes to uz zjistila a ze to neni nadavka....no uvidis,pokud te ten clovek zajima,tak ho skus vic poznat,kdyz mas moznost tam ted zase jet....urcite je pak i velky rozdil zit s nim tam v jeho zemi nebo tady u nas, nebo nekde v neutralu..ale o tom ti tady holky povi urcite vic...hlavne ty co s tim maji zkusenosti...ale preju ti co nejmin zraneny srdicko...

reagovat Šarí 31.1.2007 19:50  1%    +  -

Salám pardon Salam Moni! Už jsem to zjistila, co to znamená twahachtik, je to chybíš mi, stýská se mi, to mě potěšilo, já myslela, že je to ňáká nadávka. Ale díky, že jsi se zeptala, já to sháněla každý den měsic v kuse, tak konečně to vím. Stejně nevím, jak oni to tam berou ty vztahy, s nima neni žádná sranda, já na vdávání nemám ani myšlení, a tahat se semnou jen tak dlouho nebude a děti? To už vůbec ne,chystám se jet v květnu do Hammametu, tak si koupím ňáký hnědý čočky do očí, mám doma hnědou paruku a konečně na mě nebude nikdo zírat. ha ha

reagovat moni 29.1.2007 22:59  13%    +  -

sara: Tak jsem to stihla jeste dneska...ptala sem se kamosky ktera se uci arabsky a tohle mi na slovo TWAHACHTIK rekla:Mohamed se smeje,ze za chvily tu bude cele Tunisko-Hurgada.....
Pry jinak nevi,takhle to vyznelo to slovo,bud je to spatne napsany nebo je to specialne tunisky slovo?????? V jakem smyslu ti to ten dotycny nebo dotycna napsal?? Kdyztak mi to muzes napsat do vzkazu,jestli o tom nechces psat tady...myslim otevrene,jooooo?Jeste mam jeden zdroj kde se ti zeptam...primo z Tunisu....tak nevim..tenhle vyklad mi pripada dost nesmyslny,nebo neee??? no i ty kamosce popravde,skus kouknout jestli to mas dobre napsany...zatim se mej..

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Prosím o radu... Arab
Diskusi založil(a): karolll
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy
Přečtěte si