Kadeřnictví v Praze

Už asi 4 roky chodím ke stejné kadeřnici a ráda bych teď udělala nějakou změnu. Doporučte nějaké super kadeřnictví v Praze. Na ceně ani moc nezáleží...
3.4.2007

Diskusi založil(a) 3.4.2007 Farael

reagovat Franceska 28.3.2017 14:58  5%    +  -

Ahoj,
jestli hledas kadernika a chces predem vedet jak striha, tak podivej jak pracuje na butybook.
aspon uvidis do ceho jdes...

reagovat luizinka 26.7.2016 22:27  5%    +  -

maruuna: vím tak leda velké nic :D :D musím se podívat na interntu a pak si vyberu nějaký speciální účes a půjdu se ostříhat k tomovi :))

reagovat maruuna 25.7.2016 11:09  5%    +  -

čas by sis na to měla najít!!! je to důležité aby člověk vypadal dobře :))) a co už víš jaké trendy teď na hlavách frčí??

reagovat luizinka 21.7.2016 21:23  5%    +  -

maruuna: to já taky!!!! jen teď musím najít nějaký rozumný čas na objednání :D už se zase moc těším, to je prostě moje, kadeřnictví!!!

reagovat maruuna 19.7.2016 12:01  5%    +  -

luizinka: chápu taky když jdu ke kadeřníkovi, tak to mám taky tak střih a barva, když už tak ať to stojí za to ;) už bych taky měla pomalu jít se zase ošmikat :D

reagovat luizinka 24.6.2016 11:16  5%    +  -

maruuna: moc né, jenom decentě zkrácené a nabarvené, to prostě musí být!!! bez barvy ani ránu ale jsem spokojená...

reagovat maruuna 22.6.2016 10:07  5%    +  -

luizinka: a jak to máš? hodně zkrácené? nebo klasika jen málo a nabarvit? kdes vůbec byla? a chválí ti všichni hlavu?

reagovat luizinka 21.6.2016 14:17  5%    +  -

maruuna: však taky že jsem byla.. už jsem měla hlavu uplně obrovskou a neupravenou... a to prostě v práci nemůžu být.. takže to dopadlo dobře. jsem ostřihaná

reagovat maruuna 20.6.2016 12:10  5%    +  -

luizinka: tak když už to máš dlouhé až až tak si zadji... ale předpokládám že si byla, proože kadeřnictví se nikdy neodmíta :D

reagovat luizinka 26.5.2016 15:54  5%    +  -

maruuna: taky bych se těšila. kadeřnictví je pro mě jakýsi odpočinek, který využívám moc ráda. Měla bych si zavolat a rezervovat si místo, už to mám zase dlouhé až až :D

reagovat maruuna 25.5.2016 10:43  5%    +  -

luizinka: je to tak!!! ale super, už mám termín na stříhání a na barvení a už se na tomáše moc těším, je to fakt profík!!!! ať už mám nový účees

reagovat luizinka 24.5.2016 10:07  5%    +  -

maruuna: jo takhleee že je takhle zkoušíš a uvidíš jetli i při další návštěvě budeš spokojená, tak zůstaneš. týjo to je chytréé

reagovat maruuna 21.5.2016 13:49  5%    +  -

luizinka: zatím jiné kadeřnictví hledat nebudu ;) teď bych tam měla pomalu se zase objednat na další návštěvu, a pak uvidím jestli zůstanu...

reagovat luizinka 27.4.2016 17:07  5%    +  -

maruuna: fakt!!!? Tak to jsem moc ráda, že to dopadlo takhle... takže tam budeš chodit? nebo budeš hledat ještě nějaké jiné kadeřnictví?

reagovat maruuna 26.4.2016 10:35  5%    +  -

luizinka: spokojenost!!! jsem nadšená střihem co mám a barvou... hlavně i teda dost jejich přístupem, to bylo něco, takhle parádně jsem se v kadeřnictví dlouho necítila...

reagovat luizinka 24.4.2016 22:04  5%    +  -

maruuna: no??? a dopadlo to jak? šup sem s názorem, jsem zvědavá jak divizna :D ani nenapíšeš, teda pokud ses už dostala na řadu?

reagovat maruuna 9.4.2016 21:23  5%    +  -

luizinka: včera jsem tam volala a objednala se, takže teď už tam jenom zajdu a budu šťastná, snad teda ;) doufám v to :)))

reagovat luizinka 6.4.2016 15:59  5%    +  -

maruuna: a už si tam byla? to mi neříkej že to trvá tak dlouho :D to by nebylo hezké nebo ses ještě ani neobjednala? :D

reagovat maruuna 24.3.2016 12:50  5%    +  -

luizinka: já doufám že jo, je to v Praze na Malé straně, tak snad je to to správné... ještě jsem tam teda nebyla...

reagovat luizinka 21.3.2016 15:53  5%    +  -

maruuna: a našla jsi toho správného? :D snad jo, :D protože jestli ne a budeš nespokojená, tak to bude moje chyba...

reagovat maruuna 20.3.2016 16:51  5%    +  -

luizinka: děkuji kukala jsem se na to a asik to vyzkouším a uvidím jestli budu spokojená nebo ne ;) ale doufám že jo :))

reagovat luizinka 25.2.2016 11:21  5%    +  -

maruuna: tak nejlepší je to na novém městě v Praze u Tomáše, tam chodím pravidelně už nějaký ten pátek a vždycky bez problémů, zkus se kouknout a uvidíš :)

reagovat maruuna 24.2.2016 13:39  5%    +  -

luizinka: no tak mi řekni kde je to nejlepší? ;) budu jenom ráda :D

reagovat luizinka 23.2.2016 10:24  5%    +  -

v praze jich je hafo, těch kadeřnictví, ale pravdou je že né každé dokáže udělat kvalitní hlavu ;) na to bacha ;) já mám naštěstí jedno kadeřnictví kde chodím pravidelně a bez problémů

reagovat maruuna 21.2.2016 19:50  5%    +  -

lidičky tak kde teda v Praze je to nejlepší? Nově jsem se tam teď přistěhovala a vůbec netuším kam jít...

reagovat LauraPole 2.1.2015 19:14  5%    +  -

Dobrý den, chtěla bych si zařídit kadeřnictví a hedám, kde bych mohla zakoupit opravdu kvalitní vlasy? Kde nakupujete vy? Nějaké doporučení na stránky?

reagovat LauraPole 2.1.2015 18:09  5%    +  -

ahoj dámy ráda bych si nechala prodloužit vlasy do mémo svatebního účesu. Kde by jste mi doporučovali si nechat prodloužit vlasy? Zatím jsem se po pár stránkách dívala, ale nevím.

reagovat katkotkova 24.11.2014 20:53  5%    +  -

Dobrý den, teď v lednu budu dělat státnice a teď dokončuji bakalářku, chtěla bych na státnice a pak na promoce a to především si nechat prodloužit vlasy, kde by jste mi doporučovali zajít v Praze? Je tu tolik studií, že nevím, které by opravdu stálo za to a co ne! Ještě jsem nikdy, ani v žádném salónu nebyla...

reagovat andy 20.10.2014 16:10  1%    +  -

ahoj taky jsem tu byla a veliká spokojenost z mé strany, jelikož jsem měla před svatbou a chtěla jsem větší účes, ale z mých vlasů to nešlo, tak jsem začala uvažovat o prodloužení a nakonec jsem si na to zvykla a vypadá to skvěle.

reagovat Junka 28.9.2014 22:58  5%    +  -

Dobrý den, chtěla bych si zařídit kadeřnictví a hedám, kde bych mohla zakoupit opravdu kvalitní vlasy? Kde nakupujete vy? Nějaké doporučení na stránky?

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Kadeřnictví v Praze
Diskusi založil(a): Farael
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika -> Vlasy a kadeřnictví
Přečtěte si