Střelkyně, střelci a všichni kolem nás

Ahoj všem, pojďte s námi pokecat o střelcích a všech ostatních znameních zvěrokruhu. Myslím, že střelci jsou opravdu něčím zvláštní, nemají to v životě jednoduché a to z toho důvodu, že je v životě trápí jedna velká touha. Neustále se honit za něčím novým. Naše myšlenky nám nedají pokoj, dokud nenajdem co chcem, myslím, že někteří to ani nenajdou.
Přitom pořád hledáme to samé, chceme klid a když ho máme tak už se zase nudíme. Ta naše povaha je děsná. Když dojdeme k cíli, chceme jinam. Doufám, že jsou i někteří z vás, kteří došli na okraj myšlenek a aspoň trošku zjistili co chtějí, ale i tak je to moc těžké. Zvláště u mužů. Ti jsou na tom ještě hůře, protože je ovládají pudy přírody.
Já se přiznám, že jsem svůj klid našla, na místě, kterém jsem chtěla, ale jakoby můj motor pořád potřeboval jet, ale neustále jiným směrem.

Proto pojďte pokecat, ať se dozvím něco o jiných střelcích, o vašich protějšcích, kamarádech, jak s kým vycházíte.

STŘELCI-CHARAKTERISTIKA
Střelec je impulzivní, upřímný, otevřený, neklidný, netrpělivý, štědrý i velkorysý, nanasytný v poznávání světa, lidí, miluje přírodu, zvířata a veškerý pohyb. Stále někam spěchá, něco zařizuje, vyžizuje, něčím se zabývá. Vyznává nezávislost a svobodu, ale nikdy nepřekročí hranici svých povinností a závazků. Svým humorným až prostopášným postojem okamžitě prolomí ledy i v nejškorobenější společnosti. Střelci mívají dobrou vyřídilku, dokáži plamenně obhajovat, všechno pozorovat a analyzovat, jsou nevyléčitelní optimisté a idealisté. Nesnášjí typy lidí, kteří jsou nerozhodní, přešlapují na místě, chovají se puntičkářsky a povýšeně. Mají milou přátelskou povahu, dobré srdce, vřele vás přijmou. Chovají se dobře, nenuceně, od uklízečky až k ministrovi. Nedělají žádné rozdíly a tím dávají druhým pocit skutečného přátelství. Ve vztahu k druhému pohlaví jsou nekonveční a bezstarostní. Rádi napodobují vaše chování, nosí váš svetr, košili, vyjadřují se vašimi gesty, přejímají vaše zvyky. Mají velmi dobrou pamět, pamatují si nekonečně dlohé básně, úryvky z knih, pokud je zaujaly.
Bývají zastánci dobrého jídla a pití, nazapomínají však přitom na svoje povinnosti. Rádi obdarovávají chudší, žebráky na ulici, ale i své přátele. Nic jim nepůsobí větší radost, než to, že vám něco upřímně a od srdce darují. Raději rozdávají dary, než je sami příjímají. Mezi Střelci je celá řada dobrých sportovců, ale i obchodníků, umělců, hudebních skladatelů a politiků. Je faktem, že mnoho Střelců má skutečně ostrý jazýček, nic si nenechají líbit. Však je to taky ohnivé znamení a to dost často vzplane vysokým plamenem vášnivého projevu. Střelci jsou nesmírně pravdomluvní, neradi lžou, říká se o nich, že to ani neumí. Kdyš se o to pokusí, každý to pozná. Zamotají se do lži tak, že sami nevědí, jak z ní ven, a proto raději mluví pravdu. Nač si motat hlavu nesmyslným lhaním, když pravda vítězí! To je jejich názor. Někteří Střelci jsou dost silní a neohrabaní. Jiní vyznávají vegetariánsou stravu a další mohou sklouznout až k promiskuitě. Mají v sobě různorosost a duševní stimulaci. Je známo, že Střelci mívají nekonečné štěstí. Zasloužené i nezasloužené. Vždy jim něco vyjde a to v pravý čas, kdy to nejvíc potřebují. Není to úžasné? Střelec je svůj a potřebuje k životu svobodu, lásku a uznání. Co na srdci, to na jazyku.

14.12.2006

Diskusi založil(a) 14.12.2006 martinkaa

reagovat jemineta24 4.1.2019 13:08  19%    +  -

...střelci střelení, kdepak jste ?

reagovat jemineta24 5.12.2018 15:31  27%    +  -

...stále nikdo

reagovat jemineta24 14.11.2018 15:14  5%    +  -

...sem na tuto diskuzi zřejmě nikdo nechodí
střelci jsou tu vzdálení, škoda je to,
vážení :-)

reagovat jemineta24 11.11.2018 12:11  5%    +  -

Střelec žena se svým pohledem na svět :

Střelec žena bývá přitažlivá provokatérka, která nejde daleko pro silná slova a je svojí vyřídilkou pověstná. Je prostořeká, energická idealistka, která si umí jít tvrdě za svým. Vztahy se proplétá s elegancí a přirozeností, vládne silnou empatií a dokáže muže donutit k velkým krokům malými narážkami na jejich ego.

... tak co Vy na to, střelkyně? Platí to pro nás nebo ne ? :-))

reagovat martinkaa 3.10.2012 10:30  8%    +  -

Karen11111: ahojky, no tak to máte doma přestřelcováno, co??? To musí být veselo...

reagovat Karen11111 23.9.2012 5:49  18%    +  -

Moje mamka je střelec, můj přítel je střelec, můj syn je střelec, moje neteř je střelec a koho jsem nevyjmenovala, tak to jsou všichni vodnáři :-)

www.nonekupto.eu

reagovat Karmelka 22.7.2010 15:25  100%    +  -

Ahoj jsem také střelec a ted mám i syna(skoro 8měsícu) střelce....
tak jsem zvědavá jak budem vycházet spolu

starší syn je býk(a to je teda něco na nervy ...děsně paličaty....)

manžel rak...

reagovat brumka 31.12.2009 15:07  5%    +  -

Než pozdvihneš plnou číši šampíčka,
chci ti popřát v roce 2010 hodně zdravíčka.
Štěstí, lásku, zdraví mít,
co víc člověk měl by chtít.
Přeje všem Marie

reagovat zelvucha 26.10.2009 10:54  5%    +  -

martinkaa: Ano, docela to sedí. Ke střelcům se prý jako přátelé hodí berani, lvi a střelci a něco na tom bude. Já mám několik lvů a beranů a rozumíme si. Jinak jsem chodila se střelcem a to také nešlo, ale jako kámoše bych ho brala, nicméně s těmi štíry - přátel mám také v tomto znamení několik, dokonce i nejlepší kámošku, ale měla jsem partnera a byl to jediný vztah, kterého dodnes lituji, ale asi to nebyl úplně klasický štír, takhle zlého, sobeckého člověka, který měl rád jen sám sebe jsem nikdy více už nepotkala.

reagovat martinkaa 19.10.2009 21:20  5%    +  -

jidelna: Na mě to taky sedí, hodně čtu a zajímám se o znamení. Holky s jakými znamenímy si nejvíc rozumíte? Já jako přátele mám ráda ryby, štíry, lvi. Jako partnera mám štíra a ten mi vyhovuje, měla jsem dřív za partnera rybu, to byla hrůza, teda ale až po čase, nejdřív to byla láska nebeská. Zkusila jsem si i vztah se střelcem, to taky nic moc. Lev mi taky nesedl.

reagovat jájouch 7.10.2009 11:24  100%    +  -

brumka:

reagovat brumka 7.10.2009 9:55  5%    +  -

reagovat jájouch 27.9.2009 14:50  100%    +  -

taky občas číhnu ale jak je tu mrtvo tak nic moc

reagovat jidelna 27.9.2009 14:36  76%    +  -

brumka: tak to je dobře

reagovat jidelna 27.9.2009 14:34  76%    +  -

martinkaa: mužu ti říct,že na mně hodně pasuje

reagovat jidelna 27.9.2009 14:33  75%    +  -

martinkaa: všechno jsem snad přečetla,já jsem střelec,tak mě to zajímá

reagovat brumka 27.9.2009 13:21  5%    +  -

jidelna: já občas též nakouknu

reagovat martinkaa 26.9.2009 18:37  5%    +  -

jidelna: Ahojky, já vím, už je to tu opuštěné, ale já sem občas kouknu, můžem pokecat, chceš vědět něco o střelcích???

reagovat jidelna 26.9.2009 13:33  73%    +  -

tady furt nikdo není

reagovat brumka 10.12.2008 15:49  7%    +  -

martinkaa: přesně tak

reagovat martinkaa 9.12.2008 22:16  5%    +  -

Nakana: Ahoj, díky díky moc, taky přeju všem střelečkům vše nejlepší.
Mrzí mě, že už nemám tolik času chodit na net, nějak pořád přibývá starostí a času je míň a míň. Jak jste na tom s časem, taky pořád lítáte jako já

reagovat Nakana 30.11.2008 14:06  5%    +  -

Všem střelcům a střelkyním přeji vše nejlepší k narozeninám (těm co je měli, tak dodatečně a co mít budou, tak dopředu:-).

reagovat Nakana 7.11.2008 16:25  5%    +  -

martinkaa: Jsem střelená, teda typickej střelec podle toho co tu píšete v hlavičce... Hledání nového a tak...

reagovat martinkaa 6.11.2008 14:37  5%    +  -

Nakana: Ahojky všem, občas sem ještě chodíváme a rozpovídáme se tu. O čem chceš pokecat, o střelcích, klidně se ptej na co chceš, jsi taky střelkyně?

reagovat jájouch 1.11.2008 11:52  100%    +  -

Nakana: ahoj též přeji krásný víkend

reagovat Nakana 1.11.2008 10:28  5%    +  -

Přeji pěkný den všem, kdo tu snad dneska je...

reagovat jájouch 31.10.2008 9:13  100%    +  -

Nakana:

reagovat Nakana 30.10.2008 16:28  5%    +  -

Zdravím všechny, ráda bych se k vám přidala, ale tady už se asi nepotkáváte... Snad někdy příště... Pěkný den všem.

reagovat jájouch 17.10.2008 22:37  100%    +  -

brumka:

reagovat brumka 17.10.2008 22:33  5%    +  -

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Střelkyně, střelci a všichni kolem nás
Diskusi založil(a): martinkaa
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava -> Astrologie a duchovno
Přečtěte si