OPARY A AFTY

Prosím poradte mi stále se mi dělají opary a afty, už nevím co s tím mám dělat a hlavně nevím co používat dále třeba po třech dnech používání vectaviru nebo jiných připravků¨.díky
30.12.2006

Diskusi založil(a) 30.12.2006 rakvinka

reagovat AlA 4.12.2017 12:43  5%    +  -

AlA: taky používám. Pomáhají mi hodně.

reagovat AlA 30.5.2016 10:22  5%    +  -

no opary na rtu mě taky pěkně štvou :( já používám herpesin a vectavir. Ale jeden z nich je úplně tragicky drahý nějak 250 Kč to stojí.

reagovat Mysicka31 27.6.2012 10:53  5%    +  -

Ahoj, taky mívám často afty. Byla jsem u všemožných lékařů, ale nikdo pořádně neví. Jeden říká, že to může reakce na nějaký druh potraviny či pití, druhý zase že je to špatnou životosprávou a třetí, že to je od zubů. A pak se v tom vyznejte :-)

reagovat anickadol1 6.3.2012 19:20  1%    +  -

Dobrý den. Na internete mi pomohli. Zkuste se zeptat taky. Nechci dělat reklamu , napište mi na mail - anickadol1@seznam.cz .

reagovat Michaela 28.1.2012 11:06  1%    +  -

Dobrý den děvčata jsem nemocná a udělala se mi opar . :'( moc mě to bolí :'( je to hrozně nepříjemné :(
Jestli někdo ví co bude účinně pomáhat ale pomáhat!! Tak se mi ozvěte na můj email : michael.simbova@seznam.cz

reagovat Jana 14.1.2011 13:18  1%    +  -

8354173124:

Můžu se zeptat jak se ten gel jmenuje a kolik stojí?? děkují moc

reagovat 8354173124 28.9.2010 18:07  5%    +  -

Dobrý den,ted jsem si přečetla vaše problémy.Také jsem trpěla na afty dost nepříjemné hlavně na jazyku a dásni,můžu vám říct,že jsem vyzkoušela od genciálofky po různé mastičky a nic mi nepomohlo.Před půl rokem jsem se dozvěděla o gelu který na to pomáhá,tak jsem to vyzkoušela a opravdu to pomáhá byla jsem překvapená je to i na pásové opary.Kdyby jste o tom chtěli vědět víc,tak můžete napsat Monika

reagovat alenka 14.8.2010 16:15  1%    +  -

milé vy všichni je pravda že aft v puse je známkou i možné leukemiie!dost me to vyděsilo.mám na dolním rtu zevnitř mega aft????

reagovat hana13 4.8.2010 22:16  88%    +  -

Já na opary nárazově trpím Mám jeden do roka, nebo tři rychle po sobě.To neovlivním.Mívám je z leknutí.ozkoušela jsem kde co a stejně se dělají.Ale teprve nyní jsem použila opravdu na rašící tu náplast a lepila poctivě( Jsou drahé jako ) na den i noc.A ejhle, byl chráněn proti odření, nesvědil, nebpolel, tedy nepraskl a vůbec...-od té doby jsem jej neměla a jeto již 3/4 roku.Ta náplast je super ale mohla by stáít mnohem méně.

reagovat valjuska 4.8.2010 16:46  5%    +  -

Opary jsou infekční a pěkně nepříjemné, většinou je to známka oslabené imunity. Mně se dělaly v těhotenství opakovaně a na jednom místě (naštěstí v malém rozsahu), ale trvalo dva až tři týdny, než zmizely zcela... Po porodu se to opakovalo. zkoušela jsem různé kúry, celkem mi zabrala curenzymová, teď na ně zaplaťpánbu netrpím.

reagovat Hera 10.4.2010 22:30  5%    +  -

HERBADENT+BILINNI CISTY EXTRAT.ULAVA A UZDRAVENI PRECISTENIE ,CELEJ USTNEJ DUTINY.HURA----UZASTNE SPOKOJNA PO POUZITI HERBADENTU RADIM KAZDEMU .KTO MA PROBLEMI Z AFTY V USTECH .SUP NA NAKUP DO LEKARNI.

reagovat chatrolín 31.3.2010 8:17  1%    +  -

Vymyslel a odzkoušel jsem zaručenou metodu na opary na rtu i genitáliích.Sice z toho doktory může ranit mrtvice ale 100% to funguje. Zakoupit v lékárně lék na bradavice DUOFILM (POZOR, je to žíravina) a nějaký acyklovir (zovirax atd)! Zovirax a další "antiviry" jsou samotné naprosto k ničemu, protože se nedostanou dovnitř. Proto jsem vzal DUOFILM a OPATRNĚ ho nanesl na začínající puchýřky (které ještě nepraskly, znáte to, když začíná opar, palčivá bolest a malinké bulky) POZOR, práce s Duofilmem vyžaduje obrovskou opatrnost, nesmí se dostat jinam, než právě na ty puchýřky(zejména na rtech, opravdu MALINKOU kapičku jen na vrcholek každého puchýřku). Potom vyčkat 5 minut na vzduchu než se kůže naleptá a pak namazat acyklovirem. Toto provést MAX 3x (!!!) v odstupu 1-2 hodiny. Pak už DUOFILM NEPOUŽÍVAT,ať si neuděláte díru do přirození :-) . Potom už jen občas lehce mazat acyklovirem. Poleptanou kůží se dostane k virům a likviduje je. Taktéž i druhý den. Viry se spálí a nezačnou bujet, na kůži se vytvoří stroupek. Ten večer druhého dne mažte opatrně třeba INFADOLANem. Třetí den už je na místě krásný stroupek, pokračovat mazání infadolanem, třetí den večer stroupek odpadne a na jeho místě je krásná nová kůže! Normální opar trvá 7-10 dnů, bolí, mokvá, FUJ. Tato metoda je bezbolestná a vyléčí opar za 3 dny(!!!). Navíc se pak opar téměř nevrací (pokud se člověk nepřežere čokolády nebo tak). Takže do toho, pryč s opary! Ale ještě jedenou upozorňuji, OBROVSKOU OPATRNOST, Duofilm je žíravina a leptadlo, ať se vám to nedostane do očí nebo kamkoliv jinam mimo začínající puchýřek.

reagovat Hera 18.3.2010 17:18  5%    +  -

NO JA VAM PORADIM A DUFAM ,ZE NEOBANUJETE.TIES SOM MALA DLHE ROKY PROBLEMY ALE TA SA ODOBRALA PREC .TERAZ POUZIVAME CELA RODINKA ---HERBADENT---VAZNE JE DOSTANIU V LEKARNI TAK NEVAHAJTE A SKUSTE!!!!HERBADENT-----.------Baygla!!!!!!!!!!

reagovat Hera 18.3.2010 17:13  5%    +  -

JA MAM UZASTNY OBJAV MALA SOM HROZNE PROBLEMI CELE ROKY .ALE TERAZ---POUZIVAM----HERBADENT---SUP DO LEKARNI A SKUSIT .NADOVSE SPOKOJNA BUDU VASE USTA A TAKE ZUBKY .---.----

reagovat Hera 18.3.2010 17:11  5%    +  -

TAK JA BY SOM VAM PORADILA UZASTNU VEC POUZIVAM TO UZ ,1 ROK TAKE AJ ZUB. PASTU ,GEL PROTI PARADENTOZE.A MNOHE JINE PRODUKTY ---HERBADENT ---JA VAZNE UZASTNY BILINNY PRODUKT BEZ CHEM DODATKOV TAK SI TO ZAKUPTE V LEKARNI JE CENOVE DOSTUPNY. --HERBADENT ----.----DAG

reagovat Radka 20.2.2010 18:16  1%    +  -

Nikča:-*: zkus zubní pastu Enzycal(mají u Rossmanna a ve spec.prodejnách PROFIMED) a pokud nepomůže,tak homeopatika,fakt po pár měsících zabírají,chce to čas.Dceři pomohly i na bradavice.

reagovat Radka 20.2.2010 18:12  1%    +  -

Dcera měla velké bolestivé afty,nemohla se ani najíst,slzy v očích.Sotva se zahojily,za pár dní se udělal jiný.Vodičky apod.bez účinku.
Zubařka poradila zkusit zubní pastu ENZYCAL od firmy Curaprox,stojí cca 100,- a určitě jí mají specializované prodejny na kartáčky,pasty atd.,ale objevila jsem jí i v Rossmannovi.Od té doby se jí tolik nedělají a když,tak nejsou bolestivé...

reagovat Rady 29.10.2009 14:34  23%    +  -

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27930451&tab=0

reagovat mahe 18.10.2009 21:43  7%    +  -

Ahoj holky,náhodou jsem sem narazila.Chci se s vámi podělit.Můj syn měl od mala asi od 5 let problém s afty.No používali jsme tu fialovou vodu.Vždy vynechávali ostrý jídla...Teď je synovi 15.Asi před 3 roky mu zubařka dělala zubní kámen,moc se jí do toho nechtělo,nelíbil se jí jazyk.No nepochopila,že syn má jazyk od mala nějak bílý.Hodně měl antibiotika,a jak zbělal zcela-věděla jsem že marodí a přišla horečka.Tak mu udělala kámen.Začal dost marodit.Afty se mu rozrostli do stavu:popraskaný tváře-jakoby vředy.Nikdo si nevěděl rady.Takže jen z lékárny furt dokola,a různý pasty a vody...Pak naše dr.onemocněla a byl tam zástup.Když to viděla,okamžitě na imunologii do Prahy na krev.Zjištěná prodělaná spálová angína,streptokoky nebo jak se to jmenuje,a alergie na čokoládu.Nasadila na 3 týdny B-komplex,měli sme brát ještě něco ale nebralo...vynechali zcela úplně čokoládu,a synovi se vše zhojilo,a má klid.Po těch injekcích to mělo rychlý účinek.Teď je rok bez aftů!!!Někdy se mu udělá takový mini-ale zmizí za 3 dny.Nevím,ale požádejte si o imunologii.Nečtu to tu celý,jen se s vámi poděluju o 10 leté trápení s afty.

reagovat terezajer 6.10.2009 9:38  30%    +  -

Ahoj holky,já která kdybych olíbala všechny bezdomovce-nikdy jsem neměla opar a ouvateď ho mám,je mi téměř 30 a fakt ho mámpoprvé v životě a tak jsem nepoznala jeho začátek,tak rozkvetl do plné krásy,poradíte co s tím teď prosím?

reagovat Petr 24.8.2009 6:36  1%    +  -

Teta rikala, ze pokud cejtite, ze se blizi opar, namazat trochou zlutyho z ucha. Prej ji to opravdu pomaha (ma to logiku, to zluty je antibiotikum - chrani cely ucho).Ja nastesti opary nemam.

reagovat janda 18.6.2009 23:25  1%    +  -

ticha5:
Jak to dopadlo s vašim dítětem sem čet jaké má afty moc vám přeji aby se uzdravil

reagovat Kiara 6.4.2009 7:03  100%    +  -

http://www.gskkompendium.cz/main.php?mode=5¶ms=267391078

Toto je správný odkaz, uvedený níže, určený k léčbě oparu.

reagovat Emilyk 3.12.2008 17:19  5%    +  -

Jakmile se Ti jednou udělá opar (z nemoci,stresu),máš ho na pořád-je to jako časovaná bomba-nevíš kdy vypukne.Já používám čistou vazelinu,hned při prvním pocitu svědění,kdy ještě není vidět,namažu několikrát za den.Někdy se vůbec neobjeví,když ano tak nebolí a brzo zmizí.Ale musí se mazat a mazat.

reagovat Lucka 2.12.2008 15:06  1%    +  -

Ahoj :) na opary trpím docela dost, zrovna teď ho mám... nejdřív mažu vectavirem a pak pomůže obyčejný med, který je protizánětlivý. A aby to nesvědělo, tak to leduji. Snad Ti to také pomůže :)

reagovat misa39 15.7.2008 11:39  13%    +  -

Ahoj, taky mívám často afty a opary. Na afty je výborný riboflavin a šalvěj, na opary pa všem možném i nemožném mi nejlíp zabírá HemaGel, dá se koupit v lékárně.

reagovat Yorkybar 18.2.2008 17:07  5%    +  -

Bayula : mylíš hypermangan, že? Na afty super.

reagovat Yorkybar 18.2.2008 17:06  5%    +  -

Ahoj. Nikdy jsem neměla opary až od 20ti let, co ho měl přítel. Hrůza, někdy stačí i nějaký šok, častěji je to z nemoci tak při tom hned také vyrazí a nebo že se na citlivém místě odřu. Trochu zabírá preventivně brát Preventan - prášky koupíte i bez předpisu okoloo 100kč, fakt mi to pomohlo i na průdušky atd, prostě se posílila imunita. Na opary nezabralo nikdy nic, ani když jsem to cítila v začátcích, jen jsem teď experimentovala a namazala ho framikoinem a pomohlo to! Zůstal jen maličkatý. Když se vyřine ven obří opar tak po tom na něj dám obyčejnou pastu na zuby a on se vysuší i přes noc.Jinak drahé masti mi nefungovali vůbec. Dělají se mi na noze, naštěstí..

reagovat Lucie 1.2.2008 16:04  1%    +  -

pporadte mi.porad se mi delaji opary na rtu nebo pasovy opa na prave pulce obliceje.oblitala jsem doktory a vsichni mi jen cpou herpesin-tabletky na opary.nedavno jsem mela opar pod okem a kdyz byl vyleceny herpesinem-tabletky tak se mi po tydnu udelal pbri opary na rtu-zlute,mokvave.no fuj.no a zase mi dali herpesin.poradte co mam jist,nebo ceho mam nedostatek v tele?aby se mi uz nedelali porat opary.dekuji. piste na Email prosim V.i.p.e.r.@seznam.cz

reagovat Bayula 24.1.2008 6:42  1%    +  -

Ahojík...říkám tomu umělý borůvky... je to právě ta fialová vodička...fakt zabírá.. mám pusu plnou aft, takže je to můj aktualní problém ale už vím co na to...sice mám celou hubu fialovou jelikož i když si dám jen tečku..zachvilku mám celou hubu.. ale to se musí vytrpět , ale pomáhá to...ale musí se vydržet..stojí to jen 17 Kč..

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: OPARY A AFTY
Diskusi založil(a): rakvinka
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Internet a počítače
Přečtěte si