Obklady v kuchyni

Ahoj ženský,
nemáte náhodou některá zkušenost s obklady v kuchyni. Chtěla bych si to udělat sama, tak jestli jste to už některá náhodou nezkoušela a nemáte nějaký tip. Moc všem díky za rady.
22.11.2006

Diskusi založil(a) 22.11.2006 Klaruška

reagovat Anonym 12.7.2016 17:23  1%    +  -

Dobrý den, potřebuji poradit. Rekonstrujeme byt a hlavně kuchyň chci celou novou, jen nevím, jakou zvolit firmu. Na internetu je jich strašně moc a těžko vybrat. Jaké máte zkušenosti s firmami v Praze?

reagovat Anonym 12.8.2015 10:57  1%    +  -

ahoj, máme z grafoskla takový skleněný jakoby paravan - stěnu mezi kuchyní a obývákem. inspirovala jsem se u známých, kteří z toho mají dveře. to sklo je daleko odolnější a při rozbití nemá ostré střepy. taky jsem se o toto zajímala vzhledem k malým k dětem které máme. je to fakt bezpečné a taky to bezva vypadá. vybrali jsme si z nabízených designů. doporučuju

reagovat Vali.na 11.8.2015 19:34  5%    +  -

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o pár rad ohledně skleněného obkladu do kuchyně. Moc se mi líbí to grafosklo, ale nevím si moc rady s tím, jestli je to i bezpečné? Co prosím znamená, že je kalené? Přemýšlela jsem právě i o použití jako skleněná výplň našich dveří, ale máme malé děti. Máte prosím někdo vyzkoušeno nebo nějaké informace o tomto skle? děkuji moc.

reagovat Anonym 6.8.2015 14:51  1%    +  -

Je mi 36.2x jsme tvořili novou kuchyň s rodiči a 2x se svou ženou. Stále jsme do kuchyní používali různé typy obkladaček a teď naposledy jsme si s ženou řekli "chce to změnu!!!" a pořídili si do kuchyně sklo.Už nikdy bych zpětně do dlažek nešel,sklo je mnohem praktičtější! To jak se píše že se musí pořát otírat není pravda. Máme doma 3malé děti,tak je asi jasný jak to v kuchyni vypadá,občas se něco vyleje nebo prskne, ale stačí vzít houpičku a setřít to a stále vypadá jako nové.Teď ho máme 3roky a úplně bez problémů. Taky když si čtu různé názory na kuchyně,nenašel jsem snad žádnej kde by někdo litoval toho že si pořídil sklo.

reagovat 25-ka 29.8.2014 22:56  5%    +  -

u rodicov aj u byvaleho aj u jehorodicou maju obkladacky na stenach to sa da lahko a rychlo umyt ked sa to zaprasi takze problem neni ale poviem pravdu moj otec si to robil sam chlapi nato maju mno ale ja by som sa to sama neovazila asi

reagovat spurnik 23.2.2014 16:30  5%    +  -

ahoj, kámoška si koupila úžasné designové sklo - grafosklo. vybral si svůj motiv a kámoš jí to nějak připevnil na zeď. a prý to jde i na starý obklad. vypadá to moc hezky. kukněte na netu na grafosklo. ahoj

reagovat varvap 17.2.2014 19:45  5%    +  -

Budeme bez obkladů, jen vyženeme pracovní desku i dozadu, ačkoliv se zvažovalo i varné sklo :)

reagovat Michal 10.10.2013 10:38  50%    +  -

Spoustu inspirace na kuchaně a obklady v kuchyni najdete na webu InHaus.cz

Právě v sekci Kuchyně jsou jen a jen fotografie kuchyní. Tisíce fotek podle stylů.

reagovat Alice_k 2.10.2012 9:51  7%    +  -

Taky se přidám s názorem. Obklady v kuchyni jsem měla v obou bytech co jsme byli v nájmu a přišlo mi to dost praktické. Takže do vlastního jsem si je pořídila taky. Taky jsem si vybrala italské obklady, jmenují se Blown a vypadají moc dobře. Zatím teda jen v krabici, ale doufám, že během příštího týdne, nejpozději čtrnácti dnů už budou i na stěně :-)A mají k nim i dekor, ale já jsem si vybrala čisté, bez dekoru.

reagovat Anonym 9.3.2012 17:41  1%    +  -

Dobrý den mohla bych se zeptat kolik se lacobel pohybuje cenově??

reagovat Mokoš 23.11.2011 11:35  5%    +  -

Obklady v kuchyni mám, vypadá to dost dobře. Vybrala jsem si italské obkladačky od Mondo Ceramica, náhodou jsem na ně narazila v Čestlicích, kde mají showroom. Podívat se můžete tady: http://www.mondoceramica.cz/produkty/obklady-a-dlazby

reagovat MARY11 25.10.2011 10:52  5%    +  -

Já jsem našla stránky, kde jsou k mání krásné obklady do kuchyní i koupelen, kdyby někdo chtěl renovovat, což nás taky brzy čeká. Pokud máte zájem mrkněte pro inspiraci na www.studiokoupelen.cz. Budu hledat dál, ale myslím, že už mám vybráno.

reagovat Marfie 24.10.2011 13:41  5%    +  -

Moc pěkný obkladačky dováží firma Mondo, jsou to italské obkladačky a výběr je snad ve všech myslitelných barvách, tak se určitě mrkni na jejich webovky, třeba jen pro inspiraci. :-)

reagovat CherryAnn 14.8.2011 0:58  5%    +  -

Přidávám zajímavý odkaz (nejen na): koupelny - dá se tam najít inspirace i pro obklad kuchyní a zajímavý prográmek na výpočet obkladů do domácnosti.

reagovat Simonka33 14.7.2011 22:41  5%    +  -

reagovat CherryAnn 14.10.2010 14:05  7%    +  -

terry5: Jestli hledáš návody na lepení, koukni se tady: Jak správně lepit obklady a dlažbu.

reagovat diblinda 10.9.2010 9:33  20%    +  -

já mám místo obkladu nalepený lino a super, perfektní údržba, není vidět mastnota

reagovat terry5 9.9.2010 22:21  5%    +  -

Dobrý návody, jak lepit obklady a dlažbu publikoval třeba Bauhaus.

reagovat Anonym 28.7.2010 21:25  1%    +  -

Dobrý den.
Dodáváme a instalujeme sklo Lacobel v 25-ti odstínech, kuchyně koupelny....
více info na e-mail

m-vzt@centrum.cz

reagovat Veru.K 27.5.2010 21:42  29%    +  -

třeba se někomu bude hodit jako dárek... postupně budeme přidávat motivy...nožné i vyšití jména pro mimi.. vlastně čehokoliv
www.vysivky-na-prani.cz

reagovat reskator 4.5.2010 21:10  5%    +  -

s rodičema jsme si koupili novou kuchyn.Je od Gorenje.Je Středně hnědá.Nevíme co máme dát odklady do kuchnyně.Budou tam dlaždice.Ale nevím co dát za odkládačky u sporaku .

reagovat PetraQ 16.2.2010 12:56  5%    +  -

Dovolím si obnovit diskusi.. kromě sika prodává výborné koupelnové obklady estop. Mně se děsně moc líbí šedivý diamond, ale na chodbu, ne do koupelny.

reagovat z4401 9.2.2010 20:18  35%    +  -

Lenka: Můžu potvrdit, také máme místo obkladů sklo už skoro 2 roky a nemůžu si to vynachválit. Na údržbu opravdu super.

reagovat Anonym 29.1.2010 22:35  1%    +  -

Ahoj
Mám sklo za kuchyní a je to bezva.Mužu říc že na údržbu je to lepší jak obklad.Je to divné ale je to tak.Pokud chcete inspiraci gemyt.cz

reagovat terry5 6.10.2009 15:36  6%    +  -

Pokud obkládáte kuchyň a potřebujete inspiraci, mrkněte do katalogu Siko koupelny

reagovat gomanek 21.5.2009 10:54  5%    +  -

Ahoj, tady můžeš najít zajímavé informace, jako co je potřeba pro spárování obkladů. Na webu jsou i další zajímavé články o obkladech a dlažbách a případně tipech na zajímavé koupelny :-)

reagovat Kiara 22.3.2009 12:08  77%    +  -

Ahojte, nemáte někdo tip, co dát za sporák na stěnu? Kromě dlaždic nebo skla Lacobel? Existuje něco jako plech - imitace dlaždiček? Potřebuji to přišroubovat k dřevotřísce.

reagovat pepsa 16.2.2009 15:09  5%    +  -

z4401: Moc hezká kuchyně. Takže jsem definitivně rozhodnuta, jsem pro sklo :-)

reagovat z4401 16.2.2009 15:03  58%    +  -

no nevešly se celé, ale aspoň pro ukázku něco

reagovat z4401 16.2.2009 15:02  58%    +  -

Tak jsem to nakonec vyšmátrala v poště a tak to sem dávám
Sklad.Obrazku.Net

Sklad.Obrazku.Net

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Obklady v kuchyni
Diskusi založil(a): Klaruška
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení -> Interiéry
Přečtěte si