6 tipů na dlouhé řasy

Reklama:

Dlouhé, natočené řasy jsou snem každé ženy. Ovšem ne každé se poštěstí narodit se s nimi. Naštěstí existuje líčení, které vám vykouzlí pohled vašich snů. Stačí k tomu znát ty správné triky. Těm vás naučíme v dnešní lekci.

fotoZákladem je výběr vhodné řasenky. Nemusí se nutně jednat o nejdražší kousek z luxusní parfumérie, najděte si takovou, která bude vyhovovat vašim očím, jejíž kartáček dobře pročesává a také se vám musí dobře držet. Dlouhá držadla mají tu přednost, že při líčení dobře vidíte na oči a nestíníte si rukou. Na trhu objevíte vedle klasické černé, také hnědou či temně fialovou mascaru. Vyzkoušejte je.

Před?

Nenalíčené řasy opticky zmenšují oči a samy působí krátce. Důvodem jsou jejich bezbarvé konečky.

Krok 1

Kleštičky na řasy jsou skvělá věc. Pokud k nim stále vzhlížíte s nedůvěrou, nebojte se. Trochu cviku a uvidíte, že se bez nich už neobejdete.

Mezi kleštičky umístěte horní řasy a krátce scvakněte. Ty zručnější mohou postupovat až ke konečkům. Výsledek působí mnohem přirozeněji.

Krok 2

Řasy nesmí být při líčení mastné. Zbytky krému na oči snadno odstraníte lehkým nánosem pudru. Vrstvička pudru také obalí řasy a ty ve výsledku budou plnější.

Na široký štětec naneste malé množství transparentního pudru a přejeďte jím řasy po celé jejich délce. Zvláštní důraz klaďte na konečky.

Krok 3

Na řadu přichází řasenka. Při jejím výběru nespěchejte, zvláště nosíte-li kontaktní čočky nebo máte citlivé oči. Některé řasenky mohou vyvolat nepříjemné reakce.

Naličte horní řasy. Začněte uprostřed oka vrchními řasami (musíte přivřít oko), nechte vrstvu zaschnout a poté naličte spodní řasy. Můžete aplikovat 2 vrstvy.

Krok 4

Při líčení dolní řas změňte polohu kartáčku. Špičkou lépe kontrolujete množství líčidla i jeho přesné umístění. Nechcete přece vypadat jako mrkací panenka.

Postupte naličte každou řasu, především ty u vnějšího koutku oka. Zahnete-li trochu kartáček, půjde vám líčení lépe. Zde naneste jen 1 vrstvu.

Krok 5

Na řadu přichází tužka na oči. Pro následující trik sáhněte do měkčí tužce, tzv. kajalové. Líčení je snazší a přirozenější. Brunetky si vyberou černou, blondýnky hnědou nebo středně šedou tužku.

Prstem přidržte horní víčko tak, abyste viděla pod vrchní řasy. Pod ty nakreslete linku. Tento malý trik zvětší oči a řasy se budou zdát delší.

Krok 6

Posledním krokem je linka. Přesnou a skvěle vypadají linku vytvoříte jedině dobře ořezanou tužkou. Zvykněte si ji pravidelně ořezávat.

Podél horních řas nakreslete slabou linku. Oku dáte rám a řasám na hustotě. Máte-li skutečně pevnou ruku, použijte místo tužky tekuté linky. Výsledek bude intenzivnější.

Poté

Vějíř tmavých dlouhých řas jako mávnutí kouzelného proutku promění vaše oči v nádhernou bránu do vaší duše. Toto líčení můžete používat na denní nošení i na velký večerní make-up. Pod obočí ještě naneste malé množství skvělého očního stínu, např. v barvě mandlí či smetany a vyčešte obočí. Líčení jako od profesionála je na světě.

autor: Simona

Datum vydání: 3.2.2004
Autor: Cindy Kerberová
Co s článkem
Přidat k oblibeným článkům        Vytisknout        Poslat e-mailem

reagovat vymazat Lena 11.4.2015 21:17  1%    +  -

radana: už jsem o ní slyšela, dá se sehnat i v hnědé?? popř. kde ji seženu

reagovat vymazat radana 23.3.2015 16:19  1%    +  -

anička: Skvělá řasenka je od Bellápierre, je na objem, ale řasy i krásně prodlouží

reagovat vymazat anička 23.3.2015 9:50  1%    +  -

Tip na nějakou slušnou řasenku, která se po celém dni nerozmaže ani nedrolí? černou

reagovat vymazat tamicek 24.6.2013 21:55  5%    +  -

Není něco lepšího než ten Lumigan? resp. bezpečnějšího? měla jsem jednulahvičku a aani jsem nevypotřebovaal , štípaly mě oči vždycky druhý den po aplikaci :(

reagovat vymazat sara0 30.6.2011 12:50  11%    +  -

Prodlužování řas v novém laserovém centru www.indubia.cz v Plzni na Slovanech.
Můžete využít všech aktuálních služeb Indubia a zaváděcích cen prodlužování řas=nový set 1480Kč.
Pracujeme s produkty nejvyšší kvality,poradenství a doplňkový prodej k domácímu ošetřování řas.
V případě zájmu můžete psát do vzkazu,
přeji krásný den

reagovat vymazat janča 2.6.2011 19:29  1%    +  -

Sediten: a za jak dlouho narostou rasy kdyz si je zkratim o 2 mm?a cim si to mam ustrihnout ?

reagovat vymazat Sediten 16.11.2010 18:14  54%    +  -

Ahoj holky, jdu za váma s pár "radama" jak docílíte krásných řas. já mám to štěstí, že jsem se narodila s řasama "až do nebes" ale zase světlýma, ikdyž jsem tmavovlasá. Na zkoušku jsem si nechala udělat řasy metodou diamond lashes, ale po pár dnech to bylo hrozné. Mně osobně řasy hodně padají a tak jsem to měla hned nechutně vypelíchané a stojí to moc peněz tak to šlo dolů. Jednou jsem byla u paní na kosmetice a ta mi poradila super věc. jednou cca za měsíc si OPATRNĚ řasy zastřihnout tak o 2 mm. A fakt je to super. Řasy rostou jak divé a jsou delší a delší. A taky aby bylo líčení intenzivnější: 1) kartáček řasenky pořádně otřu od barvy a na řasy jen "přiložím a nechám zaschnout. Tímto se udělá objem a při další vrstvě jsou řasy jednou takové a nejsou slepené

reagovat vymazat Baruš 6.5.2010 20:19  1%    +  -

ahoj holky, já jsem teda zatím ještě neobjevila lepší řasenku než je Loreál- double extencion- používám tu zlatou verzi a jednou za půl roku si nechám udělat trvalou na řasy a to mám pak řasy jako mrkací panenka!:) jinak před líčením řas je výborné je přepudrovat!ted přemýšlím nechat si řasy udělat metodou diamond lashes, ale ta cena je na mě příliš..máte s tim někdo zkušenost?

reagovat vymazat Danča 22.1.2010 17:06  1%    +  -

Rimmel na zvířatech netestuje. Nechápu, proč by si to psali na své webové stránky, kdyby to dělali. Taky jsem po tom dlouho pátrala, jelikož Rimmel má opravdu úžasné řasenky. Zatím jsem spokojena se všema.

reagovat vymazat Michelle 12.1.2010 18:23  1%    +  -

Já mám dobrou zkušenost s řasenkou od Maybelline Define A Lash doporučuju, :)

reagovat vymazat Míša 23.12.2009 21:19  1%    +  -

zkoušela jsem spoustu i drahých a značkových řasenek, ale kamarádka mi doporučila v Rossmanu značku Essence - řasenka multifunkční černo-růžová za 65 Kč a maluje stokrát líp než nějaky loreálky, můžu doporučit, taky je věčně vyprodaná;)

reagovat vymazat JaniŠka 6.7.2009 15:47  1%    +  -

Podle mého názoru je nejlepší řasenka super shock od Avonu_pořídíte ji cca za 250Kč

reagovat vymazat Vfnfmbwo 15.6.2009 23:27  1%    +  -

It's funny goodluck

reagovat vymazat Mary 9.6.2009 19:16  1%    +  -

I love this site

reagovat vymazat Barbera 9.6.2009 19:16  1%    +  -

this is be cool 8)

reagovat vymazat Snoopy 9.6.2009 19:14  1%    +  -

Hello good day

reagovat vymazat Epldmemc 22.5.2009 1:19  1%    +  -

It's funny goodluck

reagovat vymazat monicka 11.5.2009 15:45  1%    +  -

Mám kleštičky a bez nich už nikdy..nádherně se mi jakoby otevřou řasy..doporučuju..'!!!

reagovat vymazat Kaubzxmw 11.5.2009 2:26  1%    +  -

very best job

reagovat vymazat Aťka22 4.5.2009 12:16  5%    +  -

Ahoj milé Dámy, nabízím všem které chcete mít krásné dlouhé a husté řasy po celý den a s minimálí péčí o ně aplikaci prodloužení řas metodou MARIFER LASHES. Je to technika řasa na řasu,která vypadá přirozeně a neomezuje vás v každodenních činostech,jako je plavání,sport,sauna apod.Dlouhodobě perfektně upravené a dlouhé řasy,k dispozici 4 délky,bezbolestná aplikace.Více informací na 777277233 Brno nebo pište atka.ruzickova@seznam.cz

reagovat vymazat Kgwnkwjp 14.4.2009 12:21  1%    +  -

Punk not dead

reagovat vymazat Kristulida 28.1.2009 3:17  1%    +  -

Ahoj holky chtěla bych se zeptat, jestli některá nemáte dobrou zkušenost s kosmetičkou, co umí dobře dělat trvalou na řasy v Praze nebo Českých Budějovicích?? Ještě se mi nepodařilo získat jediné doporučení, každý má jen špatné zkušenosti:-( ...mám dlouhé,ale rovné řasy, tak myslím, že by to pro mě bylo vhodné...

reagovat vymazat Peťka 7.1.2009 22:07  1%    +  -

G: Určitě wonderlash od oriflame je nejlepší. Jinou už bych si nikdy nekoupila už jen pro to, že ji sama prodávám:) a sem s ní maximálně spokojená.

reagovat vymazat grrr 11.12.2008 12:11  1%    +  -

rimmel i max factor TESTUJÍ NA ZVÍŘATECH. a jen největší krávy si můžou jejich výrobky i přesto koupit, jen aby měly pořádné řasičky

reagovat vymazat MayS 8.12.2008 17:00  5%    +  -

já jsem věrná své řasence... SuperShock od avonu... nelepí mi řasy, je krásná...
doporučuji

http://www.avon-cafe.cz/images/supershock.jpg

reagovat vymazat prcek 23.11.2008 0:22  1%    +  -

ahoj no moje rasy meri pres 1 cm. a to je nemam namalovane a kazdy my rika ze je mam jako mrkaci panenka,ne ze bych se tim chlubila ale naopak mam je az moc dlouhe a to je problem,protoze nemuzu nosit slunecni bryle,nemuzu pri tom mrkat nevite jak si je mam skratit?ale ne strihat

reagovat vymazat HairGuru 11.10.2008 21:07  5%    +  -

http://vixens.blogz.cz/prodluzovani-ras-extreme-lashes/

doporučuju

reagovat vymazat Silvie-sorboni 17.9.2008 23:03  5%    +  -

Ahojky.Zatím si nemůžu ztěžovat na řasenku Volume modrou. Řasy mi vždy protáhla až do nebe.. tak vám nevím jestli je to řasenkou nebo řasama :))

reagovat vymazat Lea. 18.8.2008 22:29  1%    +  -

Hlky zatím co jsem měla, tak nej je Max Factor 2000 Calorie moc moc doporučuju!

reagovat vymazat IRISS.K 7.7.2008 19:04  5%    +  -

Já mám smůlu mám krátké vrchní řasy a spodní ještě kratší a s malováním řas mám tudíž sama problémy Ale poměrně dobrá Je MAYBELLINE nebo MAX FACTOR, ale když máte blbé řasy, tak ani s tou nejlepší řasenkou ¨žádný zázrak nenaděláteJinak souhlasím s "Forleni" nejprve zvýraznit oči tužkou nebo linkami, pak stíny a na závěř řasenka

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.
Články na podobné téma

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika -> Líčení, make-up
Přečtěte si