Smallville

Všechny novinky z světal SMALLVILLE!!!
Tom Welling (Clark Kent)
Narozen: 26. dubna 1977 v New Yorku (USA)
Výška: 1,91m (6'3")
Zajímavost: velikost nohy - 14
Škola: Okemos High School v Okemos, Michiganu, maturita v 1995
Rodina: ženatý od léta 2002, žena Jamie
Záliby: čtení, basketbal, běhání
Kariéra: byl modelem pro modelingovou agenturu Louisa; první role v několika dílech seriálu Judging Amy (Soudkyně Amy) televize CBS (hrál instruktora karate); dále hrál v seriálech Special Unit 2 (Speciální jednotka 2), Undeclared (Nepodložený)
Úspěchy: nominace na nejlepšího herce TV seriálu v 2001; ocenění "Male Breakout Star" (něco jako skokan) v 2002

Kristin Kreuk (Lana Lang)
Narozena: 30. prosince 1982 ve Vancouveru (Kanada)
Výška: 1,63m (5'4")
Zajímavost: původ - napůl holanďanka, napůl číňanka
Škola: Eric Hamber High School ve Vancouveru, Kanadě
Rodina: SVOBODNÁ (free ;-)))
Záliby: dívání se na filmy (nejoblíbenější herečka je Jodie Foster), tanec, čtení, psaní, gymnastika
Kariéra: hrála ve filmu Snow White hlavní roli Snow White; seriál Edgemont hraje hlavní roli Laurel Young

Michael Rosenbaum (Lex Luthor)
Narozen: 11. července 1972 v New Yorku (USA)
Výška: 1,8m (6')
Zajímavost: pouze pro tento seriál si nechal oholit hlavu
Škola: Western Kentucky University
Rodina: není ženatý, ovšem... má girlfriend
Záliby: hokej (pasivní i aktivní, fandí NYR), golf, vášeň pro hudbu, hraje na kytaru
Kariéra: opravdu bohatá; hrál ve filmech Urban Legend, Sweet November, Midnigh in the Garden of Good and Evil, v seriálech Zoe, Duncan, Jack & Jane, propůjčil svůj hlas několika kresleným postavám a mnohem více...

Erica Durance (Lois Lane)
Narozena: 1978
Výška: 1,78m (5'9")
Zajímavost: někdy představována také jako Erica Parker
Rodina: svobodná
Kariéra: seriál Andromeda, též hraje vedlejší roli v 8. řadě Stargate SG-1, film House Of The Dead

to jsou nejdůležitější potavy tohoto seriálu
22.11.2006

Diskusi založil(a) 22.11.2006 iritia

reagovat Lenajz 6.1.2011 17:21  5%    +  -

Tom Welling se mi líbí. Těším se na 10 řadu Smallville.

reagovat KAJA2009 14.12.2009 13:45  8%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

reagovat Anonym 30.8.2008 10:06  1%    +  -

NO OSEM

reagovat iritia 21.8.2008 9:42  5%    +  -

smallville a hlavně Tom Welling

reagovat Rikki 20.8.2008 22:14  5%    +  -

reagovat 1moni 15.8.2008 21:54  100%    +  -

reagovat Anonym 21.7.2008 16:13  1%    +  -

Ahojky mám blogísk o Erice Durance-tak se kdyžtak kukněte a zapojte se do SONB,pá:o)

reagovat iritia 6.6.2008 8:31  5%    +  -

Gejsa_: jj na konci 7řady to bude doost dobrý...

reagovat Gejsa_ 5.6.2008 14:11  100%    +  -

iritia: Ty jo, ja myslela, ze je mrrtva, ucim se na zkousky, takze nic vice o tom nectu....
A Lex to zjisti, jo? No tak to jsem na to zvedava...

reagovat iritia 5.6.2008 9:43  5%    +  -

Gejsa_: no právě ale co aspoň že Lana od něj odešla chudák bude v komatu a ke konci 7řady se probudí takže mrtvá naštěstí není a Lex zjistí Clárkovo tajemství ale nejlíp vypadá ta apokalipsa úpo super to Jor-el Clárkovi ukáže jak by vypadal svět bez našeho ufounka

reagovat Gejsa_ 3.6.2008 12:29  75%    +  -

iritia: jenze on to nejak uhraje.... jako vzdy...

reagovat iritia 3.6.2008 11:42  5%    +  -

jj to je blbý že to skončilo aspoň že jsou všeci proti Lexovi

reagovat Gejsa_ 2.6.2008 16:16  60%    +  -

svell: ja chci dalsi dily a zrovna kdyz to tak napnute skoncilo

reagovat svell 2.6.2008 15:59  42%    +  -

Tak nám skončila sada a místo 7 budou ztracení

reagovat svell 28.5.2008 21:43  84%    +  -

Killer: Ty jsi viděl 7sadu?Se máš!Už je v 7sadě tam Clark s Lois ???

reagovat Anonym 28.5.2008 21:37  1%    +  -

no je to super seriál už stahuju 7 sezonu a vypadá fakt luxusne. sem rád že Lana už ví o Clarkovi celou pravdu. ale šestá sezona zkončí zase a opět na prd.
zatim se tu mějte

reagovat Gejsa_ 28.5.2008 18:46  100%    +  -

svell: JJ, dneska ji to opravdu sedlo skvele Clovece a myslela jsem si, ze tam Lex Clarka necha v tom podzemi.... Jak tam byl ten lbej kryptonit, to je neco....

reagovat svell 28.5.2008 18:33  83%    +  -

Gejsa_: Ahoj dneska se mi Lana líbila,opravdu role paní Luthorové jí sedí užasně
Když si vezmeš Lanu Langovou ze supermana (matka s dítětem-tu hrála herečka co hraje Clarkovou mámu) a tady je Lana konečně taková ,no už není protivně ufňukaná,konečně je taková akční

reagovat Gejsa_ 27.5.2008 19:01  100%    +  -

svell: to je fakt svine ten Lex..... NO to jsem zvedava, jak to bude dal.... No zitra to konecne uvidim, tak jsem na to zvedava....

reagovat svell 27.5.2008 18:55  83%    +  -

Gejsa_: Ahojky,Mě tento díl moc nezaujal...Co tam bylo tak zajímavé je to,že jsem vyhrála,tady ty naše dohady s těhotenstvím...Že jí Lex dával jakési svinstvo,aby jí bylo zle,jakože je těhotná a pár dní po svatbě jí dal cosi jiného a ona dostala křeče a že potratila....Dneska Laně jiný lékař v nemocnici řekl,že nikdy těhotná nebyla...
Jinak bych řekla,že tam nic důležitého nebylo

reagovat Gejsa_ 27.5.2008 17:46  100%    +  -

svell: Ahoooooooj, no tak jak to probihalo vcera a dneska? Mne vytrhla zubarka zub, tak jsem to nevidela

reagovat Gejsa_ 26.5.2008 11:04  100%    +  -

svell: aha, no tak snad se to vyresi, to je nervak

reagovat svell 26.5.2008 9:56  83%    +  -

Gejsa_: No to tam nebylo řečeno,akorát Lexovi vyhrožovat ten Ginekolog Lany a Lex ho zabil...Ale Lionel nato příšel,že toho doktora Lex zabil a sprdl ho,že to má dělat pořádně,když už někoho zabije..., aby na to Lana nepřišla...Lex na něho koukal a Lionel mu říká,že není hloupý,že si umí spočítat..,když zabije ginekologa Lany,že není něco v pořádku s těhotenstvím...Ale nic víc se o tom nezmiňovaly

reagovat Gejsa_ 26.5.2008 8:21  100%    +  -

svell: tak jsem si prohledla fotky, Clark tam je tak smutny :-( ale sekne mu to tam.... No ale skoda toho snatku :-(
A tam psali, ze vyhrozuji Lexovi, ze Lane rekne o tom diteti a jake je to tajemstvi?

reagovat Gejsa_ 26.5.2008 8:16  100%    +  -

svell: neeeeeeee, ach jo, to neni fer dneska to zase taky neuvidim, ale nevidela jsem, jake mela Lana saty, ani nic :-( ach jo....
Tak mi pak zase popis ten dnesni dil, ju? Diky moc...

reagovat svell 25.5.2008 11:19  83%    +  -

Gejsa_: JJ byl,Lana na něj a Cloe udělala takovou lest..Zavřela Cloe do sklepa(jakože se zabouchly dveře) a čekala schovaná co se bude dít,samo že Cloe zavolala Clarka a Clárka dveře (železné) vyrval a očima svařil...A mezitím co svařoval měla k němu řeč Cloe,jako jestli to tak nechá být a jak je možné,že nechá Lanu darebákovi atd....A Lana to všechno viděla a tedy i slyšela...Rozhodla se že si Lexe nevezme a napsalal Lexovi dopis,že do toho nemůže jít,že ještě není připravená a hurá za Clárkem..No jenže,když se chystala jít za Clárkem,tak přišel Lionel a začal vyhrožovat,jestli si Lexe nevezme zabije Clárka...No a byla svatba...Ve stodole sedí Clárk a přemýšlí jak laně nabýdne prsten a ona si říká s Lexem své ano..No Clárkovi to došlo a tou svou rychlostí doběhle zrovna v tu chvílku co Lana řekla Lexovi ano...Pak Clárk s Lanou mluvil,jako proč to udělala a ona řekla že Lexe prostě miluje (lhala mu a tekly jí slzy)
No a končilo to jak si jí Lex odváží ve své limuzině a ona se díve ze zadního okna auta na Clárka...A odjíždí a odjíždííííí

reagovat Gejsa_ 25.5.2008 10:30  100%    +  -

svell: neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, to si delas srandu a byl tam Clark? Povidej, prehanej....

reagovat svell 23.5.2008 17:03  84%    +  -

Gejsa_: Tak jestli jsi neviděla tento díl,tak toho můžeš litovat!Lana je vážně paní Luthorová

reagovat Gejsa_ 23.5.2008 12:00  100%    +  -

svell: Jj, ty komentare jsou zajimavy, je to prca.....
NO tak dneska to taky neuvidim, tka si to budu uset precist, snad neprosvihnu svatbu, teda jestli nejaka bude....

reagovat svell 23.5.2008 7:17  83%    +  -

Gejsa_: Hele já si pročetla ten komentář u těch fotek,z toho odkazu co jsem ti dala...
To jsou blbciAle fakt je,že mě pobavily.....

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Smallville
Diskusi založil(a): iritia
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Film a televize -> Seriály
Přečtěte si