Reklama:

Jak se oblékají americké ženy?

Milé čtenářky časopisu Dáma.cz,
chtěla bych se vás na něco zeptat...taky se často zasníte a v koutku duše doufáte, že jednou budete tak krásná a svůdná, jako všechny ty holky, které na vás koukají z časopisu, co si prohlížíte u holiče? Jen si to přiznejte, i já jsem byla jednou z nich...nádherné tvary, skvělý make up, to tělo, a ke všemu oblečená podle posledních výstřelků módy....Ale skutečnost je daleko vzdálená...milé české dámy...kterákoliv z vás, by americkou ženu strčila do kapsy.

Jak chodí americké ženy oblékané?

Je jedno jestli jdou do práce, na oběd či s dětmi na nákupy. Vytahané tričko po manželovi i s jeho dírami a mastnotou, neforemné kraňasy, které ji dělají ještě objemnější než ve skutečnosti je...to je všední obrázek americké pracující ženy. Výjimkou jsou snad jen ženy pracující v bance, ty už na sebe dbají trochu lépe, alespoň některé mají hezký účes, ale takové zase potkáte při každé své návštěvě banky v jednom a témž kostýmku. Jaký byl můj údiv, když jsem já svou bankovní úřednici viděla včera po roce v jiných šatech...ohromením jsem nemohla ani promluvit.

Vážené dámy, vy které pracujete v bankách, na poštách či v jiných úřadech...můžete být šňastné. Ptáte se proč? Takto zaměstnané americké ženy sice mají větší výdělek než vy, ale daleko hůř jsou na tom jejich nohy. Všechny tyto činnosti se odvíjejí ve stoje. Neexistují tu žádné židličky (jen ve velmi omezeném množství), to už musí mít daná dáma vyšší postavení, aby měla nárok na židli. Tudíž není nenormální, když některá z pěkněji upravených dam povystoupí zpoza přepážky a vy najednou zříte na jejich nohách pěkně rozdrbané, rozšlapané tenisky.
Tak takový je život americké ženy za přepážkou....

A co příště? Co byste chtěly vědět...jak se tu hubne, jezdí autem, vychovávají děti....napište mi a já se budu snažit vám podat skutečný pohled na americkou ženu. Ne tu, která na vás kouká z titulní stránky časopisu.

Vaše Amálka

Datum vydání: 12.7.2001
Co s článkem
Přidat k oblibeným článkům        Vytisknout        Poslat e-mailem

reagovat vymazat Reza1986 6.11.2018 14:06  5%    +  -

Oblékají se stejně jako jiné ženy na světě..

reagovat vymazat AlA 1.2.2018 9:17  5%    +  -

mě se líbí jak se některé američanky oblékají. Tady je škoda, že jsou lidi tak obyč, že se moc řeši co budeš mít na sobě, atd. Tam je to více uvolněné.

reagovat vymazat macronka 30.10.2017 15:40  5%    +  -

AlA: Také myslím, že záleží, kde dotyčná žena bydlí, jestli ve velkém městě, na maloměstě nebo na vesnici. U nás je to podobné, čím menší město, tím si myslím, že ženy méně řeší módu a to, co je nejnovější trend. Oblékají se více prakticky podle potřeby.Také určitě hraje roli to, že vlastně nemají moc příležitostí, kam se obléknout, kromě možná do práce a dále to, že se asi ne tak často dostanou na nákupy do větších měst. Samozřejmě nechci házet všechny ženy do jednoho pytle, věřím, že ty, které módu opravdu mají rády a záleží jim na tom, jak vypadají, tak dokáží vpadat dobře za každých podmínek:)

reagovat vymazat AlA 19.10.2017 9:58  5%    +  -

tak dost záleží z jakého jsou státu a pak to ještě upravuje věk. Ale slečna z Miami se obleká trošku jinak jak slečna z Texasu.

reagovat vymazat AlA 28.11.2016 10:59  5%    +  -

některé rozhodně velmi pěkně, ale to platí i pro ženy české.

reagovat vymazat Sandul 3.2.2015 11:43  5%    +  -

Ahoj, dneska je v módě objednávat věci z Číny. Před lety jsem nakupovala z e-shopů z Ameriky. Musím říct, že všechny věci mám dodnes, drží, nebyly drahé a stále působí naprosto originálně. V jednom malém městečku jsem objevila paní, která tu žije od revoluce a dováží ze své domoviny společenské šaty. Taky naprosto originální kousky a za rozumnou cenu.

reagovat vymazat Danae 19.11.2014 7:31  100%    +  -

Ahojky...nedávno jsem psala o nově otevřeném obchůdku mé dcery,tak už k němu založily s kamarádkou i eshop,kdo se chce podívat..
klik:

reagovat vymazat Lusenka 28.10.2013 11:01  5%    +  -

Spíš jsem doufala, že se třeba něco dozvím. Takový francouzský styl je asi představitelný, ale ten americký? Vážně jsou to tlusté hamburgerářky nebo stylové kovbojky v džínách?:-) Myslím, že by měli říct ti, kteří tam nějakou dobu žili...

reagovat vymazat frutelka 6.10.2013 14:36  5%    +  -

Nečetla jsem celou diskuzi,ale už to téma je zavádějící.prostě každá jinak ne?
Americké značky mám ale ráda, třeba Gear je super, akorát je škoda že je v čr tak málo obchodů,jezdím na Freeport na Hatě, tam je.

reagovat vymazat kikilove 3.2.2013 23:34  5%    +  -

Krivankova24:
a ty amikum take!

reagovat vymazat kikilove 3.2.2013 23:32  5%    +  -

compas:
V USA neni nikde psane, ze musis chodit na hamburgery. Pokud se ti chce doma varit tak si uvaris, pokud na to nemas cas koupis si hotovky a pokud mas prachy, muses jit do restaurace, kde si vyberes od salatu, zeleniny, pres maso az po sladke dezerty. Na hambace chodi lide, kterym na postave a na zdravi nezalezi, take ti, kteri nemaji na jinsi jidlo penize a potom take lide lini. Zalezi jen na tobe.

reagovat vymazat kikilove 3.2.2013 23:24  5%    +  -

Co to je za slataniny? Ziji v USA (uz 15 let) a nevsimla jsem si, ze by nekdo chodil v manzelovem vytahanem triku, nebo v necem deravem ... Amalko kam chodis na ty bludy? To se ti v noci zdalo a nebo kde jsi k tomuto prisla?

reagovat vymazat Kata83 25.9.2012 15:23  5%    +  -

Tohle mi připadá dost přehnané, minimálně když to porovnám se svými kamarádkami z USA, co studovaly v Česku. Na ulici si jich všiml každý - v tom dobrém slova smyslu.

reagovat vymazat Hanaa22 23.2.2012 16:08  5%    +  -

Ahojky, pokud jste jedni z těch, co si potrpí na značky, doporučuji Vám se podívat na stránku italiedoskrine.cz :) Značkové oblečení za perfektní ceny :) Já sama z této stránky mám hodně oblečení a můj přítel taky a nemůžeme si to vynachválit.

reagovat vymazat Coordel 13.2.2012 21:12  25%    +  -

Zdravím, mrkněte:

reagovat vymazat ivanuska76 10.7.2011 16:12  15%    +  -

můžou i takhle já jsem si objednala kabelku a mikinu ethno eshop

reagovat vymazat kačerka01 22.1.2010 16:35  48%    +  -

Prosím o vzkaz

Holky, trochu z jiného soudku. Mám jen nabídku ,estli by jste někdo nechtěl 2 vstupenky na modní přehlídku Ilony Donátové dne 27.1. v 18 hodin v Národním divadle - nová scéna. Praha Řada 12.
Cena jedné je původně 250 Kč.

Já bych chtěla polovinu, tedy za dvě vstupenky v ceně 500 Kč jen 250 Kč.

reagovat vymazat pavla.pavla 30.4.2009 11:26  5%    +  -

Ahoj holky mrkněte sem, kvalitní oblečení a za rozumné ceny.
Oblečení pro Tebe - Dámská móda a spodní prádlo

reagovat vymazat Marcelkaa1 26.2.2009 18:12  5%    +  -

Tak to jsem se take pobavila pri cteni prispevku. Pisatelka si plete mexickou maminu s sesti detmi, ktera je spokojena s tim jak se oblika a vypada s dalsim neumerne vetsim procentem, ktere svym zjevem i upravenosti se nijak vyrazne nelisi od zeny v Evrope.
Ja sama si neumim predstavit ze bych pracovala v bance a musela bych byt nasoukana cely den v silonkach, kostymku a lodickach. Pri ctyricitkach,jez jsou bezne pro americke leto.
Jsem rada ze mam svobodu si natahnout sortky, bermudy a triko a jit na beach ci do prace. Nezavrhuji ani lehke, volne strizene saticky. Nejsem ovsem vyznavac lodicek ci puncochacku, tohle me preslo v Evrope....
Nastesti nepracuju v bance nebo na urade ci v butiku.

vymazat Anonym 14.2.2009 20:23  1%    +  -

:)

reagovat vymazat Koblicek 14.1.2009 18:13  5%    +  -

http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=12276941

juknete

reagovat vymazat compas 13.1.2009 15:36  48%    +  -

Barush: cetla jsem tvuj prispevek,jak jsou zeny v USA tluste,jak chodi na _-"-Gamburgry" tam bych nectela zit...ale kde te na disk.rubrice najdu,tak pises za rok po maturite nechci zustat v CR a stale shanis info jak se sem a kam zde dostat

reagovat vymazat compas 7.1.2009 19:33  44%    +  -

jeste dodam,ze na pr:pokladni za kasou stoji da me nakup do sacku a pripadne ulozi do voziku,tak to jsem rada,ze nesedi ale je vstricna

reagovat vymazat compas 7.1.2009 19:11  44%    +  -

Ziji v Us ale opravdu nevim co pisatelku Amalku vedlo k tomu takto me popsat,nenosim ani vytahane tricko a vubec uz ne potrhane...z ceho bylo vychazeno????

reagovat vymazat civavicka 19.8.2008 10:29  25%    +  -

Prodam, nova s visackou

reagovat vymazat Melory 16.3.2008 18:22  22%    +  -

jo musím se přidat.. žila jsem v kanadě, a ženy tam nemusí být podle poslední módy, ale jsou upravené čisté a vonavé... mají klidně i starší modely, protože nemají přehnanou touhu být ta nejlepší.. ale asi jak kde.. kanada je jiná než usa..

vymazat Anonym 8.10.2007 21:10  16%    +  -

ahojte,
přwci se říká že češky a slovenky sou njhezčí.A náký amíci nám můžou být

reagovat vymazat monul 7.10.2007 21:18  56%    +  -

.BEATKA.: fakt parádní oblečení, jaká je to asi tak velikost?

reagovat vymazat Anabella 2.9.2007 0:09  6%    +  -

Nevim kam chodite na takove postrehy! Pracovala jsem leta v USA a zeny kolem me byly vzdy upraveny na A1! Ne jen zeny v bankach ale i v jinych uradech a odvetvich jako architecti, ing's a podobne. Mene upravene jsou spise zeny v domacnosti a na venkove. Ve mestech jsou od hlavy k pate vcetne make-pu tip-top. Kdybych prisla dva dni za sebou stejne oblecena kazdy by si toho v kancelari vsiml. Musite tam zit a ne jen blafat "jedna pani povidala".

reagovat vymazat Anree 24.8.2007 11:49  25%    +  -

Holky Američanky maj recht. Na co doma lítat v upnutých naškrobených nepříjemných hadrech, který nosim už tak celej den v práci, když si můžu vzít něco pohodlnýho. Ženská od domácnosti nepřemejšlí nad tim, co si vzít na sebe, aby byla sexy při nákupu.

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Články na podobné téma

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Móda
Přečtěte si