připojení na net

Holky, od koho máte připojení na net a kolik měsíčně platíte? Dělám takový menší průzkum trhu, neb ten náš poskytovatel mě "mírně" štve a přemýšlím o změně. A nechce se mi prolejzat všechny stránky poskytovatelů :-)

4.8.2006

Diskusi založil(a) 4.8.2006 black.cat

reagovat Poborná 31.3.2018 11:01  5%    +  -

Jaký internet vybrat, když nám ten náš pořád padá? Je to k nevydržení....

reagovat jarka.modra 22.3.2018 14:02  5%    +  -

čau, pls co doporučujete za internet v praze?

reagovat KDYNE 10.9.2010 13:53  38%    +  -

reagovat Lucka_88 25.7.2009 12:51  21%    +  -

Ahoj.
My máme internet o2 vázaný na pevnou linku.
Měsíčně platíme 600Kč. Je vysokorychlostní
mohu být připojena 24hodin denně, stahovat co chci...i když je to docela slušná suma, tak za to, že to jede tak rychle a není s tím nikde žádný problém, to stojí

reagovat houmi 20.10.2008 21:47  5%    +  -

mi máme připojení od bieberliho 500 měsíčně smlouvu na 3 roky tak bez poplatku ale když je tam moc lidí tak nic moc a stahovat až po 10 hod.

Anonym 27.8.2008 20:25  1%    +  -

ahijte, mam staršný problem s Vistou. Koupil jsem si notebook a nejde mi tam Internet. Mám už Internet několik let na starém PC s XP a nastavování připojení jsem dělal tisíckrát, ale tady když vše vyplním/IP,bránu,masku,DNS)tak mi to stejně nejede. Je to docela obtížný problem tak kdyby jste někdo měl v minulosti podobný problem a vyřešili jste ho tak bych uvítal radu. Není to ani tak Vistou jak spíš tím že je to na Notebooku.na normalnim PC s Vistou mi to taky nkdy nedělalo, tak jsem fakt v nouzi.

reagovat cacorinka 9.10.2007 15:39  5%    +  -

Prosim nemuzu se pripojit na Dame,porad mi dava nelze pripojit k Dame,mam tam i fotky a nemohu si je zadne prohlizet.Dekuji za radu Luba-cacorinka

reagovat lucerna 15.4.2007 22:43  5%    +  -

My bydlíme na vesnici a máme zde teď asi 4 možnosti připojení, ale nejlépe se nám zatím jeví to co máme, máme bezdrátový (nemáme pevnou linku) máme rychlost připojení 512 kbpb za 360,- + DPH 19%, můžu být připojen 24 hod. denně a stahovat kolik chceme. Pořízení proti jiným taky nebylo moc drahé 4000,-i s montáží a spuštení i odzkoušení internetu. Zatím spokojenost,

reagovat pesoska 6.8.2006 22:23  13%    +  -

janiko:
tomu já moc nerozumím, na tyhle věci jsem analfabet.
Asi před 2. lety jsme měli internet přes Telecom latilo se, za tu dobu strávenou na netu, jenže já chodila pouze na poštu 2x týdně a než to vždy vytočilo zdlouhavě, pak naskočila 1,10Kč a pak, že připojení nejde navázat a to se opakovalo třeba 10x než jsem se na tu poštu vůbec dostala.
neboj, něco se určitě objeví.

reagovat janiko 6.8.2006 22:06  13%    +  -

pesoska: Svítá nám naděje že tu snad bude v dosahu vysílač,tak musíme počkat.My nemusíme být upsaný protože moden máme vlastní a ne v nájmu.Jenže zatím musíme být na Telecomu.Jenže nejhorší je na tom že od úprvního nám počítají že jsme každý den ztáhli 1 giga a při tom nic nestahujeme,nemáme viry a chodím jen tady na Dámu.Už jsem si stežovala ,řekli že to není možné že to prověří a ozvou se a kde nic tu nic.Zítra tam zase volám a asi budu dost zlá

reagovat pesoska 6.8.2006 22:02  13%    +  -

janiko:
já jsem si tu jednou psala také s nějakou kočkou z vesnice a ta měla dobré připojení na net asi za těch 400,- Kč měsíčně a moc si to chválila.
To jsou pro firmy peníze, ta konkurence bude stále stoupat. Ten Telecom to má dokonce i tak blbé, že se musíš snad na rok uvázat, né?
Jsou to normální zloději, nëmyslím jen net, celkově. Teď zase zdražili pevnou linku, platím 420,- Kč jen za přístroj. Hovory platím přes Tele2

reagovat janiko 6.8.2006 21:56  13%    +  -

pesoska: My jsme na vesnici.A bohužel dost nízko a zatím sem nedosáhne žádný signál jen ten děsnej Telecom a ten nás parádně dusí.

reagovat pesoska 6.8.2006 21:52  13%    +  -

janiko:
to je jasný, to nemá cenu uspěchat, když nezbývá nic jiného.
Je to škoda, o nás měli zájem 2 firmy a teď se ještě nabízí třetí.
Kolik máte bytů ve vašem paneláku?

reagovat janiko 6.8.2006 21:49  13%    +  -

pesoska: Když nám zatím nic jiného nezbývá......

reagovat pesoska 6.8.2006 21:43  13%    +  -

Maldová:
přesně tak, ono kolikrát ty velké firmy jsou příšerně drahé a neznamená to ještě, že musí jít o kvalitní služby.
Nikdy bych nešla k Českému Telecomu, jsou to šupáci monopolní

reagovat Maldová 6.8.2006 20:47  13%    +  -

Ahoj. Tak my jsme měli připojení od jedné soukromé fa z našeho města a platili jsme 900. Nakonec jsme to pro nespokojenost zrušili a zavedli si ADSL. To jsme platili skoro 1500 i s telefonem. To už nás ale taky přestalo peněžně bavit. Naštěstí se u nás rozjel internet přes kabelovku. Platíme měsíčně 550 za 24hod. připojení. Velikost ale bohužel nevím. Jenom vím, že to jede suprově a spolehlivě

reagovat janiko 4.8.2006 22:04  13%    +  -

Já tam asi dojdu osobně.už mě tedy štvou.

reagovat pesoska 4.8.2006 21:58  13%    +  -

janiko:
nám to každý vymlouval, že když je to levné, bude to špatné, nekvalitní, ale opak je pravdou.
Máme to úpřes rok, byl asi 3x menší problém, stačilo napsat SMS technikovi a po chvilce volal a navigoval, jak máme postupovat dál.

reagovat black.cat 4.8.2006 21:56  13%    +  -

janiko: s Telecomem jsme měli velký problémy v práci - máme ADSL...po tom co šéf je seřval na třidoby, tak je klid a vše celkem šlape..občas to teda vypadne, ale je to třeba tak na 10 minut a pak to zase jede...

reagovat janiko 4.8.2006 21:53  13%    +  -

K nám zatím bohužel kromě Telecomu nedosáhne.Nejdřív jsme měli omezené připojení,které dva měsíce šůlapalo ale pak nám v půli měsíce srazili rychlost na 50 a to nešlo nic.Pak nám nabídli ADSL Brubend,za 750 kč s tím že můžeme stáhnout až 3 giga.První měsíc OK,s bídou jsme dosáhli polovičku,druhý měsíc v půlce bum a měli jsme 8 giga.Po dotazu nám žekli že nám to stáhnul nějaký virus.Chytli jsme jednoho trojáka a tak jsme tomu uvěřili.Teď po třech dnech bum a máme zase pryč 5 giga.Máme několik ochran a žádného vira.Volala jsem tam slíbili že to přošetří že je asi chyb u nich a že určitě zavolají.To bylo v poledne.Teď jsem zjistila že máme už 6giga fuč a nikdo nevolal ani na volání nereagovali.A my platíme nad 3 giga navíc poplatky.Tak vůbec nevím co si o tom mám myslet.

reagovat pesoska 4.8.2006 21:34  13%    +  -

black.cat:
fakt najdeš a kort na sídlišti. Nám nabízeli 2 firmy najednou a te´d už zase další firma nechávala letáky. Já jsem spokojená moc, měnit nic nebudu. Třeba maj i někteří sousedi dobrý, zkus se poptat.
Nebo se zkusit zeptat domovníka v domě.

reagovat black.cat 4.8.2006 21:29  13%    +  -

pesoska: jo to by nám vyhovovalo - platit do 400,-, rychlý připojení a neomezený přístup...snad něco najdem
díky za tip

reagovat pesoska 4.8.2006 21:27  13%    +  -

black.cat:
My jsme také Liberec, asi má své pobočky, a u vás zrovna není? Časem najdeš něco podobného. Když je ta cena kolem 400,- kč tak je to ideální.

reagovat black.cat 4.8.2006 21:25  13%    +  -

pesoska: koukám, že ten Erkor u nás není...

reagovat pesoska 4.8.2006 21:14  13%    +  -

black.cat:
no, tak vyčkej, to je pro ty firmy ideální - sídliště.
Nám to nabídli sami před rokem. Hlavně určitě nechoď k UPC, to je hrozné, pak to zdražují, jako u všeho.
My máme ten Erkor- má pobočky Ostrava, Olomouc, Hradec Králové.

reagovat black.cat 4.8.2006 21:11  13%    +  -

pesoska: na sídlišti v paneláku

reagovat pesoska 4.8.2006 21:08  13%    +  -

black.cat:
to není určitě.
jsi ve městě? v domě nebo v paneláku?

reagovat black.cat 4.8.2006 21:01  13%    +  -

pesoska: jojo já vím...už se poptávám, ale není to jednoduchý se v tom vyznat..

reagovat pesoska 4.8.2006 21:00  13%    +  -

black.cat:
799,- Kč je dost, ale znám i více, třeba kolem 1.000,- dnes je naštěstí konkurence velká i dobrá kvalita. Tak se poptej někoho ve Tvém okolí. určitě seženeš časem mnohem levnější. je to dost.
já zaplatím za rok 2.300 zhruba a Ty to máš vlastně za čtvrt roku.

reagovat Martia 4.8.2006 20:23  13%    +  -

Máme taky bezdrátový připojení za 360 měsíčně.

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: připojení na net
Diskusi založil(a): black.cat
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Internet a počítače
Přečtěte si