Věřící versus nevěřící.

Místo pro setkávání se. Místo pro utkávání se. Místo pro diskuze.
15.4.2004

Diskusi založil(a) 15.4.2004 Bull

reagovat Morise 16.5.2013 14:27  8%    +  -

Zrovna jsem četla moc hezkou knihu, jmenuje se František - papež chudých a napsal ji Andrea Tornielli. Mně jako nevěřící hrozně změnila pohled na věc :) Moc mě papežovi myšlenky nadchnuly a moc mu přeju, aby mu to všechno vyšlo, jak si přeje :)

reagovat Jana 28.2.2011 10:42  1%    +  -

Věřící potřebuje pravidelné elektrošoky, aby se mohl dobíjet.

reagovat Sminie 11.1.2011 16:30  28%    +  -

Jana: nevíš co je co ??

reagovat Jana 11.1.2011 11:11  1%    +  -

Nevím co to je.

reagovat Sminie 11.1.2011 8:48  31%    +  -

Jana: a z čeho jsi nabyla dojmu, že dostaneš tuto odpověď v diskuzi jež byla založena na debatu o Bohu, potažmo o víře ??

reagovat Jana 7.1.2011 7:31  1%    +  -

A proč? Taky by mě zajímalo, co a kam si homosexuálové strkájí.

reagovat Sminie 1.1.2011 10:19  24%    +  -

Jana: špatná diskuze, ne ??

reagovat Jana 29.12.2010 10:16  1%    +  -

Myslíte si pánové,že dráždění přez konečník je příjemné každému,nebo se najdou i tací,kterým to vyloženě vadí? Chci to s milencem vyzkoušet,ale co když se mu to nebude líbit? Pak budu vypadat jako nějaké ,,prase"

reagovat jiil 18.12.2010 10:01  31%    +  -

Feebee:Karle,chápu,že máš na mne spadeno,proč mi to neřekneš do očí a schováváš se?

reagovat jiil 17.12.2010 15:06  30%    +  -

Feebee:jiil je sice blbka,ale nebojí se jako slušně přihlášená prezentovat svoje názory.Až se slušně přihlásíš,tak debatuj,ted jsi u mne posera.

reagovat Feebee 17.12.2010 13:12  1%    +  -

Obávám se, že Jiil je naprostá blka. Co se dá dělat, i takoví sem chodí.

reagovat Zemík 12.12.2010 8:41  5%    +  -

Sminie: ano příroda je stvořena úžasně a máme se z ní co učit,i od zvířat,ale nejsou to lidé, rozhodně jsou o třídu níže

reagovat Sminie 9.12.2010 17:03  25%    +  -

jiil: nedávala bych je rozhodně o třídu níže, protože v mnoha věcech je máme v čem dohánět. Stačí si vzít příklad z potkanů, mají klany ( rodiny ),navzájem si pomáhají, jídlo se shromažďuje do hromadného "skladiště", mláďata přivádí na svět po celý rok a jsou to vzorné matky, pokud samička zahyne nebo z nějakého důvodu se nemůže postarat, převezme to za ni některá z "tetiček" ...
Nebo taková včela, mravenci ... atd.

reagovat Sminie 9.12.2010 16:55  25%    +  -

Petr: v něčem s tebou souhlasím, zvířata jednají pudobě, kdežto člověk toto již neumí. Víš třeba, že je druh opic co řeší své problémy ve skupině hromadným sexem ?? Dají se najít i jiné abnormality v živočišné říši, abnormality pro nás, pro ně věc naprosto normální.

reagovat jiil 9.12.2010 13:42  16%    +  -

Petr:Já zvířátka neurážím,ale vzhledem k tomu,že nemají dar řeči a vůle jako člověk,beru je o třídu níž než člověk....žel,někteří lidé se jako vyšší živočišný druh nechovají.

reagovat Petr 9.12.2010 13:22  1%    +  -

jiil:
Čím vice poznávám lidi, tak tím více miluji zvířata. A neurážejte prosím zvířátka.

reagovat jiil 9.12.2010 11:23  16%    +  -

Petr: No taky názor....a není to spíš naopak..Bůh stvořil přírodu a zvířatům dal pud,aby se pářili a na jaře přivedli na svět mládata a zachoval se jejich živočišný druh...a člověku dal rozum a sex v manželství,aby vytvořil úplnou harmonickou rodinu zase pro svoje "mládata"...a sex do manželství pro to,aby si manželé byli blíž a měli sílu všechny ty starosti zvládat?
...tak kdo se chová jako zvíře a nepoužívá rozum?

reagovat Petr 9.12.2010 7:27  1%    +  -

Můžete být v klidu všichni.
Bůh nechce od lidí takové zhovadilosti jako sex po svatbě. To jsou pravidla která nastavila církev,tedy člověk. Bůh nás stvořil takové jací jsme a On zmetky nedělá. Proto také zvířata v přírodě fungují bezchybně,pokud do toho člověk nezasahuje,obejde se celá příroda bez něj,jak je dokonalá. Proč si myslíte že by člověk měl dělat pořád něco jinak než mu je přirozené a jinak než cítí? Zvíře je mnohem jednodušší a buď nějakou potřebu má a tak jí uspokojuje a nebo prostě nemá.
Proč je člověk blb který se dostává do začarovaného kruhu? Protože jsme pokrytci. Každý ví že s někým je sex skvělý a některé typy si prostě nesedí.
To je pak nádhera když si v kostele slibují věrnost na celý život a v posteli zjistí chlap že si bude celý život raději honit ptáka a ženské z jeho sexu naskakuje husí kůže. (a to se stává)
Takovými závazky si z Boha děláte legraci.Polehčující okolností je fakt,že z Vás si jí udělal ten který to hodil na papír.

reagovat kulikuki 4.8.2010 13:04  1%    +  -

Toš ba, že sem to na sebja odzkoušela. aje to dobré.

reagovat Zin 26.4.2009 0:22  5%    +  -

Jediné co potřebují naše děti, je mír
jediné co chceme pro sebe, je láska
jediné co skutečně potřebujeme, je odpuštění...

reagovat -Mony- 4.4.2009 14:28  5%    +  -

kulikuki: TYS TO ASI NA SOBE ZKOUŠELA?

reagovat kulikuki 26.3.2009 13:48  1%    +  -

To chce pořádný výprask šňůrou od vařiče a nejlepší to je tím koncem , co se strká do zásuvky, tak ten pak strcit do prdelky.

reagovat Vervil 19.1.2009 13:29  54%    +  -

jiil:Nezbývá než jen souhlasit s tebou. Na vlastním životě to mám vyzkoušeno.

reagovat jiil 19.1.2009 12:32  50%    +  -

-Mony-:Světu ne,ale lidem ano.Jen jestli se najde vůbec někdo,kdo o to bude stát.

reagovat -Mony- 19.1.2009 12:31  22%    +  -

jiil: a nechci tě urazit nebo tak něco,ale tomuto světu už ani žádný bůh nepomůže..:(

reagovat jiil 19.1.2009 12:30  50%    +  -

-Mony-: světe div se,ale souhlasím s tebou.Svět,tak jak je skutečně spěje do...
Nikde nejsou žádné hodnoty a tudíš i motivace,beznaděj a zmatek

reagovat -Mony- 19.1.2009 12:16  20%    +  -

jiil: chceš to vědět kam to spěje,já ti to povím,do prdele.Asi to zní dost tvrdě a vulgárně ,zato ale výstižně..

reagovat jiil 19.1.2009 10:59  50%    +  -

viann21 + Vervilzrovna já bych o dávání ve škole pozor psát neměla,protože mne dějepis nebavil.Jen mám podvědomí,že to nebylo tak jednobarevné,jak se mnohdy zbytečně dohadujem.
Vadí mi,že všechna špína jde na církev jako takovou a jsou lidé,kteří brali a berou víru pořád vážně,staví na Bibli a řídí se podle ní a vidí,co bylo špatně.
I když se může zdát někomu,že není historicky podložená,nejednotná apod..
Jen kdyby se člověk pořádně zamyslel nad morálními zásadami nebo jak to nazvat a všichni se podle toho řídili-to by byl ráj na zemi.
-proto ji pořát cituju-Mony-kam spěje lidská "svoboda a individualita?"

reagovat Vervil 19.1.2009 10:49  53%    +  -

viann21: mně, člověče, taky přijde, že v té škole člověk ještě není schopný všechno tak nějak pobrat a posoudit v globále. Někdy si říkám, že bych měla absolvovat základku i gympl až teď, že teď by mi to dalo mnohem víc. Tehdy to bylo jen učivo, které bylo třeba prohnat pamětí a zase vypustit, aby se tam vešlo další už se těším až to budu probírat s děckama

reagovat Vervil 19.1.2009 10:46  53%    +  -

jiil: No, mě právě mrzí, že se to v tom dějepisu tak nějak rozplizne. Co se učí o Husovi? Že bojoval za PRAVDU. Ale jaká pravda to byla, to se neučí. Já v dějepise nikdy neslyšela, že pravda, kterou Hus hájil byla slova z Bible, braná vážně. Z Komenského se taky učí jen povrchně to, co se týká jeho pedagogického díla. Prostě jejich životopis, jejich dílo se bere, ale musí se z toho odpárat ty nepohodlné části: Ježíš, Bible,.... protože by to pohoršovalo. Já mám zato, že by se to mělo brát jako celek a ne si vybrat jen to, co se hodí do krámu ateistickému pojetí světa. Ať si z toho svobodně vybere každý sám, ale předložit by se mělo všechno.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Věřící versus nevěřící.
Diskusi založil(a): Bull
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava -> Astrologie a duchovno
Přečtěte si