Driclor

30.3.2007

Diskusi založil(a) 30.3.2007 jumili

reagovat LindaKV 28.8.2015 13:28  5%    +  -

Sára: Já Driclor použivám večer a kolikrát ihned ráno podpaží oholím..už ho používam asi 3. rok a jsem maximálně spokojená. :)

Anonym 4.8.2015 12:38  1%    +  -

Domca4: ahoj ja driclor používám a štitnou žlázu mám . A je to super ,vůbec se nepotím. sice ty začatky jsou nepříjemne ale kvuli te štitné žlazi to nejspíš nebude . udělalo se to i sestre a ta ji nemá ... :)

Anonym 9.12.2014 21:55  1%    +  -

Driclor je největší zázrak všech zázraků, trpěla jsem hrozivým pocením, i v zimě , prostě pořad propocela kola na triku, opravdu nic nepomahalo až jsem si koupila driclor a hned zpočatku přišly vysledky, už je to asi 5 let co jsem ho použivala asi 14 dnu v kuse a od te doby vubec a vubec se nepotim. Fakt super :-) zachranil mě :D

Anonym 11.5.2014 17:51  1%    +  -

Teď mají na slevovým portálu Vykupto akci na velký balení, tak jsem hned koupila na sezónu. Nikde jinde není momentálně k sehání, na všech e-shopech je vyprodaný. To malý balení z lékáren je sice fajn, ale tohle velký teď vyjde na stejný peníze.

reagovat Dolstepa 24.3.2014 14:45  16%    +  -

Petra: ja jo ale nesmíš na nést po aplikaci Drikoloru před nanášením pořadně umyt

Anonym 24.3.2014 14:25  1%    +  -

Ahoj lidi. Dnes jsem koupila Driclor, žádné zkušenosti tedy ještě nemám, ale už teď se těším až začnu nosit všechny ty mé hadříky :-) Možná tupá otázka, ale chci se zeptat zda ještě používáte při Dricloru nějaký antiperspirant nebo deodorant vůni :). Díky za opověď

Anonym 19.3.2014 11:12  1%    +  -

Ahoj, nevím proč kupovat velké balení, já mám těch 20ml a v květnu to budou 2 roky co jej používám. Dává se fakt maličko a bohatě stačí 1x za 2-3 týdny. Proto bych se nebála ani toho hliníku. Záleží na množství. Snězte najednou 300g soli nebo vypijte 14l vody. Je to smrtelná dávka a přitom bez těchto látek nelze žít. Je to jenom o množství. Přeji krásný a dlouhý život.

Anonym 5.2.2014 17:57  1%    +  -

Marika: Ahoj, já už čtvrtý rok používám proti výraznějšímu pocení a hlavně proti zápachu obyčejnou kuchyňskou sodu. Potím se normálně, ale hlavně, trička mi celý den voní a i když se trochu potím, není to vůbec cítit. Velká krabička sody mne přijde na 30 korun a vydrží mi to na několik měsíců. Používá se to tak, že si navlhčíte prst, na něj nanesete trochu sody a rozetřete v podpaží. Když si ji trošku zakápnete vodou a uděláte z ní jakousi pastu, můete do ní kápnout nějaký ten éterický olejíček, nejlépe tea tree (je taky antibakteriální), tak to budete mít i voňavé, ale upřímně, já se raděj voním svým oblíbeným parfémem na zápěstí a na krku a na oblečení, tam to stačí. Přípravky, které pocení vyloženě zamezují, mohou být dost nebezpečné. Soda je levná a funguje prostě tak, že nedovolí bakteriím, aby se v podpaží množily a vytvářely typický zápach. Když ji nepoužiju, potím se víc, takže jsem přesvědčená, že také pocení zmírňuje, ale ne zcela. Pot je zdravý, vylučujete jím škodliviny z těla. Pokud jej zcela odbouráte, něco nebude v pořádku...

Anonym 7.11.2013 20:43  1%    +  -

Ahoj, i já si ho dnes koupila. Už ho mám nanesený, ale spát nejdu, celou noc se budu ucit, tak snad nevadí:-D Těším se na výsledek, neboť kruhy na tričku mě už trápí..:-( Kdy se má výsledek dostavit?:-)

Anonym 27.10.2013 10:10  1%    +  -

Už 3 dny používám driclor, je to zázrak nepotim se ani kapka!:) Používání bez problému ;) akorát včéra večer mě to trochu svědělo.. nic hrozného dalo se to vydržet. Všem doporučuju. Když to pomohlo mě, tak už snad všem! Nechápu že jsem si to nekoupila dřív :D Taková úleva teď :)

Anonym 24.10.2013 23:18  1%    +  -

Tak jsem si teda dneska driclor koupila .. jdu spat takze poprve nanesu a budu rano ocekavat zazrak :) .. jen jsem teda v navodu nenasla ze by se mel pouzivat 7 dni v kuse prvni tyden, jak tu pisete .. jen to ze ze zacatku nanaset kazdy vecer dokud budeme pocitovat poceni behem dne.. tak nevim jak teda.. :)

Anonym 24.10.2013 22:21  1%    +  -

Ahoj,také mám problém s nadměrným pocením, ale mam to kvůli onemocnění štítné žlázy...chci vyzkoušet diclor, ale nevím jestli to bude fungovat když to mam přes tu nemoc :-/ ...nemáte někdo zkušenosti s používáním dicloru s tímto problémem?

Anonym 23.10.2013 10:16  1%    +  -

Dobry den,
chtela bych se zeptat jak dlouho mi vydrzi lahvicka 20ml ktera je bezne k zakoupeni v lekarne. Nebo zda mi muze nekdo doporucit spolehlivou webovou stranku kde bych si objednala tu s 75ml .. Dekuji

Anonym 26.8.2013 17:23  1%    +  -

Ahojte :) po té co jsem začla používat Driclor se mé pocení velice snížilo :)za to jsem velice ráda ,ale příjde mi ,že se více potím na čele:/ myslíte ,že by mi driclor mohl udělat s pokožkou na hlavě nebo s vlasy ? Děkuji za radu :)

Anonym 30.7.2013 7:14  1%    +  -

To Marika: Nechci nějak prudit Mariko, ale ty ho používáš tak často po dobu tří let? Já jen, že tento výrobek se vyráběl kdysi pod jiným názvem a byl stáhnutý z trhu, jelikož je rakovinotvorný. Po několika letech ho začali vyrábět pod názvem Driclor. Je to skvělá věc, čert to vem, že z toho bude rakovina. Ale rozhodně nepochopim, jak to může někdo používat 2-3 týdně :D to je k smíchu. Stačí ho používat jednou za týden, čtrnáctd dní a možná i za delší dobu. Asi to bude tím, že ho používáš tak jak nemáš. Zamysli se ;)

Anonym 30.6.2013 19:27  1%    +  -

Driclor je naprosto fantastický,používám ho již 3 roky a jsem s ním 100% spokojená. Abych předešla pálení, svědění, zarudnutí, aplikuji Driclor ráno po probuzení a tak po 10 min, jakmile uschne, obleču se. Používám ho tak 2-3 týdně, úplně to stačí. Vřele doporučuji všem

Anonym 19.6.2013 23:55  1%    +  -

Ahoj, teď mají na slevovým portálu Vykupto akci na Driclor, velký balení za 299Kč včetně poštovnýho, tak jsem hned objednala.

reagovat Libosek 2.6.2013 16:35  5%    +  -

Teď jsem koupila na netu balení 75ml za 290kč. V lékárně jsem běžně kupovala 20ml za 200kč. Takže fakt výhodné balení!

Anonym 16.5.2013 13:35  1%    +  -

Jááá:
Musím říct, že Driclor opravdu pomáhá ale je to asi pěkný svinstvo, protože si myslím, že to úplně rozleptá potní žlázy a tím se asi i ucpou. Když se ho natře víc, tak to pálí a totálně vysušuje, tak to za chvíli zase mažu pl. mlékem.Ale hlavně že nejsou mokrá trička a můžu si vzít na sebe co chci. Akorát se mi asi víc potí hlava, protože někam ten pot musí jít.

Anonym 10.5.2013 13:22  1%    +  -

Jááá:
Driclor koupis bez predpisu za cca 200 Kc, coz neni zas tak moc. Ten, kdo nikdy netrpel nadmernym pocenim tohle zkratka nepochopi. Klidne si zajdi do lekarny a kup si ho sama - myslim, ze je to lepsi reseni, nez mit v puberte znicenou psychiku, kvuli poceni ;)

Anonym 10.5.2013 13:18  1%    +  -

Ahoj vsichni, rozhodla jsem se s vami podelit o par postrehu na tema poceni. Kdysi jsem se silene potila v podpazi - na trickach behem chvilky kolace az pomalu do pasu, v lete i v zime, propoceny svetry i kabaty i kdyz mi byla zima. Kdyz jsem mela treba volnejsi bavlneny tricko, tak jsem citila jak mi z podpazi tecou curky potu. Antiperspirant nefungovaly vubec a u treba z Rexony jsem mela pocit, ze se potim jeste vic. Pak jsem pred 7-lety objevila Driclor - nanesla a druhy den sucho. Aplikaci jsem zopakovala jeste dalsi 2 dny a tydenni dobu pouzivani jsem ani nedodrzela. Pak jsem pouzivala 1 za tyden nebo za 14 dni. Postupne az jednou za mesic. Asi po 3 letech obcasneho pouzivani jsem prestala uplne. A bylo jsem dlouhou dobu v pohode jen na obycejnych antiperspirantech - konecne jsem se potila jako "normalni clovek" tzn pri sportu ale v normalnich situacich ne. Ted se mi posledni dobou zacalo poceni zase vracet, i kdyz uz to neni co to byvalo, ale nejaky ten kolacek v podpazi jsem mela porad. Ziju ted v Rakousku a tady neni Driclor v prodeji, takze jsem zasla do lekarny a koupila si 7-denni kuru od Vichy - uprimne receno naprosto vyhozene penize a po 14 dnech zadne zlepseni. Takze jsem se nastvala a vcera si do Brna zajela pro Driclor, jeste vecer jsem ho nanesla a dneska uz jsem zase v suchu. Nebudu ho zase pouzivat cely tyden, jen 2-3 dny za sebou a pak prilezitostne. Takze Driclor za me jednoznacne ano, je to to nejlepsi a jedine, co u me funguje (i po letech) :)))

Anonym 6.5.2013 14:37  1%    +  -

Ahoj...také uvažuji o Dricloru,ale je mi pouze 13 a rodiče říkají že je to prý moc ''radikální'' a že mi stačí běžné antiperspiranty-ale ty mi nepomáhají! ...myslíte že by mi mohl nějak uškodit? Je volně prodejný bez předpisu? Nebudu se potit ani ze stresu? Předem děkuji za odpověď :)

reagovat Andy33 14.4.2013 9:14  5%    +  -

Nazdárek lidičky, jsem taky úplně nadšená z výsledků po použití! Po objednání jsem s přípravkem obdržela i slevu 5% na www.nepotse.cz do konce roku 2013, tak jí užijte. Stačí zadat při objednání kód "nepotse5p20123". Enjoy it a nepoťte se! Andy

Anonym 22.3.2013 10:36  1%    +  -

zdravim od prvniho tehu jsem se zacala silene potit a to tak,ze behem chvile kola az na lopatky,k loktum :-( jako 10 let utrpeni,studu,jen cerna tricka,mikiny i bundy...nejsem zadne prase-sprchuji se denne,nekdy i 2x a vltete i vicekrat...pred 14 dni jsem slysela o dricloru,jako super hned druhy den ani kapka poceni,ale to svedeni,paleni a zarudnuti,desny-a jako davam si ho i do trisel,pod a nad zadek a tam uplne super,a to bych rekla,ze bude citlivejsi...no ale ted jsem slysela o Perspirexu-pry steny ucinek a navic nepali a estipe..takze vyzkousim a uvidim-mate nekdo zkusenost?Jako ten pocit suchosti,muzu vzit jakoukoliv barvicku obleceni a mohu i v klidu zvedat ruce :D je to nenahraditelny!!!Jen to paleni a zarudnuti mne stve-a to opravdu dodrzuji vsechny postupy...no snad ten perspirex bude 100%uciinny a hlavne nebude palit a stipat...juuu po 10letech konec poceni,bomba..kamen ze srdce mi spadl :-)

reagovat mambaazhamba 21.3.2013 13:46  5%    +  -

Pro ty, kteří s Driclorem pociťují pálení nebo zčervenání doporučuju si přečíst leták na www.driclor.eu . Rozhodně je důležité se to nedávat na čerstve oholenou pokožku a před aplikací sí určité místo usušte třeba ručníkem. Stačí začínat s malým množstvím - třeba napatlat na prst a rozetřít. Pak je to zázrak a nemusíte se bát o trička!

Anonym 19.3.2013 21:30  1%    +  -

Ahoj, po Dricloru jsem měla brutálně podrážděné podpaží, po každé aplikaci pálilo. Vyzkoušela jsem PERSPIREX, funguje stejně spolehlivě jako Driclor, ale je i na citlivou pokožku. Nemusíte se bát podráždění.

Anonym 19.3.2013 10:20  1%    +  -

Ahoj,
Driclor používám, funguje fakt dobře, jen mám někdy zarudlé a podrážděné podpaží.
Myslíte že to je jen dočasné?

reagovat Dolstepa 11.3.2013 17:26  11%    +  -

Sára: ja dám na noc a holím se až další večer a dobrý,navím jestli ráno nebude moc brzo.

Anonym 10.3.2013 14:34  1%    +  -

Ahoj s Dicolorem nemám zatím žádné zkušenosti, ale jak tak koukám na ohlasy nejspíš ho vyzkouším , chtěla jsem se zeptat jak je to pak s holením? když ho nanesu večer, tak ráno podpaží můžu normálně oholit?

Anonym 5.3.2013 9:59  1%    +  -

Ahoj, používám Driclor právě 1 rok. Je to super, funguje naprosto dokonale od 1. použití. Asi 3x jsem dávala jednou denně, ale fakt jen trošičku, jen přejet tam a zpátky. Nic víc. Bohatě to stačí i když se to nezdá a pak nic nesvědí a nepálí. Hlavně se před tím neholit. Pak několikrát co 3 dny a pak cca co týden až 2. Někdy je podpaží teda hodně suché, ale stačí zlehka nakrémovat. Mám pořád první lahvičku a ještě dlouho budu mít. Obměnila jsem šatník, užívám si upnutá trička ve všech barvách a naprostá spokojenost.

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Driclor
Diskusi založil(a): jumili
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si