Jsem na starší, jsem divná?

Už od základní školy jsem byla velmi vyspělá a to nejen fyzicky. Hodně lidí, co se mnou mluvili mi říkali že mám názory zkušeného člověka a ne puberťáka. Asi proto mi přišli stejně staří kluci trapní, a podvědomě jsem vyhledávala starší, rozumější a kluky, kteří vědí co v životě chtějí.
Na ZŠ jsem chodila s kluky o 3 - 4 roky staršími, v deváté třídě jsem už skočila na rozdíl 9 let a na střední jsem to už zaokrouhlila na víc než 20 - ti letý rozdíl (mě 19, jemu 41 let).
Vím,že si všichni mysleli, že jsem s ním jenom kvůli prachům a nepokrytě to dávali najevo¨, ale mě vážně přitahují starší muži. Můj herecký idol není Cruise, Pitt nebo Afleck ale Connery nebo Willis. Dokonce se mi stávalo,že se mi líbily tátové mích mladších partnerů :-)) Pššš
Máte někdo podobnou "úchylku" nebo jaký je váš názor na toto téma?
1.4.2004

Diskusi založil(a) 1.4.2004 dyjovka

reagovat jitka567 19.6.2018 15:55  5%    +  -

Ahojky já chodím taky ze starším mužem,ale jsem sním už skoro dva roky.Můj manžel umřel a on mi hodně pomohl a pak vzniklo mezi námi,jen do dnes nevíme jak se vše stalo.

reagovat janasimci 25.5.2018 15:22  5%    +  -

teď Vám to holky nepřijde špatné a ja ani neříkám, že je, ale představte si fungování s takovým partnerem o 10 let - vy 30- krásné a mladé, plné života, a Váš 50let starý partner - co se těší na důchod...

reagovat hans 8.4.2018 23:09  5%    +  -

natálie: jak to dopadlo

reagovat iCammylighte 27.11.2017 12:38  5%    +  -

To závist, jsme spolu 25 let a o klapání bych už asi moc mluvit nemohla :( Skoro se doma nepotkáváme - práce. Děti odrostly a jezdí jednou za čas, komunikace vázne, sex v podstatě žádný, až se divím, žeo bčas vůbec je a pravda, že když na něj dojde, je to příjemné, pak si i zvládneme povídat a je to trochu jako dřív.

reagovat HaySaddy 22.11.2017 16:07  5%    +  -

15 let, a vše klape jo? Nádhera <3

reagovat FannY_Li 14.11.2017 9:28  5%    +  -

Mě to příjde v pohodě, taky mám staršího přítele a vyhovuje nám to, jsme od sebe 15 let:)

reagovat terak5726 22.6.2015 21:30  5%    +  -

Ahoj.
Je mi 15 let a miluju už dva roky o 12 let staršího chlapa. Je to taťkuv bývalej spolupracovník. Ví, že ho mám ráda asi půl roku a chová se ke mě furt tak hezky jak se vždycky choval. Je to rozumnej kluk (chlap), ale obávám se, že s ním nikdy nebudu, protože jsem o dost mladší a on se do mě určitě nikdy nezamiluje skrz věk. Nějaká rada jak na něho? :-D Jsem už fakt zoufalá za ty dva roky. Sám on říká, že jsem vyspělá nazorama a, že jsem rozumnější než na 15 let tak nevím :-(

reagovat vendulka83 30.4.2015 9:51  5%    +  -

Přesně na věku nezáleží :)

reagovat DoraDora 18.9.2014 23:20  5%    +  -

Proč je to uchylka. Znám manželský pár, kde je rozdíl 30 let. Na věku nezáleží.

Anonym 17.8.2014 21:31  1%    +  -

je mi 25 a mám vztah s 53. letým. Od puberty jsem na starší muže, oni ví jaký je život, mají zkušenosti...

Anonym 5.5.2014 13:39  1%    +  -

ahoj. je mi 12 a líbí se mi chlap,kterému je 40 :( moje babička tohoto pána učila a on jí nabídl,jestli nechceme kotě. tak babička souhlasila a jeli jsme si pro kotě. k němu na chalupu to máme blízko,tak jsme si řekli,že kotě bude u něho a my mu budeme kupovat kočičí žrádlo. tak je u něho a my tam každý den chodíme. není to blbé že mi je teprv 12 a zamilovala jsem se do tak starého chlapa?

Anonym 7.4.2014 23:02  1%    +  -

Mě je 19 let a mam 42 letehi pritele.. Je nam spolu krasne.. In ma z manzelstvi 2 deti.. S nim zije 1. Vychazime spolu vyborne.. Dokonce mi nekdy rika mami.. Jsou to me zlaticka. Driv na zakladni skole jsem si vyhledaval stejne stare partnery, ale s postupem casu cca8-9 trida se to zaclo zvysovat.. Pokukovala jsem po tech 30-40tkach. At jednoho dne potkala meho kocourka. Uz jsme spolu skoro 4 roky a ke nam krasne. Nejhorsi, ze moji rodice to nechapou.. :/.

Anonym 11.1.2014 20:20  1%    +  -

Taky ti rozumím. Mě je osmnáct a taky se mi líbí starší. Stejně staří kluci mě nikdy nepřitahovali,taky si nemám odjakživa s nimi co říct.Nedokázala bych si představit mít něco s klukem , kterého zajímají jen drogy, alkohol a holky které mají 90-60-90 (což sama vím že nesplňuji)a v hlavě" nasráno".Což jsou většinou témata rozhovorů dnešních kluků. Super je že moje mamka, které jsem se tímhle svěřila mě podržela a pochopila to. Štve mně, že lidé mají vůči takovým vztahům předsudky, a to jak říkají že všechny ty holky jsou se staršíma jenom kvůli prachům. Můj případ to není, já po penězích nejdu a nikdy jsem po nich nešla. Já chci jenom porozumění a lásku, což se mi nikdy od stejně starých nedostalo.

Anonym 12.12.2013 17:03  1%    +  -

Ahoj, vždycky mne přitahovali starší chlapy, už na základce tomu tak bylo, dvakrát jsem se zabouchla do kluků mého věku ale ti další byli věkově kolem 40. I moji idolové měli celkem vysoký věk, např. 54, 48, 50, 36 a další, ale u idolů je to maličko jiné, což nemění nic na tom, že se i teď v autobusech a všude jinde mé podvědomí a snad i vědomí ohlíží po 30, 40+ typech. Asi nejhorší na tom je, že je mi 15, ale všichni mi říkají, že se dokážu vyjadřovat a myslet na úroveň která nespadá do "pubeťáků". Jednoduše mne přitahují ti vyzrálejší typy co se nechovají jak bandy pokrytců co chodí každou přestávku hulit někam za roh, přičemž z nich lítají taková slova, až se člověku dělá zle, ale nejde jen o chování, starší mají rysy které se mi líbí, není to ta andělská tvářička bez ostřejších rysů, nemá cenu to víc rozepisovat, určitě chápete co znamená dospělý vzhled ;)Bojím se, že s tím budu mít jednou ve vztahu a v navázání vztahu problémy, bojím se, že si možná někoho nenajdu, a nebo to bude kriticky věkovej rozdíl, on bude starší a může se mu něco stát, co si budem povídat...Prostě těch otázek ohledně toho je moc, ale musím říct, že si nějakej vztah typu já 15 a on 40 nepředstavuji, podle mne mám na tohle ještě čas, zvlášť kdyby bylo protějšku tolik, navíc mne přitahují dominantnější typy, kteří něco vedou, např. vojáci, učitelé apod. ale když je chlap hezkej a podvědomí si hraje, slovo dominantní není pravidlem... Jen čas ukáže co se mnou. Jinak se mějte ;)

Anonym 24.11.2013 20:04  1%    +  -

Sem kluk 24 z Phy a moc bych chtěl holku ze střední (15-18.) Klidně bych dojížděl. Holky v mym věku co znám už myslej jen na manželství a děti, některý už je dokonce mají, já chci ještě užívat života, než mi bude těch krutých 30! :( Jenže jak mám někoho takovýho potkat. Škoda že na to není nějaký heslo, třeba Tiger Tiger a když holka odpoví, znamená že pro ní nejsem "starej dědek" a že by šla třeba na kafe :D

reagovat B-shamelka 5.11.2013 16:32  5%    +  -

Přeji krásný den :-)

reagovat Gustavson 16.8.2013 22:31  21%    +  -

To věřím, jsem na tom podobně!Jananana:

reagovat Gustavson 16.8.2013 22:29  21%    +  -

Já mám přítelkyni o 37 let mladší a vůbec nám to nevadí! Ale je pravda, že se to asi někdy změní, dojde ke zlomu, ale nyní je to fajn!Kordulinečka:

Anonym 19.7.2013 13:32  2%    +  -

lulka: z toho si nic nedělej... já mám taky 50 letého přítele je mi 2O a v posteli s ním... to je opravdu něco,... je jako uragán! :D moc ho miluju a nestydím se za to :)

reagovat noc 1.7.2013 12:29  37%    +  -

Jananana: Ale určitě spolu nejste 20 let a jste celkem mladí.Moje kamarádka má 51 on 74.Ona chce ještě žít a milovat se,ale on?Denně čeká až přijde z práce a chce aby seděla jen doma.A milovat se?Kde by na to bral sílu a dech?

Anonym 30.6.2013 23:26  1%    +  -

Můj přítel je o 24 let starší a máme famózní vztah :))

reagovat noc 29.6.2013 22:18  39%    +  -

Smartik: Jo a kde bereš tu jistotu že tě nepodvede a neopustí?Tu přece nemá nikdo.

reagovat noc 29.6.2013 22:16  39%    +  -

Smartik: V tom Ti holka nikdo neporadí.Přečti si co tady holky píšou a vyber si.Já osobně jsem na starý chlapy nikdy nebyla.Ale to záleží na Tobě.Teď je to všechno možná hezké,ale Ale až Tobě bude 30 a jemu 57,co potom?Ty budeš na vrcholu života a on už bude dědek myslet na důchod.Myslíš že bude chtít ještě děti?Přemýšlej i když zamilovaný člověk moc nepřemýšlí,já vím.

Anonym 29.6.2013 21:35  1%    +  -

Jen..bych ještě ráda dodala, že nejsem jedna z těch co prahnou po penězích...chtěla bych si sama normálně vydělávat...P. S..pardon za překlep...místo zajímavosti..tam má být zamilovanosti :-)..fakt prosím o radu

Anonym 29.6.2013 21:30  1%    +  -

Ahoj
Otázka je, co v téhle situaci dělat..Já jsem teď také na vážkách..Měla jsem již pár stejně starých kluků, ale zkrátka nemám si s nimi co říct, jejich témata hovorů mě poněkud unavují (motory, chlast, posilovna), a docela mi chybí i takové to čtení mezi řádky....dnes je mi devatenáct a stojím před zajímavou volbou..Potkala jsem O 27 let staršího muže...Je sám, má dva odrostlé syny..Je to úspěšný podnikatel..Má všechny vlastnosti, které bych od muže očekávala. Je galantní, zábavný, všestranný , ví co se sluší a mám u něj opravdu jistotu, že mě nepodvede, nebo neopustí..a ano , dokázal by mě i finančně zajistit...Jak jste již psaly..také jsem byla vždycky na starší , jen jsem si to nedokázala přiznat.. S tímto "pánem" chodím tančit na plesy, jezdit na koni, vymetáme všemožné koncerty, zpíváme u táboráku..zkrátka..máme všechny společné zájmy , co jen mohou být, vzájemně si rozumíme a v posteli mu nikdo nesahá ani po kotníky.To všechno je ale teď... Problém je ale to, co se zdá být výhodou...Teď i v době největší zajímavosti , si uvědomuji,že za pár let..se možná všechno změní...a až on tady jednou nebude,nebo se mnou nebude vyvádět to, co teď.. nevím, co budu dělat..chtěla bych s ním mít třeba i dítě..ale co pak? Navíc bych si chtěla udělat alespoň bakaláře..a musela bych na kolej..Prostě nevím, co dál? Co by jste dělali v mé situaci?

Anonym 22.6.2013 18:32  1%    +  -

Ahoj,
jsem na tom stejně jako vy. Je mi 17 let a zamilovala jsem se do 47-letého chlapa. Má rodinu a 2 děti. Je úžasnej, rozumíme si a myslím, že se mu i líbim. Bohužel už také nevím, co mám dělat.:(

Anonym 25.4.2013 18:46  1%    +  -

je mi 16 a jsem zamilovaná do 54 letého muže.... on je opravdu něco:* akorát o tom asi neví.... moc ho miluju a stydím se před ním...:/*

reagovat noc 19.4.2013 11:08  51%    +  -

Týnka: Víš co?Ale k mládí patří to blbnutí.Kdy jindy když ne v mládí?Teď se Ti to líbí,ale za pár let se s ním budeš nudit a budeš chtít ještě trochu blbnout.On bude sedět doma a Ty budeš někde lítat.

Anonym 18.4.2013 22:45  1%    +  -

ahoj,mě je 17 a muj pritel je o 11 let starší;) ale je pravda že na to nevypadá;) vypadá tak na 20;) ale řekla bych že neteří kluci už sou rozumnější,a už nemaj takovou potřebu blbnout jako ti mladí kluci v pubertě,jak si mysí že sou frajeři když maj každý týden ,ba i den jinou,takže ja si stojim za svým;))

reagovat Marky.prokelova 13.8.2012 17:08  5%    +  -

Kdyby to nebyl učitel šla by si do něho? :)Evelina:

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Jsem na starší, jsem divná?
Diskusi založil(a): dyjovka
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy
Přečtěte si