Pedikůra suchá nebo mokrá?

Máte zkušennosti s pedikůrou, chodíte s nožkama si odpočinout?
Já ano, ale nemám žádné zkušennosti s tzv.pedikůrou za sucha-medicinální.
24.4.2007

Diskusi založil(a) 24.4.2007 jajulina

reagovat Anonym 14.7.2017 11:49  1%    +  -

Zkuste samoslupovaci zabal na nohy, holky:) nejlepsi vec co jsem kdy vyzkousela, kupuju skinlite asi za dve stovky, nohy se komplet svleknou ze stare kuze a efekt vydrzi

reagovat Kamilia 14.7.2017 11:42  5%    +  -

Vyzkoušejte zázračnou pedikúru z Asie, ta nemá konkurenci. Vydrží skoro půl roku, přitom stojí 199 Kč. Sehnala jsem ji na internetu, v obchodech jsem ji neviděla, prodává ji značka Purederm, taky jsem ji měla jednou od Victoria Beauty a ta byla taky perfektní. Jsou to takové ponožky, které se nechají působit tři hodiny, do jednoho týdne pak postupně odumře stará kůže a pod ní se vytvoří zcela nová, chodidla pak vydrží hladká celé měsíce, fakt BOMBA!!!!

reagovat dendrobie2 25.5.2017 11:40  5%    +  -

pedikůru jedině mokrou, ale co s umýváním šlapek chodidel, když se špatně pohybujete?
Toto prodává deco doma

vřele doporučuji!!

reagovat Anonym 13.1.2013 19:21  1%    +  -

Do nově otevřeného salonu na Praze 4 (Nusle) sháním šikovnou pedikérku. Práce na žl, nájem pouhých 4500 Kč/měsíčně. Pro bližší info volejte
na 604 900 950

Diana Halířová

reagovat Anonym 28.12.2012 14:11  6%    +  -

Pedikúra s jemnou masáží plosek nohouVyzkoušet zde

reagovat Mr.Pedikura 21.7.2012 9:45  5%    +  -

Velký výběr křesel na pedikúru naleznete zde: http://www.profi-pedikura.cz/nabytek-a-vybaveni-na-pedikuru/c-973/

andys004:

reagovat Mr.Pedikura 21.7.2012 9:42  5%    +  -

Dobrý den, máme velmi dobrou zkušenost s něneckými přístroji značky hadewe. Informace o těchto přístrojích naleznete na www.hadewe.cz :)
Bublifuk:

reagovat Mr.Pedikura 21.7.2012 9:38  5%    +  -

Dobrý den,přenosné vaničky se dají koupit na www.profi-pedikura.cz přesněji zde: http://www.profi-pedikura.cz/vanicky-na-pedikuru/c-984/MarkyzS:

reagovat Anonym 19.11.2011 19:09  1%    +  -

mokrá pedikúra je přirozenější a také příjemnější :-)
lázeň zahřeje, krémy vyživí pokožku chodidel a tvrdá kůže se krásně odstraní.
suchá pedikúra toho většinou moc neodstraní. navíc představte si, že něco hrubého vám na sucho brousí kůži, brrr. tak by to nemělo být.
na mokro rozhodně lepší a hlavně PŘIROZENÉ pro pokožku chodidel :-)

vyzkoušela jsem v Praze pedikúru v salonu BG. slečna pedikérka je pečlivá a jemná, věnuje mým nohám vždycky maximální pozornost, všechno zkrátka musí být pintlich a to mi vyhovuje :-)
vřele doporučuji.

reagovat andys004 13.10.2011 16:47  5%    +  -

zuza26: moc díky jsi hodná,jen nevím zda není hloupé volat cizí paní já jsem tak trošku ostýchavá :-)).ale samozřejmě využiji tvé nabídky jsi moc hodná.Já nad tím už trávím skoro měsíc a nevím co si pořádně vybrat a když se mi neco páčí tak je to 50-70tis a to ted vážně nedám.Někdy si to nedokážu vybavit v praxi,takže každá dobrá zkušenost bude milá moc díííík

reagovat zuza26 13.10.2011 15:18  100%    +  -

andys004: pošlu ti číslo na kolegyni, dělá obě pedi a teď zařizovala nové studio.

reagovat andys004 13.10.2011 14:50  5%    +  -

Ahojte :-)potřebovala bych dost akutně poradit.Dělám pedikúru suchou i mokrou zatím mám pro zákazníky jen takové obyč křesílko.Těd jsem se rozhodla že to trošku z modernizuji,ale pořád nemůžu najít nic co by mi vyhovovalo a hlavně aby bylo vhodné pro obě pediny.Prosííííííím poradte posílejte odkazy mooooooooc děkuji :-)

reagovat Anonym 3.10.2011 11:32  1%    +  -

Já dělám obě. Začala jsem používat skeněné antibakteriání pilníky a od té doby se mi skvěle rozrůstá klientela. Používá je totiž málokdo, i když je práce s nimi o dost rychlejší a kvalitnější a velmi nehtu prospívá narozdíl od papírových pilníků. Zkuste pilníky Antibactif, dají se koupit na internetu :)

reagovat lenyhudy 14.7.2011 11:34  31%    +  -

Ahoj holky,měla jsem problém se zarůstajícími nehty na palcích u nohou,jsem 3 týdny po plastice neht.lůžek a valů.Dnes sem byla na kontrole a doktorka mi doporučila ať chodím na pedikůru a že už můžu teď.Nikdy jsem na pedikůře nebyla a tak nemám tušení co to obnáší???A jestli to třeba nebolí... (jsem strašná citlivka na bolest).Nejste některá z Prahy?(bydlím na Braníku)...

reagovat Misha104 29.5.2011 21:23  5%    +  -

http://www.slevomat.cz/muj/?pn=2150&sleva=7836

reagovat janka174@seznam.cz 5.8.2010 22:53  5%    +  -

silvie: Když jsem začínala s pedikúrou, musela jsem navštívit i odbor životního prostředí a tam předložit smlouvu s kolínskou firmou, která mi bude nebezpečný odpad likvidovat.Zatím mám cca 1 l plechovku plnou použitých skalpel.čepelek a teď plním další, kde mám cca 1/2 l zaplněno. Zatím jsem nelikvidovala, protože si myslím, že za tu cenu se ještě vyplatí počkat, až toho bude mnohem víc. Plnou plechovku jsem přelepila izolepou, aby se mi náhodou nevysypala a uložila, aby se k ní nedostaly děti. Je to pěkně těžké.

reagovat Anonym 5.8.2010 21:02  1%    +  -

Romiii- moc dekuji silvie

reagovat Romiii 4.8.2010 18:57  28%    +  -

silvie: mám na to plastovou nádobu a v ní sáček, do toho to házím a pak mi to vyváží jako nebezpečný odpad

reagovat Anonym 4.8.2010 18:47  1%    +  -

janka174: muzu se jen zeptat kam pak davate ty cepelky .po skonceni mokre pedikury

reagovat Bublifuk 9.4.2010 9:19  5%    +  -

Dobré ránko,

děláte někdo suchou pedikúru? Ceny přístrojů jsou dost vysoké. Poradíte jaký si pořídit?

Děkuji

reagovat Anonym 23.3.2010 0:49  1%    +  -

Zuzak: Místnost s vaničkou, zařídit ji,... To určitě už znáš. Pokud chceš dělat pedikúru, máš jistě živnostenský list a ten jsi získala na základě předložení potvrzení o absolvování kurzu. Měla bys mít sterilizátor,nástroje kleště na nehty, štipky, exkavátor, skleněný pilník, rašpli, držák skalpelu č.4 a 3, skalpelové čepelky č.20 a 10, špachtle. Vybavenou lékárničku, ručníky malé, velké, dezinfekce, vazelínu, mýdlo, peeling, Karlovarskou sůl - to je základ. Je toho mnohem víc, co by měla pedikérka mít, ale to by fakt zabralo hodně, hodně místa.

reagovat Zuzak 13.3.2010 22:03  40%    +  -

Poradíte mi co si mám pořídit když chci dělat pedikúru?

reagovat Anonym 10.3.2010 12:01  1%    +  -

amadcz:
ahoj,
já jsem domluvená s naší doktorkou, která mě garanta udělá bezplatně.

reagovat sara0 5.3.2010 9:11  14%    +  -

janka174:mluvíš mi z duše...to platí ve všech oborech..najdeš dobrou pedikérku,ale taky špatnou,nebo kadeřnici,manikérku..ale i zedníka,obkladače...ale existují,zatím...

reagovat Anonym 5.3.2010 0:54  1%    +  -

lenny003: Přijď na pedikúru, nejlépe mokrou. Bez skalpelu už to asi nezahojíš. Ale není to bolestivé, naopak, budeš se pak vznášet!! U mne, za to ručím! Nedej se odradit, že mokrá ped. je špatná, to byla jen špatná pedikérka. Hledej a najdi si tu svoji. A nedovol jí, aby ti ublížila. Přeji příjemnou relaxaci. Jana

reagovat amadcz 19.10.2009 11:57  5%    +  -

Hledám garanta na pedikúru,pište do vzkazů.

reagovat Berkova 19.10.2009 1:39  5%    +  -

MarkyzS: Přenosnou vaničku koupíš i v Tescu, také v prodejnách elektro. Nejsou moc drahé. Také jsem si jednu koupila, když jsem jezdila dělat pedikúru do ústavu postiženým klukům. Ale ta šňůra mne spíš obtěžovala, tak jsem ji ustřihla. Masáž provádím až na závěr.
A na ztvrdlé paty je výborná bílá, lékárenská vazelína. Když si s ní budete nohy ošetřovat denně, budete je mít hladké jako dětské prdýlky. Problém je, že nikdo není tak pečlivý. Ani já ne!

reagovat 333simon333 14.9.2009 23:09  5%    +  -

Terka: Tak tomu sa hovori zarastanie nehtov. Problemom zrejme bude ze si strihas nechtiky na nohach prilis nakratko a ked potom nechet rastie tak sa mnohokrat zacne drat do kozticky pri nechte, co desne boli. Aby si predysla tomuto problemu skus si strihat nechtiky tak aby sa ti oba konce nestratili v kozi ale aby stale aspon minimalne vykukal nechet. Tazko sa mi to opisuje ale myslim ze vies co myslim. Tym padom uz nebude mozne aby ti nechet zarastol do masa. A dolezite je aby si si vzdy po odstrihnuti nechtu zapilovala obe strany pilnikom.
Nasla som ti pre ukazku jeden obrazok, najdes ho na nasledujucej adrese:

http://www.thebudgetbabe.com/archives/744-Poll-Are-French-Pedicures-Hot-or-Not.html

reagovat gregy 19.8.2009 16:17  6%    +  -

Terka: zdravím terko:-) já si myslím že je to špatným střihem nehtu, nebo jak říkáš že se ti vytvoří kůžička...ty ji odstřihneš nebo ji podélně odtrhneš? může se tak stát že ti tím nehet zaroste a může se stát bolestivým...
moje neteř to má také.ale je to tím že ji nikdo nenaučil stříhat nehty a tak si je stříhá dokulata...měly by se stříhat do hranata a nikdy nezastřihávat až k lůžku a dokonce! to je můj názor;-)

reagovat Anonym 16.8.2009 20:59  1%    +  -

Ahoj, mám takový problém a tak se obracím s dotazem na vás, třeba budete vědět. Už celkem dlouho se mi tak jednou do roka ( někdy vůbec ) udělá na palci u nohy něco jakoby záděra, až na to, že z ničeho nic mi nateče jedna ta strana palce vedle nehtu, pak mi jakoby zevnitř vytece trochu vodicka nebo hnis. At jsem to lecila jakkoliv, tak vsechno bylo vzdy na nic a za nejakou dobu (měsíc) to zmizelo samo. Je to ale dost otravné a tak se chci zeptat, jestli nevíte, čím by to mohlo být? Už mě napadaly věci jako, že třeba si nechávám narůst moc nehet a nějakým způsobem mi ten nehet dře zespoda nebo už nevím. za nějakou dobu to vždy zmizí. Děkuji za rady:-)

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Pedikůra suchá nebo mokrá?
Diskusi založil(a): jajulina
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si