Mikrodermabraze

Máte někdo zkušenosti s tímto kosmetickým ošetřením?Jaké z toho máte pocity?Byli jste spokojené?Necháváte si toto ošetření dělat třeba pravidelně?A kolik u vás stojí?
1.4.2007

Diskusi založil(a) 1.4.2007 screamy

reagovat Anonym 1.3.2012 16:35  1%    +  -

DIAMANTOVÁ DERMABRAZE KARLOVY VARY VYHOZENÉ PENÍZE
30 MIN 1400 KČ, EFEKT ŽÁDNÝ, ŽÁDNÉ ROZJASNĚNÍ ANI VYČIŠTĚNÍ, NAPROSTÉ ZKLAMÁNÍ.

reagovat iva1 19.8.2010 10:26  5%    +  -

Mám dermabrazi v salonu www.sveziakrasna.wbs.cz , klientky jsou maximálně spokojené a všechny se vracejí. Pleť se rozjasní a vyhladí. Pokud se zvolí vhodný nástavec, pleť se neloupe. V den ošetření je červená (taky ne u každého), ale hned druhý den je jako nová. Klientky říkají, že si všímají i lidé okolo. Prý omládly :) Rozhodně mohu toto ošetření doporučit.

reagovat amanda.hill 10.12.2008 16:48  5%    +  -

Ahoj, mikrodermabrazi provádějí třeba v Kosmetickém Institutu Dr Ireny Eris v Praze u Karlova Mostu.. Cena je v pohodě (kolem 1000,- za obličej, trvá to tak hodinu) a péče luxusní, myslim, že maj i www stránky, tam bude určitě víc info..

reagovat CIVAVA 18 11.9.2008 0:15  5%    +  -

Zatím jsem zkoušela náš výrobek k tomu určený Firmy Oriflame a cítila jsem se velice dobře.Pletˇ byla jemná a projasněná.

reagovat Anonym 28.7.2008 13:17  1%    +  -

Byla jsem na ukázkovém líčení oriflame a domluvila jsem se přímo s kosmetičkou, která mi vysvětlila jak mikrodermabrazi používat. Pleť byla krásně jemňoučká.. A ten pocit, že se za mnou zase otáčeli chlapi byl prostě úžesný...

reagovat fufineckafufinkovata 21.4.2008 21:14  27%    +  -

mam vyzkouseno :-) je to čupr

reagovat fufineckafufinkovata 21.4.2008 21:13  27%    +  -

http://www.aukro.cz/show_item.php?item=351648118

reagovat Lékař 19.4.2008 10:41  5%    +  -

Informace o principu mikrodermabraze najdete na http://www.silkface.eu/.

reagovat lea44 16.4.2008 16:40  5%    +  -

Ahojky!
Sháním info.o metodách zlepšení pleti,spíše
nepříliš invazivních. Máte někdo zkušenost s
mikrodermabrazí přístrojem? Diskuse je zatím
minimální,přesto už něco odhaluje...díky

reagovat Aglaia 11.10.2007 9:29  80%    +  -

Pet51: Jak sis ublížila?

reagovat Lékař 23.8.2007 22:15  5%    +  -

Naše zkušenosti s metodou vakuové diamantové mikrodermabraze. Před rokem jsme do ordinace zakoupili profesionální přístroj SILKFACE za 39990,-Kč. Počáteční nedůvěru rychle vystřídalo nadšení, že lze nabídnout zákaznicím zcela bezpečnou metodu. I když se jedná o ošetření pleti, které je třeba pravidelně opakovat(doporučujeme 1x měsíčně), stejně jako jiné kosmetické metody, jsou výsledky jako omlazená hladká pletˇpřekvapující. Garantujeme,že okolí marně bude pátrat po tom jak je možné, že vypadáte tak dobře. Zjemní vrásky, hluboce pročistí póry, klidní akné. Pleť není poškozená a po odpoledním ošetření můžete jít klidně do společnosti.Lze jí použít i v kombinaci s kosmetickou masáží, ošetření laserem ale není to podmínkou, přístroj obsluhuje kosmetička. Gratulujem konstrukterům přístroje i dovozci p.Šilhánkovi za užitečný přístroj.

reagovat Ivuš 14.7.2007 19:01  5%    +  -

Pet51: Myslím, že tě čeká peeling renophase, já na něm v Laser Esthetic u MUDr. Bedřichové byla taky. Musím říci, že krátkodobě pomáhá, ale po čase se póry a mastná pleť objeví znovu. Je to logické, protože zákrokem se dočasně vyřeší následky, ale ne příčiny takového stavu pleti. Já trpím právě mastnou pletí a rozšířenými póry. Ten peeling bych znovu nepodstoupila, protože efekt zmizel za cca dva měsíce, navíc pracuju s lidmi a chodit s loupajícím se obličejem do práce nebylo nic moc. Na podzim chci zkusit něco jiného, nejspíš laser IPL nebo biostimulační laser popř. omnilux. Každopádně přeji hodně štěstí. Iva

reagovat Pet51 9.7.2007 19:24  5%    +  -

Já jsem si koupila mikrodermabrazi od MK, potom jsem se objednala na profesionální, potom mně doktorka vynadala (www.laseresthetic.cz - doporučuju) a čeká mně nějaký šetrný chemický peeeling. Mechanický peeling (mikrodermabraze) nepatří na jakkoli poškozenou, nebo porušenou pleť a pleť s výskytem akné. Naopak patří na mastnou pleť bez vřídků a s rozšířenými póry, zesvětlí hyperpigmentace (v kombinaci s přípravky s AHA kyselinami). Ale jinak fakt doporučuji konzukltaci s doktorkou, já jsem si tou mikrodermabrazí od MK nevhodným použitím celkem ublížila.

reagovat screamy 2.4.2007 13:37  19%    +  -

A s přístrojem, který dělá mikrodermabrazi někdo zkušenosti máte holky?

reagovat KPslunicko 2.4.2007 10:13  100%    +  -

ja zase od oriflame- plet rozjasni, zesvetluje napr. jizvicky po akne, a jine nerovnosti pleti, zuzuje pory,.....

reagovat szmudlinka 2.4.2007 9:12  97%    +  -

Já používám mikrodermabrazi od Mary Kay a jsem spokojená. Plet se prozari, a je jemnoucka Prej taky zjemnuje vrasky, ale to posoidit nemuzu protoze zadne jeste nemam. Ale super

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Mikrodermabraze
Diskusi založil(a): screamy
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si