Vztah s turkem

Ahojky.Seznamila jsem se s turkem a zamilovala se.Velmi mu verim a vim,ze se jej na cokoliv muzu zeptat,ale rada bych poznala zkusenosti jinych zen ci divek,ktere toto prozily ci prozivaji.Diky moc za vsechny prispevky.Petra
17.1.2007

Diskusi založil(a) 17.1.2007 korouhvicka

Anonym 12.12.2018 10:54  1%    +  -

zdravím, já mám Turka a jsem naprosto spokojená. Stala jsem se muslimkou, protože můj je praktikující muslim(turecký Kurd.

Anonym 1.3.2018 20:58  1%    +  -

Dobry den, cetla jsem diskuzi pod prispevkem a musim rict, ze se hodne dvivm nekterym prispevkum. Nebo mam mozna jen stesti. Seznamila jsem se na dovolene s turkem. Byl naprosto uzasny, krasny s uzasnou postavou a neskutecne gentlemanskym chovanim. Celou dovolenou jsme se bliz poznavali a kdyz jsem odjizdela, slibil mi, ze na me pocka do dalsiho roku. Jak slibil tak udelal. Dalsi rok na me cekal na letisti a tentokrat jsem se seznamila s jeho rodinou. Byly to velmi mili lide. Dalsi zimu za mnou prijel a takto to probihalo dalsi 3 roky. Po te me pozadal o roku a ja souhlasila. Jako svatebni dar jsme dostali hotel, ve kterem jsme se seznamili a muj ted jiz manzel ani nevedel ze jeho styc hotel vlastni. Nyni spolecne vedeme hotel jiz 3 rokem a ja si absolutne nemuzu stezovat. Nikdy jsem nepoznala nitak pozorneho a milujiciho cloveka jako je muj manzel. Jelikiz v Turrcku neni uplne normalni ze se zena podili na na vedeni hotelu, mam svoji osobni ochranku, kterou jsem si sama vybrala. Je to cech a zaroven muj nejlepsi kamarad. Nedokazu si jiz predstavit jiny zivot nez ten, ktery vedu. Takze za me turka ano ale nemuzete naletnout kazdemu musite si davat pozor a vybirat si. Ja jsem ze zacatku vebec neverila tomu ze bych mohla s mym manzelem byt natoz s nim anovat rodinu a podivekte se, ted planujeme miminko.

Anonym 25.2.2018 1:38  1%    +  -

Tak vam mohu zodpovedne rict muj pribeh.
Vzala jsem si turka. Nejdrive bylo vse v pohode. Jakmile se usadil se mnou v CR a ziskal jaks taks jistotu zacal si vyskakovat ze chce heslo do myho telefonu, heslo na facebook a do myho uctu na pocitaci. To ze mame malo penez oba vime. Ale co me prekvapilo, tak vetsinu vydelanych penez posle zpet do turecka a tady na nas da jen minimum. To jsem z nej musela vymamit po delsi dobe. Kdyz s nim o tom mluvim vysmeje se mi do obliceje, ze jsou to jeho penize ze ho to nezajima. Uz nikdy priste. Holky davejte si velkej pozor. Zpocatku jsou mily, ale jakmile si Vas omotaj jste pro ne jen kus hadru. Verte mi.

Anonym 17.1.2018 18:41  1%    +  -

ahoj ja Jsem z istanbulu bydlim v cesku,Je mi 30 let a hledam vazne vztah jestli nikdo ma zajem napis te mi na email prosim email osmanrk22@seznam.cz hezky den :-)

Anonym 14.1.2018 20:15  1%    +  -

věra: dobrý večer, mám takový dotaz, jak jste dosáhly s přítelem že tu může bydlet? Mám také přítele Turka a je to velice složité s bydlením tady. Děkuji za odpověď

Anonym 11.1.2018 21:14  1%    +  -

Gf

Anonym 11.1.2018 21:13  1%    +  -

Ahoj já mám taky Turka žiju snim už 8 let nemůžu si stěžovat na něho jak tu někdo pise ze zervili jsou jakej chlap by ne zarlil každý dneska zarli třeba můj zarli taky jak není žárlivost není tam láska jak tu píšete ze mají 10 děti jak můžete vědět ze ma tolik děti nebo 3 žení možná to bylo před 20 letí ne dneska nebo ze musíte bejt zavalení to je úplně blbost já Turecku byla několikrát nikdy zahalena ne byla každý ma svoji tradici musíte to brát tak ze jsou to muslimci

Anonym 8.10.2017 17:40  1%    +  -

Pracovala jsem mezi turky a vim, ze jeden do druheho jsou neverni a ulhani. Jsou to hovada, ktere jsou tak hloupe, ze byste SE jich mely bat. Nikdy nevite kdy vam kvuli prkotine vrazi kudlu do zad. Zeny jsou pro ne odpad a kdyz uz SE ozeni, tak preferuji jedine turkyne. Evropanky maji jako devky. Je to proste odpad holky. Jsou daeko horsi nez cikani. Davejte od nich ruce pryc.

Anonym 15.2.2017 22:37  1%    +  -

už jsem byla v Turecku asi 3krát a je to tam mooc hezké ale kluci jako kluci....jednou jsem se zamilovala do jednoho turka byl hezký a milý jako obyčejný kluk.... ale jen jedna rada že než začnete randit s turkem tak si to rozmyslete protože jsou strašně žárliví a každou blbost nebo legraci berou za pravdu .....jsou úplně jiní než kluci v česku..... poté si budou myslet že vše uděláte to co on řekne .... jsou také ulhaní a vždy si nemyslete že vám tu pravdu řeknou... ale zase vás budou chránit a sledovat a chránit jako oko v hlavě.... toto byly mé zkušenosti... a doufám že vám to nějak pomůže :)

Anonym 1.8.2016 18:18  1%    +  -

Názor na turka mám jako na Čecha. Je to chlap jako chlap. I Čech je každý jiný. Nějaký ulhaný, zlí, hezký či sexy. Já žiju s Turkem 5rok a žádný problém nemám. Ze zzačátku problémy byli,ale to jsou i s cechem nebo američanem.seznamili jsme se v práci v Německu a bydlime v Čechách. Teď čekáme každou chvíli miminko :-) vzit by jsi mě chtěl ale já nechci. Jeho rodinu jsem poznala a jsou všichni úžasný . Do jeho víry mě nenutí a vánoce se mnou normálně slaví . Samozřejmě že se někdy na něčem neschodneme,ale to je taky normální. Nikdy mě neuhodil nebo sprostě nadával. Naopak,to jsem já kdo křičí a je hysterický :-D. Takže jestli chcete házet turky do jednoho pytle jenom proto že je to turek,tak jste na omylu . Měla jsem vztahy s cechy a taky všechny nehazim na jednu hromadu.

Anonym 30.7.2016 0:08  1%    +  -

Ja mam vztah s turkom a prvykrat v zivote som zalubena, aj ked som mala uz 3 vaznejsie vztahy so slovakmi. Mame spolu uzasny vztah, dokonca cakame babatko. Neviem posudit ci je vynimkou, ale je to muz ktory ked sa so mnou zoznamil tak mi povedal ze by ma este chcel vidiet, a ze pocka kym sa mu ozvem. Necitila som ziadny natlak. To sa aj do dvoch tyzdnov stalo a coskoro sme uz spolu byvali. Ma sice inu naturu na aku som bola zvyknuta /nema rad ked nosim vystrihy/alebo sa o mna prehnane boji ked idem s kamaratkami von :) ale na druhej strasne je velmi oddany, milujuci, vazi si zeny, jednoducho pre mna muz snov. Takze baby..dajte sancu svojmu turkovi :) :)

Anonym 10.3.2016 17:12  1%    +  -

Ahoj,. dekuji velmi za tvuj prispevek. Opravdu objektivni a jasne vypovidaji clanek o Turcich,. :-] dik KajkaFroni:

Anonym 29.2.2016 22:08  1%    +  -

Zdravim Jsem turek a bydlim v olomouc,Je me 29 roky hledam vztah nebo jen sex jestli nikdo ma zajem napis te mi na me email osmanrk@seznam.cz....

Anonym 19.1.2016 18:23  1%    +  -

Já chci taky holky když každém tady hledá :D

Anonym 10.1.2016 17:32  1%    +  -

Ano, bohužel přesně jak to popisujete se to stalo i mě :(
Na facebooku jsme si psali 7 měsíců a potom se taky takhle choval. Pořád se urážel atd. A pak jsem se ho zeptala jestli má holku a on mi řekl pravdu. Má turkyni... a prý už 5 měsíců.

reagovat prahacz 15.11.2015 17:41  5%    +  -

Chci se pouze přidat ke komentářům - Turkovi rozhodně nevěřit. Mohou být výjimky,ale myslím,že opravdu jsou to jen výjimky. Já se s tím svým seznámila na w/s v DE, který pořádala naše centrála. Po návratu domů si mě přidal na facebook a naléhal, jak jsem se mu líbila, jak moc mě chce. Psali jsme si a volali přes skype cca 2 měsíce - teměř denně. Podlehla jsem, i když už jsem mnoho názoru na Turky četla - říkala jsem si,že pracuje v mezinárodní firmě, že to bude jiné. První znak jejich povahy, téměř vždy musí být po jejich a oni mají pravdu. Když není po jeho začně říkat, že se naštve. Když já nebyla zrovna online..tak se mohl zbláznit,ale když nebyl online on a já se jen zeptala, tak jsem si nic nedozvěděla. Sliboval, jak přijede do Prahy, pořád, že on chce přijet a kdy přijede apod.... A jak to dopadlo? Ještě jeden den jsme byli na skypu, vše v pohodě, další dny nebyl online, což mi bylo divný, na zprávy nereagoval, tak jsem mu napsala sms a jeho výmluva byla, že nemá peníze a najednou nemá vůbec čas, což jsem věděla,že je blábol.. Tři dny jsem z něho tahala upřímnou odpověď,že si našel Turkyni. I přesto,že to byl on, kdo mě naháněl, neuměl vztah ani důstojně ukončit. Ačkoliv pořád tvrdil, jak on je open, honest apod..nebyl schopen ani důstojně napsat, sorry, našel jsem si místní dívku.. Takže také tvrdím - ruce pryč od Turků

Anonym 13.9.2015 17:59  1%    +  -

jana: nezlobte se jsem idi ot,

Anonym 13.9.2015 17:47  1%    +  -

theresatheresa: jste zacinali bylba idi ot,

Anonym 11.8.2015 13:14  1%    +  -

Prosím vas o celé meno Emreho ? Volá tvojej kamáradky priateľ Emre Yildizz

reagovat Betyyna 16.6.2015 21:02  100%    +  -

simona123: naletěla, to nemusíš s nikým probírat.

reagovat simona123 13.6.2015 20:10  5%    +  -

Ahoj holky, potřebuji poradit, včera jsem se vrátila z alanya zamilovaná jako blázen do turka, jen si nejsem jistá, jestli jsem náhodou nenaletěla. Je tu někdo s kým bych to mohla probrat, nebo se z toho zblázním.
vychodilovasimona@seznam.cz

Anonym 1.6.2015 11:50  1%    +  -

osman: ahoj osman ahoj ještě to platí
napis mi prosim budu se moc tesit

reagovat theresatheresa 22.2.2015 16:21  5%    +  -

davejte pozor na osmana , posílá falesne fotografie

Anonym 12.2.2015 21:54  1%    +  -

osman: ahoj ještě to platí
jestli ano piš na email theresarez@post.cz

Anonym 3.1.2015 19:09  1%    +  -

Dobry den, Jsem turek a uz 6 let bydlim v cesku,Je mi 27 let a hledam vazne vztah jestli nikdo ma zajem napis te mi prosim hezky den :-)

Anonym 13.12.2014 11:14  1%    +  -

Sabiha: ahojky. Shanim nekoho, kdo ma zkusenosti se svatebnim obradem s Turkem v Cesku. Mohla bys mi prosim poradit, jake dokumenty je treba, aby si privezl? Informoval se dostatecne na tamnich uradech a ma pripraveny 3 strankovy dokument. Dale mu rekli, ze bude potreboba kopie pasu, fotky. Vizum samozrejme ma, nyni jen potrebuji mit jistotu, ze bude mit kompletne vsechny dokumenty, ktere bude potrebovat. Muzes mi prosim poradit? Dekuji.

reagovat elvia2 11.11.2014 14:16  12%    +  -

Kamila: Jdi sama do kina. Kolik Ti je let?

Anonym 11.11.2014 13:02  1%    +  -

Ahoj, tak jak to tak všechno čtu, už ani nevím jestli se s "NÍM" chci setkat. Je mi jasný, že jsou trošku lháři, ale jak je možný že dokážou bejt tak galantní???? No nevím, zatím si každý den píšeme a voláme, ale je hrozně sexy a na to asi spoléhá, že? Jak kdyby měli návod na holky, že jo?
Chci se občas s někým vídat, ale bojím se. Co radíte?

Anonym 13.10.2014 12:01  1%    +  -

Dobry Den rada by som popisala s niekym kdo sa odstahoval do Turecka

reagovat Froni 28.9.2014 14:36  5%    +  -

Samozrejme,ne uplne vsichni Turci jsou stejni,existuji mezi nimi i dobri muzi,jako vsude jinde(stesti maji ty zeny,ktere takove potkaji):),urcite mohou byt potom dobrymi otci a manzeli-jedna moje kamaradka je stastne vdana za Turka-rekla bych ale spis,ze jsou to takove vyjimky,ktere potvrzuji pravidlo.Bohuzel.Mam mezi Turky a Kurdy v Turecku mnoho pratel (jako kamaradi jsou opravdu vyborni),sami mi ale nekteri z nich potvrdili moje zkusenosti a domnenky o nich obecne.Hlavne to,ze byvaji neverni (tam je to totiz bezne i po svatbe,ze si uzivaji,turecke zeny to toleruji).
Vsem,kteri maji pozitivni zkusenosti s Turky nejen jako s kamarady,preji,aby jim to vydrzelo-ja jsem bohuzel pozitivni zkusenost ve vztahu s tureckymi muzi nemela,a to hned 3x...

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Vztah s turkem
Diskusi založil(a): korouhvicka
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy
Přečtěte si