SHI-TZU

Máte někdo tohoto překrásného pejska?podělte se s námi o zkušennosti a o fotečky!!!
3.10.2006

Diskusi založil(a) 3.10.2006 Anonym

Anonym 14.12.2018 11:07  1%    +  -

dobry den,mam rocni fenku shitzu a neustale se ji delaji bolaky na kuzi na krku a za usima.Poradi mi nekdo cim to je a co s tim

Anonym 25.9.2018 15:02  1%    +  -

Ahoj pejskaři,
mám sedmiletou shi tzu a v poslední půlrok se intenzivně a pořád škrábe, vykusuje nebo drbe "o křeslo". Veterinář nás sice vybavil inj. a prášky, ale bohužel to nezabírá. Slyšela jsem, že to není až tak neběžné chování u starších fenek.
Budu ráda za radu či osobní zkušenost.
Díky lenkalutterova@seznam.cz

Anonym 25.9.2018 14:20  1%    +  -

Ahoj pejskaři,
mám sedmiletou shi tzu a v poslední půlrok se intenzivně a pořád škrábe, vykususuje nebo drbe "od křeslo". Veterinář nás sice vybavil inj. a prášky, ale bohužel to nezabírá. Slyšela jsem, že to není až tak neběžné chování u starších fenek.
Budu ráda za radu či osobní zkušenost.
Díky lenkalutterova@seznam.cz

Anonym 4.9.2011 13:18  1%    +  -

ahojki budu mit pejsa shi-tzu a chtěla bych se zeptat kolik asi sni za měsic krmiva diky ahojki

Anonym 12.8.2010 8:31  1%    +  -

Dobry den jen bych se chtela zeptat kolik kg granuli sni za mesic schi tzu?budem si porizovat toho pejska driv jsme mely velkyho psa tak vubec nemam predstavu co muze takto maly psik snist.Dekuji za odpoved

reagovat Monica.cb 29.12.2009 11:09  18%    +  -

Výroba a prodej mašliček pro psy na výstavy i na domácí nošení
http://maslicky.webnode.cz

Anonym 25.7.2009 10:55  1%    +  -

jeho jmeno je niki

Anonym 25.7.2009 10:55  1%    +  -

ahoj, moje teticka ma sch tzu je to moc pekny a chytry psiik

reagovat leňďa 23.6.2009 14:30  71%    +  -

ahojky
potřebovala bych poradit. Mám psí slečnu a asi poprvé hárá. Nevím to jistě. Krev z ní nekape, ani se moc nelíže. Ale na tamponku jsou stopy po krvi.
Mohlo by to být hárání ? Bylo ji 8 měs.

Anonym 16.7.2008 18:20  1%    +  -

Dobrý den mám shit-zu ročního a potřebovala bych poradit máme neustálý problém s očima pořád mu z nich teče doktor už si taky neví rady zkoušíme všechny možný kapky a teď naposled dostal nějaký kapky na znecitlivění takže by se neměl drbat ale bohužel je to ještě horší už si nevím rady prosím pomozte.

Anonym 10.7.2008 14:48  1%    +  -

Také mám pejska Shi-tzu, už mu je 9 let a je to moje sluníčko, jmenuje se Suny. Neznám příjemnějšího společníka, vytuší, kdy je člověku ouvej a snaží se ho rozptýlit. Nejšťastnější je, když má celou svou "smečku" pohromadě :)

Anonym 25.4.2008 23:04  1%    +  -

LOK

reagovat Samik 18.2.2008 15:09  24%    +  -

Ahoj, ja uz mam druheho "sicacka". Prvni mrl srst dost hroznou, i pres peci se mu dost cuckala, ale ten druhy je v pohode, ale nechavam ho presto strihat - je to pohodlnejsi pro oba. Zrovna ted v patek se chystame na sestrih

Anonym 6.2.2008 21:13  1%    +  -

Dobrý den,já mám taky 9 letou fenečku albínku a nikdy jsme ji nestříhali a nejlepší na koupání je dětský šampon Johnson a až pořádně smyjete šampon tak nakonec polít celou srst octovou vodou.Bude mít krásnou a hebkou srst a nebude se cuchat, samozřejmostí je pravidelné česání.

reagovat DENA 3.2.2008 17:46  5%    +  -

Dobrý den,když jsem poprvé uviděla pejska tohoto plemena,byla to láska na první pohled a tak jsme neváhali a jednoho takového fešáka jsme si pořídili. Je to úžasný zvířátko, jen mě trápí ta jeho srst. Každý den ho češu, ale teď po vykoupání se mu na nohách objevily chuchvalce srsti, kterou nemůžu nijak odstranit a bojím se, že ho budu muset nechat ostříhat,ale nechceme,protože je to nádhernej trikolor. Prosím poraďte mi, co s tím. Moc děkuji

Anonym 7.1.2008 13:47  1%    +  -

šárka: Ahoj Šárko,taky mám šicku a nikdy jsem toto plemeno neznala.Chovala jsem pudlíky.Kamarádka,která je veterinární technik,mi poradila,že je nanic kupovat drahé šampony,které nemají účinek,ale na koupání používat mýdlo DOVE.Tak ji s tímto mýdlem koupu a jsem spokojená.

reagovat zuzlinka2 3.1.2008 23:24  5%    +  -

Jitka : ahoj Jitko..tak já stříhám svého Sida na těle a hlavě,,nechávám mu uši ,ocásek,a tlapky dlouhé..jen tělo stříhám v létě na krátko a hubu taknějak akorát aby se mi líbil a jelikož je to psík tak má krátkou i hlavu...je to velmy sportovní střih,,a mě moc vyhovuje..páá pidala

Anonym 30.12.2007 21:04  1%    +  -

Dobrý večer máme doma půl ročního mazlíka schi-tzu a chtěla jsem se zeptat jestly se dá stříhat nebo upravovat střihem tvar srsti.

Anonym 28.12.2007 14:29  1%    +  -

kavkova jana: ahojky ,mam kamaradku ktera ma pejska a shitzu a jestli budes chtit tak se ji optam maji take fenku a mam odnoch 8 nedelni fenecku a je nadherna .tak treba vam pejska radi zapujci pra vase slunicko s pozdravem misa muj email michaela.nechvilova@seznam.cz

reagovat jitka40 6.12.2007 19:23  5%    +  -

Ahoj mame holcicku a chlapecka jsou bezvadni.Nikinka a Cindy jsou pro nas vsechno jsou to nase zlaticka.

Anonym 4.11.2007 17:24  1%    +  -

Dobrý den, ženich by se našel. jmenuji se Armani a budou mi v prosinci dva roky. I když jsem tak mladý tak už jsem čtyřnásobný tatka. Mám dva kluky a jednu holčičku, jedna holčička mé nevěstě bohužel umřela. Žiji v Praze a má panička mi říká že jsem pěkný hřebec, hned na poprvé se mi to povedlo, no a ještě mi to dovolila jedou aby prý to bylo 100%. No a ted když už vím o co jde, tak nevěsty předemnou ukrývají. Jestli máte ještě stále zájem tak se spojte z mojí paničkou Petramastna@seznam.cz a třeba mi to zase povolí. Jo a fotky jak vypadám Vám také určitě pošle, nikdo přeci nebude kupovat zajíce v pytli. S pozdravem Armanikavkova jana:

Anonym 25.10.2007 22:12  1%    +  -

ahoj všichni milovníci této překrásné a chytré rasy.Mám 4 letou fenku Žanetku.Je to naše sluníčko.Potkávám spousty pejskařů a každý ji obdivuje jak je vnímavá,bystrá a společenská.Bohužel roky jí utíkají a my cítíme že už nastal ten správný čas pro štěňátka,alespoň nám to dává dost často najevo.Neví někdo z vás o nějakém ženichu?

Anonym 11.9.2007 11:54  1%    +  -

zdenka: ahoj neviem ci ti nepisem uz neskoro ale az teraz som nasla tu stranku ja mam tiez psik schi tzu a ten zapach mal aj on a nakoniec sme prisli nato ze to bol zapal uska a chodil pravidelne na antibioticke injekcie...

Anonym 30.8.2007 17:50  1%    +  -

Dobrý den,rád by jsem se s Vámi podělil i o jednu pro naši rodinu nepříjemnou událost.Máme pejska Shi-tzu Matýska 2roky a chtěli jsme mu najít kamarádku a proto jsme sháněli přes internet fenku.Manželka jí našla a jeli jsme se na ní podívat,byla skvělá,veselá,hrozně hravá a velmi energická proto jsme neváhali.Asi po 4 dnech šla manželka z dcerou k veterináři na prohlídku a ten nám oznámil velmi smutnou zprávu že fenka má oční vadu obou očí rohovek a že přibývajícím věkem oslepne a operace nejde provést.V tu chvíli jsme všichni plakali ale museli jsme pejska vrátit.Během cesty zpět kterou jsem musel absolvovat sám jsem několikrát musel zastavovat jak malá naříkala,jako by tušila že se vrací zpět.
Nebylo mi vůbec dobře a několikrát jsem se chtěl s malou otočit a jet zpět,domů ale toto by nic neřešilo pouze by zvítězili podvodníci kteří tyto štěňátka prodávají a nic neřekli.Jsme z toho velmi smutní.Doufám že příště budeme mít více štěstí a že se nám nějakou šicku podaří pro Matýska sehnat.Zdravím Petr Plzeň

Anonym 31.7.2007 22:52  1%    +  -

dobrý den,mám 2 pejsky shi-tzu a mám dotaz.Potřebuji pro ně velmi kvalitní šampon na plstnatění srsti.poradí mi někdo?
děkuji Šárka

Anonym 12.5.2007 14:43  1%    +  -

zdenka: Dobrý den, toto jsme řešili u naší malé Ejmi. Také jí neustále zapáchalo z učí a nechala jsem jí v salónu ty chlupy vytrhat a od té doby je v pohodě. Nemá moc zarostlé uči?

Anonym 5.5.2007 12:36  1%    +  -

Dobrý den, mám shi-tzu již 2 roky. Je to fenka Jessi a trápí nás neustálý zápach z uší. Prosím touto formou někoho o radu co s tím a co to může být. Děkujeme moc.

Anonym 22.4.2007 14:53  1%    +  -

tomas: Mám 3-měsíční shi-tzu, koupila jsem ji v 5-ti týdnech. dávám mu granule royal canin pro štěňátka a jsem velice spokojená. Jsou to nejlepší granule na českém trhu.

reagovat jajulina 18.4.2007 9:56  5%    +  -

Máme fenečku, je prostě úžasná, je to opravdu perfektní rasa, mám velice milou povahu, je to taková naše šmudlinka:-)

Anonym 12.12.2006 13:23  1%    +  -

Prosím o radu. Existuje mnoho druhů krmení pro shi-tzu. Maminka si pořídila 9. týdenní mimino. S jakou značkou krmiva jste spokojeni? Děkuji za odpověď. Tomas

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: SHI-TZU
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Zvířátka
Přečtěte si