Matující make-upy

Jaký doporučujete nejlepší matující makeup na smíšenou pleť, hodně mastnou v oblasti nosu a čela? Slyšela jsem několik doporučení na Vichy Normateint, Aera teint fluid, Dermablend nebo Esteé Lauder Double wear...máte s tím nějaké zkušenosti, příp. doporučení na jinou kosmetiku?
15.3.2007

Diskusi založil(a) 15.3.2007 Farael

reagovat marie 16.10.2013 19:58  1%    +  -

da se koupit na mimibazaru za cca 190Kc

reagovat marie 16.10.2013 19:57  1%    +  -

nejlepsi je revlon colorstay pro smisenou plet, opravdu se mi osvedcil

reagovat Terka 2.8.2010 14:20  1%    +  -

Kdybych se měla vajádřit k make-upům...obecně...řekla bych,že je lepší být přirozená.protože chlapi nemají rádi..zmalované a přepudrované ženské.na ulici potkávám hodně žen,holek.a většina z nich jsou přirozené...je to jen můj názor..ale abych si každý den patlala make-up..neřeknu pokud má někdo problematickou plet..tak jistě chce to zakrýt..ale pokud máte normální plet..chcete tam patlat make-up..v létě se radši pěkně opálím..a mám klid..takže vsázím na přirozenost..stačí řasenka ,lesk na rty...a může se jít..

reagovat petruska1111 12.3.2010 11:26  5%    +  -

ahojkik holky,
chtela jsem se Vas zeptat jestli nekdo nemate zkusenost s pudrem transparentnim od Vichy?Dekuji

reagovat 1Gabča1 1.3.2010 19:56  5%    +  -

ahoj holky, sháním do soutěže účty od kosmetiky Dermacol nejlépe na
Dermacol voděodolný pleťový krém na opalování OF30
Dermacol zeštíhlující krém na opalování Enja OF15
Dermacol voděodolný pleťový krém na opalování OF50
Dermacol - Super zářivý lesk na rty Super Shine
Dermacol Tělové mléko se třpytkami Bronze

nekupovala jste některá něco z toho výše? Kdyby jo, pomohli byste mi, na oplátku dle domluvy..

reagovat Christina88 14.9.2009 13:43  7%    +  -

OMLOUVÁM SE ZA SPAM: Prodávám make-up Maybelline odstín 010 IVORY, není ani jednou použitý, jen vyzkoušený na kousku tváře, bohužel, nešel už vrátit do prodejny a pro mě je odstín nevhodný, hodí se na světlou pleť, je ale čistý (lahvička i pumpička), jako nový! Koukněte do galerie a pokud budete mít zájem, napište do vzkazů a navrhněte cenu! Zašlu na dobírku kamkoliv v ČR, dopravu platí kupující.

reagovat Tereza 5.5.2009 18:15  1%    +  -

Ahoj, já jsem si nedavno koupila také make-up od vichy-normateint, a jsem docela zklamaná. na to jak ho prezentují, nic moc, po hodině mám obličej lesklej jak diskokouli a nic nezakreje. škoda peněz. který make-up je spolehlivě krycí a přitom i vydrží???? bohužel já ještě žádný neobjevila, a to už jsem jich měla...ale je pravda, že Maybelline Superstay Silky je vynikající, i dobře kryje, jen mám hodně světlou pleť, tak si musím vžycky máznout i krk jelikož nejsvětlejší odstín je ivory a i ten je na mě tmavý.

reagovat Monika-H.. 11.2.2009 10:57  5%    +  -

Ahoj,tak jsem si pročetla vaší diskuzi a moje zkušenost je taková:Myslim,že hlavně záleží jakej používáte podkladový krém pod makeup.Já používám makeup Normateint,Zatim nejlepší který jsem kdy měla a to jsem jich vážně dost vyzkoušela.Dříve jsem používala pod makeup dení krém od Vichy řada Normaderm,Ale to bylo nic moc.Tak po třech hoďkách jsem se už leskla a na víc se krém pod makeupem i žmolkoval.Teď používám Hydratační krém na mastnou pleť od Ahava a můžu říct,že makeup mi opravdu drží celý den!!!Nemusim přes den ani upravovat.

reagovat Nicoll.v 4.1.2009 9:34  5%    +  -

[b]Zdravím všechny..pokud sháníte kosmetiku MAC (chcete-li M.A.C.), tak do letošního pololetí bude otevřen nový internetový obchod snad skoro se vším...adresa by měla byýt www.bezva-ceny.cz ,tak si to kdyžtak uložte... Bavila jsem se totiž s majitelem stránek a jelikož taky kosmetiku MAC sháním a do Prahy se mi pro ni fakt jezdit spešl nechce, tak jsem ho poprosila, aby do svého sortimentu zařadil i kosmetiku MAC a prý není problém... Jestli byste chtěli i nějakou jinou na netu špatně dostupnou, písněte mi na nicoll.v@centrum.cz a já mu zkusím zavolat,jestli by tu značku do sortimentu mohl přidat také....[/b]

reagovat Tery777 29.8.2008 9:23  5%    +  -

Tak já musím říct, že u mě teď jednoznačně vede loreal true match minerals.Mam pleť hodně mastnou, nikdy jsem nevěděla co s ní, zkoušela jsem všechno, různě to mezi sebou kombinovala ale ted jsem zatím spokojená.Používám matující krém s mořskými řasami od Ryoru (nestojí ani 100 a je to nej matující krém jaký jsem měla a to sem měla i ty drahé třeba za 1000), potom dávám dermacol satin base a na to ten make-up.Samozřejmě trochu přes den upravuji, ale oproti drahým make-upům jako je Lancome Teint Idole Ultra nebo EL Double wear je tenhle k nezaplacení!!

reagovat klaryynka 26.8.2008 21:01  12%    +  -

einda: ja to mam v casaku jmenujese test ale je tu webovka www.dtest.cz dokonce vichy je na 6.miste :)

reagovat einda 26.8.2008 13:17  95%    +  -

klaryynka: V jakém testu? Hoď odkaz

reagovat klaryynka 26.8.2008 13:14  9%    +  -

jeste nikdy sem nepouzila make-up je mi 17let a premyslim o nem asi bych zvolila make-up od maybellin dokonce vyhral v testu je na 1,miste :) tak nevim je tam i krem

reagovat Honey19 26.8.2008 7:36  5%    +  -

Cindy: mě tenhle make-up vůbec nevyhovoval, byl příliš hutný a ne moc krycí, navíc nepříjemně (pro mě) parfémovaný

reagovat Cindy 22.8.2008 11:05  1%    +  -

Máte někdo zkušenost s Aknecover od dermacolu?? :)

reagovat Hanysek_889 21.8.2008 13:44  5%    +  -

Nun: ahojda, tenhle make-up od avonu je celkem příjemný, ale není moc krycí. spousta kamarádek si tenhle make-up chválí, já jsem ho použila jen jednou, bohužel jsem si objednala moc tmavý odstín

reagovat Nun 13.8.2008 18:38  1%    +  -

Je mi 14 a chtěla bych na svojí mastnou pleť vyzkoušet make-up od avonu Fresh face určený přesně proi mladou mastnou problematickou pleť. Neobsahuje žádný olej. Je poměrně levný tak se mi nezdá že by to byl nějaký zázrak. Máte s ním někdo zkušenost? :)

reagovat lenkas 18.6.2008 12:51  1%    +  -

Jana Hamadová: je to fan, ale taky dosti drahé

reagovat Tery777 13.6.2008 15:07  5%    +  -

Tak jsem se konečně odhodlala k dražšímu make-upu a to od MAX FACTOR-LASTING PERFORMANCE.. a holky musím říct že změna k lepšímu... vypadá na pleti moc hezky, super kryje, a aspoň CHVÍLI vydrží... to se o těch mejch přdešlejch make-upech říci nedalo, a že to taky nebylo zrovna levné make-upy.. lepší než Vichy apod..To je můj názor

reagovat Kac 12.6.2008 10:42  1%    +  -

Stoji to za hovno

reagovat Godzila.007 19.4.2008 21:45  5%    +  -

Dodatel: je to make-up od Maybelline

reagovat Godzila.007 19.4.2008 21:44  5%    +  -

Já mám Superstay Silky, odstín 10 Ivory, mám velmi světlou pleť a musím říci, že jsem s ním naprosto spokojená. Je to zatím nejlepší make-up, na který jsem narazila. Vydrží celý den, což se o těch, které jsem dosud vyzkoušela, zdaleka říci nedalo.

reagovat Jana Hamadová 12.3.2008 9:39  1%    +  -

Přestaňte být nespokojené! Vyzkoušejte kosmetiku Mary Kay, sedí opravdu každému a navíc než si něco objednáte tak je třeba poradit se s moc milou kosm.poradkyní, která letos líčí i Miss, a navrhne Vám přípravky přímo pro Váš typ pleti. Nakonec Vám ještě poradí s líčením. A co je nejlepší, objednané zboží Vám přijde za asi 3 dny na nejbližší poštu. No není to fajn? Máte-li zájem zavolejte na 739 404 909.

reagovat Ani 25.2.2008 17:03  1%    +  -

já jsem začala používat make-upy, především kvůli kruhům pod očima, se kterými si nevím rady :-( a v dolní části obličeje trošku světlejší zbarvení, použila jsem Wonder finish (came) od maybelline a hodně dobře kryl, mně osobně vydržel celý den, momentálně plánuju, že si ho koupím zase, protože mám docela světlý obličej a mně sedí :-), s čímž jsem spokojená, ale budu zkoušet i jiné make-upy, ale ty tmavé nesnáším, vypadají nepřirozeně a vůbec nejsou matující :-(

reagovat I.w.i.i.c.e.k 17.2.2008 13:35  1%    +  -

ahooj.. chtěla.. bych sikoupit.. pudr... od.. rimmelu.. a nebo od maybelline.. poradtemi od jaké značky prosíím..!a konkrétně.. jak se jmenuje

reagovat Kamila 26.1.2008 18:28  1%    +  -

už jsem vyzkoušela mraky make-upů od různých značek, bohužel jsem zatím nenarazila na žádný, který bych si koupila vícekrát, protože bych s ním byla opravdu spokojená... No ale alespoň se podělím o své zkušenosti. Tak např. make-upy od Avonu (Perfect wear, Personal match, Calming effects)mi přijdou ulepené a nevydrží celý den, Dermacol (Acnecover, Easy matt)- na můj vkus moc tmavé odstíny a jsou hodně řídké, Rimmel (Recover) - má přirozené odstíny, vypadá celkem dobře, ale nemá moc dobré krycí schopnosti a ani nezmatňuje, (Stay matte) - když se čerstvě nanese, vypadá skvěle, bohužel jen na cca 3-4 hod, Astor (Anti shine) - trochu ulepený, ale k dostání ve světlých odstínech, dobře kryje, ale opět nevydrží celý den bez chyby, Loreal (Infallible) - krásně hustý a dobře krycí, bohužel se musí přes den upravovat, protože rozhodně neumí udržet pleť v pohodě po 16 hodin jak slibuje, Maybelline (Wonder finish)- jednoduchá aplikace, krásně kryje, opět nutné přes den upravovat, Max Factor (Lasting Performance) - jeden z nejlepších make-upů, co jsem kdy vyzkoušela, bohužel taky jeden z nejdražších, no a nakonec bych zmínila ještě ty pěnové našlehané make-upy - tam je složitější aplikace, protože na pleti rychle zasychají, takže méně zručným uživatelkám se může stát, že jim zůstanou na obličeji mapy

reagovat Tery777 5.1.2008 15:08  5%    +  -

Zkoušel jste někdo od Maybelline Superstay Silky, nebo nějaký jiný matující, třeba od Rimmelu - Saty Matte nebo Cool Matte?Prostě cokoliv co vás aspon trochu zmatnilo u me se zatim zadne zarzaky nedějí

reagovat einda 30.11.2007 20:27  70%    +  -

Tery777: Přesně tak....mně udělal to samé. A Loreal modrej jak by smet

reagovat Tery777 18.11.2007 16:30  5%    +  -

Kac: ten modrej pure od Garnier tak ten je hroooznej!!!Plet se mi zmastila ještě víc, no uplně jako kdyby si obličej polila olejem :D fakt nekecam!docela me to naštvalo, ale jinak nic proti garnier!asi jsem nějaká zvláštní, všechny tyhle krémy na mš pusobí uplně opačně xD

reagovat magur 31.10.2007 20:15  1%    +  -

chtěla bych se zeptat jestli někdo máte zkušenost s matujícím make-upem od Rimmelu?

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Matující make-upy
Diskusi založil(a): Farael
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika -> Líčení, make-up
Přečtěte si