PECE O NOZKY......

Moc by mne zajimalo,ktere pripravky pouzivate pro domaci peci o Vase nozky,podelite se se mnou o vase tipy?Nebo davate prednost radeji profesionalni pedikure?
3.8.2006

Diskusi založil(a) 3.8.2006 Mausi

reagovat Mausi 13.8.2010 9:34  92%    +  -

nikusa: proto jsem u me ve stduiu zavedla kosmetickou pedikuru,mokrou,chytlo se to u me moc dobre,prave ze proto,ze tady v okoli vsichni jedou tu suchou medicinskou. Jenze to asi prestanu delat,ja delam hlavne v oboru modelaze nehtu,a s tou pedikurou to casove vubec nestiham,mrzi me to,ale nehty mi jsou prednejsi. Ale byla to hezka zkusenost.

reagovat efa 10.8.2010 21:16  19%    +  -

nikusa: no, tak to muselo být hustý
ale taková praxe je asi o něčem jiném

reagovat nikusa 10.8.2010 7:07  10%    +  -

efa: No jo, v rekval.kurzech totiž učí jak profíci, tak ne zas až tak moc zkušení. Nehledě na to, že co se až tak můžou naučit na kurzu, který trvá 2měsíce a z toho se polovinu učí. Já kdysi dávno dělala kurz půl roku a praxe jsme měli mnohem víc a ještě k tomu v domově důchodců.
Pokud jim nikdo nevysvětlí, jak se zachová kůže po obroušení, tak je to zbytečný.

reagovat efa 9.8.2010 22:25  12%    +  -

nikusa: jsem moc ráda za tvůj názor. Díky. Moje lektorka na pedikúru nás učila totéž. Byla super a naprostý profík. Paní Eva Krausová. Moc jí děkuji za vše co mi naučila

reagovat nikusa 9.8.2010 21:27  10%    +  -

screamy: Tady jde ale o to, lidem pomoct a když slyším, že po oškrábání nohou skalpelem dohladka, tu kůži hned naruší(potrhá) zase pemzou na závěr, tak je to fakt o ničem. Stačí si tu nohu dobře promazat na závěr.

reagovat nikusa 9.8.2010 21:23  10%    +  -

screamy: Dělám pedošku už 20let a kožní lékařka nás učila, že pemzu v žádném případě. Divila jsem se tehdy proč, když ji používají skoro všichni na doma a po letech praxe už vím proč a na stejné bázi je vlastně suchá pedikúra. Po delší pauze (mateřská a následná práce v kanclu) jsem se k pedošce vrátila, jen jsem řešila, že se začla dělat medicinální (suchá), ovšem, když jsem zjistila, čím se to dělá a jak, tak ani náhodou. Je tu názor, že v Německu jen suchá, musím říct, že ke mě chodí více lidí, kteří žijí v cizině a když přijedou domů, jdou vždy na mokrou pedošku a o suché už nechtějí slyšet.

reagovat nikusa 9.8.2010 21:09  10%    +  -

milus077: A můžeš poslat foto?

reagovat Hanisek.b 8.8.2010 22:20  5%    +  -

efa: ty jsem našla taky,ale přišly mě drahe,ale asi se to tak pohybuje a nic levnějšího nenajdu a ke všemu mě nejde stáhnout ceník Gewholu,tak nemužu porovnat.Ale děkuji mocinky

reagovat efa 8.8.2010 20:17  10%    +  -

Hanisek.b: http://www.coneta.cz/manufacturer.php?id_manufacturer=18

reagovat efa 8.8.2010 19:58  10%    +  -

Hanisek.b: o té značce už jsem slyšela a bude to asi super věc. Moc Ti díky. Když něco najdu jinde dám vědět

reagovat Mausi 8.8.2010 10:41  73%    +  -

LCN by je mel mit taky

reagovat Hanisek.b 8.8.2010 2:37  5%    +  -

efa: mrkni tady http://www.gehwol.cz/produkty.php?cat=56 a jsou ještě kovové špony a plastove,ale po tech pátrám a nic moc jsem nenašla

reagovat efa 7.8.2010 21:49  9%    +  -

Hanisek.b:nevím, neznám, jak to funguje? To jako nasadím na zarůstající nehet a on už nezarůstá?

reagovat efa 7.8.2010 21:43  9%    +  -

k.fritschova: callusan s ureou, dá se koupit i na www.modwlaznehtu.cz

reagovat Hanisek.b 27.7.2010 21:25  5%    +  -

Ahojky kočeny,prosím,kde koupím špony na zarustající nehty????Nějak je nemužu sehnat.Díky moooc za rady.

reagovat janaano 11.7.2010 20:33  5%    +  -

holky dpodívejte se, super ceny
Krasa.cz

reagovat milus077 26.5.2010 22:13  5%    +  -

petravran: Ahoj,mám pedikérské křeslo na prodej 2 roky staré nepoužívané, je na suchou pedikúru a já dělám mokrou. Je velmi pěkné mám ho na provozovně a všichni ho obdivujou je bílo zelené.

reagovat Patususenka 1.5.2010 21:31  66%    +  -

petravran: zkus kuknout na salony.cz do sekce forum -> prodej... třeba tam něco najdeš...

reagovat petravran 12.3.2010 18:07  5%    +  -

hoj všichni, koupím pedikérské křeslo, výškově nastavitelné, polohovací.Marně hledám nějaké použité, kdyby jste nějaká o nějakém věděla..díky předem.prosím do vzkazů.

reagovat monikajur 7.3.2010 23:58  15%    +  -

Ahojky všem Zvu Vás do nové diskuse
http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=19639

reagovat kamila252 27.2.2010 15:59  5%    +  -

Ahoj,
já používám krém na nohy a osvěžující sprej od Cattiera Paris. Dá se koupit na www.parfemy-manon.cz. Jsem moc spokojená!
Kamila

reagovat k.fritschova 21.2.2010 14:22  5%    +  -

Renca1: tak jakto dopadlo? taky bych ji vyzkousela tu vazelinku

reagovat Hanisek.b 9.2.2010 19:24  65%    +  -

Ahojky kočeny,prosím,potřebuji radu.Na patách,tam až jak je tenka kužička směrem k achylovce se mě dělaji v rýhách kužičky bílé flíčky.Skalpelem tu kužičku nesřěžu,protože je tam tenká vrstva a nevím,čím to mám natírat,abych se toho bílého jakoby povlaku zbavila.Natírala jsem to mykoseptinem.Tam,kde jsem kužička zřezala,tak tam mě to zmizlo,ale kde nemužu skalpelem,tam mě to zustává a nevím co s tím.Poraďte mě,prosím.

reagovat Renca1 7.2.2010 22:28  5%    +  -

k.fritschova: Ahojík,zkus obyčejnou lekarnickou važenou vazelínu

reagovat Hanisek.b 1.2.2010 23:17  42%    +  -

PETRA: ..a druhy plochých nohou tam ještě byly taky - 1. stupeň plochá unavena,2. stupeň pokleslá podélně nožní klemby,3. stupeň trvalý pokles nožní klemby,4. plochá noha tuhá.Vždyť to znáš.....

reagovat Hanisek.b 1.2.2010 23:12  42%    +  -

PETRA:ahojky,to je individuální!!!to záleží na školícím středisku.My měli z pedikury cca 15 otázek tipu druhy koupelí,ortopedické vady nohou,názvy dezinfekčních přípravku a na co se používaji(kuže,plocha),postup pedikury,nástroje potřebné k pedikuře,co je peelink a co je zábal.....ale hlavní pak byla anatomie,ortopedie a psychologie

Anonym 1.2.2010 19:14  1%    +  -

AHO CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT JESTLI TU NĚKDO JE ČERSTVĚ PO KURZU PEDIKŮRY ?CO JE V TESTECH.?DĚKUJU

reagovat majlus 6.9.2009 20:28  39%    +  -

k.fritschova: ja robim pedi, suchu a na popraskane päty je výboré bambucke maslo..konopne ..http://www.saloos-shop.cz/zbozi/458/bio-karite-konopny-balzam-50ml/ treba to používať nasledovne: natrieť nohy, ale pozor maslo sa dosť topí čiže nie vela tak akurát..a potom si dať na ruky detsky puder z azulenom....a poprašiť nohy aby ten puder zafixoval krem,aby ste ho hned nedali do papúč,ponožiek..ak máte vela kremu tak sa Vám robia žmolky...čo je zle. Možno mi budu viacerý oponovať,ale tento system funguje a nohy sú výborne, chce to len pravidelnosť denného krémovania!!! ak budete klamať tak len svoje nohy...

Potom je dobre toto: http://www.callusan.cz/callusan_kremove_peny_EXTRA.html , treba pozrieť ktorý krem ale obsahuje ureu čo je super... mam s tým skúsenosti Len dobre a pracujem s tým takže viem posúdiť -tento krem je už taky ako pudrový fakt Perfektny, maju tam aj krem na potive nohy !!!

na mooc popraskane päty by som najskôr tak mesiac dávala bambucke a potom prešla na callusany , u nas je dostať aj krem zo srvatkou-ten mam tiež rada...

reagovat sara0 27.8.2009 9:26  7%    +  -

firma GEHWOL má velmi pěkný sortiment na nohy...

reagovat sara0 27.8.2009 9:23  7%    +  -

k.fritschova: zkus bambucké máslo

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: PECE O NOZKY......
Diskusi založil(a): Mausi
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si