Angličtina pro Začátečníky

Začínáme s Angličtinou

17.5.2007

Diskusi založil(a) 17.5.2007 Uzlik

.Kdo už je registrovaný na e-academy?Ozvěte se mi prosím do vzkazů.Pokud tak někdo neučinil atˇ se zaregistruje.

Uzlik 23.5.2007 10:16

nástěnka zde

jaishinia 17.5.2007 20:06

reagovat daguška 8.6.2012 12:29  23%    +  -

prosím poradíte mi, jak správně přeložit: "I malý pes dokáže ve vaší posteli zaujmout takovou polohu, aby pro vás nezbylo prakticky žádné místo."
Nedaří se mi to nikde na netu najít.
Děkuji za radu. :-)

reagovat monada 3.11.2011 19:39  13%    +  -

Uzlik: jo hev mi de , ale slovíčka né a né jinak si musím říkat jak ten blbec já mám atd ne mám

reagovat Uzlik 2.11.2011 23:00  100%    +  -

monada: no to mi povídej ted jsme začali brát sloveso Have a je to hnus hnusovej ale co dala jsme se na boj tak budu bojovat slovíčka mi jdou ale tohle je divočina :)

reagovat monada 30.10.2011 19:47  14%    +  -

Uzlik: tak ať se ti dobře učí já taky chodím na anglinu sice k nevidomým a slabozrakým ale stejně slovíčka nejdou do hlavy a přiznám se chce to každý den a já nic musím to napravit

reagovat Uzlik 30.10.2011 13:22  100%    +  -

wowo: Svatuš děkuji :)

reagovat wowo 29.10.2011 18:42  100%    +  -

Uzlik:

reagovat Uzlik 29.10.2011 17:38  100%    +  -

Ahoj holky tak nakonec jsem samouka doma zavrhla a chodím do jazykového kurzu na jazykovku už jsem tam byla 4x a super tak uvidíme

reagovat monada 7.10.2011 21:48  9%    +  -

jo nevite o nějaké anglině na webu co by byla použitelná pro uplné nemehlo a nepochhopitelného člověka jako jsem já

reagovat kopretinna 11.9.2011 20:03  84%    +  -

Dcera nabízí doučovaní AJ cena dohodou, pokud byste měli nějaký kontakt na někoho kdo by měl zájem, napište.PŘEROV,LIPNÍK,OLOMOUC
Zkušenosti s doučovaním má,lonni absolvovala jazykovou školu AJ,a studuje na VŠ angličtinu a češtinu..

reagovat oblinka 6.6.2010 15:48  100%    +  -

reagovat oblinka 6.6.2010 15:47  100%    +  -

a podle čeho se tu učíte? Já vyhrábla knížku Anglicky snadno a rychle se 2 CD.
Mám výhodu, že si pamatuju, jak se to čte i píše, ale to je jediné

reagovat monada 6.6.2010 13:05  11%    +  -

oblinka: jo tobě jo já jsem na tom hůř nikdy jsem ji nedělala předtím němčinu a ta se mi zas zdá , že je lehčí jelikož chodím cvičit a občas se vyskytne na cvičení anglicky mluvící instruktor máme sice překlad ale někdy nestihne vše nebo to zas unikne mi tak proto jsem začala ale nejde a nejde

reagovat monada 6.6.2010 13:03  10%    +  -

nerglova: no nwejsi sama bojuji s tím kdyby to mělo nějaký systém v tom čtení a psaní tak jsem spokojená každý mi radí něco jiného takže ted zkouším učení slovíček pomocí psaní nasat anglicky jak se to píše do závorky jak se to čte a česky a několikrát pak změnit postup česky výslovnost a pasní tak uvidím mě je 51 a neleze a neleze asi nás budou muset zavřít a anglánem a budem se učit on nás anglicky a my jeho česky čusky hezký den

reagovat nerglova 6.6.2010 10:56  33%    +  -

oblinka: Mě je 38 a začla jsem teď a úplně od začátku. Nemám na učení čas, ale v práci si to přejí.... Ale na druhou stranu musím říct, že je to asi opravdu lehčí jak němčina, jen mě štve, že se to jinak píše a jinak čte...

reagovat oblinka 6.6.2010 9:24  100%    +  -

ahoj všichni Jsem už starší ročník, ale na angličtinu jsem chodila na gymplu a chtěla bych ji oprášit, myslíte, že mi to ještě půjde?
jak se učíte vy?

reagovat Uzlik 6.5.2010 18:18  100%    +  -

AdelkaM: teda šikula to by bylo super ale s malou to ted nepůjde

reagovat AdelkaM 5.5.2010 18:40  5%    +  -

Uzlik: Ahoj,tak jsem se odrazila od začátku a jde to. I když s velkou námahou:)) Ale má to jednu velkou výhodu, nutí mě to více přemýšlet...ale samozřejmě, že občas na němčině řeknu něco anglicky a naopak,ale to se vsákne:))

Holky a co zkusit angličtinu přes skype? Ušetří Vám to spoustu času...:))

reagovat Uzlik 8.4.2010 12:51  100%    +  -

AdelkaM: aha tak to je naprd ale ty jsi šikulka a zvládneš to

reagovat AdelkaM 8.4.2010 11:34  20%    +  -

Zvažuji vjestli na tu němčinu vůbec jít.Práce již není aktuální a bojím se, že se mi to bude plést s angličtinou..A učit se 2 jazyky najednou..nevím.Co myslíte?

reagovat AdelkaM 8.4.2010 11:31  20%    +  -

Ahojky, moc nejásej Uzliku:((

Bláhová jsem si myslela, že budu muset oprášit jen základy a hle naskočila jsem do rozjetého vlaku, který neměl brzdy.Musím jít pro úplné začátečníky..i když kdo by jste chtěl doporučit perfektní kurz německé konverzace,ozvěte se. Ale je jen v Karlových Varech a v Plzni:))Je zdarma a jedinou podmínkou je, že musíte být na MD.

zlatá angličtina:))

reagovat nerglova 6.4.2010 18:12  33%    +  -

kairos: Ahojky, dnes mi v práci sdělili, že mám kurz AJ. Vzhledem k tomu, že jsem se učina NJ jsem tak trochu v šoku a hledám a hledám a našla jsem tuto diskusi. Ten tvůj typ je zajímavý s tím psaním. Nemáš nějaký tip na nějaká CD - poslechová. Abych si pustila v práci CD a tak pomalu to dostávala do hlavy? Jsem začátečník a máme se učit Angličtinu obchodní pro začátečníky. Dnes v 10 mi to oznámili a v 11 jsem měla první lekci. Jsem z toho ještě v šoku a hledám tipy, jak si to usnadnit, ale hlavně se to naučit. Mě bude snad doučovat můj 12ti letý synek, páč on toho umí - až valím oči...

reagovat Uzlik 31.3.2010 19:23  100%    +  -

AdelkaM: teda ty jsi šikulka

reagovat AdelkaM 31.3.2010 14:26  22%    +  -

Ahojky, dlouho jsem tu nebyla. Kvůli práci musím k angličtině přibrat ještě němčinu.(můj nenáviděný jazyk).Nevíte někdo o nějakých stránkách s němčinou na webu?

reagovat monada 13.3.2010 7:37  37%    +  -

kairos: no já chodím k nevidomým na kurz a tam to máme nahrané na CD plus text v psané podobě no asi budu muset začít psát pár slovíček vypynulo z toho čtení ale nic moc asi budu muset zabrat dík za radu víš kdysi jsem dělala němčinu a tam je to dané jak psát a číst i v poštině no a v té anglině jsem to taky hledala a nic sice ni někdo radi že se to čte jak spiling ale nějak to nešlo tak pak písnu jak mi to de , ale musím se pochválit ted jsem si posílala přihlášku na cvičení do Lodže a přišla mi odpověď v anglině a docela jsem tomu rozuměla když člověk ví o co asi se bude jednat pár slovíček jsem si našla ve vyhledávači a aji jsem věděla co mi psali hurááá

reagovat Karmelka 12.3.2010 15:50  96%    +  -

takže myslíte že když si koupím ty knihy s cd a budu si to pouštět že pak lépe porozumím mluvené řeči?

reagovat Uzlik 12.3.2010 14:10  100%    +  -

kairos: jo to máš pravdu nejlepší je si slovíčka a věty pouštět do sluchátek

reagovat kairos 12.3.2010 14:03  35%    +  -

monada: ahoj, doporučuju velmi jendoduchou věc: osat slovíčko a říct si ho, opsat hoi třeba 5x na řádek a u toho si ho říkat, pak si je nahrát a pouštět do sluchátek. Musíš ale umět číst transkripci. Fakt to funguje, dostala jme tak do hlavy za docela krátkou dobu asi 2000 slovíček.

reagovat monada 11.3.2010 12:52  38%    +  -

Ahojky narazila jsem na vás a mám velký problém nejsem schopona si zapamatovat slovíčka jak se píší a čtou nemáte něco co by mi pomohlo nebo třeba slabikář pro děti není v tom žádný systém nebo je jestli jo tak sem s ním dik

reagovat Karmelka 28.2.2010 17:14  88%    +  -

jen.tak: tak to bud ráda...na tohle nemám bohužel čas

reagovat jen.tak 17.2.2010 9:47  64%    +  -

Karmelka: já jsem nakonec začala chodit do kurzu, protože sama bych se nikdy nedonula. Pro začátečníky nemusí být rodilý mluvčí, ale je lepší český lektor. Chodím jednou týdně na dvě vyučovací hodiny. Dneska jdu na další hodiny, no a buď dnes anebo příště budeme psát závěrečný test. Sama jsem zvědavá, jak to zvládnu, protože jsem to trošku flákala.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Angličtina pro Začátečníky
Diskusi založil(a): Uzlik
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si