Aisa MA Panel a jiné - vyplňování dotazníků

Zúčastňujete se někdo tohoto výzkumného projektu nebo jiných? Jaké jsou vaše zkušenosti?

30.8.2006

Diskusi založil(a) 30.8.2006 Evelina1

Odkazy na stránky, kde je možné se registrovat, najdete na nástěnce ZDE
budete-li chtít něco na nástěnku přidat tak napište a já to přidám.

Evelina1 24.10.2009 17:20

reagovat Pizzy* 16.10.2019 23:31  17%    +  -

dagos: Třeba mají s paypalem nějaké problémy nebo se jim to tam nevyplatí. Kdo ví

reagovat dagos 16.10.2019 23:12  100%    +  -

Pizzy*: Je to divné, už druhá stránka, co ruší paypal

reagovat Pizzy* 16.10.2019 22:01  17%    +  -

dagos: Tak jsem si radši nechala poslat peníze na Skrill, ať o to nepřijdu úplně...

reagovat dagos 16.10.2019 21:03  100%    +  -

další stránka, kde zmiezel z možností výplaty paypal - Marketagent

reagovat dagos 24.9.2019 19:51  100%    +  -

Tak mi odepsali z BAP. Prý je ten výpadek Paypal dočasný, tak uvidíme.

reagovat dagos 24.9.2019 0:03  100%    +  -

lubinka: Dotazníky mi od nich až tak nechodí, ale dalo se vybírat od 200 Kč, párkrát jsem vybírala. Teď jsem zase po delší době našetřila a ono houby houby

reagovat dagos 23.9.2019 23:52  100%    +  -

lubinka: možnosti odměn ze současné nabídky:

Amazon e-Gift Card - BrainActive

Skrill Transfer (Eng) - BrainActive

a Paypal nikde.

reagovat dagos 23.9.2019 23:51  100%    +  -

lubinka: No jo, to tam píší. Ale když se přihlásíš a chceš si odměnu vybrat, tak je tam jen ten amazon a místo paypal, co byl dříve, je tam převod na skrill penězenku. A z ní jsou výběry docela dost zpoplatněné, na rozdíl od Paypalu.

reagovat lubinka 23.9.2019 21:48  100%    +  -

dagos: ale nejsem tam registrována, jen jsem koukala na ten web.

reagovat lubinka 23.9.2019 21:45  100%    +  -

dagos: já tam vidím tohle :
Odměny
You are here: Home » Odměny
Co je v něm pro mě?
U každého on-line průzkumu úspěšně vyplnit dostanete peníze přímo do člen účtu. Částka, kterou vyhrál závisí na odhadované délce rozhovoru a to je vždy uveden v každém průzkumu zvacím dopise vám zašleme e-mailem. Mějte na paměti, že pouze průzkumy úspěšně dokončeny jsou odměněni. Může se stát, že nemáte nárok na určité studii, v takovém případě nebudete vydělávat odměnu. Neustále se snažíme, aby vám poslal studie, které jsou vhodné pro váš profil, a proto je důležité udržovat váš profil aktualizován po celou dobu.

Závěrem lze říci, že systém je velmi jednoduchý: čím více úspěšně dokončena průzkumy, tím vyšší je částka, kterou vyděláte! Jakmile budete mít shromážděné 200 Kč ve svém účtu můžete snadno vybírat své peníze pomocí některého z platebních metod níže uvedených:

PayPal: PayPal je převod peněz systém, který umožňuje uživatelům převést peníze z jejich účtů PayPal na svůj bankovní účet, nebo zaplatit na různých on-line obchodníků. Tato metoda fungovat, bude nutné vytvořit PayPal účet používat stejnou e-mailovou adresu, kterou používáte pro BrainActive. Přečtěte si více informací o PayPal zde.
e-Dárkové karty od Amazon.de: elektronické dárkové poukazy, které můžete použít k získání slevy při nákupu od Amazon.de. Minimální částka potřebná k nákupu tohoto poukazu je 200 Kč.
Odnímání své peníze je velmi jednoduchý:
Přihlášení se ke svému účtu
Klikněte na "Aktualizovat profil" a vyberte preferovaný způsob platby. Klikněte na "Aktualizovat".
Přejděte na "Uplatnit odměny" a klikněte na tlačítko "Uplatnit". A je to!
Pro jakékoliv další informace, neváhejte nás kontaktovat. Vaše vyhrazený opěrná deska tým je více než rádi pomůžeme.

reagovat dagos 22.9.2019 19:22  100%    +  -

chanahd: Když si ale čtu FAQ, tak tam mluví hlavně o paypalu. Tak tomu nerozumím, proč není v nabídce. Zkoušela jsem jim napsat, ale zatím nic.

reagovat chanahd 22.9.2019 16:38  42%    +  -

dagos: Tak jsem se byla juknout a taky ho tam už nevidím:( Jen Amazon a ještě cosi.

reagovat sindyy 22.9.2019 14:54  100%    +  -

prosím, znáte někdo apku VETRI?

reagovat sindyy 21.9.2019 15:53  100%    +  -

lubinka: https://cz.brainactivepanels.com/webove-stranky-obchodni-podminky/

reagovat lubinka 21.9.2019 9:46  100%    +  -

dagos: Co je BAP dotazník ?

reagovat dagos 19.9.2019 21:43  100%    +  -

Vyplňujete někdo BAP dotazníky?

Dřív tam byl výběr na paypal a už ho tam nevidím?

reagovat fridom 14.8.2019 8:51  5%    +  -

sindyy: Ano, to ruční vyplňování mi kdysi taky nabízeli, tehdy jsem to odmítla, byla s tím strašná práce za malou odměnu. Jeden čas jsem vyplňovala i nákupní deníky pro Statistický úřad a tam ta odměna byla asi 5x větší, takže u Panelu mi to přišlo hodně podhodnocené na to, kolik času to muselo zabrat. Teď je to pohodička, nákupů už nemám tolik, získala jsem větší přehled o cenách a docela mě to i baví.

reagovat sindyy 14.8.2019 7:17  100%    +  -

fridom: já to dělám klasickou čtečkou čarových kodů jako mají v obchodě, ale dělám to už možná 10 let, předtím se to psalo ručně do archů, to byl nářez, ale tou čtečkou je to pohoda. jen víkendový nákup, kdy je tam třeba 40 položek trvá chvíli dýl, ale proti psaní to je procházka. A už se nedělá oblečení a obuv, to se také dříve dělalo.

reagovat fridom 14.8.2019 6:56  5%    +  -

sindyy: Teď na to právě mají mobilní aplikaci, takže všechno dělám přes ni, skenuju kódy i fotím účtenky a je tam i počet bodů, takže je to pohodlné a rychlé, což mě podpořilo v rozhodnutí začít to dělat. Teď si jen v obchodě nezapomenout vzít účtenku a pak je to vážně jen chvilička, člověk si na to rychle zvykne. Jen ten katalog se mi právě moc nepozdával, tak jsem ráda, že jste tady zmínila i tuhle možnost.

reagovat sindyy 14.8.2019 6:06  100%    +  -

fridom: jak mě to napsali v emailu, tak jsem to okopírovala. Kurz je stejný už léta. Body dávají za nákup v lékarně, taky za vyplněné dotazníky, refundují elektřinu za čtečku - také dávají body. Kolik máte nových bodů na účtu chodí emailem, abyste věděla, kolik máte. Ale jinak to vidíte na svém účtu na webu.

reagovat fridom 13.8.2019 19:00  5%    +  -

sindyy: Jen mě zmátla formulace "jeden bod je 1,05 bodu" , už je mi to jasné, díky

reagovat sindyy 13.8.2019 11:24  100%    +  -

fridom: jednoduché počty- chcete 1000Kč x 1,05 kurz = 1050 bodů

reagovat fridom 13.8.2019 10:29  5%    +  -

sindyy: Ano, taky se mi cena těch dárků zdá nevýhodná, i když mě se to ještě dlouho týkat nebude, teprve nedávno jsem začala. Trošku nerozumím tomu přepočtu bodů, kolik jich tedy musím mít, abych vybrala tisícovku?

reagovat sindyy 13.8.2019 6:05  100%    +  -

fridom: to platí pořád, už několik let vybírám peníze, protože dárky se mi zdají předražené

reagovat fridom 12.8.2019 20:54  5%    +  -

sindyy: Díky, zkusím to, snad to ještě bude platit, než se dohrabu k tisícovce

reagovat sindyy 12.8.2019 20:19  100%    +  -

fridom: napsala jsem jim na email žádost, odepsali: Dobrý den,

můžeme Vám za body zaslat peněžní odměnu, ale vyplácet můžeme pouze celé tisíce a jeden bod je 1,05 bodu.

email je čerstvý z letošního července

reagovat fridom 12.8.2019 19:38  5%    +  -

sindyy: A to jde? Taky bych raději peníze, než výběr z katalogu, můžete prosím prozradit, jak na to? Nikde v pravidlech tuhle možnost nezmiňují. Děkuju

reagovat lubinka 19.7.2019 17:12  100%    +  -

sindyy: Moc děkuji

reagovat sindyy 19.7.2019 15:13  100%    +  -

lubinka: určitě, ale jinak to není nikterak složité. Otázka pár minutek v den, kdy děláte nákup.

reagovat lubinka 19.7.2019 11:02  100%    +  -

sindyy: Děkuji moc - nabídli mi vyplňování a proto se ptám. Pokud bych si nevěděla s něčím rady mohla bych se na Vás obrátit ?

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Aisa MA Panel a jiné - vyplňování dotazníků
Diskusi založil(a): Evelina1
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Internet a počítače
Přečtěte si