Děti a jejich postižení

Tato diskuse by měla pomoci všem,kteří mají dítě postižené.A chtěly by si třeba jen popovidat
3.6.2006

Diskusi založil(a) 3.6.2006 ivisek

reagovat Bc.Kulikova 17.2.2018 19:22  5%    +  -

Dobrý den, jsem studentkou speciální pedagogiky a chtěla jsem požádat rodiče ze Zlínského kraje o pár minut vašeho času při vyplňování dotazníku. Dělám výzkum ohledně volnočasových aktivit pro děti se zdravotním postižením v raném věku. Výsledkem výzkumu bude seznam zařízení a služeb, které nabízejí volnočasové aktivity. Posílám odkaz a předem děkuji těm, kteří si čas najdou a vyplní:
https://www.survio.com/survey/d/T7J1U4Q8L5G7H6O1V

reagovat danielado 24.11.2013 19:29  100%    +  -

smoulinkasmoulinka: https://www.facebook.com/groups/spojmese/

Promiň:)

reagovat smoulinkasmoulinka 24.11.2013 16:07  22%    +  -

už jsem našla

reagovat smoulinkasmoulinka 24.11.2013 15:47  22%    +  -

danielado:
v jaké skupině????

reagovat danielado 24.11.2013 15:01  100%    +  -

smoulinkasmoulinka: Ahoj, tady se toho moc neděje, ale na Facebooku ve skupině PD jsou maminky dětí i s tímto syndromem.

reagovat smoulinkasmoulinka 24.11.2013 10:17  22%    +  -

Ahojky..můžu se přidat??? dcerce byl ted diagnostikován williamsům syndrom :D

reagovat Alfabet 21.7.2012 13:31  5%    +  -

Dobrý den,
Provozujeme online poradnu, která se zaměřuje na problematiku SPUCH u dětí. Poradna funguje zdarma 24 hodin denně a najdete ji na adrese http://poradna.alfabet.cz. Mohou se na nás obrátit rodiče dětí se SPUCH, učitelé ale i další lidé, které zajímá tato problematika.

reagovat Firstovka 18.4.2012 20:29  40%    +  -

spratek1302: ahoj, založila jsem diskusi Děti s poruchou komunikace a jinými zdravotními problémy - Kolínsko. Můžeš za námi chodit, řešíme tady hodně vážnější logopedické vady a autismus. A co kdo chce. Rádi tě uvidíme ať jsi odkukoliv.

reagovat KIRIKOU 12.4.2012 15:13  100%    +  -

danielado: takže budu ubytovaná v Domu sester

reagovat danielado 12.4.2012 13:02  100%    +  -

KIRIKOU: Na té klinice je dost plno, takže pochybuji, že Vás tam nechají. Nejlepší je tam zavolat a domluvit se.

reagovat KIRIKOU 12.4.2012 8:02  100%    +  -

danielado: to jsem tam taky četla,já spíš jestli někdo nemá zkušenost

reagovat danielado 11.4.2012 22:37  100%    +  -

KIRIKOU: Obecně je to možné u dítěte do 6 let věku, pokud to prostorové možnosti umožní. Bohužel, z kapacitních důvodů není možné uspokojit všechny rodiče. O pořadí nutnosti přijetí rodiče rozhoduje lékař.

reagovat KIRIKOU 11.4.2012 18:43  100%    +  -

Ahoj, Klinika dětské neurologie v Ostravě
Budu moct být s 3 letým dítětem na této klinice hospitalizována???Vůbec nevím jak to tam chodí.Jsem z jiného města,takže dojíždět určitě ne.

reagovat ivisek 26.1.2012 19:57  16%    +  -

danielado: děkuji

reagovat danielado 25.1.2012 23:08  100%    +  -

ivisek: ne, nemusíš

reagovat ivisek 25.1.2012 21:20  15%    +  -

ahoj nevíte někdo když pobírám příspěvek na péči jestli o ni musím ted znovu žádat?

reagovat spratek1302 19.1.2012 11:52  5%    +  -

Ahoj všem maminám postižených dětí,
ráda bych popovídala s rodiči jejichž děti mají tato postižení Downův syndrom, autismus, adhd, epilepsie, dmo, zpoždění vývoje řeči či mentálního. Můžete mi někdo poradit kde se scházejí rodiče těchto dětí? Je to i zde? Díky za info.

reagovat M+M2000 14.1.2012 16:27  5%    +  -

Ahoj,
hledám někoho "na pokec", kdo má dítě s Marfanovým syndromem. Čekáme na výsledky genetických testů. Už jsem si myslela, že nejhorší máme za sebou (syn se narodil s metatarsus varus - takže vojtovka, dlahy, neustálé návštěvy lékařů, lázně, raná péče..), je astmatik, takže věčně nemocný...a teď tohle...
Přeji všem pevné nervy a hodně sil do dalšího boje:-D

reagovat LenkaMad 23.12.2011 10:32  72%    +  -

Dočasné řešení propadu příjmů v rodinách pečujících o osobu se zdravotním postižením

http://www.helpnet.cz/aktualne/51291-3

reagovat Světlana 28.9.2011 16:42  5%    +  -

Ráďa_:): Holky co říkáte na sociální reformu od 1.1.2012 a zrušení rod. příspěvku do 7mi let? Mám prodloužený rodičovský příspěvek do 30.6.2012 a je mi na blití z toho že od ledna dostanu jen 3.000,-Kč příspěvku na péči a jinak nic.Vůbec nevím, jak s tímto vyjdeme, jedinou útěchou mi je, že snad máme z velkdé části náročné operace za sebou, nevím vůbec z čeho bych platila měsíční pobyt v nemocnici.

reagovat Ráďa_:) 5.8.2011 7:01  5%    +  -

Milé slečny,dámy a paní,doufám,že se tady mezi Vámi najdou nějaké dobré duše,které by byly ochotny mi pomoct.. Jde o to že jsem zapojená v soutěži o mobil, kamarádce jej začátkem prázdnin někdo ukradl na koupališti ,tak mě napadlo ze se přihlásím do soutěže na jedné strance o mobil a v případě že jej vyhraji jí jej daruji koncem srpna k narozeninám :))),soutěž probíhá na stránce karaoketexty.cz jde o to že tam nahrajete seznam písniček a ten jehož seznam si přehraje nejvíc lidí,vyhraje mobil. Takže pokud bych Vás mohla poprosit když si na tomhle odkazu pustíte písničku/y -> http://www.karaoketexty.cz/p/stc/everything-what-i-love-28064 tak za každou jednu přehranou od začátku až do konce se mi připočítá bod,kterých bych do konce soutěže ( končí 20.8.) potřebovala získat ještě aspoň tak 15 000. Proto by mi hodně pomohlo,pokud byste byli tak hodné a potom co byste si pustily ty písničky ( klidně si u toho můžete vypnout zvuky,pokud se Vám takový styl nelíbí..) rozposlali odkaz co nejvíce známým,kamarádkám,přátelům. Děkuju mockrát za jakoukoliv pomoc. Kdyby jste se chtěli na cokoliv zeptat,tak mě můžete kontaktovat ve zprávách nebo na e-mailu : daff_3@centrum.cz Omlouvám se za zaspamování několika diskuzí tímto příspěvkem,ale velice ráda bych vyhrála a kamarádce tak udělala radost. :)

reagovat lemona 24.2.2011 15:20  12%    +  -

metlicka: Vím že je to nechutné video,jako spousta dalších,samotná terapie mi připadá úchylná a násilná,zvlášť co se dětí týká.
Viděla jsem několik dokumentů,procházím informace o tpo a stále více mi to připomíná nějakou sektu...nemluvě o tom že ani terapeuté snad nemají sjednocený názor na to jak správně,v jaké situaci a u koho lze tuto terapii provádět.Neustále narážím na odporující si výroky,i když se jedná o výroky stejné osoby )stejných osob).
Po odvysílání dokumentu v tv se strhlo několik bouřlivých diskuzí na toto téma,např. na postižených dětech,nebo na blogu O Járovi.Pokud vás více zajímá vše okolo této terapie,jak argumentují příznivci i odpůrci,zkuste si je najít a pročíst,obrázek si uděláte sama...a tuším že bude stejný jako můj a ostatních kteří chceme bojovat za zákaz používání této metody u dětí s autismem a nejlépe všech dětí.

reagovat metlicka 21.2.2011 13:03  23%    +  -

lemona: Tak jsem viděla jen pár sekund.Dál jsem nemohla- HRUZA.Na to nemám žaludek!!!Co je to za ,,lidi,,!!

reagovat lemona 21.2.2011 12:41  11%    +  -

Dělali byste tohle svým dětem s autismem,dětem které vám nerozumí,nechápou proč jim tohle děláte a co po nich chcete,dětem které se nemohou bránit....?
http://www.youtube.com/watch?v=jqj_mLYkmxo
Skupina Říkáme NE metodám pevného objetí na FB
http://www.facebook.com/?ref=home!/rikame.ne.mpo

reagovat pajika 7.1.2011 19:58  5%    +  -

Ahoj všichni Přeju vám hodně štěstí a pohody v celém novém roce.

reagovat Kvetulina 1.1.2011 0:41  5%    +  -

Světlana: Já mám RP do 7 let věku ve výši 7600, u nás se částka nemění, zůstává stejná.

reagovat fiebie 23.12.2010 14:01  7%    +  -

Veselé Vánoce a Nový rok 2011

reagovat Světlana 5.9.2010 15:21  5%    +  -

KIRIKOU: Holky nevíte náhodou některá, jak to bude s rodičovským příspěvkem do 7 let věku? S hrůzou čtu všechny návrhy, ale o tom jak to bude do 7 let věku, nikde ani zmínka.

reagovat KIRIKOU 23.4.2010 20:25  100%    +  -

MARTINA14: Eliška se narodila ve 42tt měla 2850 a 47 jen neměla srostlou úplně hlavu už to mi bylo nějaké divné,ale nikdo nic neříkal.Začla chdodit v 16 měcících
Adámek se narodil v 34tt a už je v pořádku.jsem ráda,že aspon on.

reagovat MARTINA14 23.4.2010 19:45  7%    +  -

KIRIKOU: Tak to je si trochu podobné,psychložka nám říká že motoricky je na 2,5 roku a řečí na 15 až 18 měsíců.A jestli se ještě můžu zeptat-v kolika začala chodit?Lukášek ve 23 měsících.Prej to máme stoho že byl narozen ve 35.týdnu těhotenstvý jako nezralý a na sále ho musely hned křísit.

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Děti a jejich postižení
Diskusi založil(a): ivisek
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti -> Děti a zdraví
Přečtěte si