pihy

Ahojky,trápí někoho pihy?znáte něco jak se jich zbavit bo je aspon zamaskovat?nebo jste na ně hrdí(za což bych vás obdivovala)?
19.12.2006

Diskusi založil(a) 19.12.2006 ata001

Anonym 2.4.2015 17:22  1%    +  -

pihacz:
Zdravím, z vlastní zkušenosti, pokud se kožnímu lékaři piha nebude zdát, tak určitě navrhne vyříznutí. Jestli piha nevypadá podezřele, pravděpodobně se bude zdráhat, ale také jsem potřebovala jednu pihu vyříznout a oběhla jsem asi 3 kožní a až na 4. mi to byli ochotní vyříznout.

Anonym 6.3.2015 13:39  1%    +  -

Ahoj všichni, myslíte, že je možné nechat si vyříznout pihu, která není vystouplá, ale plochá? 

Anonym 23.4.2014 20:49  1%    +  -

Strhla jsem si ani ne milimetrovou pihu pálí to a trosicku krev je to spatne ?

Anonym 4.8.2012 14:04  1%    +  -

Mám pihy na nose a tvářích (takové ty děcké,co mají hodně zrzky a zrzáci) a jsem za ně strašně ráda. V létě jsou vidět ještě víc a na mě sice nejsou nijak moc výrazné,ale patří ke mě a jsem za ně moc ráda. :)

Anonym 29.6.2012 12:00  1%    +  -

ahoj mizejmi pimenti na ruce nanose i naobliceji coma delat

Anonym 29.6.2012 11:34  1%    +  -

ahoj mizejmi pimenti na ruce nanose i naobliceji

Anonym 13.5.2012 13:55  1%    +  -

ahojj mam pihy(na obličeje)štve mě to vííííc a víc napište jak se jich zbavit včichni říkaj že jsou SExi díky

Anonym 27.8.2011 22:34  1%    +  -

Ale no tááák... Nestěžujte nikdo na pihy, vždyť je to tak krásné! Já pihy nemám :( (a nejspíš nikdy mít nebudu, protože v rodině žádného piháče nemáme). Sice se krásně opaluju a nikdy se na sluníčku nespálím, ale pihy jsou tak úžasná věc.. Nejhezčí je, když jich je úplně hodně a jsou po celém těle. Toho si prostě každý všimne a takový člověk vystupuje z davu ;)

Anonym 8.1.2011 13:12  1%    +  -

ahoj. Potřebovala bych radu.. pravděpodobně jsem si včera večer strhla na půl pihu. Zjistila jsem to teď. Vůbec nevim,co mam teďka v sobotu dělat..? nebo vůbec,co mam dělat?? děkuju

reagovat bebe_84 11.7.2009 13:12  5%    +  -

k.fritschova: Neboj nic to není, sice na obličeji mi je ještě neodstraňovali, ale myslím, že se to dá. Je to sice nepříjemný - hlavně to hojení potom, ale lepší než mít rizikovýho hajzlíka na těle.

reagovat k.fritschova 7.7.2009 19:27  12%    +  -

ahoj ja mam pihu na nose a to me docela stve ale bojim se si ji dat pryc

reagovat bebe_84 10.3.2009 12:14  7%    +  -

Ahojky, koukám, že s protivnými znaménky nemám problémy jen já. nikdy jsem tedy nebyla bez pih, ale před 2 roky jsem se fest spálila u moře a od té doby bych nesměla vylézt na denní světlo, aby mi nevyskočily další pihy. Bohužel se mi dělají i takový rizikový, takže podzim+jaro chodím na odstraňování.

Anonym 30.7.2008 15:40  1%    +  -

já jsem si nechávala odstanit mezi tváří a nosem. Bylo to docela velký, ale ještě se to hojí. Je to rok starý a přibližný výsledek bude tak 5 měsíců po zákroku. Toho se neděs

reagovat 1moni 29.5.2008 14:33  100%    +  -

Ahojky,jak tak koukám,pihy trápí snad každou ženu.Ani já jich nemám málo.
Máte li zvířecího mazlíka tak se jukněte:

Hafici.cz

reagovat aleth 28.5.2008 17:43  5%    +  -

Ahoj, mám takový dotaz. Máte někdo zkušenost s laserovým odstraněním větších znamének (tj. o vel. 7-8mm)? Nechala sem si totiž před týdnem dvě taková odstranit a nejsem si jistá, jestli vypadají tak, jak by týden po zákroku měla. Mohl byste mi prosím někdo popsat jak přesně hojení znamének probíhá a jak vypadají? Děkuju moc.

Anonym 17.4.2008 17:12  1%    +  -

ahoji prosim je mi 14 ba mam pihy a vopravdu se mi to neliby a chci se toh do prazdny coz sou jeste dva mesice zbavit poradimi nekdo plosim jak??

Anonym 24.2.2008 20:51  1%    +  -

Nevíte někdo co znamená že mi mizej pihy?
místo pih se mi dělaj bíle flíčky.. prostě se mi ztratěj... newíte co to? díky za odpověď... ;-)

reagovat Steandy 6.8.2007 10:03  44%    +  -

screamy: ale ne všude, jen dvě pihy mi zatím spigmentily

reagovat Steandy 6.8.2007 10:02  44%    +  -

screamy: no já se neopaluju vůbec, jsem něco mezi typem I a II, takže na sluníčko nesmím, spíš je to asi tím, že jsem pihovatá zrzka, jinak si to neumim vysvětlit, je i možná chyba lékaře, ale o tom dost silně pochybuji, sice to nemam už vystouplé jako dřív, ale teď tam mam normal tmavý pihy

reagovat screamy 4.8.2007 11:12  30%    +  -

Steandy: No mně právě doktor řekl, že pokud se mi to vrátí, tak mi to samozřejmě udělá znovu zadarmo. Tak proto jsem se ptala. Jinak je dost divný, že to máš ještě horší než to bylo před tím No jo, člověk si vážně nevybere, jdeš tam s tím, že ti to odstraní a snad to bude ok a ono se to nejen že vrátí, ale je to i ošklivější....no a je to divnější i proto, že já když můžu tak se opaluju, občas zajdu i na pár minut do solárka a musim se přiznat, že jsem si to občas zapomněla namazat a zatim je to v pohodě. No ale může se to vrátit až za pár let, že jo. Tak uvidíme.

reagovat Steandy 4.8.2007 10:55  61%    +  -

screamy: ahojky, no na krku mi to nezpigmentovalo, na obličeji ano, mam tam tmavý skvrny, ale nic vystouplýho, na boku to mam taky zpigmentovaný, navíc jsem to vůbec neměla na sluníčku, neopaluju se, no zadarmo mi to asi neudělaj, o tom dost silně pochybuji, ale levněji určitě, na tom obličeji je to ještě ošklivější než dřív, tak uvidim na podzim, jak se mi tam bude chtít. Jinak je super, že to máš oki

reagovat screamy 3.8.2007 22:21  29%    +  -

Steandy: No tak to já to musim zaklepat!!! Na krku už neni vůbec poznat, že jsem tam kdy měla nějakou větší pihu a ta v obočí, tak tam mám ještě pořád takovej ten růžovej flíček, jak mi to laseroval, tak musel i kousíček kůže okolo, tak tam je furt ten flíček, ale piha zatim taky nic! Tak jsem moooc ráda. Ale kdoví, co bude, že jo. Chápu Tě, že se ti nechce tam jít znova, ale to už ti udělají zadarmo přece ne? Tak bych to zkusila ještě jednou, jestli ti ty skvrny tolik vadí, jestli jsou veliký, a jestli jsou malinký, tak bych se na to vyprdla. Nevystouplý pihy bych si taky pryč nedala A máš jizvičky nějaký?

reagovat Steandy 3.8.2007 21:26  100%    +  -

screamy: ahojky, mě se to vrátilo, no je to ještě horší než to bylo a to jsem to chránila od sluníčka, prostě jen tam místo toho mam pigmentový skvrny, fakt toho dnes moc lituju a znovu se mi fakt nechce, uvidim na zimu

reagovat screamy 2.8.2007 15:41  17%    +  -

Kora: No já znám docela dost lidí, co se jim pihy nevrátily...tak tedy nevím..

Anonym 2.8.2007 9:57  1%    +  -

ano, správně je potřeba tu pleť od pigmentace regenerovat správnou kosmetikou

Anonym 2.8.2007 9:56  1%    +  -

laser pomůže jen dočasně, pihy,pigmentace se opět po nějakém čase vrátí.

Anonym 7.6.2007 18:28  1%    +  -

Pája: to jo, me to taky stve, ze tam pak porad musim chodit, treba se to vrati 2x i 3x, ale alespon si za to uctuji opravdu malo. a nechavta si vyrezavat i maly pihy je taky blbost takze je laser jediny reseni

Anonym 7.6.2007 11:07  1%    +  -

V lasercentru jsem byla také, musím řici, že mi pihy odstanily ale už jsou vidět po nějaké době zase, takže se to nedá odstranit a člověk musí letět znova. Chtělo by to nějakou regeneraci

Anonym 7.6.2007 7:38  1%    +  -

hannulka: tak si je nech.. vzdyt je to pekny. ja jsem davala pryc jen ty vystouply. ale jestli je chces dat pryc tak na to v lasercentru maji specialni laser - jeden jakoby na vyrostky a pa na pigment. nektere pihy asi maji hlubsi koreny tak se to vraci. jinak cenove se to docela ruzni. tady holky maji ruzne zkusenosti. ja jsem platila za 1 puhu napr. 700, pak za asi 15 pih 4.000. zalezi taky na doktorovi.

reagovat hannulka 6.6.2007 19:07  5%    +  -

tessa: nazdárek, chtěla bych se zeptat, jakým způsobem jste si nechávali odstraňovat znamímka a jak je možný, že se to vrací. Nějaká novinka?
Mám jich dost, ale jen takových pihových, tmavých. Ne žádné vystouplé, ale chtěla bych je zredukovat.
Poraďte, prosím. A ještě jedna otázečka, kolik to tak asi stojí?

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: pihy
Diskusi založil(a): ata001
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si