Brýle jako součást image

Nosíte brýle? Stydíte se za ně,nebo jste z nich udělali svoji přednost? A jaký typ brýlí se vám líbí nejvíce? Pojďte si popovídat...:-)
4.4.2007

Diskusi založil(a) 4.4.2007 Afrodita

reagovat macronka 30.4.2018 13:37  5%    +  -

Ahoj, já sluneční brýle miluju a nosím je po celý rok. Investuju do kvalitnějších brýlí, měly by prostě dobře padnout, pak se v nich člověk cítí opravdu dobře. Já sama nejsem nijak ve výběru extravagantní, ale ocením to na ostatních. Já jsem rozhodně pro nošení slunečních brýlí, ať už je to módní doplněk, nebo se člověk za ně schovává:)

reagovat Lusenka 28.10.2013 11:03  5%    +  -

Brýle zatím nenosím, ale líbí se mi hodně jako módní doplněk a součást image. Fandím všem, kteří se nebojí vybrat si výrazné brýle. Když sednou, je to krása.

reagovat frutelka 2.7.2013 11:04  5%    +  -

Jenom sluneční a ted jsem si udělala velikou radost a koupila si v TH na Freeportu v Hatích, jsou prostě božííí snad je nikde neztratím, to by mě mrzelo.Poslední brýle jsem totiž někde zašantročila

Anonym 23.5.2013 10:04  1%    +  -

Nina: Ahoj také chodím do této optiky, už docela dlouho a nemusíš se vůbec bát, vyšetření zraku dělaji pouze v optice HOTEL STEEL Třinec. Neboj jsou milí žádny protivy tam nejsou toho se nemusíš obávat, tak že určetě se neboj a vyzkoušej je.

reagovat DitaN 13.5.2013 15:01  5%    +  -

Haňule: Ano, nikdo kolem tebe nebude běhat ař říkat ti, jak ti to sluší, ale to si můžeš sama prohlédnout v zrcadle(v té čekárně) popřípadně na těch stránkách si můžeš nahrát fotku a zkoušet na tom brýle, abys vděla, jestli ti jejich tvar bude slušet. Co se týče skel, to se můžeš poradit s kýmkoliv, třeba i s lékařem a nemusíš kvůli tomu běhat do optiky. Mě to vyhuvuje, v klidu si doma brýle vyberu, objednám, zaplatím menší částku než v optice a pak už jen čekám, až mi dorazí :)

Anonym 13.5.2013 11:47  1%    +  -

DitaN: Ano ano, přesně takové brýle se mi líbí a vyhledávám je. No, co si budeme povídat, spíše jen tyhle mi na ten můj frňák sedí a nevypadají na mě strašně :D Ano, takhle to zní opravdu parádně, ušetří tím člověk spoustu času i nějaké ty pěníze. Jedinou nevýhodu vidím v tom, že mi nikdo neporadí.

reagovat Alice_k 29.4.2013 17:37  5%    +  -

Jestli se taky můžu podělit k původnímu tématu, tak já brýle nosím už od malička a třeba nedávno jsem zkoušela i čočky, po velkém přemlouvání svého manžela i dalších, ale necítila jsem se s tím, prostě mi ty brýle chyběly. A to nenosím nijak výrazné, spíš takové decentní, s jemnou obroučkou. Ale na brýle nedám dopustit a bez nich ani ránu.

reagovat DitaN 29.4.2013 17:11  5%    +  -

Haňule: Ano opravdu to tak je, záleží kde bydlíš, jestli je někde poblíž tebe oční lékař, který zkušební brýle v ordnaci má. Právě takhle jsem na to přišla já a vidím v tom jen pozitiva. Nemusím po návštěvě doktora obíhat optiky a vybírat si brýle a hledat přiznivé ceny, tady to mám na jednom místě. Nechám se vyšetřit, vyberu si brýle, objednám si je a z domova v klidu zaplatím. No a pak se můžu těšit, až mi nové krásky přijdou :) Jaké ty brýle, že se ti líbí? Něo takového? http://www.bryle-domu.cz/dioptricke-bryle-regio.html?b=f2

Anonym 29.4.2013 17:01  1%    +  -

DitaN: Nákup přes internet a můžu si ty brýle vyzkoušet? Tak to je úplně něco jiného, v tom potom nevidím sebemenší problém. Já si z brýlí taky dělám modní doplněk, takže vám naprosto rozumím :)

reagovat DitaN 29.4.2013 15:26  5%    +  -

Haňule: Ano, já už nakupuji přes internet, ale není to tak, že si je nemůžeš vyzkoušet. Po několika čekárnách u očních lékařů v Čr, jsou stojany se zkušebními brýlemi. Vyzkoušíš si je a pak si je můžeš objednat i s čočkami, které máš napsané v předpisu od lekáře. Buď můžeš doma přes svůj počítač doma nebo na tom, který je u zkušebních brýlí. :)

Anonym 29.4.2013 13:29  1%    +  -

DitaN: Ahoj, to jsou moc hezké brýle, které máš. Jen se chci zeptat, nakupuješ brýle na internetu nebo v optikách? Já totiž nevím, jestli bych šla do výběru brýlí, když si je nemohu vyzkoušet. Jinak já mám ráda výstřednější, s výraznými obroučky, takové kulaté.

Anonym 28.4.2013 21:21  1%    +  -

Junka: Děkuji, nabízejí toho opravdu hodně. A co vyšetření zraku ? Jaky jsou, dokážou poradit, nebo to tam chodí jako v obchodě, kde jsou na vás většinou protivní, jelikož já bych ráda, někam kde mi řeknou co a jak a popřípadě mi doporučí?

reagovat Junka 28.4.2013 12:52  5%    +  -

Nina: Ana můžete se nechat i vyšetřit nabízejí: prodej brýlových čoček, velký výběr moderních obrub, zhotovení jakýchkoliv brýlí na přání zakazníka, prodej kontaktních čoček,roztoků, kapek, doplňkový sortiment –šnůrky na krk, pouzdra na brýle, hadříky, roztoky na čištění brýlí, sluneční brýle, různé druhy lup,
.Kromě běžných brýlových čoček nabízí multifokální čočky , transitionsy což jsou tzv. samozabarvovací čočky. Čočky prodávají od předních českých výrobců čoček, a dále také značkové čočky zn. Zeiss,slunečních brýlí s polarizačními čočkami.Chodím sem už 3 roky, vždy mi dobře poradili.

Anonym 23.4.2013 19:22  1%    +  -

Junka: Mohu si zde nechat i vyšetřit zrak ? A co všechno nabízejí? A jak dlouho sem chodíte?

reagovat DitaN 19.4.2013 19:09  5%    +  -

Dobrý den dámy :) Povedlo se vám z povinnosti nosit brýle udělat přednost a užívat si jejich nošení? Mě po dlouhé době ano, ale musela jsem do toho dospět. Dříve jsem nosívala hlavně čočky, ale teď je tomu naopak. Užívám si, když si mohu brýle vybrat podle nálady nebo oblečení. Mám doma troje a úplně nejraději mám tyto http://www.bryle-domu.cz/dioptricke-bryle-carol.html?b=f3. Máte raději výstřednější nebo nenápadnější? :) Barevnější nebo jednobarevné?

reagovat Junka 10.4.2013 10:21  5%    +  -

Nina: Dobrý den Nina, také vám mohu doporuči již zmíněnou optiku Jakešová. Mají zde i čočky k Pc.Mužete se podívat na stránky, které jsou níže a uvidíte sama, jestli budou splňovat vaše očekávání.Já tuto optiku mohu doporučit.
Krásný zbytek dne

Anonym 25.3.2013 10:58  1%    +  -

Dobrý den, ráda bych dobrou radu kde bych mohla pořídit brýlové čočky pro práci s PC,nerada nakupuji. Tak by bylo dobrá nějaká optika, která je ozkoušenná v okolí Ostravy. Děkuji předem za odpověď.

reagovat Junka 24.3.2013 11:44  5%    +  -

Luciik: Dobrý den Luciik, ráda bych vám doporučila optiku Jakešová, přikládám vám stránky www.optikajakešová.cz na kterých mají velký výběr brýlí, ale bude lepší když se tam stavíte osobně, velice dobře vám poradí. Přeji krásný den p. Junková

Anonym 21.3.2013 13:25  1%    +  -

ahojky ráda bych radu jaký si mám koupit brýle, mám strach že v nich budu vypadat strašně :( nikdy jsem je neměla:( Nevíte kde je nějaká dobrá optika v okolí Ostravy?

reagovat Kika80 14.5.2012 22:54  5%    +  -

Ahoj holky, tak už mám mé Isabelly doma a jsem moc spokojená, i v okolí sklízí úspěch :)

reagovat Zuzka24 30.4.2012 19:47  5%    +  -

Dlouho jsem tu nebyla a brýle pořád nemám, koukala jsem na odkazy a jsou moc pěkné a docela levné, ale nemůžu se pořád rozhodnout.

reagovat Lainy 28.4.2012 19:31  5%    +  -

Kika80:
Ty jsou taky pěkné, hlavně jsou těch stránkách přijatelné ceny bez obrovské přirážky, kterou si dávají v obchodech.

reagovat Lainy 16.4.2012 23:32  5%    +  -

Danca14:
Všude jen samé: "Intenzivně pracujeme na obsahu této sekce. Děkujeme za pochopení." Ani nemají nikde žádné modely nebo ceny, nechápu, co je na tom supr :-D

reagovat Kika80 29.3.2012 20:04  5%    +  -

To jsem ráda, že se líbí. :-)

reagovat Lainy 28.3.2012 23:05  5%    +  -

ahoj holky, zkoukla sem ten tip od Kiki a docela se mě to líbí, mají tak opravdu levné brýle :-)

reagovat Zuzka24 27.3.2012 0:53  5%    +  -

Kika80:
Ahoj Kiko, děkuji za tip, hned to obkouknu a dám vědět, jestli vyberu :)

reagovat Kika80 25.3.2012 13:16  5%    +  -

Ahoj holky, dostala jsem teď typ na opravdu levné brýle na adrese bryle-obroucky.cz, tak na ne mrkněte :-)

reagovat Lainy 24.3.2012 20:06  5%    +  -

Ahoj holky, taky hledám nějaké nové brýle, ty co nosím jsou už okoukané, ale při cenách v obchodech se mi protáčí panenky, narazila jsem ale na eshopy s brýlemi i o několik tisíc levnější, ale bojím se objednávat z internetu brýle, nemáte s tím některá prosím zkušenosti? Děkuji za odpověď

reagovat Zuzka24 16.3.2012 17:15  5%    +  -

Caute, tak me to taky postihlo :( Byla jsem u ocniho a uz mi napsal predpis na bryle. Podle toho co tu ctu, tak to snad nebude zase az tak hrozne je nosit :) Poradite mi treba nejaky obchod, se kterym jste spokojeni? Klidne i internetovy, hlavne at jsou tam rozumne ceny :) Dekuji

reagovat Optikdodomu 27.1.2012 16:28  5%    +  -

Taky mám jedny růžovééé a jsou supééérOlgaN:

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Brýle jako součást image
Diskusi založil(a): Afrodita
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Móda
Přečtěte si