TVROBA WEBU a všechno okolo

S radostí vstup do světa webových stránek... Uvítám kažkou dušičku...
4.8.2006

Diskusi založil(a) 4.8.2006 Lillian Bann

Užitečné odkazy

Jak psát web Rady do HTML, CSS, JavaScriptu,... Skvělé pro začátečníky... WebZdarma Umístění vašich stránek na internet... Blog.cz Skvělé pro založení blogu... Simple layoutLayouty ke stažení zdarma...

Lillian Bann 5.8.2006 1:02

reagovat AlA 23.9.2016 15:29  5%    +  -

jak psát web taky doporučuji. Je tam z oboru programování a částečně i marketingu (online) dost užitečných informací.

reagovat AlA 15.10.2014 10:39  5%    +  -

jo, jak psát web je super web pro lidi co chtějí programovat. Můj partner ho zná a říkal ,že je velmi dobrý.

reagovat Dedra-prodej.cz 11.5.2014 8:30  5%    +  -

Pokud chcete pomoct s tvorbou webu nebo vlastního eshopu, napište mi do zpráv :-)

reagovat evelyn 15.4.2014 21:09  100%    +  -

LENNNA: ja nemam zadnej blog, ale pokud mi napises prihlasovaci udaje, muzu mrknout, ty si pak zmenis heslo

reagovat LENNNA 15.4.2014 7:43  15%    +  -

Hezký den všem, jdu vás poprosit o radu ohledně blogu. Zjistila jsem, že jsem děsně natvrdlá, protože na úplně základní věc nemůžu prostě přijít . Tak jdu poprosit o radu vás .
Napsat nový příspěvek na zeď blogu umím (jedná se o blogspot.cz) - snad . Ale nemohu stále přijít na to, jak zařadit nový příspěvek do nějakého chlívečku. Mám založené různé chlívečky (či štítky nebo jak to nazvat) - např. recepty, nákupy, citáty apod. a chci vložit nový příspěvek - např. vložit nový recept. Umím ho vložit na zeď. Ale nemohu přijít na to, jak ho zařadit do chlívečku recepty. Prostě když budu dávat recepty, tak abych je měla všechny pohromadě v okýnku "Recepty". Snad mi rozumíte.
Všem moc děkuji za rady!

reagovat zuzana.kantorova1 19.11.2013 12:49  5%    +  -

Zdravím, chtěla bych si založit e-shop. Mohl by mi někdo poradit, které stránky jsou na to nejjednodušší. D9ky

reagovat Vladusa 28.1.2013 12:25  6%    +  -

Tak jsem si taky chtěla zkusit něco vytvořit sama, ale o počítači vím prd , já akorád surfuju, mám Fb email a najdu si věci co potřebuju , ani složku jsem si neuměla na ploše vytvořit .Nevím jak ale vytvořila jsem si tyto stránky sama http://tvorenicko9.webnode.cz/ ještě na nich pořád pracuju.Zatím mi stačí

reagovat ivanuska76 23.12.2011 19:28  22%    +  -

kopretinka777: Ahojky , prográmek nechci , ale jukla jsem na tvu nabídku .. jedním slovem nádhera .. jsi šikulka ..

reagovat kopretinka777 9.11.2011 13:39  5%    +  -

Dělala jsem si web sama v programu http://www.website4you.cz

program jsem si koupila po 3 hodinách jsem udělala jednoduché stránky
když jsem se do toho zažrala tak jsem po víkendu udělala vlastni eshop.

www.kreadecor.com

Jestli máte zájem tak mohu i poradit s prográmkem
Jde i vyzkoušet bezplatně.

reagovat kolobezka1. 26.4.2011 11:56  5%    +  -

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Ráda bych zkusila udělat si nějaké web stránky, ale nevím, kde. Něco zdarma, s nabídkou šablon a dalších utilitek. Nevím, zda je možné mít stránky zdarma bez reklam.
Slyšela jsem o estranky.cz, webnode.cz, blog.cz, stranky-zdarma.cz, webgarden.cz...
...ale vůbec se neorientuju, jaký je mezi nimi rozdíl a které se budou pohodlně tvořit a ovládat.

Můžete mi dát nějaká doporučení s komentářem, prosím?

reagovat reskator 26.2.2011 10:57  39%    +  -

Holky mam blog je to na adrese http://michalina.blog.cz/ ale ukazuji se jsen članky

reagovat zs 16.2.2011 10:51  52%    +  -

Radunka28: Jak myslíš...mně funguje dobře

reagovat Radunka28 16.2.2011 9:11  68%    +  -

zs: za nabídku,ale právě o tenhle web nemám zájem.

reagovat Radunka28 16.1.2011 13:33  75%    +  -

zs: ahoj.chtěla bych si na ni dávat fota toho,co vytvořím(čili svých zálib).bižuterie,květinky z korálků,decoupage obrázky...apod.rozhodně by to nemělo sloužit za účelem prodeje!!jen bych ten odkaz dala svým známým aby se koukly,co dělám ve svém volném čase.měla jsem stránku na webgarden,ale už nevím jak se tam co dělá.dost dlouho jsem s tou stránkou nic nedělala.prostě bych chtěla nějakou stránku,kde by se vše dělalo snadno a jednoduše.a aby se za ni neplatily žádné poplatky.

reagovat zs 16.1.2011 11:56  45%    +  -

Radunka28: Ahoj.

K čemu přesně by Ti ta internetová stránka měla sloužit?

ptám s, protože jsme s jednou uživatelkou na webnode mimo tuto diskusi přetřásaly, že jí se to právě zdá těžké a co jsem viděla tvořit svoji dceru, tak to také bylo dost dílo...oproti právě tomu webu112, který mám já - ten se tvoří dost jednoduše....jenom je důležité - k čemu ji potřebuješ - zda by to web112 dokázal splnit v plném rozsahu.

reagovat Radunka28 16.1.2011 8:19  75%    +  -

prosím,poradíte mi někdo? je to těžké založit si stránku na webnode?

reagovat Radunka28 15.1.2011 12:25  75%    +  -

chtěla bych si založit stránku na webnode.není to těžké,a zvládne to i "totální blb"?

reagovat Anita 14.12.2010 21:24  5%    +  -

Jestli máte zájem o kvalitní stránky, mohu doporučit firmu Quadronet, která se kromě jiného zabývá tvorbou webu.

reagovat 1moni 14.12.2010 18:34  49%    +  -

Ahojky, také si tvořím webovky-stále se učím...

Moje webovky-s těmi mohu poradit:
http://pady.webnode.cz/

http://ragdollkocicky.webnode.cz/

a kamarádce tvořím a spravuji tyto:
http://zorka-teddy.webnode.cz/

reagovat CherryAnn 13.12.2010 21:43  5%    +  -

Barbarelka: Na prezentaci fotek si pohledej nějaký plugin, blikací upoutávky se dělají napr. ve flashi, nebo jako obrázek ve formáte GIF (zkuste si vygooglit "GIF maker")
Fagi: Kvalitní texty pro web jsou velmi důležité, to je pravda

reagovat fagi 14.11.2010 22:59  5%    +  -

Ještě rada: pokud vytváříte e-shop, tak si můžete nechat vytvořit profesionální texty od odborníků z marketingu, nedávno jsem o tom četla - říká se tomu copywriting :)

reagovat Barbarelka 14.11.2010 15:52  100%    +  -

ahojky prosím mám stranky u webgarden a chci aby mi šla na homepage prezentace fotek a taky bych chtěla nejaký blikací upoutávky jako např "pozor akce" apod poradí mi nekdo??díky

reagovat Xxx.klarka+Natka 3.11.2010 10:54  100%    +  -

Dobrý den,

založila jsem si vlastné doménu, vytvořila stránky a nezobrazují se mi fotografie, můžete někdo poradit??

reagovat lunula 22.9.2010 12:25  17%    +  -

reagovat Robinsonka 10.9.2010 21:26  5%    +  -

Ahoj, uvitam jakekoliv tipy a rady na vylepšení fotoblogu o Švýcarsku. Předem dík.
http://www.svycarsky.blogspot.com/

reagovat bt.cz 23.8.2010 13:29  75%    +  -

Pokud potřebujete zpropagovat na internetu, pak se mrkněte na stránky SOVA NETu a jejich nabídku internetového marketingu.
:)

reagovat danka76 10.8.2010 12:57  5%    +  -

zvýšení návštěvnosti stránek

reagovat Silvretta 3.8.2010 10:31  5%    +  -

reagovat LuMiJe 26.6.2010 18:20  5%    +  -

máte svůj web?
Nechte ho vydělávat! Odkazy ti budou vydělávat prakticky bez práce. Vydělávej na netu. Práce z domova. Žádné vstupní poplatky. Bezlimitní systém výdělku.
Zaregistruj se.
Stačí vyplnit základní údaje do formuláře na stránce.
Dej odkaz na web.
Umísti propagační odkaz kamkoliv na viditelné místo.
A užívej si peněz.
...

reagovat Mamkam 27.5.2010 14:55  10%    +  -

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: TVROBA WEBU a všechno okolo
Diskusi založil(a): Lillian Bann
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Internet a počítače
Přečtěte si