Prodlužování a zhušťování vlasů

Vítejte v této diskusi. Ráda odpovím na všechny vaše otázky týkající se prodlužování a zhušťování vlasů.
Sama nabízím prodlužování vlasů- buď formou Open Rasta (syntetické nebo pravé vlasy jsou napleteny) nebo metodou Micro Rings (metoda která je považována za nejšetrnější metodu prodlužování,jelikož se nepoužívá ani keratin-či jiná lepidla a chemikálie,které ničí vlasy, ani teplo ani elektrické impulzy),spoje jsou nepatrné a ani jejich posunování není pro vlasy náročné.
Nabízím prodloužení vlasů délky 65cm,hustotou cca 100-200pramenů,pravé vlasy(krásné a jemné) KOMPLET ZA 5000,- .....ano čtete dobře.......
19.3.2007

Diskusi založil(a) 19.3.2007 afromania

reagovat Rozárkar 25.8.2017 19:34  5%    +  -

Mohu se zeptat, jestli se může na prodloužené vlasy použít napařovací žehlička?

reagovat Katka 5.1.2015 13:39  1%    +  -

Hana: kdyžtak ti to vymění za jiný odstín

reagovat Hana 13.5.2014 11:41  1%    +  -

Tak nakonec jsem si tam jedny vybrala, tak zkusím objednat, jsem zvědavá, snad jsem se tak nějak trefila do mé barvy :)

reagovat Verda2L 27.4.2014 19:03  5%    +  -

Já jsem zkoušela kdeco, z některých mých pokusů jsem měla pěkně zničené vlasy. Teď už sice neprodlužuju, ale stejně jako Mensik můžu nejvíc doporučit ten vixens, nakupovala jsem taky přes vixensshop a byla jsem tam spokojená nejvíc. Kdybych si hještě nechala prodlužovat, tak jedině takhle.

reagovat Veronaska 16.4.2014 17:33  1%    +  -

Hana:
Naprosto! Fakt jsem moc spokojená, však zkus, sama pak uvidíš no. Člověk musí vyzkoušet, a příště bude líp vědět co a jak :)

reagovat Mensik 16.4.2014 15:05  5%    +  -

Hana: Ono dost záleží na tom, kde si nakoupíte, protože jako u všeho, jsou věci kvalitní a méně kvalitní. Já jsem nakupovala přes vixensshop.cz a byla jsem dost spokojená, kvalita mě příjemně překvapila...

reagovat Hana 7.4.2014 11:19  1%    +  -

Veronaska:
A jsi teda spokojená jo? Jsou kvalitní ?
Nelituješ toho jo? :)
Já furt přemýšlím, a váhám a tak zjištuji kde co a jak, atd.

reagovat Blaho 1.4.2014 14:08  5%    +  -

Já spoléhám už dlouho na brazilský keratin, podle mě je to osvědčená metoda a pro mě osobně nemá smysl zkoušet cokoli jiného... Co mi vyhovuje, neměním...

reagovat Feminka85 27.3.2014 18:35  5%    +  -

Taky se podělím o svou zkušenost. Vlasy mám hodně jemné, takže i když je umyju a vyfoukám, tak jsou brzo zase splihlé. Moje kadeřnice sice umí občas skoro zázraky :-D ale i tak je ten efekt po čase zase pryč. Poradila mi na ně vlasovou výživu Clinical Hair-care. Je fakt, že se vlasy od té doby, co to užívám dost zlepšily. Myslím tím na pohled, vypadají zdravější a jsou hezky lesklé. Ale stejně když chci docílit na oko hustších vlasů, musím ještě ke svojí kadeřnici.

reagovat Veronaska 27.3.2014 17:24  1%    +  -

Hana:
Já jsme koupila odtud
cool-vlasy.cz
Jsou super. Tady s těmi vlasy můžeš prodlužovat keratinem, microringem nebo tzv trubičky
Já to měla keratinem.

reagovat Hana 26.3.2014 12:17  1%    +  -

Ahoj všichni kde se dají koupit vlasy na prodlužování? Kupujete z internetu? Jaká metoda je ok? keratin?

reagovat Petra D. 14.4.2013 6:00  1%    +  -

Nejlepší na prodlužování vlasů je Petra Valentová z Dlouhovlásky. Nikdy jsem se nesetkala s nikým preciznějším, klobouk dolů a děkuji.

reagovat margherittta 28.1.2013 21:06  5%    +  -

Ahoj:)Nabízím naplétání různých afro účesů-RASTA COPÁNKY, MICRO RASTA, OPEN RASTA,DREADY, PSEUDO DREADY-posílám i na dobírku, SILKY DREADY,fake dready, PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ KERATINEM(východoevropské, indické)
Ostrava a okolí ,České Budějovice-po dohodě
Supr ceny a kvalita praxe od roku 1999:) www.rasta4u.cz tel 731 336 391
Těší se na vás Margherita

reagovat Petra 23.1.2013 12:27  1%    +  -

Prodám clip-in, 70cm, 100g, pravé, evropské vlasy. Objednávala jsem si světlou, přírodní blond. Rozhodla jsem se větší polovinu setu nabarvit popelavou blond barvou, která byla, dle krabičky, podobná mé přírodní barvě. Výsledek byl popelavější, než jsem očekávala. Vlasy jsou krásné, velmi lesklé a jemné, nejsou vůbec nošené, bohužel bych je dříve zničila, než bych se experimentováním trefila do mé barvy. Proto bych je ráda prodala alespoň za symbolickou cenu 1000Kč, což je sleva víc než o 50%. Vlasy jsou momentálně v barvách blond 24 a popelavá blond jako 8.1. Pokud budete mít zájem, mohu vlasy nafotit.
Můj email je Petros92@seznam.cz

reagovat Veronika 22.1.2013 20:18  1%    +  -

Nabizim na prodej vlasy svoji 14tilete dcery.Vlasy jsou prirodne hnede NIKDY NEBARVENE.dlouhe 70 cm.CENA DOHODOU. v pripade vaseho zajmu se ozvete na tento email: soukupovaveronika@centrum.cz Dekuji

reagovat Klára Dostálová 20.1.2013 4:02  1%    +  -

Už rok se ráda vracím k Petrušce a její Dlouhovlásce. Měla jsem extrémně krátké vlasy a pokaždé si při posunu na mě dává tak záležet, že vím, že nikde jinde by mě to tak krásně nikdo neudělal.

reagovat LONGHI 25.11.2012 22:31  5%    +  -

Prodloužím vlasy micro rings v akci za 1999Kč/50pramenů/50cm. Kvalitně a precizně,jedinou šetrnou metodou micro rings, najdete mne na www.prodluzkoo.cz, email - prodluzkoo@email.cz, www.facebook.com/prodluzkoo, www. facebook.com/ivvy.prodluzko, Karvinsko,po dohodě přijedu kamkoliv! nahlédněte

reagovat Markéta Pešková 6.11.2012 23:16  1%    +  -

Před měsícem jsem byla na prodloužení vlasů u Dlouhovlásky a stále jsem moc spokojená. Mohu jen doporučit!

reagovat margherittta 5.11.2012 11:35  5%    +  -

Prodlužko keratin:-)super ceny ..vlasy Kazašské,evropské,indické,evr.typ... dále tisáž-našívání tres na francouzské copánky,, clip in prameny z pravých vlasů.info na margherittta@seznam.cz nebo tel: 731 336 391

www.RASTA4U.cz Ostrava

reagovat LONGHI 12.10.2012 11:55  5%    +  -

Prodloužím Vaše vlasy levně,kvalitně a precizně metodou micro rings,najdete mne na www.prodluzkoo.cz, email-prodluzkoo@email.cz, www.facebook.com/prodluzkoo, dojedu až k Vám domů nebo mohu prodloužit v salonu v KA. Se vším poradím, pomůžu vybrat to nejlepší! LEVNĚ! okres KARVINÁ a okolí 50km! Pracuji precizně! Budete spokojená!

reagovat Veronika 11.10.2012 20:04  1%    +  -

Pokud by jste měly zájem o prodloužení vlasů metodou keratin za tepla v Brně, za velice příznivou cenu, neváhejte mne kontaktovat na tel čísle 723 645 743 nebo email: veronikachlupova@seznam.cz. Ráda zašlu foto svých prací, krásný den :)

reagovat pavlusa456 1.10.2012 22:06  5%    +  -

Dobrý den, ještě v zimě bych se připojila k nadšeným zájemkyním o prodlužování vlasů u Petry Valentové, ale s postupem času se k nim ani netěším.Vadí mi příšerné a narcistické chování jejího přítele nejen vůči ní, ale i arogance ke klientkám.Paní Petru neustále ponižuje a je to čím dál horší....Kvalita vlasů se také zhoršuje a servis to samé.Nepříjemné napětí během celého prodlužování je někdy nesnesitelné.Je to velká škoda!

reagovat Miluška 14.9.2012 15:39  1%    +  -

Mám skvělou zkušenost s Dlouhovláskou - Dlouhovlaska.cz
Fakt krásné vlasy, velký výběr... Doporučuji!

reagovat vruni 26.7.2012 19:34  5%    +  -

Nevím kolik chcete do nových vlasů investovat,ale musím říct, že se vyplatí připlatit. Vlasy pak vydrží, nemusíte o ně tolik pečovat a vypadají přirozeně. Zkuste toto prodlužování vlasů.

reagovat Baru29vlasyprodluzko 25.7.2012 22:30  5%    +  -

Levně prodloužím vlásky u vás doma či u mě na Praze 9 metodou micro rings. PRODLUŽUJI ZA 1400,- /100 PRAMENŮ, NAD 100 PRAMENŮ-SLEVIČKA. POKUD POTŘEBUJETE NAPRAMÍNKOVAT COP V SUROVÉM STAVU NA METODU MICRORINGS, PRAMÍNKUJI 1000,-/100PRAMENŮ, 1500,-/200PRAMENŮ. NABÍZÍM JEN NASAZENÍ VLÁSKŮ, NE VLÁSKY, ALE MÁM ZKUŠENOSTI S NEJRŮZNĚJŠÍMI TYPY A RÁDA PORADÍM S VÝBĚREM TAK, ABY VLASY SPLŇOVALY VAŠE PŘEDSTAVY..EXISTUJÍ TAKÉ VELMI KRÁSNÉ VLÁSKY, O KTERÝCH SE TOLIK NEMLUVÍ..NAPŘ. ŘECKÉ, BRAZILSKÉ..PORADÍM, KDE KOUPIT VLASY A NENALETĚT, COŽ SE BOHUŽEL ČASTO STÁVÁ. PRODLOUŽENÍ DĚLÁM KVALITNĚ, ZAKLÁDÁM SI NA SPOKOJENOSTI, SLEČNÁM PRAVIDELNĚ POSUNUJI VLÁSKY A TĚŠÍ MĚ, KDYŽ SE VRACEJÍ ;-)SAMOZŘEJMĚ MŮŽETE SI PŘINÉST JAKÉKOLIV VLASTNÍ VLÁSKY. KDEKOLIV PO PRAZE, POPŘ. U MĚ - PRAHA 9. PIŠTE SPÍŠE NA EMAIL, NEŽ SEM.
Kdyžtak mrkněte ještě na můj příspěvek sem http://diskuse.dama.cz/d.php?d=12522 (Baru29vlasyprodluzko), nemám fakt zájem na tom, prodloužit vlasy jednou, špatně, ale naopak co nejlépe poradit a hlavně - ať je spokojenost!!;-)
onderkova.barbora@gmail.com

reagovat Šárka 23.7.2012 10:02  1%    +  -

Zdravím,mohla bych taky poprosit o kontakt paní z Říčan.Moc děkuju sarkapilar@seznam.cz

reagovat Irena 17.7.2012 12:01  1%    +  -

Barča: Dobrý den,Barčo
Mohla bych poprosit o kontak na paní z Říčan která Vám prodlužuje vlásky?Jsem z Říčan tak bych to také zkusila.Moc děkuji Irena eirene.eirene@seznam.cz

reagovat tereza 29.5.2012 17:57  1%    +  -

nabízím prodloužení vlasů metodou keratin v pohodlí vašeho domova za výhodné ceny, v okolí brna,jsem studentka a prodloužím vám i vaše zakoupené vlásky, nebo jen posunu ty prodloužené, používám kvalitní keratin který je tvrdý a nesjíždí, na tuhle metodu prodlužování vlasů mám zvlášť absolvovaný certifikovaný kurz, v případě zájmu mi pište na email niiinunka@centrum.cz také provedu i jiné kadeřnické služby,budu se těšit

reagovat YYork 22.5.2012 19:27  5%    +  -

mrknete prosim tady : http://www.facebook.com/ProBeauty.cz, tam Vam urcite velmi radi poradi, mam s nimi velmi dobre zkusenosti:)

reagovat micule07 16.5.2012 9:56  50%    +  -

a nebo tuto metodu, nemate s ni nahodou nektera zkusenosti jak to drzi atd atd... http://www.youtube.com/watch?v=bkF7hfIwyx4&feature=related

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Prodlužování a zhušťování vlasů
Diskusi založil(a): afromania
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika -> Vlasy a kadeřnictví
Přečtěte si