ŽENY A PLÁČ!!!!!!!!!!!

Co vy na to? Připadá mužům ženský pláč špatný? Myslím tím, jako že neví co v dané situaci dělat a pokud žena pláče často, je to překážkou vztahu?
3.12.2006

Diskusi založil(a) 3.12.2006 franceska1

Anonym 2.8.2016 19:18  1%    +  -

Podle mě chlapi nesnáší ženský pláč, protože netusi,co mají dělat nebo dokonce ani co udělali :D

reagovat helza 31.1.2013 13:43  102%    +  -

Lucie K.: proč s ním zůstáváš? Zajdi na tuto diskusi
A zde najdeš, kde všude můžeš najít pomoc. Veškerá pomoc je anonymní, neváhej a neboj se. Nenechávej to prosím tě tak, bude to čím dál horší a ty čím dál méně budeš schopná odejít.

Anonym 12.1.2013 10:46  1%    +  -

nikdy neplaču kvuli bolestí , ale kvuli nespravedností a lži a , že mám milačka s kterým nikdy nemužu promluvit .

reagovat viara 19.11.2012 12:19  100%    +  -

BBára: no já si myslím toto,,, nikdy jsem nebyla bita ani v dětství,ale já se setkávám s tolika praštěnýma,ženskýma co jen buzerujou chlapy , nedrob ,nemlaskej, nečti, nedívej se na televizi, atd,,,, že se někdy ani nedivím

reagovat viara 19.11.2012 12:17  100%    +  -

BBára: to je hrůza co???

reagovat BBára 18.11.2012 11:24  5%    +  -

Lucie K.:
Čtu dobře?!? Manžel tě zmlátí jako psa? Proboha to nemyslíš vážně! Napiš.

reagovat viara 1.11.2012 12:30  100%    +  -

nepláču ,,, neumím to
někdy je mi moc líto,když se ke mě někdo chová špatně

můj manžel mě má moc rád

reagovat viara 1.11.2012 12:28  100%    +  -

Lucie K.: KDO tě zmlátí jako psa???? čtu dobře

Anonym 20.10.2012 15:50  1%    +  -

Mého manžela nejspíš nikdy nedojme nic, neboť ať se stane cokoliv,může mi být sebevíc zle,nemusím plakat, stačí, když mám horečku, zvracím nebo když mě zmlátí jako psa a následně krvácím a mám strach, i to simuluju nebo si vymýšlím. Tak k čemu slzy, když je ze sebe nemůžu ani dostat?*

Anonym 1.10.2010 21:41  1%    +  -

podla mna niektorý muzi nemaju radi zenský plac lebo im to pripadá ako keby to bolo nieco cudné a nepáci sa im to naopak su muzi ktory by spravili vsetko preto aby ich proatelka neplakala

Anonym 7.11.2008 12:21  1%    +  -

To u mně to je jinak, jsme spolu s manželem už 20 let a vždycky byl na mně hodný a když je mi něco k pláči, tak mně hladí po vlasech a říká to je v pohodě, nonono, bude zase dobře. Přitom manžel neni žádný změkčilý chlapeček, je to fakt dost chlap, ale je laskavý. Vždyť jinak bychom spolu těch 20 let nebyli. Myslím si, že když je chlap sám dost sebevědomý, tak ho nějaká ta slza nerozhází.

reagovat arihka 16.2.2008 12:50  67%    +  -

Já taky často pláču .Manžel mě říká,prosímtě kdo se má na tebe dívat. v manželství špatně žijeme.

reagovat Désolé enfant 14.2.2008 15:03  5%    +  -

Můj otec nesnáší pláč. Kdysi jsem se s ním o tom bavila a pravil, že každá ženská slza je jen vydírání. A to on nemá rád, proto v něm ženské slzy vyvolávají agresi, ačkoli vyloženě násilnický není.

reagovat Katerina9 22.12.2007 2:20  5%    +  -

paboucek:
Já myslím, že chlapi jsou z našeho pláče úplně bezradní a nevědí, jak na něj reagovat. Můj muž, když jsme spolu ještě chodili, se snažil mě utišit a leckdy přede mnou i klečel, abych už toho breku nechala. Po dvaceti letech už je to jiný. Většinou teď jako tak zhrubne a je ironickej. Pak si jde lehnout a usne, aby se na mě nemusel dívat.

reagovat paboucek 14.12.2006 10:41  11%    +  -

lena*:

reagovat lena* 14.12.2006 10:39  13%    +  -

paboucek: přesně jsi to vystihla

reagovat paboucek 14.12.2006 8:37  10%    +  -

lena*: pochopila (jsou i tací, kteří se smějí) .. mno když se vysmívá, tak by mu někdo měl vysvětlit, že pláč neni důvod k smíchu ... i když schovat se před takovým chlapem v ústraní je dobrý řešení, ale jestli někdy bude mít děti, tak se muže stát, že se bude smát dětem a to je horší než ženský, tak se může bránit, to dítě se brání pouze tím pláčem ...

reagovat lena* 14.12.2006 8:24  13%    +  -

paboucek: Asi jsi to nepochopila, on se nesměje, ale vysmívá

reagovat paboucek 13.12.2006 12:13  6%    +  -

Souhlasím s názorma co tu jsou .. u chlapů je největší problém to, že když brečíme, tak nevědí proč a snaží se pomoc, někdy to je třeba neohrabaně (začnou se smát - protože si myslí, že nás taky rozesmějou),ale nevědí co se děje a berou si to osobně, že oni zklamali. Většina z nás ví, že její chlap když vidí,že pláče, tak se snaží utěšovat a vědět proč pláče. Nevím jak vám, ale když se mě na tohle zeptá přítel, tak pláč dostává gradaci. Proto mu dám najevo, že se vybřečím a uklidním a pak mu řeknu důvod a vysvětlím, že on za to nemůže. To se třeba týká období před menstruací, to mě rozeřve i happy end ve filmu a i mě to začíná vadit

reagovat Morgane 4.12.2006 22:19  13%    +  -

franceska1: U mýho přítele to funguje tak, že on je mým pláčem zmatený, neví co má dělat a myslí si, že něco udělal špatně. Mě se to občas stane, když jsem rozrušená nebo mám nějaký citlivý období, tak brečím. Ono to moc nejde ovládnout. Mě se osvědčilo o tom s ním pak mluvit, říct mu, kvůli čemu jsem brečela. On se pak uklidní a pročistí se vzduch.

reagovat Katreen 4.12.2006 19:49  5%    +  -

lena*: Chlapi tyhle věci nechápou, protože je nikdo neučil, že pláčem si může člověk hodně ulevit, když je mu úzko nebo ho něco trápí. Oni všechno dusí v sobě, brečet je pro ně známka slabosti, a tak holt neví, jak na to reagovat, když se rozpláče ženská...A aby neztratili "koule", tak se většina z nich pak třeba za to vysmívají nebo vyvolají hádku...ale oni za to v podstatě nemůžou. Nikdo je nevedl k tomu, že občas se vybrečet je zdravý.

reagovat lena* 4.12.2006 14:11  13%    +  -

Hellen: Já mám občas období, že mě rozbrečí každá kravina. A pokud se to stane při hádce, tak se radši seberu a jdu se uklidnit s cigaretou, protože vím, že to ten můj nemá rád a byly doby, kdy se mi v těhle chvílích vysmíval. Ale pokud se něco děje třeba v rodibně nebo tak, snaží se mi pomoct

reagovat Hellen 3.12.2006 17:49  5%    +  -

franceska1: Z vlastní dlouholeté zkušenosti můžu říct, že jestli je můj manžel opravdu na něco 100% alergický, tak na ženský pláč. Zjistila jsem to relativně brzy a pokud mám smutek, nebo se mi z nějakého vážného důvodu chce plakat, tak třeba ve vaně, nebo na půdě, ale většinou aby mě neviděl.
On totiž chudák neví, jak má v takový moment správně reagovat, co má říkat a nakonec to ještě skončí hádkou. Chlapům obecně ženský pláč asi celkem leze na nervy - i když jistě se najdou i vyjímky, které chtějí ženu utěšovat, ale těch určitě není většina. A pokud ženská pláče opravdu často (já takovou ale žádnou neznám), tak by měla třeba navštívit nějakého odborníka.

reagovat Katreen 3.12.2006 15:04  5%    +  -

franceska1: No jestli máš plačtivý období, tak se samozřejmě vybreč, nemá cenu v sobě něco dusit. Ale já bych si s tím radši někam zalezla, vybrečela bych se v soukromí a příliš tím své okolí neotravovala.

reagovat franceska1 3.12.2006 14:47  5%    +  -

Katreen: Já si myslím, že ono to je individuální. Někdy mám takové lítostivé období a prostě se rozbrečím kvůli každé hlouposti, ale můj přítel raději odejde, je mu to naobtíž. Tak nevím...

reagovat Katreen 3.12.2006 12:08  5%    +  -

S pláčem i se vším platí, že všeho moc škodí. Plakat ano, ale jen když je opravdu důvod a ne pláč zneužívat jako zbraň proti druhým, abychom na sebe třeba upoutali pozornost, vzbudili lítost, nebo dosáhli svého. A co se týče reakcí chlapů na ženský pláč, je to individuální. Některé chlapy pláč nedojímá, jiní se mohou přetrhnout, aby ženská přestala plakat...

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: ŽENY A PLÁČ!!!!!!!!!!!
Diskusi založil(a): franceska1
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy
Přečtěte si