DOVOLENÁ, ALE S KÝM

Taky je vám přes 50 a nemáte s kým jet na dovolenou, na výlet nebo si jít sednout na pokec u kávy? Děti se osamostatnily, manžel se ztratil někde v dálavách a letité kamarádky nemají čas, protože..... tady si doplňte dle svých zkušeností.
31.5.2006

Diskusi založil(a) 31.5.2006 florinda

reagovat m.s.h. 18.1.2018 12:35  5%    +  -

Zaki: hledán někoho na dovolenou, ráda bych za teplem :-)
V podstatě mi je jedno kam , ale co nejdříve !
doposud jsem cestovala s kamarádkou, ale ta kvůli zdr. problémům nemůže do letadla a s dcerou je ta dovolená nádherná, ale poněkud náročná a já si potřebuji teš odpočinout , písek, moře a hic !

reagovat myšák02 10.10.2017 14:54  5%    +  -

Víc a víc lidí začíná cestovat jen s pejskem, rozhodně bych nezůstával doma jenom kvůli nepříznivé situaci

reagovat AlA 7.9.2017 9:28  5%    +  -

no minimálně můžete na výšlap i sama. Nebo třeba na kolo. Třeba někoho potkáte seznámíte se :)

reagovat domácíbuchtička 23.7.2017 14:40  80%    +  -

Zaki: ze srdce ti to přeji

reagovat Zaki 15.7.2017 10:06  5%    +  -

domácíbuchtička: nemusí být moře i třeba na Lipno nebo do skal mě je to uplně jedno,taky jsem v důchodu a dokud to ještě jde chci toho využít :)

reagovat domácíbuchtička 14.7.2017 18:11  50%    +  -

Zaki: víš, taky jsem letěla v roce 2011 do Chorvatska sama za kámoškou, jenže ta tam randila a mně bylo strašně smutno

reagovat Zaki 14.7.2017 17:54  5%    +  -

domácíbuchtička: možná pojede dcera a jestli ne tak pojedu sama :)

reagovat domácíbuchtička 14.7.2017 8:54  50%    +  -

Zaki: přeji ti brzy najít fajn parťačku - mně se to léta nepovedlo, teď už na to bohužel z důchodu nenašetřím

reagovat Zaki 11.7.2017 18:25  5%    +  -

Chtěla bych na dovolenou ale jsem sama, starší seniorka, nekuřačka. Možná jste na tom některá stejně. Pojedu poletím a je mi jedno kam, k moři i turistiku. srpen od 8 do 20. Pokud chcete tak se ozvěte. :)

reagovat domácíbuchtička 29.4.2017 20:51  53%    +  -

Fantina: asi se bojí...

reagovat domácíbuchtička 29.4.2017 20:50  53%    +  -

Misha07: pravda, ale nesmí ti být kolem 60 let!
seniorky jsou snadnou kořistí doma i v zahraničí, třeba na trzích atd.

reagovat Misha07 29.4.2017 13:38  5%    +  -

Jesa:
Dobrý den,
za sebe Vám radím, abyste neváhala a vydala se na cestu klidně sama. Během cest poznáte spoustu nových přátel z nejrůznějších zemí a máte možnosti poznat i kulturu místních. Pokud člověk absolvuje cestu sám, tak je to mnohdy větší dobrodružství a dostanou se k věcem, ke kterým by se za jiných okolností nedostali.
Nečekejte na parťáka a prostě vyrazte!

reagovat Jesa 24.2.2017 20:05  73%    +  -

Jezdila jsem na dovolenou s kamarádkou,autobusem.,musela koupit byt,jezdí na rekondice,a na cestování ji nezbývá,Párkrát jsem byla na dovolené se švagrovou,ta si našla přítele a už nemá zájem.

reagovat štička 3.11.2016 18:11  5%    +  -

Jedete letos do zahraničí na adventní trhy?

reagovat Janoska 13.10.2015 14:37  5%    +  -

reagovat Tereza 15.9.2015 20:09  1%    +  -

To jste tam jeli jen tak, že jste se sbalili do auta? Mě by to docela lákalo taková dovolená, ale organizace s kámoši by byla dost hrozná. :D

reagovat Kamila 6.9.2015 22:02  1%    +  -

Já jsem byla s partou na dovolené v Chorvatsku. Na ostrově Pag, kde jsou pláže, na kterých jsou párty. Bylo nás tam 6 v partě, ale dalo se tam bez problému seznámit a bavit se ve velkých skupinách.

reagovat Fantina 3.8.2015 21:51  6%    +  -

domácíbuchtička: Jo, moc to tu nežije ... hnedle to vypadá, že tenhle problém už nikdo neřeší

reagovat taffi 31.7.2015 21:43  20%    +  -

Jé, tak letos to už nedám, ale příští rok bych ráda sehnala někoho k sobě a dětem. Mám dvě holky, teď jsou jim 4 a 6 a taky se mi nechce platit za dvě dospělé a ještě díte, to neutáhnu. Tak pokud by to někdo dal s námi, byla bych ráda. Když tak pište na silta@seznam.cz. I jiné výlety.

A chystám se na prohlídky pivovarů a okolí. Zatím jsem si vytipovala pivovar ve Velkých Popovicích kousek za Prahou a Radegast v Nošovicích. Blízko jsou Beskydy, takže i super příroda. To dám tedy bez dětí, to pro ně není. Plánuji víkend, kdy jsou u tatínka. Kdyby se chtěl tedy někdo přidat, písněte. Nebo i jiný výlet, jsem z Prahy. Díky a fajn den.

reagovat Soňa 6.6.2013 21:07  5%    +  -

lenka dvorakova:
Pěkný dobrý den,už jste paní Dvořáková někoho sehnala na dovolenou v Islandu.Hlásím se. Tichá

reagovat Hanka 31.5.2013 18:08  5%    +  -

Ahoj, jsme tři studenti VŠ (2 kluci a holka) a každoročně vyrážíme k moři. Bohužel nám chybí parťáci a to zejména na kolektivní sporty jako je beach, basket, vodní polo atd. Ale samozřejmě se rádi bavíme i večer a tak nám přijde fajn, kdyby se s námi někdo vydal - parta, pár nebo jednotlivec. Většinou dovolenou trávíme aktivně, takže třeba na den vyjedeme na kola, ale samozřejmě se to nevylučuje ani s fajn večery u společenských her nebo na party:-) Můžeme se domluvit na jakékoli lokalitě, ale asi spíš hledáme něco levnějšího bez all inclusive:-) Jestli by do toho někdo chtěl s náma, tak neváhejte a napište (Lady155@seznam.cz:-) Přemýšlíme, že bychom mohli koupit pár voucherů a jet s cestovkou a jak si to pak zařídíme, to už bude na nás:-) Těšíme se:-)

reagovat ludena 25.3.2013 11:33  90%    +  -

pojeďte s námi do Řecka
http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=23821

reagovat Hana 18.2.2013 13:33  5%    +  -

hledám aktivní ženu seniorku na pobyty doma i v zahraničí, nechci neustále platit doplatky za jednolůžák. ráda cestuji s turistikou hakumi@seznam.cz

reagovat lenka dvorakova 18.12.2012 11:12  1%    +  -

Radka: V červenci a začátkem srpna 2013 plánuji poznat Island. Mám již několik typů od cestovních kanceláří, ale nemám spolucestující. V lednu je mě 65 let, jsem fit a ráda chodím na dlouhé procházky. Ještě pracuji a proto si můžu dovolit letecky s polopenzí na podobný zájezd. Posílám e-mail:lenka.dvorakova@praha.eu

reagovat berryJB 25.1.2012 10:09  9%    +  -

Hledám pro svého otce pohodovou společnici na letní dovolenou 2012 do Chorvatska. Samotnému se jet nechce... Hledám "akční" dámu přiměřeného věku (táta je ročník 1943), nekuřačku, která má ráda výlety i koupání v moři. Myslím že nuda to nebude.

reagovat Irena 15.12.2011 14:32  1%    +  -

lucaprda: Dobrý den, už máte někoho na Kubu? Potřebuji vyrazit do tepla a na Kubě jsem nebyla. Prozvoňte mě na 603202309, zavolám zpět, nebo mail: irenapetrakova@seznam.cz
Díky

reagovat lucaprda 28.11.2011 20:49  5%    +  -

Ráda bych vyrazila v lednu 2012 na Kubu, nemám ale kamarádku,která by také jela. Ráda bych touto cestou našla človíčka, co rád cestuje a nemá s kým. Pište: lucaprda@seznam.cz

reagovat sesivacka11 3.10.2011 9:48  5%    +  -

Dobrý den,

holky ráda bych se vás zeptala, jestli byste jeli na dovolenou na Kubu s maminkou od mého přítele. Mělo být s přítelem taková naše první exotická dovolená. Bohužel ze zdravotních důvodů nemůže a nerad by aby dovolená propadla. Tak to nabídl své maminky, která souhlasila. Já už z toho tedy tak moc natčená nejsem i když vztahy spolu máme myslím perfektní. Co Vy na to? Jeli byste?

Ještě je tu možnost, že buď vyrazíme směr Dovolená Kuba s maminkou od přítele nebo počkám rok a vyrazíme směr Dovolená Mauricus s přítelem, ale s tím, že ta první hold propadne :-(.

reagovat MeToYou 30.5.2011 0:41  5%    +  -

Hledám kamošku pro cestu do USA. Manžel je zaneprázdněný, děti dospělé tak jezdím sama. Letos plánuji New York, Miami a plavbu v Kariku. Max. na 14 dnů, odhad ceny do 45tis. termín 10/2011. Je mi 42, nechceš jet se mnou ?

reagovat bt.cz 19.4.2011 21:00  69%    +  -

Ahojky, myslím, že dovolenou si člověk vždycky líp užije, když jede s někým. Třeba termální lázně a wellness víkend s kamarádkou. :) Tomu říkám prima oderagování..:)

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: DOVOLENÁ, ALE S KÝM
Diskusi založil(a): florinda
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si