JAK NAZÝVÁTE SVÉHO MUZE,KDYZ SE ZLOBÍTE

Moc se nehádáme,tak není zapotrebí nazývat svého muze osklivými názvy.Nekdy jsem tak nazlobená,ze jsem svého muze nazvala:NEANDRTÁLEC.sice se mu to moc nelíbí,ale nic s tím neudelá a já jsem spokojena se svým specifickým názvem pro svou druhou polovicku.

20.3.2007

Diskusi založil(a) 20.3.2007 jiřka

jiřka 21.3.2007 19:18

reagovat rek11 19.8.2010 8:57  100%    +  -

elís:

reagovat lviceElza 17.2.2010 18:48  5%    +  -

elís: opravdu krásné...

reagovat elís 26.10.2009 9:31  60%    +  -

OPSÁÁÁNO!!!!!

Ona a On - pohled na rýmu a kašel
Ona a On - pohled na rýmu a kašel

Musím se pochválit. Mám opravdu hodného manžela, který nekouří, nepije, je šikovný, hodný, pozorný. Kamarádky svorně tvrdí, že jsem ve svém medvědovi našla učiněný poklad. Ano, já to vím a jsem za to vděčná.

Medvídek má ale jednu vlastnost, za kterou bych ho nejradši uškrtila. Jakmile pčíkne jednou, je to dobré, po opakovaném pčíknutí mu samovolně vystřelí ruka k čelu, a byť bez teploty, zavzdychá: „Něco na mě leze.“ Pokud se snad dostaví rýmička nebo kašlík, je o zábavu postaráno.

Ne, zásadně nemarodí, protože by bez něj stavba nefungovala, ale jakmile přijde z práce, nahodí ksicht umírajícího a odpadá na gauč. Při každém zakašlání bolestně vzdychá, dlouze pročítá příbalové letáky u Bromhexinu a jiných kapiček a prášíčků. Kapičky přesně odpočítává, pravidelně užívá a samozřejmě je také musí dobrat. Vyžaduje hektolitry čaje s citronem a také pochopení a podporu. No a v tom je problém, protože já při pohledu na něho dostávám záchvaty smíchu, odmítám tancovat kolem něj a po letech zkušeností jeho rýmičkové umírání přecházím. Dle medvěda j sem bezcitná potvora.

Jakou měl radost, když šla dcera studovat zdrávku. No, radost ho přešla velice záhy. Naše dcera je svéráz a chřipkou zkoušenému otci netaktně oznámila, že kašlík v jeho podání je na umístění v LDN.

Potíž je v tom, že medvídek je starostlivost sama i v případě, že dostane kašel nebo rýmu někdo z rodiny. Ano, je hezké, že se postará o celou domácnost, o děti, nákupy, ale já netoužím po tom, aby kolem mě poskakoval, cpal mi obkládky na čelíčko a balil mě do deky. To prostě utíkám z jeho dosahu.

Horší to bylo, když jsem po nehodě vyfasovala sádru na nohu, krunýř na žebra a dlahu na ruku. Na berlích jsem visela jako mokré prádlo, utéct jsem nemohla, a tak jsem měla prvotřídní péči coby pacientka. Kamarádky mohly jen na krátkou návštěvu, abych se neunavovala, medvěd mě cpal ovocem kvůli dostatku vitaminů, vařil dietní jídla, které doporučil lékař, takže jsem měla pocit, že když už jsem přežila nehodu, chce mě zlikvidovat stravou.

Děti jsou po mně. Jakmile se přiblíží papá s obkladem, bouří se a prchají z postelí. My jsme prostě lidi, co si potřebují své rány vylízat sami. Manžel je opak. On potřebuje smečku, která ho bude opečovávat.

reagovat baculinkacenka 16.6.2009 19:08  5%    +  -

myslim si ze nadavat si ve vztahu nei ok, ale s chlapama to nekdy nejde...zkratka nejhorsi bylo debile a jdi do****a to mi pak bylo lito

reagovat Ifet 24.5.2009 16:27  5%    +  -

Nejhorší,co jsme mu řekla..bylo,že je hulvát..už ani nevím pořádně kvůli čemu, ale naštvaný byl teda pěkně:) ani bavit se se mnou nechtěl..že on by mi nikdy nic takovýho neřekl teď když se naštvu, tak ze mě vypadne Bobine:)

reagovat elís 12.2.2009 19:21  100%    +  -

Isiss: jj človeku se ulevi...

reagovat elís 12.2.2009 19:21  100%    +  -

Piškůteček: preventivne...

reagovat Isiss 12.2.2009 16:57  5%    +  -

Ahoj, zajímavé téma na diskuzi. Taky se tedy přidám. Taky říkám manželovi "neandrtálec" a to ani nemusím být nikterak hodně rozpálená. Když ale začne být ta pravá Itálie doma, tak si vyslechne lecos - i toho debila. Nemyslím, že by to bylo správné se takhle titulovat, ale vzhledem k tomu jak se ke mě chová, se u mě vytratil jakýkoliv respekt. Takže asi tak. Je to smutné.

reagovat Piškůteček 12.2.2009 15:24  29%    +  -

elís: Už jen tak cvičně

reagovat Piškůteček 12.2.2009 15:14  29%    +  -

elís: Aha, tak to dneska teda manžela seřvu

reagovat elís 12.2.2009 14:56  100%    +  -

Piškůteček:

reagovat Piškůteček 12.2.2009 14:26  29%    +  -

No jo ale nevím co bych psala, kdyby jsme spolu byli třeba dvacet let. 3roky spolu není ještě nic. Ale je to zatím paráda a jsem moc šťastná.

reagovat Piškůteček 12.2.2009 14:25  29%    +  -

Mar.ket.ka2208: To rýpání znám, ale já vím jak na něj. Když rýpe nebo se jan tak dohadujeme, tak pak přestanu mluvit a ono ho to štve. Pokaždé jsem byla výbušná, takže to teď řeším takhle. Ale já nevím doopravdy jsme se ještě hodně nepohádali. Jenom takové ty nesrovnalosti atd. Ale velká hádka ne. Zavedli jsme si pravidlo, když někdo někoho urazí, tak ho pak musí obejmout a omluvit se a funguje to...

reagovat Piškůteček 12.2.2009 14:21  29%    +  -

elís: Ahoj

reagovat elís 12.2.2009 14:00  100%    +  -

Piškůteček:

reagovat Piškůteček 12.2.2009 9:48  29%    +  -

To je pravda. Člověk si řekne něco v duchu a je mu hned lépe. Ale jsme spolu 3roky a ještě jsme se hodně nepohádali, tak si nenadáváme a jsem i za to ráda.

reagovat Mar.ket.ka2208 24.4.2008 21:50  24%    +  -

Já si myslím,že si občas někdo něco zamslí v duchu a ruku na srdce holky...
Nikdy ste mu v duchu neřekly...no jo blbečku...
Já se přiznám,že párkrát ano...
Ale oni maj takovej dar,že dokážou jen rýpat v klidu a nás to prostě vytáčí...Nebo jsem jediná?

reagovat mala.divizna 15.2.2008 19:10  100%    +  -

Ahoj, ten můj se jmenuje Jirka a když mě naštve, na mu říkám Jiřine ! Jinak je to Jurášek

reagovat ZuHud 14.2.2008 21:08  70%    +  -

Já taky přispěju. Manžel mě ze začátku tituloval opravdu peprně. Byla jsem piča, kurva, debil...posílal mě doprdele.......

reagovat superporucha 14.2.2008 13:18  5%    +  -

tak s mým přítelem jsem se za rok a půl ještě nestihla pohádat takže nevím jak bych mu v zápalu vzteku řekla ale když se mi nelíbí nějaká jeho slovní poznámka tak mu řeknu "jsi blbec,pako"

reagovat soubor 7.2.2008 19:28  11%    +  -

tchýne říkala manželovi ty pitomo s kytkou to zkousnul v pohode. my se z manželem nehádáme.

reagovat Avyd 10.1.2008 18:58  5%    +  -

Dear miss and madam!
I'm from Russia and want to find a Česká bride for a marriage. I see here a many beautyful woman. Please send me a dating web site address
Thank you

reagovat blanuse 6.1.2008 10:05  15%    +  -

ahojte já se někdy nechám vytočit a to je špatně ale už se snažím posledni urážka byla že je hovado a to se mnou nemluvil asi 14 dní

reagovat pecka 7.12.2007 20:37  81%    +  -

Tak když mně naštve, což mu nedá žádnou práci, tak se varuju urážlivých výrazů, na to je on moc háklivý a vydrží nemluvit, což já ne. Tak raději zmlknu a nehádám se, ale byly doby, kdy jsem chytala na první škrtnutí. Dneska už mně nevytočí a není tedy důvod mu říkat nějak urážlivě, maximálně ho jmenuju příjmením.

reagovat Kačikulka 23.3.2007 15:55  44%    +  -

ksichtik: presne vymena nazoru myslim,ze musi byt i kompromys jajk rikam moudrejsi ustoupi

reagovat jiřka 23.3.2007 14:40  26%    +  -

vono to stejne nemá smysl.kdyz se nas...tak hodím cigáro pak si sednu do pracovny a tam bud makam,nebo si spocitám,kolik jsem vydelala.kdyz jsem spokojená ,tak si reknu,ted mne celý svet muze políbit muj zadecek

reagovat Maxi 23.3.2007 14:11  5%    +  -

ksichtik: Ja si tatku nepamatuji ale moji mami pritel taky nebyl zrovna hodnej. Ten nadaval a hlavne umel dobre kricet. Jinak ja sem uz vdana 7 let takze me jen tak neco neprekvapi ale musim rict ze kdyz se hadame tak na sebe nekricime unas je to hodne o kompromisech protoze ja sem kozoroch a muj manzel beran. Ja se hadkam vyhybam ale kdyz na to pride tak se dokazu taky hadat.

reagovat ksichtik 23.3.2007 12:26  39%    +  -

jiřka: Můj taťka taky mamce kdysi hodně nadával. Hodně moc sprostě a mě to bylo líto.
To bych nesnesla, aby mě doma manžel urážel a nadával

reagovat ksichtik 23.3.2007 12:22  39%    +  -

My se nehádáme.
Vyměníme si názory, to jo, ale nekřičíme u toho a nenadáváme si.
No, zatím jsme spolu jen 4 roky, tak třeba to časem příjde..................

reagovat Maxi 23.3.2007 11:43  5%    +  -

ahooooooooooooj holky

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: JAK NAZÝVÁTE SVÉHO MUZE,KDYZ SE ZLOBÍTE
Diskusi založil(a): jiřka
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy
Přečtěte si