Modeling, casting, konkurzy do filmů...jak na to

Všichni hledáme konkurzy do filmů,reklamy, castingy, ale kde se o nějkém dozvědět? Svěřte se tady...
23.9.2006

Diskusi založil(a) 23.9.2006 k-a-c-u-l-k-a

Anonym 14.8.2019 10:58  1%    +  -

Ahoj, jsem Alena, je mi 12 let a chodím do 7. třídy . A chtěla bych si zahrát ve filmu nebo v reklamě . Mám blonďatohědé krátké vlasy a měřím 160 cm . Chodila jsem 4 roky na karate a 4 roky na tenis.Email chodurova@infocz.eu

Anonym 9.8.2019 9:40  1%    +  -

dobry den
mam kamaráda který hraje v seriálu a říkal ze je to bomba chodíval jsem asi 5 let na dramaticky kroužek kde hodně lidi se mě ptalo jestli jsem vyzkoušel hrát ve filmu ze bych se mohl někde uchytit je mi 17 let chodím na střední lesnickou školu a mel bych zájem do čehokoliv zde můj email : mar.ulc@seznam.cz

Anonym 25.6.2019 21:24  1%    +  -

Izabela Waclawková : ???? jako v klidu.
Sestro mám taky velké sny jsme na tom dobře ????.

Anonym 30.11.2018 20:29  1%    +  -

Dobrý den,už od malička jsem navštěvovala dramatické kurzy a ráda chodila do divadla.Vždy jsem chtěla být ta holka z toho super starého filmu.
Mám vlasy cca pod ramena barvy "mokré" slámy,modré oči a jsem šestnáctiletá holka. Co víc o mně vědět? Je mi vcelku jedno u čeho začnu, (teda žádné sprosťárny) prostě je to můj sen a to je přece úplně bezvýznamné kde začnu : jestli u filmu, reklamy nebo u seriálu ,ale můj cíl je dostat se do divadla. Ale sny se také mění takže...
e-mail-zuzik5@centrum.cz

Anonym 30.11.2018 20:26  1%    +  -

Dobrý den,už od malička jsem navštěvovala dramatické kurzy a ráda chodila do divadla.Vždy jsem chtěla být ta holka z toho super starého filmu.
Mám vlasy cca pod ramena barvy "mokré" slámy,modré oči a jsem šestnáctiletá holka. Co víc o mně vědět? Je mi vcelku jedno u čeho začnu, (teda žádné sprosťárny) prostě je to můj sen a to je přece úplně bezvýznamné kde začnu : jestli u filmu, reklamy nebo u seriálu ,ale můj cíl je dostat se do divadla. Ale sny se také mění takže...

Anonym 30.10.2018 22:57  1%    +  -

Ahoj,je mi 13.Měřím asi 158 cm.Mám hnědé vlasy asi na lopatky,zeleno šedè oči,a strašně moc bych si chtěla zahrát ve filmu,seriálu nebo reklamně.Chodila jsem do dramaťáku,takže nějaké zkušenosti mám.Chodím do ZUŠ,baví mě psát různé scénáře a příběhy (knihy)

Anonym 18.9.2018 19:47  1%    +  -

Dobrý den, jmenuji se Gabriela.Je mi 15let.Mám hnědá vlasy a modré oči.Výška 173cm.Strašně moc bych si chtěla zahrát ve filmu nebo seriálu.Studuji předškolní a mimoškolní pedagogiku a máme tam hodiny dramaťáku. Hraji na flétnu a učím se na klavír.Ráda tančím a vymýšlím scénáře.Budu moc ráda, když se pro mě najde role.Děkuji Popř. mě kontaktujte na email gaabinka3@seznam.cz

Anonym 10.9.2018 14:47  1%    +  -

Dobrý den ,
Jsem Lucie 13letá blondýna.Ráda bych si zahrála v nějakém filmu , seriálu. mým snem je se stát herečkou , mám hodně ráda komedii, ale i akční filmy ...
Mám zelenohnědé oči a střední postavu. hraju už 7 rokem na sopránovou flétnu a 2 roky na altovou flétnu.a 6 let chodím na volejbal , Trošku umím i jezdit na koni 😉

Anonym 21.8.2018 14:13  1%    +  -

Dobrý den,jmenuji se Drahuška a je mi 12 let.
Ráda bych si zahrála v nějakým filmu,seriálu nebo i v reklamě. Hrála jsem na bicí(konkrétně 5let). S hraním nějaké zkušenosti mám protože jsem chodila do dramatického kroužku. Mám dobrou pamět a nejsem stydlivá,spíš naopak. Rychle se učím novým věcem. Mám hnědé vlasy a hnědé oči. Měřím cca 158cm a vážím asi 43. V případě zájmu mi prosím napište na email: drahuskabrusakova1234@seznam.cz (není problém poslat i nějaké fotky).
Děkuji a naschledanou.

Anonym 19.4.2018 13:58  1%    +  -

Ahoj,
je mi 12 let, měřím 154cm a vážím 37,5kg.
Mám hnědé vlasy a hnědé oči.
Chtěla bych skusit modeling, ale jsem malá tak nevím. :D
Podle toho jak hodně lidí říká mám hubenou postavu. :D
Umím základy angličtiny.

e-mail: veru.bennova@seznam.cz

Anonym 7.4.2018 19:59  1%    +  -

Ahoj lidi jmenuji se Kristýna Kubicová je mi 11 let měřím asi 152 cm vážím 33 až 35 kg mám blonďaté vlasy bydlím v Křeseticích.Mám dobrou paměť. Chtěla bych být herečkou chtěla bych si zahrát v ordinaci v růžové zahradě nebo v modrém kódu nebo prostě kdekoliv.

reagovat veronikahruzova 3.4.2018 15:58  5%    +  -

Dobrý den,
Jmenuji se Veronika Hrůzová a je mi 16 let. Ráda bych si zahrála ve filmu,seriálu nebo v reklamě.
Mám blond vlasy,modrošedé oči, měřím 166cm a vážím 47kg.Nejsem stydlivá. Chodila sem na dramatický kroužek. Ted se věnuji zpěvu
Budu moc ráda když mi napíšete na e-mail:hruzova797979@seznam.cz

Anonym 24.3.2018 12:28  1%    +  -

Dobrý den,
Jmenuji se Karolína Beránková a je mi 12 let. Ráda bych si zahrála v hororu,filmu,seriálu nebo i v reklamě.
Mám dlouhé hnědé vlasy,modro-zelené oči, měřím 156cm a vážím 40kg.Nejsem stydlivá a taky mám ráda komedy,akční filmy a baví mě kreslení.
Busu moc ráda když mi napíšeste na e-mail:kajda.berankova@seznam.cz

Anonym 9.3.2018 20:12  1%    +  -

Dobrý den jmenuji se Michaela je mi 23 let a bydlím v Brně a chtěla bych si zahrát v reklamě :)muj email senkyplovamichaela@seznam.cz

Anonym 13.2.2018 18:58  1%    +  -

Zdravim,
Jmenuji se Martin je mi 17 let. Mel bych zajem o kurzy herectvi/Modelingu. Chtel bych toho v budoucnosti dělat. Dekuji za prispevky.

Anonym 13.2.2018 16:55  1%    +  -

Dobrý den, jmenuji se Marie, je mi 14 let. Měřím 178cm a vážím 61kg. Ráda bych zkusila být v nějaké reklamě či si zahrát v seriálu, nebo jen tak se projít po mole. Email vladkaklementova@seznam.cz

Anonym 11.1.2018 18:25  1%    +  -

dobry den mam zajem o reklamu na vlasy..zaneta 722230887

Anonym 1.1.2018 14:16  1%    +  -

Dobrý den,jmenuji se Denisa Andrášková a je mi 13 let.Mám sen,přeji si zahrát ve filmu.Ale nedělalo by mi problém zahrát si i v reklamě.Mám tmavě hnědé vlasy,tmavě hnědé oči,měřím 166 cm,mám výrazné rty a chodím do dramatického kroužku takže s trémou nemám problém,už jsme i vystupovali před 300-400 lidmi.Kdyby jste měli zájem tak můj e-mail je denisand@seznam.cz

Anonym 25.12.2017 22:11  1%    +  -

Dobrý den jmenuji se Klára a moc ráda bych si zahrála v nějaké reklamě. Je mi 13 let mám blonďatě vlasy měřím 152cm. Jsem z Prahy.
Email: klarka.kurova@seznam.cz

reagovat JanáčekJ 25.12.2017 10:49  5%    +  -

Dobrý den,
Jmenuji se Jan Janáček a je mi 13 let. Od malička se věnuji herectví... Už jsem hrál v několila amaterských filmech a spolupracoval jsem s FAMU. Chodím na ZUŠ a jezdím na nejlepší umělecké kurzy... Mám jich za sebou něco přes 10. Moderoval jsem taky asi 10 akcí a zaměsnavatel byl vždy spokojen... Měřím 175cm mám hnědé vlasy a hnědo-zelené oči. Mám zájem si zahrát ve filmu nebo seriálu... Pokud by jste chtěli moje fotky napište na e-mail : jenajanacek@seznam.cz
To stejné platí o tom pokud budete chtít zavolat... Napište a já vám pošlu číslo...
Děkuji Janaček

Anonym 25.12.2017 10:17  1%    +  -

Dobrý den,
Jmenuji se Jan Janáček a je mi 13 let. Od malička se věnuji herectví... Už jsem hrál v několila amaterských filmech a spolupracoval jsem s FAMU. Chodím na ZUŠ a jezdím na nejlepší umělecké kurzy... Mám jich za sebou něco přes 10. Moderoval jsem taky asi 10 akcí a zaměsnavatel byl vždy spokojen... Měřím 175cm mám hnědé vlasy a hnědo-zelené oči. Mám zájem si zahrát ve filmu nebo seriálu... Pokud by jste chtěli moje fotky napište na e-mail : jenajanacek@seznam.cz
To stejné platí o tom pokud budete chtít zavolat... Napište a já vám pošlu číslo...
Děkuji Janaček

Anonym 3.11.2017 16:49  1%    +  -

Ahoj, jmenuji se Danča. Bydlím v Prostějově. Je mi 11 let, závodně tancuji disco, hrají na housle , zpívám, chodím do dramaťáku a to vše 7 let..Moje koníčky jsou četba a jízda na koni. Moderovala jsem sraz seniorů.Chodím na gymnázium a chci dál na DAMU..Moc bych chtěla někde hrát ve filmu nebo reklamě.. děkují kontakt je email majermis@seznam.cz

Anonym 29.10.2017 20:14  1%    +  -

Jmenuji se Tereza, je mi 13, mám hnědé vlasy a modré oči. Dva roky jsem navštěvolala dramatický kroužek. Trému nemám. Jsem ze Zlínského kraje, jsem schopna dojet do Brna. Měřím 166 cm. Ráda bych hrála kdekoli nějakou menší ale i větší roli, je mi to jedno. Emial - mojaa@post.cz

Anonym 4.10.2017 19:59  1%    +  -

ahoj jmenuji se nikola je mi 13 let mám hnědé vlasy po ramena výška 150 cm a chctěla bych si v něčem zahrát ve filmu v seriálu a klidně v reklamě email: nikolenkakluckova@seznam.cz

Anonym 16.9.2017 11:22  1%    +  -

dobrý den,jmenuji se kristýna valentová moc bych sem se chtěla stát herečkou je mi 12 let jsem z doksy u kladna mám dlohé vlasy.tel.722271449

reagovat Kristýn_Ka 9.9.2017 14:17  5%    +  -

Dobrý den. Jmenuji se Kristýna Veselá. Narodila jsem se 1.7.2005 ( 12 let ). Mám hnědé vlasy, dlouhé cca pod ramena. Zeleno-hnědé oči, měřím 165cm. Postavu mám dá se říct normální až atletickou. Hraju fotbal (2 roky) a florbal (1rok). Pět let jsem chodila do folklorního a dramatického kroužku. Teď se věnuju zpěvu. Ale zatím jsem neměla odvahu dát nějaký cover na internet. Ale asi to brzo udělám. Jestli budete chtít, tak mi napište na Email - vesela311@gmail.com a pošlu vám demo.
Už od malička mám sen být herečka či zpěvačka. Ale za celou dobu se mi nepodařilo najít žádný konkurz .. Byla bych moc ráda kdybych si mohla zahrát v nějakém fimlu, seriálu a nebo v reklamě. Splnil by se mi sen :). Pokud se se mnou chcete spojit, napište mi na můj Email (viz.nahoře) a tel.číslo vám pošlu max z emailu :) . Jinak, dojela bych klidně kamkoliv v ČR. Děkuji moc!. A budu doufat že se mi ozvete.

Anonym 24.8.2017 12:40  1%    +  -

Ahoj, jsem 13-ti léta holka.A ráda bych hrála v nějáké reklamě nebo podobně. Mám hnědé delší vlasy a hnědé oči. Jsem 167cm vysoká postavu nemám něják vypracovanou či hubenou, prstě takovou normální. Jedniné v čem jsem kdy hrála byly nějáké školní hry a dramatický kroužek. Zkušenosti tedy nemám veliké. Ale i přez to mi lidí v okolí říkají že by ze mě byla dobrá herečka kontaktovat mě můžete na čísle 605520177 vaše Lucie

reagovat Annette_44 20.8.2017 16:40  5%    +  -

Dobrý den, je mi 15 let, mám špinavý blond vlasů (středně dlouhé), mám hnědozelený oči, měřím 175, vážím 55kg, bydlím ve středočeském kraji. Moc ráda bych si zkusila zahrála v nějakým filmu či seriálu klidně i v reklamě. Chodím do sboru, hraji korfbal a jezdím na vodě(pramice). Byla bych moc ráda kdyby se někdo ozval.
E-mail- aneta4444333221@seznam.cz
S pozdravem Aneta

Anonym 19.8.2017 20:24  1%    +  -

Dobrý den jmenuji Se Aneta Macháčková a moc moc toužím být herečka info.je mi 11 let mam hnědé vlasy i oči.moc by se mi líbilo hrát v seriálu ordinace v růžové zahradě 2 nebo v ulici. Byla bych moc ráda kdyby jste pro mě něco našli tel:777320937.

Anonym 16.8.2017 0:41  1%    +  -

Dobrý den jmenujui se Karolína.Jsem z Prahy a je mi 12 let a už od sedmi let si přeji zahrát ve filmu,reklamě či muzikále.Zpívám v Národnim Fivadle.Byla bych vám neskutečně vděčná kdyby jste mě informovaly na čísle 605 142 474 na konkuzy fo muzikálů,filmů,modelingů či reklam.Předem moc děkuji Kája❤❤

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Modeling, casting, konkurzy do filmů...jak na to
Diskusi založil(a): k-a-c-u-l-k-a
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Móda
Přečtěte si