Drbárna o seriálech.

Na které seriály rádi koukáte? Co se vám na kterém libí nebo co vám na nich vadí?

3.10.2006

Diskusi založil(a) 3.10.2006 Blaňulka

 
 
 

reagovat uznevimco 22.8.2019 13:04  100%    +  -

Blaňulka:

reagovat Awanti 20.8.2019 16:45  100%    +  -

Blaňulka: Tak už to začíná a máme se na co těšit

reagovat Blaňulka 15.8.2019 19:42  11%    +  -

Ordinace v růžové zahradě 2 (908)
Nova 29. srpen 20:20 › 21:35
Otu Kováře čeká soud kvůli podvodu s transplantací. Jako svědkyně obžaloby vystoupí pedantická lékařka Zita, která se pokusí Otu potopit. Mára se zlobí na Táňu, že odmítla jeho protekci, a rozhodne se, že jí ukáže, jak může být život lékaře tvrdý. Táňa bude na oddělení prožívat horké chvilky. Martin Brabec požádá Mázla, zda by k němu mohl nastoupit na gynekologii v Kamenici. Celá rodina Mázlů se raduje. Martin si získal Alenu i děti, stal se rodinným přítelem.

reagovat Blaňulka 15.8.2019 19:41  11%    +  -

Ordinace v růžové zahradě 2 (907)
Nova 27. srpen 20:20 › 21:35
Alena s Čestmírem vyrazí na společnou dovolenou. Čestmíra ale dožene práce i tady - sestřička Lada totiž začne rodit. Alena se seznámí s Mázlovým kamarádem - charismatickým doktorem Martinem Brabcem. Do nemocnice nastoupí Márova snacha Táňa. Příbuzenství s neoblíbeným primářem je pro ni ale stigma, se kterým se bude muset vyrovnat. Maričino trauma vyústilo v psychické problémy a nespavost. Pronásledují ji děsivé sny, ve kterých se potkává s Adamem.

reagovat Blaňulka 15.8.2019 19:41  11%    +  -

Krejzovi (82)
Prima 29. srpen 20:15 › 21:35
Můj brácha má super bráchu. Komediální seriál ČR (2018). Helena chystá vydání své nové knihy. Inspirací jí jsou její dcery. Těm se ale něco takového vůbec nelíbí. Když to Helena zjistí, tak knihu vyhodí. Krejza ji najde a přečte si ji. Kniha je výborná. Což musí uznat i Anna, Bára a Danka, kterým dal Krejza knihu také přečíst. Krejzům se ztratí klíče od bytu. A protože v ulici řádí zloděj, tak se bojí, že je chce vykrást. Anna ale zjistí, že klíče krade pejsek, kterého si Viki přinesla. Danka se snaží přemluvit dirigenta Levinského, aby jí dal rozhovor. Ten jí rozhovor slíbí jen v tom případě, že ho porazí v šachách. A Danka ho s pomocí Simona porazí. Dagmar vyhodí Pavla z bytu, protože chce, aby začal ordinovat na prestižní klinice v Brně. Pavel se ubytuje u Krejzů v garáži. (60 min)

reagovat Blaňulka 15.8.2019 19:40  11%    +  -

Krejzovi (81)
Prima 27. srpen 20:15 › 21:35

Helena oznamuje rodinně, že uvaří slavnostní večeři. Všichni jsou v rozpacích, protože Helena není zrovna moc dobrá kuchařka. Snaží se jí to vymluvit, ale marně. Večeře bude! Krátce před večeří obsadí vilu komando z infekčního oddělení, protože na arktické stanici se objevil neznámý virus, který zabil několik členů stanice. Helena, i celá její rodina je v ohrožení života, nikdo nesmí do vily, ani ven. Nejsou vpuštěni ani členové akademie, kteří přišli Heleně předat Cenu akademie za výzkum. Proto Helena chtěla uspořádat slavnostní večeři. Ukáže se, že Helena virus nemá a členové akademie jí poděkují přes tablet. Pavel, Petrovo dvojče, poprvé vstupuje do příběhu. Je taky veterinář. Právě se rozvedl, tak si chce užít svobodu. Jsou si s Petrem tak podobní, že je nerozezná ani Anna. Pavel je na rozdíl od Petra dobrodruh a takové zmatky si užívá. Má rád ženy a ženy mají rády jeho. Pavel je rovnej chlap a koupí Petrovi druhou ordinaci. Danku přemluví Pája, aby zasáhla proti novému majiteli rádia, Honzovi. Ten totiž zavádí v rádiu nové pořádky, a to se Pájovi, ale ani nikomu jinému v rádiu nelíbí. Pája je přesvědčený, že je Honza nýmand, který rádio zničí. Danka se s Honzou sejde a mluví za všechny z rádia-myslí si, že Honza neumí rádio řídit. Honza ji pošle (v přítomnosti Páji) do háje. K smíru nedojde ani ve vile při zásahu infekčního komanda, když se Danka od Ondry dozví, že Honza je schopný manažer. Pro Danku je Honza d.e.b.i.l a Honza si myslí o Dance, že je kráva. Petr se pokouší zachránit krávy, o které se jejich majitel nestará. Má kvůli tomu s majitelem konflikt. Majitel mu rozbije nos. Po návratu do ordinace zjišťuje, že se vrátil jeho bratr, Pavel, který za něho vezme službu, protože Petr musí řešit týrané krávy. Jejich majitel ze vzteku nastěhuje dvě krávy do vily a zbytek na zahradu.

reagovat Blaňulka 15.8.2019 19:37  11%    +  -

Modrý kód (186)
Prima 28. srpen 20:15 › 21:35
Mery se má stěhovat a svůj byt nabídne Tomáškovi. Jenže stěhováci nedorazí. Mery musí ještě jednu noc u Tomáška přespat. Petra dostala dopis od notáře, ona i Sabina dědí spoustu peněz. Petra se tak dozvídá, kdo byl jejím otcem. Vali se Žákem plánují s dětmi společnou akci, jenže se zjeví Hojer. Za Adamem přijede matka holčičky, která zemřela. Je vážně nemocná a žádá eutanázii. Adam rázně odmítne, léčí, nezabíjí…

reagovat Blaňulka 15.8.2019 19:37  11%    +  -

Modrý kód (185)
Prima 26. srpen 20:15 › 21:35
Tomášek se vrací do Rubavy jako hrdina – při ozbrojeném přepadení benzinové pumpy zachránil život oběti střelby. Mery se stěhuje do bytu po svém bratrovi, který se rozvádí. Za Petrou přijíždí její matka, chce Sabinku zpět do své péče, říká, že se změnila. Ze Saši si všichni utahují kvůli volební kampani její matky, ve které Saša účinkuje. Rasputin si ji nedobírá, přizve ji k náročné operaci páteře. Saša při ní exceluje. Mazi Vali a Žákem opadlo napětí. Na urgentu je spěch, zraněných na benzince nebylo málo…

reagovat Blaňulka 15.8.2019 19:36  11%    +  -

Specialisté (84)
Nova 26. srpen 20:20 › 21:15
Specialisté, již s novým členem týmu Martinem Kovářem, vyšetřují vraždu zaměstnankyně pánského klubu Chantal. Při prohlídce klubu je Lukáš mylně pokládán za uchazeče o práci a je přijatý na místo marketingového experta pro nový projekt nočního klubu pro ženy. Specialisté mají několik podezřelých. Vrahem mohl být Jáchym Miškovský, který byl s dívkou v onu noc na pokoji. Dalším podezřelým je její bývalý pasák Oldřich Vais, řečený Olin, který ji miloval. Podezření padá i na manžela majitelky Egona Hámu, jenž je v klubu účetním, nebo na starší dominu Morganu, která na Chantal žárlila. A pak je tu ještě mladá asistentka Martina Lebedová. Kdo z nich je vrahem?

reagovat Blaňulka 15.8.2019 19:35  11%    +  -

Ztracená brána (3/3)
ČT 1 29. srpen 20:00 › 21:15
Pátrání po sériovém vrahovi se stalo pro kriminalisty noční můrou. Šímová zmizela v podzemní stoce a Sumara si vyčítá, že možná zavinil její smrt. Runa se trápí nad rozluštěním vrahovy hádanky, směřující ke členům Zednářské lóže. Potřebuje se mezi ně dostat, což je téměř nemožné. Spolu s kriminalisty se vydá po stopách vraha, který jakoby nebyl z tohoto světa. Kam až je zavede pocit zodpovědnosti a smysl pro povinnost? A jakou roli může sehrát Runova pověstná zvědavost? Vrah musí být vypátrán, protože třetím dílem příběh o Ztracené bráně skončí.

reagovat Blaňulka 15.8.2019 19:34  11%    +  -

Ztracená brána (2/3)
ČT 1 27. srpen 20:00 › 21:15
Pátrání po pachateli tajemných vražd pokračuje. Je jisté, že vrah ještě neřekl poslední slovo a nedokončil svou práci. Nikdo netuší, jaký je jeho motiv. Jediný Runa by snad mohl rozluštit klíč, podle kterého si pachatel vybírá příští oběti. To by mohlo kriminalistům pomoci. Pocit, že konečně jedou zatýkat, se změní ve zděšení, protože podezřelý pachatel se právě stal další obětí. A tak trojice - vyšetřovatelé (A. Geislerová a J. Dvořák) a vědec (I. Trojan) - doslova s nasazením vlastního života dál bezradně pronásleduje zatím neznámého vraha.

reagovat Blaňulka 15.8.2019 19:34  11%    +  -

Ztracená brána (1/3)
ČT 1 22. srpen 20:00 › 21:15

Třídílný televizní mysteriózní film "Ztracená brána" volně navazuje na divácky úspěšnou trilogii "Ďáblova lest". Hlavními protagonisty detektivního příběhu s tajemstvím jsou znovu Ivan Trojan, Anna Geislerová a Jiří Dvořák. Zatímco první triptych byl spojen s existencí Ďáblovy bible, tento se dotýká záhady unikátního středověkého díla, Voynichova rukopisu. Odkud pochází podivná rostlina? Proč někdo opakovaně vraždí kvůli jejímu jedinému listu? V dramatickém souboji s neznámým vrahem odhalují vyšetřovatelé šokující souvislosti. Usilovně pátrají po tajemném pachateli, aby zastavili zlo, a sami se přitom dostávají do ohrožení. Kulisy televiznímu filmu poskytly staré části Prahy, dostaneme se i do spletité sítě chodeb v pražském podzemí, kde se děje cosi nevysvětlitelného. Znepokojivé stopy na místech činu zavedou religionistu k Zednářské lóži..

reagovat Blaňulka 15.8.2019 19:25  11%    +  -

Holky, moc se omlouvám, že jsem se tu několik týdnu neukázala. Ale v televizi byli zase ty starší seriály a já ani neměla moc času to sledovat. Děkuji za pochopení.

reagovat uznevimco 10.6.2019 17:31  100%    +  -

Blaňulka:

reagovat Awanti 8.6.2019 17:45  100%    +  -

Blaňulka:

reagovat Blaňulka 8.6.2019 8:58  11%    +  -

Špunti na vodě
Prima 22. červen 20:15 › 22:10
Rodiče Igora a Davida chystají zlatou svatbu a pozvou na ni celou rodinu. Igor s Davidem plánují přijet na svatbu po Sázavě, a to ještě se svým bratrancem Ondrou, který přijíždí ze Slovenska se svou přítelkyní. Když Zlatice s Ondrou přijedou, tak ji překvapí svou dcerou Eliškou, o které jí neřekl. Alice se rozčílí, když vybuchne komín, který měl David již dávno spravit, a Nela se naštve, když jí Igor poví, že v létě na dovolenou opět nepojedou, protože musí pracovat. Všechny tři ženy se druhý den ráno sbalí a vyjedou na kola a děti nechají mužům. Chlapi se rozhodnou jet na vodu i s dětmi. Ondra bere svou dceru Elišku, která je na něho naštvaná a vyčítá mu, že se o ni nikdy nestaral, Igor má dvě dívky a David tři chlapce a holčičku. Na vodě se setkají se dvěma puberťáky, kteří mají stejnou trasu. Kluci chtějí sbalit Elišku, a tak jim malí kluci vypustí člun. Na další zastávce jim puberťáci odvážou loď a auto jim ujede se stanem, který chlapi přivázali k autu. Alice, Nela a Zlatice si výlet na kolech užívají, večer se opijí a ubytují ve stejném kempu jako jejich rodiny, ale nepotkají se. Stráví den na farmě, kde se projedou na kolech. Když se vrátí domů, protože se jim stýská, tak tam nikoho nenajdou a chlapi jim nezvedají telefony. Igorovy dcery Klára a Bára si dají v restauraci koktejl, ve kterém bylo kiwi, a protože jsou alergické, tak s nimi musí Igor do nemocnice. Eliška je na Ondru protivná a sprostě mu nadává. Rodinky chtějí ujet blížícím se puberťákům, a tak zvolí cestu peřejemi. Všichni se vyklopí a zůstanou v lese bez věcí. Puberťáci nahlásí na policii, že se ztratili, a díky tomu je zachrání vrtulník. Rozzuřené manželky si děti vyzvednou u policejní stanice, Zlata zůstane s Ondrou. Dětem se výlet líbil, což matky obměkčí. Všichni se sejdou na zlaté svatbě a rodinnou oslavu si užijí. Alice ani Nela se na své muže nezlobí, Eliška odpustila Ondrovi, a ten požádá Zlatici o ruku a ona souhlasí. ČR 2017. Režie: J. Chlumský. Hrají: H. Čermák, J. Langmajer, P. Liška, A. Polívková, T. Vilhelmová a další.

reagovat Blaňulka 8.6.2019 8:58  11%    +  -

Svatojánský věneček
ČT 1 21. červen 20:00 › 21:40
Televizní pohádka není snadná disciplína. Divák po pohádce prahne, na druhou stranu je k ní nebývale kritický, chce, aby pohádka byla především nová a jiná, ale přitom se vytrvale vrací k jistotám pohádek klasických typu Tři oříšky pro Popelku nebo Pyšná princezna. Svatojánský věneček je především pohádka romantická, vystavěná na klasickém pohádkovém půdoryse, avšak vyprávěná moderním jazykem, ozvláštněná současným cítěním a také humorem. Ondra, který se má stát kuchařem, z učení definitivně odchází. V souladu s rodinnou tradicí mu učarovala řeka a on se touží stát plavcem. Ve stejnou dobu se král, který jako obvykle neuspěje se svými extravagantními vynálezy a království se díky tomu ocitá na mizině, rozhoduje pro jedinou možnou záchranu. Princezna Verunka se musí bohatě provdat. Na zámek se sjíždějí nápadníci – podivínský vynálezce sir. Klevr, dvouhlavý baron Wajsman (jedna hlava je hlavou vojevůdce, druhá hlavou hudebního skladatele), trochu potrhlý básník Alexandr Alexandrovič a hlavně temnou mocí nadaný Markýz. Ale nevyprávějme si celý děj. Podstatné je, že zatímco se nápadníci snaží splnit princeznin úkol, věneček (také princeznin) přivádí na královský hrad Ondru. A tak tu stojí Dobro proti Zlu a my víme (všichni jsme přece ctitelé pohádek), že Dobro musí vyhrát. Neprozrazujme, leč naznačme, že to tentokrát bude mít obzvlášť těžké. (Pro labužníky filmové dynamiky jen naznačíme, že rozhodující boj se odehraje na peřejích nezkrotné řeky a to dokonce na vorech.) Svatojánský věneček je pohádka o lásce, která tentokrát připluje po vodě (pokud náhodou lásku také hledáte, dobře se dívejte, nikdy nevíte, odkud se k vám může dostavit), ale je to i pohádka o všudypřítomnosti zla a nutnosti dokázat se mu postavit. Scénář napsal Marek Epstein, kameramanem této pohádky je Martin Šec, režisérem je Jiří Strach. Z hereckého obsazení jmenujme Jiřího Mádla (Ondra), Pavla Lišku (Markýz), Boleslava Polívku (král), Elišku Jansovou (princezna Verunka), Jaroslava Plesla, Marka Taclíka a Martina Myšičku (nápadníci), Vilmu Cibulkovou (Morana), Jiřího Štěpničku (Ondrův táta) nebo Jana Vondráčka (komoří).

reagovat Blaňulka 8.6.2019 8:57  11%    +  -

Kriminálka Anděl (3)
Nova 20. červen 20:20 › 21:30
Spoutané tělo nalezené náhodně v rybníce na okraji Prahy patří podnikateli Hrubešovi. Záznam z ornitologické kamery navede policisty na manželský pár Stehlíkových. On je domácí násilník, ona submisivní a týraná. Pana Hrubeše zabili při fingovaném nákupu starožitného nábytku a pak ho svázaného hodili do rybníka. Zadržená Stehlíková se opakovaně pokusí o sebevraždu. I detektivové jsou ale nakonec překvapeni zjištěním, kdo je vrah.

reagovat Blaňulka 8.6.2019 8:56  11%    +  -

Kriminálka Anděl (2)
Nova 19. červen 20:20 › 21:30
Bezdomovec Jurčo se dožaduje v kanceláři kriminálky, aby vyšetřili případ jeho oběšeného psa. Policisté ho odmítnou, ale za dva týdny ho najdou zavražděného a pověšeného hlavou dolů. Pátrání v komunitě bezdomovců ukazuje, že se tu lidé něčeho bojí. Dalšího bezdomovce, který se s policisty bavil, v noci kdosi upálí. Způsob zločinu ukazuje na mimořádně brutálního vraha... Kriminální seriál z prostředí Prahy.

reagovat Blaňulka 8.6.2019 8:56  11%    +  -

Kriminálka Anděl (1)
Nova 18. červen 20:20 › 21:30
Ve velkoskladu květinářské firmy dva zakuklení vrazi postříleli majitele firmy, jeho syna se ženou a účetní. Z místa činu záhadně zmizí nemluvně, které je ještě té noci nalezeno u vrátnice nemocnice v Motole. Podezření padne na zadluženého bratra majitele, kterému patří videopůjčovna. Během pátrání detektivové zjistí, že podezřelý sice na místě byl, ale další důkazy je dovedou ke skutečnému pachateli... Kriminální seriál z prostředí Prahy.

reagovat Blaňulka 8.6.2019 8:55  11%    +  -

Linka (2)
Prima 19. červen 20:15 › 21:35
Filipova vdaná přítelkyně, policejní psycholožka Jolana Motýlová, se topí v manželské krizi a zakázaném milostném vztahu s Filipem, zatímco se snaží zachránit ženu, která je dlouhodobě týraná svým manželem. Filip ze vztahu s Jolanou propadá depresi, z alkoholového excesu ho zachrání kolega Teo Franz. Zuzanin manžel Richie se kvůli nedbalosti rodiny ohrožené požárem stane sám obětí výbuchu a bojuje o život.

reagovat Blaňulka 8.6.2019 8:55  11%    +  -

Linka (1)
Prima 17. červen 20:15 › 21:30
Dramatický seriál ČR (2019). Policistka Zuzana Radová není nadšená ze svého nového kolegy Filipa Mrkvičky, který porušuje pravidla call centra tísňové linky. Navzdory tomu, že Filip v praxi prokáže své schopnosti krizového interventa u velmi ošemetného případu bývalého policisty ohrožujícího vlastní rodinu, vypadá to, že ho jeho nadřízená jen tak na milost nevezme. (52 min)

reagovat Blaňulka 8.6.2019 8:54  11%    +  -

O Šípkové Růžence
Nova 16. červen 08:15 › 10:00
Královna Ute se trápí, že s králem Arthurem nemají děti. Jednoho dne se u studny na královském dvoře objeví malá žabka a předpoví královně, že do roka bude mít dceru. Proroctví se splní a celý zámek slaví narození princezny Rosalindy. Král pozval na hostinu nejen své příbuzné, přátele a známé, ale také sudičky, které měly dítěti přinést do vínku rozličné ctnosti a nadání. Sudiček bylo třináct, král měl ale jen dvanáct zlatých talířů, ze kterých měly jíst, a tak musela jedna z nich zůstat doma. Ta třináctá, která pozvání nedostala a musela se od brány zámku potupně vrátit, dítě prokleje. Předpoví, že se o 15. narozeninách píchne o vřeteno a zemře. Poslední sudička, Patia, naštěstí ještě stačila kletbu zmírnit - princezna nezemře, pouze upadne do stoletého spánku.

reagovat Blaňulka 8.6.2019 8:53  11%    +  -

Nejlepší přítel
ČT 1 14. červen 20:00 › 21:40
Pohádku o lásce, štěstí a věrném kamarádství, jehož pouta nedokáží zpřetrhat ani mocnosti pekelné, napsala zkušená autorka a scenáristka Lucie Konášová a režíroval ji Karel Janák, režisér se smyslem pro humor a pro harmonické a poutavé vyprávění. Čert Matěj (M. Adamczyk) musí za trest plnit chudému mládenci Ondrovi (Z. Piškula) přání, dokud ten neřekne, že je úplně šťastný. Ale lze takového štěstí vůbec dosáhnout? Peklo má o tom své pochybnosti a zdá se, že oprávněně, však se také Matějovou bezradností ostatní čerti dobře baví. Po splnění běžných přání, kdy se Ondra konečně zahřeje, dobře se nají a oblékne, přichází vážnější komplikace. Ondra se totiž zamiluje do Rézinky, komtesky ze zámku (K. Svarinská) a ke všemu i čert Matěj najde zalíbení v kuchařce Marjánce (H. Vagnerová). Ale ani to není všechno. Do hry vstupuje proradný baron (O. Sokol), kterého pozval hrabě Hubert (J. Lábus) na námluvy a vlastně i na zásnubní hostinu a tak je jasné, že z téhle pekelné směsice nemůže vzejít nic dobrého. Zvlášť když Ondra trochu neuváženě hraběti slíbí, že do příštího rána postaví pro Rézinku zbrusu nový honosný zámek. To je na čerta, jako je Matěj, úkol nadmíru těžký, ba nesplnitelný. Ale je to pohádka, a tak se nakonec vše v dobré obrátí. Jen musí nejdřív Ondra projít poznáním, kde je moudré svoje štěstí hledat a co pokazil, třeba ve vztahu s Matějem, napravit. Ocitne se přitom na chvilku i v samotném pekle, kde se setká dokonce i s Luciferem (F. Němec) a s jeho pobočníkem Befeleem (J. Langmajer). Víc už ale nebudeme prozrazovat. Zbývá snad jen dodat, že nová pohádka České televize Nejlepší přítel v sobě nese poselství vpravdě vánoční. Totiž, že víra v přátelství a schopnost nezklamat sám sebe je silnější než úklady samotného pekla.

reagovat Blaňulka 8.6.2019 8:52  11%    +  -

Pak má Ordinace v Růžové zahradě prázdniny.

reagovat Blaňulka 8.6.2019 8:51  11%    +  -

Ordinace v růžové zahradě 2 (906)
Nova 13. červen 20:20 › 21:40
Marika prožívá noční můru. Adamova láska k ní už stála druhý lidský život. Sestřička Tien má vážnou nehodu, lékaři se bojí, že nepřežije. Viníkem nehody je prominentní právník Zálešák a je jasné, že se pokusí všemi způsoby zbavit odpovědnosti a uniknout trestu. Leoše Máru navštíví v Kamenici jeho bývalá žena Darina. Má netradiční prosbu. Do Kamenice se chystá nastoupit Márova snacha a Darina chce, aby ji Mára v žádném případě nepřijal. Vilík a Květa se mají narychlo vzít, do cesty se jim ale staví nečekané komplikace..

reagovat Blaňulka 8.6.2019 8:50  11%    +  -

Ordinace v růžové zahradě 2 (905)
Nova 11. červen 20:20 › 21:40
Adam Svoboda utekl z psychiatrie a nikdo neví, kde se schovává. Marika se právem bojí. Dřív nebo později ji Adam vyhledá. Hrozí také, že ze žárlivosti ublíží Honzovi Sekorovi. Naďa Mázlová odmítla pracovní nabídku z Paříže, protože chce zůstat v Kamenici s Karlem. Karlovi ale dochází, že Naďa kvůli němu obětovala velkou šanci a že je jí to líto. Vilík s Květou se dozvědí, že termín jejich svatby už má nedopatřením zamluvený někdo jiný. Jako náhradu jim nabídnou termín, který je ale právě dnes!

reagovat Blaňulka 8.6.2019 8:49  11%    +  -

Krejzovi (78)
Prima 20. červen 20:15 › 21:35
Anna se chytila do vlastní pasti. Vrátila se k Petrovi, ale zároveň by měla za pár dnů odjet na svou roční cestu okolo světa. Kamarádka Zuzana spálila mosty a počítá, že s Annou pojedou spolu. Krupková zase počítá, že bude povýšená na Annino místo. Anna stojí před složitým rozhodováním. Nikam se ji sice jet nechce, ale Zuzana s Krupkovou na ni tlačí. Podaří se Anně nastalou situaci uspokojivě vyřešit? Cinda si stále nepřipouští, že by byla zamilovaná do Radvana. Všichni kolem ní to ale vidí a Cinda si navíc začíná uvědomovat, že začíná žárlit na Radvanovu sekretářku. Radvan je se sekretářkou podezřele často v kontaktu a zdá se, že ti dva spolu mají tajemství. A Radvan skutečně chystá pro Cindu nemalé překvapení… Sivákův papoušek má problémy. Sivák se rozhodne, že nechce do léčby investovat a všechno nechá na přírodě. Pepík Sivák prosí Petra, aby papouška zachránil. Když nebude papoušek, nebude ani děda. Petr domluví reportáž o neobvyklém kamarádství dědy a papouška, a Sivák pochopí, že by na tom mohl vydělat… Michal je z Dančina odmítnutí tak rozhozený, že se rozhodne prodat rádio. První zájemce je Flanderka. Doslechl se totiž, že je to ideální prostředek na praní špinavých peněz. Všichni jsou zděšeni a snaží Michalovi jeho záměr vymluvit. Sabina se snaží přesvědčit ke koupi rádia svého tátu a Pája přesvědčuje Danku, aby to dala s Michalem dohromady a rádio tak zachránila…

reagovat Blaňulka 8.6.2019 8:49  11%    +  -

Krejzovi (77)
Prima 18. červen 20:15 › 21:35
Krejza s Mártym točí poslední díl Receptáře. Krejza se těší, že se Helena vrátí a budou si užívat společných chvil. Helena ale volá, že musí svůj pobyt prodloužit o půl roku a Krejza má přiletět za ní. Krejza se začíná otužovat a dělat další přípravy na půlroční pobyt na polární stanici. Čím dál tím víc, ale pochybuje o tom, jestli je to dobrý nápad… Flanderkovi se chystají na prodloužený výlet v Dubaji. Flanderka ale nerad lítá. Marta mu sežene od kamarádky speciální domácí protistresové kapičky. Flanderkovi to s nimi ale přeženou a najednou cestují tak nějak jinak. Dubaj se sice nekoná, ale Flanderkovi si výlet skutečně užijí. Jen Bára s Ondrou o ně mají starost… Flanderka pověří Danku s Pájou, aby dohlídli na Lukyho s Vivien a na jejich hormony. Danka si myslí, že je to v případě Lukyho úplně zbytečné, ale nakonec se při dohlížení oba s Pájou pořádně zapotí. Luky je totiž okamžitě prohlédne a rozhodne se, nedat jim nic zadarmo. A když se Luky k něčemu takovému odhodlá, tak to stojí zato. Petr už si balí kufry a chystá se stěhovat k Lívii. S Annou to pořádně zacloumá a dojde ji, že Petra nechce ztratit. Není už ale příliš pozdě? Anna se bojí, že ano. Krejza Anně pomůže sebrat odvahu, aby o Petra na poslední chvíli zabojovala… A domem se tiše plíží mamba zelená, která opustila své terárium…

reagovat Blaňulka 8.6.2019 8:49  11%    +  -

Krejzovi (76)
Prima 13. červen 20:15 › 21:35
Ondra odejde z advokátní kanceláře a začíná hájit práva protistrany. Jejich situace je ale velmi špatná. Jestli chtějí továrnu zachránit musí do čtrnácti dnů uhradit dluh. Ondra se rozhodne peníze sehnat a do podniku vstoupit jako investor. Sehnat peníze ale není snadné. Ondra musí požádat celou rodinu o velmi citlivou věc a souhlasit musí úplně všichni… Čumpelík konečně vymyslel něco co funguje. Čumpokurník je skutečně zvukotěsný kurník. Čumpelík se o kvalitách svého vynálezu přesvědčí na vlastní kůži, když se v něm spolu se slepicemi zabouchne. Zvláštní ale je, že ho už dlouho nikdo nehledá. V kurníku dochází voda i zrní a slepice mají hlad… Dokáže Čumpelík přežít? Michal si konečně srovnal v hlavě, že Danku miluje. Sebere odvahu a jede ji na natáčení vyznat lásku. Danka ale nemá vypnutý mikrofon a celý štáb tak s napětím poslouchá, jak Danka na Michalovo vyznání zareaguje. Bude to červená knihovna, nebo jen velké zklamání? Annu navštíví její kamarádka Zuzana, která se zrovna rozvádí. Navíc se k Anně na chvíli stěhuje nešťastná Krupková, kterou opustil její násilnický manžel. Obě ji kladou stejnou otázku. Proč se s Petrem vlastně rozvedla? Anna si chtě nechtě uvědomuje, že Petra stále miluje. Zuzana se rozhodne, že všechno hodí za hlavu a vyrazí na cesty s Annou. Vše se komplikuje…

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Drbárna o seriálech.
Diskusi založil(a): Blaňulka
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Film a televize -> Seriály
Přečtěte si