seriál BRIGÁDA a Sergej BEZRUKOV

Čas se změnil a stejně tak i zločin, to je Brigáda - ruský krimiseriál z roku 2002. Říká se mu podle slavných hollywoodských vzorů ruský Kmotr. Krimiseriál Brigáda představuje první ruský pokus o gangsterskou ságu, jež je zasazená do novodobé historie země.

Je jiná doba. Jiný je i zločin. Ale my jsme spojeni od začátku a za všechno, co uděláme, neseme společně zodpovědnost. Jsme Brigáda. Takový je názor protagonistů stejnojmenného ruského seriálu.
VŠICHNI PŘÍZNIVCI BRIGÁDY A OBDIVOVATELÉ PŘEDSTAVITELE HLAVNÍHO BOSSE S.BEZRUKOVA - JSTE SRDEČNĚ VÍTÁNI: malá změna - diskuzi jsme uzavřeli pro opravdu "zapálené" brigádníky: o vstup pište prosím jen ti z vás, kdo máte zájem se AKTIVNĚ zapojit do diskuze


SERGEJ BEZRUKOV INFO zde


Saša je mafián, přidej se taky k nám. Kosmos je fetak, zato ale fešák. Olja doma šilí strachy a ti čtyři počitaji prachy. Fil je z toho celej divej, ale no tak, vždyt je milej. Včelko někde sbírá med, medovina už je nadohled. Mafiáni opilí - někde skáčou v obilí...(andrejka)
Brigáda - ke stažení ZDE

Wallpapers
Wallpapers2
Wallpapers3
Wallpapers4
BRIGADAfotky.ru
SAŠA
Včelka
Kosmos
Fil

BrigadaSOUNDTRACKkestažení

Rekviem za ztracenou generaci ... ZDE


Snídaně s Novou, 7.12.2006 v 8:20
vystoupil jako host SERGEJ Bezrukov

VideoBEZRUKOV

5.8.2006

Diskusi založil(a) 5.8.2006 janicka1

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: seriál BRIGÁDA a Sergej BEZRUKOV
Diskusi založil(a): janicka1
přispívání i ctení jen pro vybrané
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Film a televize -> Seriály
Přečtěte si