Ženský knírek

holky, zvažuji, že bych šla na "kosmetickou upravu". Jednotlive sezeni stoji 900,- az se cena postupne snizuje ....
akorát bych chtěla vědět - podstoupil z vás někdo tuto "operaci" laserem? bolí to? vyplatí se za to vyhodit ty peníze?
9.12.2006

Diskusi založil(a) 9.12.2006 JarcaC.

reagovat bezjmena 29.9.2017 20:32  1%    +  -

Ahoj...je mi 14 a oholila jsem si "knírek" žiletkou...ty chloupky začali být tvrdší a začali víc růst...dnes jsem si koupila voskové pásky od Veet a vůbec to nepomohlo,je to jak kdybych si to oholila žiletkou...nevím co mám dělat...je nepříjemné když jsou ty chloupky tvrdší a hustší ...vím,že jsem s tím nic neměla dělat a měla bych klid.Zvažuji o tom krému který prý pomáhá,má s tím někdo zkušenost? ...je na tom někdo jak já??...nechci v tom být sama

reagovat Lucie 7.2.2017 17:14  1%    +  -

Prosim.... Poradtě mi je mi 13 a mam knirek jednou jsem jsi to oholila a zhoršilo jse mi to nwm co stim. Mam dělat............!!

reagovat Lucie 7.2.2017 17:08  1%    +  -

Marie: jj vim jaky to je mam to taky a nwm jak se toho mam zbavit ., Máša:

Nejlepši je ji to říct..Fakt..

reagovat Lucie 7.2.2017 17:03  1%    +  -

Marie: jj vim jaky to je mam to taky a nwm jak se toho mam zbavit ...

reagovat Adela 17.12.2015 18:24  1%    +  -

Napište si na youtube jak se depilovat niti a tam najdete video.
To vám pomůže bolí to jen trochu

reagovat leisy 27.11.2015 14:40  1%    +  -

Všem doporučuji trhání pomocí niti. !!!

reagovat Marie 7.4.2015 19:54  1%    +  -

Prosím pomozte mi bolí depilace voskem hodně,a bolí depilace leiserem je mi
13 a je mi to trapný prosím o pomoc

reagovat Natka 24.3.2015 19:43  1%    +  -

Kámoška mi vyprávěla, že existuje vypalovací krém.
Dáte si ho na hitlérka a počkáte tak 2 min. dokud vás to nezačne pálit a pak ten krém sloupnete (SLOUPNETE). Nemusíte mít ani moc velký odrosty páč to vypaluje od kořínků ;) Takže já s tim začnu taky!

reagovat opula 4.1.2015 11:31  1%    +  -

Souhlasím s tím, že se nesmí holit ani vytrhávat - narostou vám pak chlupy jak na nohách. Výborný je zesvětlovae Jolen - balení vydrží víc, jak rok a chloupky vůbec nejsou vidět...

reagovat lada 12.3.2014 16:13  1%    +  -

kolky je to v prdeli mit knirk proto ze ve skole si pro vsechni ta nejhnusnejsi holka a ty se pak citis trapne gdiz sedi nego vedle tebe na nejaky predmet a ty se stydis na neho podivat kdiz stebou mluvi a nebo kdiz se do nekoho zamilujes a on rekne ze jo ale jeste te nikdy nevidel z bliska a chce ti dat pusu twl

reagovat Ema 6.3.2014 18:42  1%    +  -

Ahoj. Taky mám *knírka*. Ve třídě mám přezdívku a Roxy a když si mého knírku všimli, začala mi celá třída říkat "Roxy s Knírkem".. Je to hnus.. Potřebuju nutně poradit.. Nechci knírek ale vím, že když ho oholím, bude to ještě horší! :( pomoc.. :(

reagovat Laura 3.3.2014 20:24  1%    +  -

No kdysi jsem to měla stejné.. Je mi 25 let a už mi to všechno po "pubertě" zmizlo.. :) Dočkajte času holky.. Hlavně! si knírek NEHOLTE ani NEDEPILUJTE.. Kamarádka si asi ve 13 ltech oholila knírka a teď je jí jako mě a knírka má pořád.. Zůstane vám to holky.. NIC S TÍ HLAVNĚ NEDĚLEJTE! Tak je to nejlepší.. :)

reagovat Alina 9.2.2014 18:36  1%    +  -

Ahoj já si myslím že by ste si to měli vytrhávat,pomáhá to chloupky pak řídnou a svělají ale nejlepší je vytrhávat si ten ´´knírek´´ po koupeli když je pokožka vlhká,pak jdou snadněji ven :)

reagovat valika 18.1.2014 12:48  1%    +  -

twl poradte je mi 14 a mam knirka co stim mam udelat uvozuju o paskach veet ale nevim jestli to pomuze

reagovat Vavřinec 25.12.2013 9:32  1%    +  -

Co všichni brečíte? Prostě si ten knírek holte.

reagovat Kakta 10.12.2013 19:14  1%    +  -

Ahoj, je mi čtrnáct a mám tmavý knírek a chloupky na prsou, nevím co s tím mám dělat a chtěla bych se toho nějak zbavit :( nevíte jak? pokud možno, aby si to mohla udělat sama doma

reagovat VAA 30.11.2013 10:52  1%    +  -

BERTO TAK SI HOL JEN NOHY A RUCE PODPAŽÍ MYSLÍM ŽE TO BUD LEPŠÍ :d

reagovat vaa 30.11.2013 10:50  1%    +  -

já používám cukrovou pastu

reagovat sabina 5.10.2013 14:20  1%    +  -

Ahoj Já mám jemný knír a je my 12 let kdýž chodím do školy tak my tam nadávaj že mám knír strašně se za to moc stidím a brečím co mám dělat Mamka my řekla že my to zmizne ale já nevím :((((

reagovat Berta 28.6.2013 14:26  1%    +  -

Ahoj je mi 12 a mám knírek, neskutečně zarostenou vaginu ( vážně neskutečně moc, jsem celá obrosténa a mám také chlupatá prsa ) navíc mám chlupaté nohy a ruce a když se začnu holit tak za den tam mám ještě větší džungli, potom mám další problém vážím 62 kg a měřím jen 144 a každej se mi směje, když zvednu v těláku ruky tak vidí mé neskutečné ochlupení pod pažou a říkají mi gorila zarostenka smrdutá, prosím o pomoc.

reagovat Máša 11.6.2013 18:55  1%    +  -

Je mi 12 a oholila jsem si knírek žiletkou.. Co mám dělaaat? STYDÍM SE to říct mámě

reagovat simona 17.5.2013 17:10  1%    +  -

mám taky takovýhle problém,ale trhám to pinzetou jenže! mám tam teď namísto toho knírku takové bílé místo -.- nevím co stím mám dělat! prosím poraďte :'(

reagovat Zuzana 2.4.2013 14:43  1%    +  -

Ahoj holky,
přidávám se k tomuto tématu. Měla jsem knírek i chloupky na prsou a v podpaží hodně. Zkoušela jsem všechno možný, ale nic nepomáhalo. Pak jsem zkusila odstranění laserem a jsem nejvíc spokojená. Byla jsem na klinice GHC v Praze na Václaváku. Prostředí krásný, komfort, péče a doktoři úplně bez chyby. Mám to 3 měsíce a zatím paráda. Mělo by to vydržet půl roku. Opravdu doporučuji! A myslím si, že je dobré vsadit na kvalitu!

reagovat Petuule 9.2.2013 21:15  1%    +  -

Máte náká z vás zkušenosti s dermacol makeup cover slyšela jsem že dokáže zamaskovat knírek tak by mě zajímalo co je na tom pravdy :) děkuju :)

reagovat Anonymka 5.1.2013 19:25  1%    +  -

Je mi 14 a měla jsem takové úplně světlounké chloupky a jednou jsem si je pinzetou na stranách vytrhla..pak si toho všimnul spolužák a řekl mi že mám knírek..Já jsem se kvůli tomu cítila fakt hrozně takže jsem si koupila pásky a vytrhla jsem si ty chloupky..ale potom z toho byly tmavší a proto jsem si je chtěla před pár dny vytrhnout znovu a sthla jsem si na 2 místech i kůži.Hodně to pálelo a teď na tom mám takové strupy,doufám že se mi to zahojí..neměla jsem to vůbec dělat..teď stím mám jenom problémy.Byla to chyba a rozhodně to nikomu nedoporučuju..stmavne to a zhrubší se to a jsou pak s tím neskutečné starosti :/

reagovat anonymka :/ 13.11.2012 16:21  1%    +  -

Ahojky, je mi 15 a už rok se trápím s "knírkem" nad pusou. Hrozně mi to vadí, jednou jsem si to oholila, ale to jsem neměla dělat! Ted je to tmavší a větší.Kamkoliv jdu mezi lidi snažím se to zakrýt rukou nebo si dám šátek okolo krku i přes pusu.Snažila jsem se to už hodněkrát něčím zakrýt, ale připadám si že se na mě hodně lidí dívá.Vadí mi to a když jsem se zeptala mamky co dělat tak mi řekla at to nechám tak a počkám, že po pubertě by to mělo zmizet.Jenže já to chci dát pryč! :(

reagovat gabina 30.8.2012 16:55  1%    +  -

Ahoj , ja s tím byla 1 u kosmetičky ..
nešla bych tam jen s tím , protože by mi to bylo trapné , proto jsem tam šla rovnou na obočí .
Udělala mi to voskem a měla jsem dlouho pokoj .. snad měsíc? nevím ..
ale zase to začíná .Musím si koupit takové ty voskové proužky veet - prej to pomáhá , jssem zvědavá:)

reagovat Bary 3.3.2012 17:12  1%    +  -

Týna: ahoj týno mohla bych se zeptat když si to trháš pinzetou naroste to tmavší a hustší?

reagovat Bary 3.3.2012 17:11  1%    +  -

Ahoj je mi 12 a mám dost hustý knírek protože jsemsi ho ostříhala ale on zhoustl a ztmavl protože se mi děcka ve třídě smáli tak já si tedkom pořád dávám ruku na pusu a všelijak to zakrývám ale už nechci tak se chci zeptat kdyby jsem si ho trhala pinzetou tak to zhoustne a nebo ne?A na jak dlouho to vydrží,Prosím poradte sem zoufalá a mamce o tom nechci říkat že mě to trápí

reagovat Týna 2.1.2012 9:59  1%    +  -

ahoj já mám tmavý knírek a a světlou pleť. Nevím co stým. Je mi 14 a mám to asi od 12. Máma mi řekla že stym nemám nic dělat nebo mi porostou fousy jako chlapovi. Ale nechat to tak nechci radši si to budu pořád trhat než mít bod nosem knírek.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Ženský knírek
Diskusi založil(a): JarcaC.
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví -> Plastika, kosmetické problémy
Přečtěte si