panicka porucha

nela101 AHOJKY VŠICHNI LECIM SE NA PANICKOU PORUCHU NAJDE SE NEKDO S PODOBNYM PROBLEMEM,KTERY BY MI PORADIL JAK SE S TOUTO MEMOCI VYROVNAVÁ.TĚŠIM SE NA VAŠE RADY.
8.10.2006

Diskusi založil(a) 8.10.2006 nela101

reagovat Remi. 3.10.2014 8:24  9%    +  -

Jakub: Ahoj. Nemáš to tetanii? Je to z nedostatku hořčíku, symptomy jsou velmi podobné.

reagovat martuša 5.8.2012 13:38  1%    +  -

: prosím co to je ta silvovka

reagovat martuša 5.8.2012 13:34  1%    +  -

Domčík:zkus psychoterapeuta a nebo antidepresiva jinak se toho asi nezbavíš nebo neurol mít u sebe to je prášek na uklidněnní a když pocítíš,že áš ten stav tak si ho vzít.Jinak se s tím asi nic jinýho nedá udělat

reagovat martuša 5.8.2012 13:30  1%    +  -

ahoj trpím panickou poruchou od 20 beru antidepresiva ty mi pomáhají,ale chtěla bych se této nemoci zbavit nadobro.A dá se to prý.Rok se musí chodit k psychoterapeutovi a ten rozebere všechno dělá hypnozu tak ,aby se přišlo na to s čeho tenhle blok nebo nemoc vznikla a pak je to prý dobrý ,ale nevím chci to zkusit.Tak to třea zkus taky

reagovat jancapletka 28.7.2011 13:07  5%    +  -

Nejčastější řešení jsou AD :(

reagovat SWiTCH 16.3.2010 0:19  5%    +  -

Jakub: Nemyslim si, ze bste mel problem s panickym zachvaty.... Spise stres, problemy doma/v praci... Podvedomi. NAvstivte psychologa, tim rozhodne nic neskazite, najdete si konicka a relaxujte :)

reagovat Jakub 22.7.2009 16:32  1%    +  -

dobrej den pred 5 mnesici se mi stala podivna vec cel sem povenku na namnesti parada vsechno ok a zniceho nic sem dostal zavrat mnel sem vysokej tlak a brnelo mne cely telo ubyl nejakej ten mnesic a ted se mi to sami stalo na dovoleny a pak jeste druhy den cetl sem neco o fobiich ale ven se jit nebojim nevim cim to muze byt kazdej rika ze mam jen vysokej tlak byl sem i na ekg a srdičko mam v klidu muže nekdo poradit?????

reagovat Hannelka 18.4.2009 11:14  19%    +  -

Domčík: Agorafobie.....tato nemoc, kterou pravděpodobně máš, se hodně často připojuje k panické poruše. Já s tím momentálně bojuju taky.....je to otravné, viď?

reagovat Domčík 16.2.2009 0:27  5%    +  -

ahoj,jemi 16 a prožívam panickou poruchu uz asi 2roky,lecila jsem to nejprve rok a bylo to uz v poradku a ja leky vysadila a do pul roka se to objevilo zas,a zase beru stejne leky,jeto hrozny,tachykardie,pocit na umreni,pocit ze mam malo kysliku,poceni,oplivani horka,zavrate,bolesti hlavy a zad,navali na zvraceni,rozmazane videni,a tak dale vsa to znate.jen by me zajimalo jak se k vam ta panicka porucha dostala? me se to stalo kdyz jsem byla na alergologii a chodila jsem na vakinace proti brizovitym,a ja tam prisla o mesic pozdeji a ja ji to nerekla a dala me plnou davku a ja dostala astmaticky zachvat museli me pichnout adrenalin a dat leky na plice,a od te doby sem mela furt pocit ze se dusim az sem se pak skladala a nedokazala byt sama ani s kamarady jenom s moji mamkou ta me chapal taky to ma a vi co me presne je,ale potom sem se z toho dostala,a pak sem nebrala ty leky,ale zas se to vratilo ale uz nemam strach z uduseni ale mam spis fobie,jezdit MHD,jit nakoupit a nedokazu byt sama,nemuzu byt mezi vice lidma,udela seme vzdy na omdleni a chce se me jit hned na velkou,jeto hrozny nedokazu zit normalni zivot.musela jsem aji prerusit studium,tak mi prosim pomozte jak to zvladnout nebo co vam pomaha.dekuji moc

reagovat JardaL 28.4.2008 10:04  8%    +  -

Právě se na pulty obchodů dostává překlad knihy německé autorky R. B. Wagner :EFT-svoboda emocí

reagovat JardaL 16.4.2008 10:22  5%    +  -

Zdravím Všechny.
Mohu nabídnout a doporučit pomoc metodou EFT. Je to v podstatě mentální forma akupresury, při které objevíte příčiny svých potíží a dokážete je odstranit. Sám jsem na sobě vyzkoušel příznivé účinky této metody
Více info v profilu
Držím Vám palce

reagovat dejavu 9.5.2007 12:07  7%    +  -

Pokud byste měl někdo zájem si počíst o panické poruše, napsala jsem o tom něco tady
http://www.meredit.cz/Dusevni-a-telesne-zdravi/Psychologie/Panicka-porucha-2

Sama jsem tím prošla také při hyperfunkci štítné žlázy a bylo to strašné, nikomu bych to nepřála.

reagovat NaTaša 10.10.2006 9:41  5%    +  -

nela101: http://www.silvovametoda.cz/ koukni sem, snad to tam vysvětlí, jedná se o kontrolu mysli, v některých případech až jakoby o autosugesci jinak je to docela snadná cesta k sebepoznání.

reagovat nela101 10.10.2006 7:43  5%    +  -

Nataša: Prosímtě co je silvovka?

reagovat nela101 10.10.2006 7:40  5%    +  -

Durga: A nevíš,kde bych se dostala k té kineziologii?

reagovat nela101 10.10.2006 7:33  5%    +  -

Nataša: Já už se léčím,beru léky,ale furt to není ono,zítra jdu porvé k psychoterapeutce tak jsem zvědavá jestli to pomůže.Bude mě prý učit zvládat naučit se sklidnit když to na mě příjde a ještě homeopatii,ale to neví co je.

reagovat Nataša 9.10.2006 13:31  1%    +  -

nela101: Jojo, ty léky to asi chtít bude aspoň na čas. Před rozvodem jsem je taky brala, šla jsem k psychoterapeutce a ta mi řekla, že teď se mnou nic neudělá ať si dojdu k psychiatrovi. Dostala jsem léky a za 3 týdny jsem byla schopná normálně uvažovat a situaci řešit. Úplně souhlasím s Durgou. Dojdi si někam k šikovnému psychiatrovi a až se to trochu stabilizuje tak to budeš řešit dál. Já ty léky brala snad 3 měsíce do úplného vysazení. Za svou psychoterapeutkou chodím už jen před vánoci s gratulací a fotkou dětí. Jsem v poho. Jestli chceš, do vzkazů ti můžu poslat i kontakt. Toho psychiatra si nepamatuju, ale tuším byl někde u Kotvy. ale ty už se někde léčíš, viď?

reagovat Durga 9.10.2006 13:27  13%    +  -

Nataša: Jak už jsem tady psala, Silvovka mi moc pomohla. Přiznávám, že mám problémys její aplikací tam, kde už mi to připadá trochu divoké, např. v laboratoři, ale vypravuji se tam často. Jezdím tam výtahem, většinou večer, má to 7 podlaží jako je 7 barev duhy, ale většinou usnu dřív než dojedu. Je škoda, že to dělají jen v Brně a Praze. A v Brně dost málo. Zkoušela jsem PSYPOS, ale to je takový slabý odvar /lektor dělala Silvovku/ pomíchaný se vším možným.

reagovat Durga 9.10.2006 13:22  13%    +  -

: Nelo, ty teď potřebuješ léky, protože bez nich se sebou nedokážeš něco udělat. Takhle nemůžeš žít. Ale potom se vážně zamysli nad mým návrhem na kineziologii. Někdy člověku opravdu pomůže z nějakého stresu už jen fakt, že zjistí, proč to je. I Silvovka je dobrá. Dostala jsem se s ní z největšího životního problému, kdy už jsem neměla daleko splácat dohromady všechny léky, které mi dávali a dát si trvalý odchod. Léky mi pomohly přežít, Silvovka mě naučila žít. Já jsem ale věděla, proč to se mnou mává. Proto ti radím léky, abys mohla žít a pracovat, kineziologii, ta ti pomůže najít důvod tvého strachu a odblokuje ti jej a Silvovka ti pomůže dát se do kupy a žít dál.

reagovat 9.10.2006 11:41  1%    +  -

nela101: upně přesně vím a znam na sve kuži to co popisuješ ...jednou jsem upně v pohodě ,jsem schopna se i ohradit když mi nekde ublíží a z hned z toho jsem zase ušlapnuta nejsem schopna taky ani do obchodu,stydím se lidí-myslím že maš to co ja.sociální fobii..když je nekde hlouček lidí tak se mi udela zle a nejsem schopna jit k nim blíž nebo jen projít..tohelto mam ale už od malička..je to des...a bušení srdce se mi objevilo až po narození druheho ditěte...třesou se mi ruce jsem nervizní nemam na nic naladu nic mně nebaví..autobusem ani vlakem jet nemužu bojim se že se necvo stane..mam sviravy pocit v hrudi a bojim se něčeho a nevím čeho ..

reagovat Morgane 9.10.2006 11:22  13%    +  -

erwin: To je jasný, že léky neodstraní příčinu. Ale ty projevy poruchy jsou natolik zatěžující, že bych se jim dočasně vůbec nebránila. Příčina se neodstraní ze dne na den
Já jsem měla taky nemoc, která měla základ v psychice... akorát se mi projevovala spíš na tělesný rovině. Příčina se odstraňuje pracně a dlouho a léky mi pomohly být aspoň v základní kondici. Usnadnily tu fázi hledání další pomoci.

reagovat nela101 9.10.2006 11:00  5%    +  -

Nataša: nEVÍM JESTLI JE TO TÍM,ALE PO ROZVODU JSEM SCHODILA 10 KILO A JEDNOHO DNE JDU PO ULICI A HROZNĚ SE MI ROZBUŠILO SRDCE.mZSLELA JSEM SI,ŽE JE TO MŮJ KONEC.OD TE DOBY SE TO JEN ZHORŠOVALO.NEKDY SI PŘIPADÁ,ŽE JSEM AŽ MOC V POHODĚ,JSEM SCHOPNA VŠEHO,NIČEHOP SE NEBOJÍ A NIKOHO SE NESTYDÍM,PROSTĚ SUPER!!!A Z TOHO RADĚJ NEBUDU RADĚJ JÍST,JEN ABYCH NEMUSELA JÍT DO OBCHODU,NE ŽE BY SE MI NECHTĚLO,ALE NEJSEM TOHO SCHOPNA. V AUTOBUSU JSEM BÝVALA TAK NERVOZNÍ,ZE JSEM ANI NEDOJELA DOMŮ 10MINUT CESTZ A VYSTOUPILA NA PRVNÍ ZASTÁVCE.POZDEJ SE MI DĚLALO ZLE UŽ NA ZASTÁVCE A TED BY MĚ DO AUTOBUSU NEDOSTALI ANI ZA MILION MÁM POCIT,ŽE SE TAM UDUSÍM NEBO TAK NĚCO.JAKO BY KLAUSTROFOBIE.ZAČLA JSEM JEZDIT JEN AUTEM,BOHUŽEL I TAM UŽ SE MI TY BLBÉ POCITY OBČAS OBĚVÍ ,JAKO BY MĚ TO PRONÁSLEDOVALO JE TO JAK NOČNÍ MŮRA A PŘIDÁVAJÍ SE K TOMU DALŠÍ VĚCI,JAKO TŘEBA ŽE MÁMZÁVRATĚ KDYŽ JDU PO MOSTĚ.

reagovat Nataša 9.10.2006 8:25  1%    +  -

Ahoj, zeptám se úplně hloupě, to se u Tebe projevilo jen tak, z ničeho nic? Jezdila si třeba busem a v poho a pak jednou špatný? Kdysi jsem měla podobné pocity, ale asi ne v tomhle měřítku. Bylo to před rozvodem a bylo hodně nějakých teroristických útoků, a já nemohla do metra. Psycholožka mi tenkrát poradila nekoukat na zprávy a nečíst noviny. Vysvětlila mi, že přemíra těchto značně negativních informací prostě může přetáhnout jakési vnitřní pérko a člověk pak jedná panicky. Jinak já bych taky zkusila nějaký trénink psychiky, hodně mi pomáhá Silvovka, když jsem ve stresu, nebo se nečeho bojím. Drž se

reagovat erwin 9.10.2006 8:07  12%    +  -

jee to je ale osklivy.tak si zajdi k nejakymu tomu doktorovi at ti pomuze.pak ti bude treba lepe.durga ma pravdu ze jestli to je psychicky tak neni dobry se cpat cely zivot nejakymi leky.moje mamina bere leky na deprese a vim co to s ni dokaze obcas udelat.jsou to svinstva.sileny

reagovat Durga 9.10.2006 7:07  13%    +  -

Jestli se jedná o nějaké onemocnění, které vychází z psychiky, je pochopitelné, že léky jsou sice dobré, ale v podstatě potlačí pouze projev, ale nepomohou. Pokud je to záležitosti psychiky, je otázka, kdy a jak to vzniklo. V tom případě by stálo zato zkusit vedle klasické mediciny kineziologii. Jejím snahou je zjistit, co se ti stalo a přibližně kdy se to stalo, a pokud je to možné, odblokovat to. Je možné, že na tohle nevěříš, ale jestliže to nedokáží vyléčit léky, ten pokus není tak drahý. Pokud se rozhodneš, nech vzkaz odkud jsi, pokusíme se zjistit, na koho se máš obrátit.

reagovat Morgane 8.10.2006 23:53  13%    +  -

nela101: To je nepříjemný... Já s tím klukem mluvila necelý rok potom, co se mu to stalo prvně. Bral pořád ty léky, ale říkal, že zabraly... že ty stavy měl jenom párkrát zpočátku.
Jak probíhá léčba u Tebe?

reagovat Martia 8.10.2006 23:25  13%    +  -

nela101: mě to připomíná i docela dost už silné deprese.

reagovat nela101 8.10.2006 22:12  5%    +  -

Morgane: taky jsem si myslela, že mám infarkt a ty stavy mi trvají už 2 měsíce. mám strach,že to snad nikdy neskončí.Nevíš jak dlouho to má on?

reagovat Morgane 8.10.2006 20:15  13%    +  -

Ahoj, já jsem znala kluka, který tu poruchu měl. Zpočátku si myslel, že má infarkt... nemohl dýchat, sevření na hrudi... Doktoři mu diagnostikovali panickou poruchu. Bere léky a je to prý v pořádku, nesmí ale prášky vysadit.

reagovat nela101 8.10.2006 20:09  5%    +  -

erwin: MÍVÁM ČASTO BUŠENÍ SRDCE,KLEPU SE,NEMŮŽU DÝCHAT,MÁM ZÁVRATĚ,PÁLÍ MĚ TĚLO,MÁM STRACH JEZDIT V DOPRAVNÍCH PROSTŘEDCICH,A NEVÍM ČIM TO JE.BUD RÁD(a)ŽE NEVÍŠ O CO JDE.JE TO DĚS.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: panicka porucha
Diskusi založil(a): nela101
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví -> Alergie
Přečtěte si