Suché a palivé rty

Chtěla bych se zeptat zda některá nemáte tip, jak na suché a palivé rty. Tento problém mě už trápí pár dní a stále se jej nemohu zbavit. Balzámy, máslo, med..nic nepomáhá
22.5.2006

Diskusi založil(a) 22.5.2006 Mondik

Anonym 12.4.2012 0:55  1%    +  -

Werulina: To není žádný nabouraný učet ICQ, ale jednoduše má váš bratr ve svem počitači nějaky vir, který tohle děla. Takže doporucuji odvirovat a nainstalovat si lepší AVP! =)

Anonym 18.1.2012 19:49  1%    +  -

barbu: se zázračným kelímkem od oriflamu nemam dobré zkušenosti, jakmile si ho dám na rty začne mě to nesnesitelně pálit.. :-(

Anonym 16.9.2010 15:01  1%    +  -

Já používam olejíček s konopím asi za 5O kč z lékárny,pomáhá ale hrozně pálí při aplikaci na rty.Nebo klasickou placentu na rty z tesca. Oboje pomáhá ale neni to dokonalý, vyzkouším vaše rady :)

Anonym 7.1.2010 18:49  1%    +  -

když mám na rtech šupinky, obrousím je a promasíruju kartáčkem na zuby a jinak si kupuji v DM jelenní lůj Balea a naprosto mi vyhovuje...a kokosový s tropickým voní k sežrání :-)

reagovat brunno 1.4.2009 18:36  5%    +  -

Měla jsem také suché rty, nic nepomáhala až na jedno. Koupila jsem si balzám na rty s marihuanou a vida, pomohlo mi to, ale pouze na krátkou dobu. Jinak je taky dobré vypěstovat si kytku Aloe a potírat si rty tekutinou, které se vyrojí z ulomeného listu. Jinak hodně pít ;)

reagovat klaryynka 15.8.2008 17:24  5%    +  -

Martina3333333: musim souhlasit me take balea vysusuje rty

Anonym 7.8.2008 19:04  1%    +  -

já na rty doporučuji jednoduše balzám od astrid s jojobovým olejem.Je v dostání za 30KČ a mě opravdu pomáhá.Doporučuji

reagovat katrin 30.12.2007 22:56  5%    +  -

jana:
ten balzám je teď s novým složením a je super...jen obal už nemá tak hezký

Anonym 23.12.2007 20:24  1%    +  -

neni nic lepšího, naž balzám od Oriflamu

Anonym 29.10.2007 20:02  1%    +  -

Dobrý je labelo,ikdyž trochu dražší...
Dnes jsem si koupila astrid,ikdyž je trochu ,,řídkej,,jsem docela spoojená...
Jinak třeba balea mi rty vysušuje,to je na každym,no...

Anonym 20.10.2007 18:25  1%    +  -

Já rty před spaním natřu slabou vrstvičkou rozetřeného medu,ale neslížu ho,když se ráno probudím,mám je fakt hezký a vydrží to celej den,jinak,když tohle nedělám,mažu, mažu,mažu,někdy mi přijde,že balzám na rty trochu vysušuje

reagovat evaicka 9.9.2007 22:58  5%    +  -

Já mám nejradši balzám od K.Hadka,je skvělý,hojivý a rty dlouho vydrží jemné.Jinak ten klasický lůj taky není špatný.

reagovat Dag 24.8.2007 15:39  5%    +  -

Nejraděj mám lejení lojíky a pomády od Reginy . Mají teď novinky jelení lůj s medem a jelení lůj s avokádem. Štve mě ale, že podražili

reagovat Othello 4.7.2007 18:57  18%    +  -

Já mám suché a popraskané rty už 4 roky. Třeba jeden týden v měsíci je to dobré a po zbytek se mi pořád loupou a je to šílený. Resp. mám to jen na spodním rtu. Asi nezbývá než mazat, mazat, mazat...

Anonym 1.7.2007 20:38  1%    +  -

Werulina: Je pravda.že Kosmín není špatnej,ale stejně si tím musím rty několikrát za den promazat,sice míň než když používám pomádu.Chtěla bych nějakou mastičku,která má dlouhodobej účinek nevíte o nečem??

reagovat screamy 12.4.2007 16:48  23%    +  -

Mně se nejvíc osvědčilo Labello,vyzkoušela jsem spoustu druhů,ale nejraději mám hydratační a to medové.Ale spokojená jsem i s Helle,mají ho v drogerkách a v Tescu.Je levné a dobré

reagovat t.sašenka 15.3.2007 19:49  5%    +  -

Zkus si koupit balzám na rty od Oriflamu - zjemní rty a vydrží dlouho
Balzám na rty SPa

reagovat Werulina 18.10.2006 7:28  13%    +  -

Ahojky,chtěla bych varovat všechny,spíš hlavně ty co používají ICQ.
Šíří se neznámý spam.
Někdo,vám pošle neznámou adresu,vy na ni kliknete,a už máte spam.
Ale bacha.To není vše.
Díky kliknutí na ten neznámý odkaz,se do vašeho PC nabourá nějaký blbeček,který se pod vaším ICQ přihlásí.Toto není vtip.
Bratr byl online a sám mi tu neznámou stránku poslal,jenže to ve skutečnosti nebyl brácha,ale ten podfukář.Bylo mi to divné,protože když jsem mu napsala,co to je asi pětkrát jsem tu úsala,neodpovídal.Připojí se pod něčím ICQ a posílá to lidem,co jsou v kontaktu.
Kdo ví,co vše vám ještě ve vašem PC může udělat........

reagovat Werulina 5.9.2006 13:26  13%    +  -

Beckulka: zelená nevoní?Mě to vonělo krásně..:)
Hele ale bacha..jak jsem byla nadšená a myslela si,že mi ten balzám od Astridu pomůže..nepomoh...
Ze začátku jsem měla lepší rty to ano,ale po delším používání mi to vůbec už nepůsobilo.Mamka mi v lékárně pořídila mastičku Kosmín (Bylinná mast)
je to regenerační mast na rty od firmy Aromatica.
Je s heřmánkem a kafrem..musím říct,že ji používam jeden del a již po jednom dnu jsou výsledky váážně,vážně skvělé..:)

reagovat Beckulka 25.8.2006 16:35  6%    +  -

Werulina: Tak to super, zelenou Astridku znám, ale moc mi "nevoní", takže mám spíš ráda modrou (ale pozor, jsou dvě, jedna je do hor a barví na bílo) nebo žlutou. Mějte se krááááááásně

reagovat Werulina 24.8.2006 13:28  13%    +  -

Ahojky..teď asi měsíc z ničeho nic sjem začala mít strašně suché a popraskané rty,hrozně mě pálily bylo to otřesný..nepomáhala mi ani žádná mastička,jako bactroban a framykoin.Ani balzám z mateřídoušky a ani jiný lůj.Pak mi mamča koupila jeden skvělý balzám od Astridu z heřmánku..takový zelený vršek to má..nevím kolik stojí..moc jsem nevěřila,že mi to pomůže,protože předtím mi nepomohlo nic...ale koukala jsem,co ten balzám dokáže..teď mám rty úplně bez problémů:)

reagovat Beckulka 17.8.2006 19:43  5%    +  -

Mondik: Já taky používám jelení loj, hlavně nestojí tolik co ostatní výrobky a hlavně tak rychle nezmizne když je tak velkej V zimě to ale bude horší. Z větru a mrazu na horách na lyžovačce rty vždycky trpí

reagovat Kačikulka 16.8.2006 22:30  13%    +  -

Beckulka: taky to tam delam a kdyz tam mam supinky na rtech tak zmizi proste i krasne ty rty prokvim a pro masíruji

Anonym 24.7.2006 20:03  1%    +  -

rozhodně zaručuji výsledek od zázračného kelímku od oriflame info barbusin@centrum.cz

reagovat vizážistka 19.6.2006 11:19  13%    +  -

tohle můžu na rty doporučit:
http://www.marykay.cz/produkty_detail.php?kat=16&produkt=58

reagovat Mondik 31.5.2006 12:21  13%    +  -

Beckulka: Ten kartacek vyzkousim, protoze je mi lito do toho vrazet velke penize

reagovat Mondik 31.5.2006 12:20  13%    +  -

No,ja se ted vratila ke staremu dobremu jelenimu loji a zatim v poho

reagovat Beckulka 30.5.2006 17:43  5%    +  -

Fula: Jo, to jsem taky slyšela, ale já med moooc nerada, v pití aj jo, na chleba už míň, ale kdybych ho měla cítit na rtech - brrrr :-)

reagovat Fula 30.5.2006 16:13  13%    +  -

Beckulka: Dobré je rty po masáži kartáčkem natřít medem

reagovat Beckulka 28.5.2006 19:13  5%    +  -

Já to dělám tak, že si promasíruju rty kartáčkem na zuby a pak na ně dám vrstvu krému, jakýkoli mastný krém, nejlepší je to na noc a ráno je mám hebky :-) Nemusíš kupovat drahy tyčinky na rty, o kterych vlastně ani nevíš jestli pomůžou. Zkus to :-)

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Suché a palivé rty
Diskusi založil(a): Mondik
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si