Babské rady a fígle všeho druhu

Ptejte se jiných co a jak udělat, vyčistit, odstranit, fígle a rady v kuchyni i mimo ni. Nebo poraďte.
3.12.2006

Diskusi založil(a) 3.12.2006 vanda45

reagovat Sofie321 15.4.2018 20:57  5%    +  -

Ahoj, četla jsem skvělé rady a tipy do kuchyně. Některé by mě ani nenapadli a jsou výborné :) Posílám odkaz na článek.

http://receptyprokazdeho.cz/clanky/678/

reagovat domácíbuchtička 22.1.2018 17:11  46%    +  -

Ivanka82:

reagovat AlA 23.8.2017 9:56  5%    +  -

já jsem teď zkoušela nedávno coca colu na rez a taky to pomohlo. Ještě jsem četla o jedle sodě, ale to nemám otestované.

reagovat Pivco 6.1.2013 22:09  5%    +  -

trdlisek: zkus NAMO, nevim zda se jeste dela, ale ten mi vybelil zaclony vzdycky

reagovat trdlisek 27.4.2012 22:46  10%    +  -

holky, nevite o necem, co krasne vybeli zaclony?? nejak jsme to odkladali a ted jsou ee :( pouzivam belamin + kyprici prasek, ale co s tema co jsou s barevnyma obrazkama?? pokud mozno z tech domacich veci

reagovat Salyna 31.12.2011 20:30  46%    +  -

Krásný večer všem.
Chtěla bych se zeptat, zda nemáte některá maminka zkušenost s hračkou- panenka CHOU CHOU
Dnes jí dcerka dostala od babičky k Ježíšku, ona ale neukazuje symboly na dudlíku.
Nevíte někdo, není to třeba nějakou pojistkou, jako třeba u hodinek je třeba odstranit takový papírek, než se dají do pohybu.

reagovat Majdalenacka 12.6.2009 11:40  42%    +  -

Ahojky můžu se taky zeptat? Potřebovala bych poradit jak na fleky od pampelišky na tríču. UrbanovaEdita@seznam.cz

reagovat Lidkatřiděti 9.4.2009 18:50  41%    +  -

wwebka: Na mravence si pořiď odpuzovač mravenců od Eurony.On je nezabije,ale odstěhuje je pryč.Musíš ho nasypat na cestičku kudy chodí a on jim nechutná a smrdí jim a tak se raději odstěhují.

reagovat hosanda 10.3.2009 11:05  48%    +  -

Ivanka82: No to jefakt, ale chce to radu a návod jak správně postupovat s výchovou manžela.

reagovat calimeroo 7.8.2008 18:01  26%    +  -

lena74: pokud jsou to faraoni ty zrzaví,tak jedině faratox!!

reagovat calimeroo 7.8.2008 17:58  26%    +  -

Ahoj děvčata potřebuji se zbavit much,moji rodiče jich mají v baráku stovky jsout to takovy mrchy,četla jsem že zabírá levandule,afrikány,a ted novinka nálepka na okno CATCH,prosím máte někdo zkušenost??díky

reagovat wwebka 8.4.2008 17:25  10%    +  -

Já bych potřebovala poradit, jak odstranit beze stopy nálepky ze šroubovacích skleniček? Některé etikety se dají sundat po napuštění olejem, ale mám pár odolných, lepidlo drží... Díky předem

reagovat wwebka 8.4.2008 17:22  10%    +  -

lena74: Na mravence bohužel musíš pozvat profi firmu, dezinsekci, jinak se jich opravdu nezbavíš

reagovat lena74 7.4.2008 21:45  12%    +  -

NeraGoblins: začínám tomu věřit

reagovat NeraGoblins 7.4.2008 21:11  5%    +  -

Mravenci jsou strašný mrchy...nikdy je nevyhubíš...

reagovat lena74 7.4.2008 15:26  7%    +  -

prosím nepúoradí někdo jak na mravence líbí se jim u nás v koupelně a ve spižce ....nevím jak na ně,zkoušela jsem už cokoliv ale jsou chytřejší

reagovat bosorkainga 16.2.2008 0:44  5%    +  -

velka noc - tipy a napady na kraslice a malovane vajička,vesele figurky z vajec a obrazkove galeria ako aj dalšie velkonočne inšpiracie najdete tu http://www.mojerecepty.sk/malovane-vajicka-a-kraslice.html

reagovat dejavu 5.6.2007 8:25  15%    +  -

reagovat msoci 11.5.2007 12:45  5%    +  -

Ahojky, určitě jste některá z vás měla stejný problém jako já... Nevíte prosím, jak odstranit vteřinové lepidlo z plastu? Zkoušela jsem už snad všechno - běžné čistící porstředky, odlakovač, francovku, peroxid, různé krémy, prášky... Ale bohužel nic. Nemáte prosím někdo nějaký účinný tip, jak odstranit vteřinové lepidlo z plastu? předem moc děkuji za všechny rady, už jsem opravdu zoufalá...;o(

reagovat Ivanka82 2.1.2007 20:52  5%    +  -

Nejlepším pomocníkem do domácnosti na úklid a vaření je správně vychovaný manžel.

reagovat prittman 1.1.2007 0:43  5%    +  -

Ahoj, chtěla jsem se podělit o zážitek. Dostal se mi do rukou výrobek Likvidátor pachu. Moc jsem mu nevěřila, protože jsem podobných věciček vyzkoušela už celkem mnoho. Mám problemy s tchanem, který kouří a po jeho návštěvě je vždy problem vyvětrat kouř (pach)po cigaretách. Doslova se zažere. Různé osvědčené rady jsem odskoušela, ale nikdy jsem nebyla plně spokojena, vždy trvalo snad tyden, než to vyčáchlo. Po použiti Likvidatoru pachu jsem byla mile překvapena jeho rychlostí a účinností. Není to voňavka či osvěžovač ale smrad z cigaret zmizel, a nejen to .funguje i synovi v teniskách. takže vřele doporučuji. jsou z ostravy.

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Babské rady a fígle všeho druhu
Diskusi založil(a): vanda45
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení
Přečtěte si