KONOPNÁ KOSMETIKA

Máte někdo zkušenosti s kosmetikou z konopí, jaké a s jakou značkou?
Budu ráda za Vaše názory.
27.3.2007

Diskusi založil(a) 27.3.2007 LLucy

reagovat Terka 20.1.2015 13:41  1%    +  -

Pro mimi jsem teď koupila v lékárně na jejich doporučení konopnou kosmetiku robátko. Koupila jsem mycí pěnu, krém na opruzeniny - ten je fakt úžasný, denní krém. Veliká spokojenost.

reagovat hanelle 18.7.2014 10:54  1%    +  -

mastičky sem zakoupila na aukru hanelleora:

reagovat skorepova1977@seznam 29.10.2013 19:42  1%    +  -

muzu odkaz dekujiPeťa:

reagovat Lusenka 26.10.2013 20:35  5%    +  -

Já užívám čistý konopný olej. Masti bývají výluh konopí v jiném tuku. Nemá to sice THC, ale plno minerálů, nenasycené mastné kyseliny a protizánětlivé vlastnosti. Dá se to užívat přímo na pokožku, různě míchat a nebo i jíst. Právě kvůli tomu složení to pomáhá i vnitřně, navíc to hezky voní a chutná (ano, po konopí, tak travnatě, bylinkově:-)).

reagovat dasa 18.10.2013 20:19  5%    +  -

kosmetika prodavana je pouze komerci neobsahuje thc jen technicke kterre ma male mnozstvi ucinku neni nad domado vyrobenou mast vsem doprruciji 10 let praxe ve zdravotinctvi nenechte se tahat na varenou nudly a kupovat neuciny veci v lekarnach avsude mozne dejte na lidi co to leta hulej ty se vyznaj

reagovat Kateřina 4.4.2013 10:00  1%    +  -

Ahojky,
tak jsem konečně našla kvalitní kosmetiku s konopí a jsem maximálně spokojena, všechny výrobky jsou perfektní!!! pokud máte zájem o info, písněte mi na
katerina.chumova@seznam.cz

reagovat Peťa 12.11.2012 7:24  1%    +  -

Dobrý den. Pravá konopná mast s vysoce kvalitních léčebných odrůd. petra.zlatnikova@seznam.cz

reagovat Tom 7.11.2012 14:11  1%    +  -

Ahoj, já mám vyzkoušenou většinu věcí od firmy annabis...od přípravků na kůži po masti na bolesti svalů a kloubů. Co jsem vyzkoušel to nějakým způsobem zabralo. Největší pecka asi lipsticann - balzám na rty...od té doby nic jiného nepoužívám.

reagovat Elis 7.8.2012 13:59  1%    +  -

Řekla bych, že konopný balzám od Cutishelp je moc výborný, pomohl mi na suché nohy :)). Chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemá zkušenosti s Cutishelp defekt a jestli pomůže i na rty. díky

reagovat katka 13.3.2012 23:39  1%    +  -

pouzivam Cutishelp krem na akne denny aj nocny a neviem si ich vynachvalit vyrazky uplne zmizli a nevysuju pokozku. Odporucam

reagovat anyzek 11.2.2012 22:01  5%    +  -

A zkoušeli už jste přírodní kosmetiku Henep z konopí ? (mně ji nabízeli v tomhle obchodě www.biooo.cz , když jsem si tam byla pro konopný balzám od saloosu)..

reagovat Petr 12.12.2011 14:49  1%    +  -

Zdravím, já používám na atopický ekzém mast na noc a krém na den od Cutishelpu a je vidět výrazné zlepšení za ten měsíc používání. Doporučuji

reagovat veronika.indruchova 2.12.2011 12:11  1%    +  -

Delší dobu používám kosmetiku Cannaderm.Prvně jako běžný spotřebytel. Později jako kosmetička jsem ji začla používat i v salonu. Používala jsem různé kosmetiky, ale tato mi vyhovuje nejlépe i mým zákazníkům.

reagovat strains 2.10.2010 11:08  5%    +  -

Ahoj, já používám přírodní kosmetiku Belea (není to balea z DM). Sama mám teď denní a noční krém na pleť, pleťovou vodu a balzám na vlasy právě z konopí. Vyhovuje mi. Mám problémy s pletí na celé hlavě. Loupe se mi kůže i v obočí a tahle kosmetika mi přijde dobrá. Koukněte na www.belea.cz a kdybyste o ni měly zájem, tak písněte.

reagovat katka 25.3.2010 22:22  1%    +  -

kawasakyky: Bio karite je skvely,taky mi egzem vylecil,ale bohuzel po nejake dobe uzivani jsem na nejaky ten olejicek z toho dostala alergii... takze z blata do louze:-) zkusim ten cutis help.mam od nich krem na akne a super,tak snad to bude stejne dobry:)

reagovat H. 7.3.2010 11:15  1%    +  -

používejte cutishelp,jsou to profesionální účinné výrobky,mé ženě to zachránilo,život i tvář,před lety... ,totu byl cutishelp zdaleka jediný,za tu dobu zdokonalily produkční řadu...

reagovat Buty 19.2.2010 11:34  5%    +  -

Ahojky, kdo by měl zájem - mohu nabídnout za pěkné ceny konopnou mast, balzám či tělové mléko z přírodní řady. Hodně lidiček si vychvaluje. Písněte si kdyžtak o bližší info na mailík: Mudrova.Jitka@seznam.cz

reagovat hanelleora 18.2.2010 14:57  5%    +  -

ahojte mám dobré zkušenosti z konopnou masti domácí
mi pomohla od akné bolesti zad,atopickému ekzému a lupence samozřejmně lečí i jiné věci ale tady se to snad ani nevejde
muj e mail hanelle.muchova@centrum.cz

reagovat ilona1451 11.1.2010 12:29  5%    +  -

mám zkušenost od firmi belea,je cenově dostupná,kvalitní,a je to český výrobek.Máte zájem,podívejte se na belea.cz,nebo napište do vzkazů.

reagovat Elenoora 10.1.2010 16:14  5%    +  -

Po několika let používání různých make-upů moje pleť zareagovala nepěkným ekzémem a tak jsem zkusila konopnou mast na ekzém z lékárny, tuším od fi "Cutis Help" taková zeleno-bílá, no obal nic moc... ale jinak za tu cenu

reagovat veverkaa 8.1.2010 16:22  1%    +  -

nabizim k prodeji kosmetiku z technickeho konopi-extrawaganja-velmi učinná jsem clovek trpici lupenkou a opary.jsem nad míru spokojena.v připadě zajmu.722731687

reagovat granule 19.11.2009 16:23  100%    +  -

Ahojky, pokud chcete objednat přírodní kosmetiku belea, více in fo na belea.cz, zvlášť vhodná na problémy s kůži např. Akné, lupénka atd. Je tam také řada konopná. Dnes objednávám

reagovat Nuff 13.10.2009 18:00  5%    +  -

Pokud by jste chtěli vyzkoušet opravdu účinnou kosmetiku z konopí, tak mi zavolejte na tel: 608 733 373 , představím vám produkt. Jirka

reagovat Monika 23.7.2009 23:13  1%    +  -

Ahoj, koupila jsem si cutishelp na akne, a je to jedina ze srajd na obličej ktera mi pomohla, během dvou dni byly pozitivni velice zřetelne vysledky, mažu se 2x denně a obličej mam krasny jako nikdy dřiv.. sem tam pupinek se vyskytne, žejo.. ale lepší než mít jeden bedar vedle druheho... fakt doporučuji,... s prominutim vys.rat se na drahý krémy za 500,- a výš, mariána sice neni nejlevnější ale fakt to zabírá... excipial, dalacin, atd atd, je kratkodobe a vždy jsem to po vysazeni mela akorat horsi... preju uspesnou lecbu

reagovat miska 26.2.2009 21:08  5%    +  -

schenna: prosím vás jakou máte přesně tu Konopnou mast? Mám stejné problémy s pletí a ráda bych si jí koupila.Předem

reagovat schenna 14.2.2009 13:36  13%    +  -

A ještě bych dodala, že pleť po je krému z konopí krásně hlaďoučká a vypnutá!!!

reagovat schenna 14.2.2009 13:34  13%    +  -

Hodně mě začala zlobit pleť Tváře suché, nos a čelo mastné, na bradě akné a pod nosem lišej. Asi to počasí, nikdy jsem neměla problémy.....Včera jsem koupila konopný krém denní a dala ho tedy přes noc, na zkoušku. Jsem úplně nadšená Lišej je téměř pryč,suchá místa také a akné se zklidnilo, zmizela zarudlá místa. Jsem moc překvapená. Do teď jsem používala docela drahé krémy na vrásky a proti stárnutí a dehydrataci, ale kam se hrabou na Konopnou mast. Koupila jsem ještě mýdlo...Je tedy dost zvláštně balené-v kelímku, ale taky fajn, jen málo pění. Určitě koupím ještě další produkty!!!!

reagovat klaryynka 15.8.2008 17:28  5%    +  -

ja sem na lisej pouzivala cannaderm stal asi 250kc ale vubec mi nepomohl tak ted pouzivam flucinar dala mi ho babca ale pise se jen na predpis

reagovat Tristis 23.7.2008 14:06  1%    +  -

Ciao, ja si koupila denni krem na akne od firmy CUTIS HELP... tedy konopna kosmetika a jiz treti den se stav me pleti o hodne zlepsil! Ale pred asi tremi dny, po 2 tydnech uzivani se mi "vyrasilo" neco nepeknyho na nose a uprostred oboci :-))) Takze mazu, mazu a mazu a uz se to zlepsuje... tak snad uz se to nevrati :-) Ale myslim, ze to dost ovlivnila strava, kterou jsem ted par dni jedla... cukr a mleko.. Mam alergii na mleko a je i znamo, ze po mlece a cukru se akne zhorsuje... Takze asi zkusim jeste uplne ZDRAVOU STRAVU :-)Cokoladu nastesti nemam rada, takze nebudu trpet :-D Mejte se KRASNE!!!

reagovat Rachelka 6.7.2008 20:21  5%    +  -

Já mám z konopné kosmetiky krém na obličej a šampon na vlasy - obojí Extravaganja.

Já jsem s těmito výrobky spokojená.

Ten krém bych doporučila všem, kdo mají sušší kůži na obličeji.

Před nějakou dobou jsem měla sušší kůži na bradě a za dva, tři dny jsem měla zase krásný celý obličej.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: KONOPNÁ KOSMETIKA
Diskusi založil(a): LLucy
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si