Pedikúra

Máte zkušenosti se suchou pedikúrou?Chodíte na pedikúru?
25.7.2006

Diskusi založil(a) 25.7.2006 lakeska

reagovat Dumpplli 5.1.2015 17:29  5%    +  -

Zdravím všechny zde :-).

Kdybyste věděly o někom, kdo hledá prostory v Plzni - právě třeba pedikérka / kosmetička...

V nově otevřeném centru služeb Meditia nabízí prostor k pronájmu, pro kosmetičku, pedikérku či obojí. Cena 4 900 Kč včetně energií. V ceně nájmu je zahrnuta kompletní služba recepce, rezervační systém a propagace.

Pro prohlídku prostor a další informace volejte paní Pláničkovou na tel.: 778 407 398 nebo kontaktujte na info@meditia.cz.

Děkuji všem za pozornost :-).

reagovat Andel.D 26.5.2013 19:39  12%    +  -

PROSIM O RADY PRI ZALOZENI SALONU DOMA? KUJIII :)

Anonym 13.1.2013 19:20  1%    +  -

Do nově otevřeného salonu na Praze 4 (Nusle) sháním šikovnou pedikérku. Práce na žl, nájem pouhých 4500 Kč/měsíčně. Pro bližší info volejte
na 604 900 950
Diana Halířová

reagovat ivulka111 1.8.2012 8:00  5%    +  -

Chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenost s domácí bruskou na nehty? U některých píšou, že jsou vhodné na pedikůru. Chtěla bych si to pořídit domů na suchou pedikůru, ale nevím, jestli to opravdu zvládnou. Co jsem se dívala, dají se pořídit od cca 500,- tak do 3 tisíc. Mají různé otáčky a výkony, různé sady nádstavců? Poraďte prosím

reagovat Marčuli 20.2.2012 11:34  71%    +  -

roxey: jo určitě je lepší najít toho kdo ti bude dělat garanta na obojí

reagovat roxey 20.2.2012 11:28  41%    +  -

ahoj holky...dělám si rekv.kurz na pedikúru,manikúru a neht.modeláž a chtěla jsem se zeptat ohledně garantství...na manik,nehty bych garantku měla,ale ona nemá rekv.na pedinu,tak to si musím najít ještě někoho dalšího,že?nebo ještě lépe jednu osobu,která má obojí,je to hloupý a celkem jasný dotaz,ale co kdyby

reagovat Patususenka 7.2.2012 22:30  79%    +  -

Verča: rači se zeptej takto na hygieně a tam ti to řeknou najisto. ale vím, že u nás to není problém, jen vím že nesmí být smíchaná pedi či mani s kosmetikou..takže u nás mani a pedi dohromady být může, jak na směny tak i najednou

reagovat simontinka 7.2.2012 15:26  5%    +  -

Ahoj, máte někdo zkušenosti se školením ve Zlíně u paní Myreny Plískalové. Jedná se mi o kurz na pedikérské špony.
Děkuji.

Anonym 3.2.2012 22:00  1%    +  -

Zdravím, měla bych prosím dotaz, máte někdo zkušenost s tím, že v jedné provozovně se provozuje manikúra, modeláž nehtů a pedikura ale na směny? Jako že jeden tyden je na rannní manikúra, na odpolední pedikúra a zase obráceně..takže dohromady tam není pedikúra a manikúra najednou.. šlo by to tak? S pedikérkou se nám naskytly prostory, ale dohromady mají cca 9m2 tím pádem nevím zda by nám to hygiena povolila, kdybychom tam měli být celý den společně..ale pokud by to bylo takhle na směny tak by snad nevadilo, že ten prostor je menší ne? Když by tam byla každá sama..Půjdu se zeptat na hygienu, ale byla bych vděčná za nějaky názor, jestli už se s tím někdo setkal, nebo to třeba takhle praktikuje.. :) děkuji moc!

Anonym 12.12.2011 20:19  1%    +  -

Zdravím všechny :) mám prosbu, nevíte někdo o garantovi na manikúru, pedikúru a nehtovou modeláž? Nejlépe z Vysočiny. Díky moc. Od ledna bych chtěla začít ... :)))

reagovat lucccy 10.12.2011 23:51  5%    +  -

muzu poprosit o info, kde koupit spony? dekuji... kdyztak odkaz...

Anonym 19.11.2011 19:18  1%    +  -

chodím na mokrou pedikúru. je nesrovnatelně lepší než suchá. nožky jsou po ní hladší a hebčí :-)
je taky příjemnější, nožky se krásně prohřejí ve vonné lázni a vyživí díky krému.

chodím ke slečně pedikérce do Salonu BG v Praze.
nejlepší pedikúra, jakou jsem když zažila. neměnila bych. je moc příjemná a hlavně maximálně pečlivá :-)
nožičky mám jako miminko, krásné nehty a lak mi od ní vydrží celý měsíc :-)

reagovat Valy 28.9.2011 8:20  5%    +  -

iriss: Děkuji za odpověď.

reagovat iriss 27.9.2011 22:01  5%    +  -

Valy: já ano,je to pro mně hygienické a myslím,že to i líp vypadá.

reagovat Valy 27.9.2011 15:00  5%    +  -

Holky, provádíte pedikůru v rukavicích??? Děkuji.

reagovat Romiii 8.8.2011 22:15  14%    +  -

Ahoj holky, zaviram provozovnu, takze prodavam nektere veci, nabizim sterilizator Melag 75 http://www.zdravotnickaprodejna.cz/hs-sterilizator-melag-75-%28id-SH-9010862%29.html?gclid=CLn-iKe_wKoCFcki3wodJgxq7A

ke kteremu zdarma nabizim jesty tyto 2 kazety http://www.zdravotnickaprodejna.cz/kazeta-s-vikem-nerezova-u216-%28id-S-U216%29.html

a v pripade zajmu cca 100 ks techto testu http://www.zdravotnickaprodejna.cz/testy-horkovzdusne-sterilizace-chemicke-%28id-S-W3567-DHI%29.html - taky zdarma.

Mam ho 2 a pul roku, kazdorocne testovany ve zdravotnim ustavu, naposled letos v lednu. Pedikuru jsem mela jako vedlejsak, takze jsem ho zas moc casto nevyuzila.

Cena je 9000 Kc.

V pripade zajmu prosim do vzkazu, na zbytku bychom se domluvili

reagovat LenkaKaz 7.8.2011 19:46  32%    +  -

ahojte kočky, prosím viete mi niektorá napísať niečo k tejto fotke...ale pozor, je to grc - vy ste možno zvyknuté všetko je napísané pod fotkou a niekedy nechápem, že mám takú švagrinú a toto dopustí svojmu dieťatu....Prosím poraďte mi pod fotkou, budem velmi vďačná a tá nešťastná kočka tiež

reagovat lenyhudy 14.7.2011 17:37  33%    +  -

milena68: tak doktorka říkala,že už můžu jít teď.Jde mi hlavně o ty nehty,nic jiného nepotřebiji.Nejsi náhodou z Prahy?Nebo není tu někdo z Prahy?

reagovat milena68 14.7.2011 9:15  21%    +  -

lenyhudy: Ahoj, asi bych počkala, až se to zahojí. Nebo si zajdi jen na očištění pat, pokud máš otlaky. Nehty ti dělat nemusí. Taky mi tak přišla paní. Prsty jsme nenamáčely.

reagovat lenyhudy 13.7.2011 12:11  31%    +  -

Ahojky,chci se zeptat,zarůstaly mi nehty na palcích u nohou a jsem 3 týdny po plastice neht.lůžek a valů,kdy můžu začít chodit na pedikůru?Ještě to teda nemám uplně zahojené

reagovat CaseyJane 10.5.2011 18:00  5%    +  -

Ahoj holky, posílám odkázek pronájmu :-)

http://sreality.cz/detail/pronajem/komercni/obchodni-prostory/plzen-jizni-predmesti-karlova/1283589468

reagovat mally.dablik 7.4.2011 23:31  5%    +  -

martin: Já si myslím, že to není vůbec špatný nápad, pokud by Tě to bavilo, tak proč ne... já bych šla na pedikúru ke chlapovi třeba hned

Anonym 7.4.2011 15:44  1%    +  -

Ahoj holky, můžu se zeptat na váš názor? Přítelkyně vlastní salon a tlačímě, abych si šel udělar pedikérský kurz..Myslite, že by ke mě jako k chlapovi ženský chodily? Jestli by se třeba nestyděly nebo tak..je mi 30let..Děkuji za vaše názory.Martin

reagovat mally.dablik 20.3.2011 20:01  5%    +  -

Ahojky, děvčátka, dělá tu někdo nehtovou šponu, kdo by šponky objednával ve velkém? Odkoupila bych pouze dvě. Synovcovi zarůstají palečky a já si kvůli tomu nechci kupovat celou sadu. Když tak prosím do vzkazíků, moc děkuju

reagovat Marčuli 10.1.2011 21:15  15%    +  -

dobrý den, ráda bych znala názor(zkušenost) pedikérek, které křeslo na pedikuru by bylo lepší
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/40073179
nebo jedno z těchto
http://www.kadernickynabytek.cz/katalog/vybaveni-pro-pedikuru/pedikerska-kresla/pedikerske-kreslo-ns31207c-oranzova.html
http://www.salon-komplet.cz/vybaveni-salon-komplet/pedikerska-kresla/pedikerske-kreslo-zd-346
díky moc

reagovat prochy 11.11.2010 23:10  5%    +  -

Prodám kosmetický kufr černý se zámkem.Vhodný i pro mobilní pedikérku.Málo pužívaný.Cena i s dobírkou 900,-Kč .Takový ,jako je na tomto odkazu jen jiná povrchová úprava kufru. http://www.expa-nails.cz/cz/kufrik-kosmeticky-hlinik-cerny_p879

Anonym 21.10.2010 19:42  1%    +  -

Čauky,v Praze Dejvicích hned u kulaťáku chodím na pedikůru.Jmenuje se to vlasové studio Vavruškovi.Dělají tam mokrou pedikůra za 250,- a to dopoledne od 8-12.hod.Odpoledne je to 350,-.Jsem tam velice spokojená.Ammey:

Anonym 14.8.2010 20:58  1%    +  -

Ahoj holky, shanime pedikerku do salonu na kralovopolske ulici v brne... 4000najem za mistnost. Pokud mate zajem, volejte kdykoliv 777648607

Anonym 29.7.2010 8:29  1%    +  -

Klori: ahojky,jsem pedikérka a kosmetička a váš inzerát mě zaujal,můžu poprosit o konkretnější informace na email?pedikuramichela@email.cz Děkuju moc.pěkný den

Anonym 13.7.2010 21:59  1%    +  -

Ahoj mám kurz pedikúry jsem na mateřské dovolené sem tam něco mám ale nemám možnost dozvídat se jestli jsou nějaké novinky co se týče pedikúry byla bych ráda kdyby se někdo našel a nějaké novinky poslal můj email talasova@email.cz

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Pedikúra
Diskusi založil(a): lakeska
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si