Atopický exém, astma, alergie

máte problém s atopickým exémem a alergiemi jako já?Ráda poradím!Ráda se dozvím něco, co ještě sama nevím..

Sama mám atopický ekzém už od narození, k tomu v pubertě přibylo astma a alergie snad na vše, co existuje.
Musím se s tím hodně prát, ale pomalu se s tím učím žít. Ono mít popraskanou kůži do masa, věčně zkrvavené ruce přes zimu a v létě se zase dusit, to je opravdu těžké! Ale držím se, psychicky se snažím být v pohodě a už skoro půl roku jsem dá se říct v pohodě.
29.5.2007

Diskusi založil(a) 29.5.2007 campari_mix

reagovat Mgr.PavlaŠiroká 7.12.2015 16:00  5%    +  -

Lidičky nezoufejte s ekzémem! Jde se ho zbavit, jen musí člověk vytrvat a přijít na tu správnou metodu! My s přítelem jsme na to přicházeli 7 let jen s malými zlepšeními (ale i ty atopik ocení). Pak jsem se tomu začala věnovat více, i začala brát další známé a cizí klienty.. Není to jednoduché, ani levné se z toho dostat, ale přítel už je několik let bez ekzému! Je to na dlouho, ale kbybych měla jen rychle doporučit, nezaměřujte se na masti, jděte na to zevnitř!

reagovat pavlinaNa 18.10.2015 22:50  5%    +  -

Dobrý den, nenajde se prosím mezi vámi maminka, jejíž dítě (0-15 let) trpí některým z respiračních onemocnění (astma, bronchitida, jakékoli jiné dýchací potíže,…) a byla by tak moc hodná a vyplnila dotazník k mé bakalářské práci z oboru psychologie? Budu moc vděčná za jakoukoli odezvu do 15. 11. 2015, kontaktujte mě prosím na e-mail pavlinana@seznam.cz Mockrát děkuji!

reagovat petrhajekmail 21.10.2014 16:02  5%    +  -

Taky trpím alergiemi a postupem času se objevují nové a nové. Už nemůžu ani ovoce a zeleninu, pokaždé mi otečou rty a spustí se mi rýma. Léčil jsem se pomocí kapek, následně pomocí prášků a teď snad už jedině vakcíny:(

reagovat dkiimm 14.6.2013 16:40  5%    +  -

cucoretka3577: Dobrý den, i já jsem najednou v roce a půl mého chlapečka musela řešit atopický ekzém. První naše kroky vedly k doktorům odborníkům, kteří nám různě předepisovaly různé mastičky. Nařídili i přísnou dietu a stále se problém s atopickým ekzémem neměnil k lepšímu. Také jsem zkoušela různé babské rady - koupele, mazání apod. Připadala jsem si jako by byl můj chlapeček pokusným králíkem. Pak mi do cesty přišly české přírodní produkty. Můj chlapeček je nyní naprosto zdravý s výborným imunitním systémem. Nevím zda sem mohu napsat konkrétní produkty a tak raději uvedu jen svůj mail - já za to,že mi o nich kamarádka řekla jsem denně vděčná. A ráda takto pomohu i já Vám a napíšu Vám veškeré info do zprávy. Můj mail je : danik@dcdoma.net

reagovat dkiimm 14.6.2013 16:39  5%    +  -

Peťulka2: Dobrý den, i já jsem najednou v roce a půl mého chlapečka musela řešit atopický ekzém. První naše kroky vedly k doktorům odborníkům, kteří nám různě předepisovaly různé mastičky. Nařídili i přísnou dietu a stále se problém s atopickým ekzémem neměnil k lepšímu. Také jsem zkoušela různé babské rady - koupele, mazání apod. Připadala jsem si jako by byl můj chlapeček pokusným králíkem. Pak mi do cesty přišly české přírodní produkty. Můj chlapeček je nyní naprosto zdravý s výborným imunitním systémem. Nevím zda sem mohu napsat konkrétní produkty a tak raději uvedu jen svůj mail - já za to,že mi o nich kamarádka řekla jsem denně vděčná. A ráda takto pomohu i já Vám a napíšu Vám veškeré info do zprávy. Můj mail je : danik@dcdoma.net

reagovat DrMax1 22.5.2013 11:32  5%    +  -

Peťulka2: doporučil bych určitě Ale Vera od LR, ale především odkyselení organismu. Atopickým esksémem jsme si prošli u syna a po dlouhých útrapách pomohlo výše zmíněné AV. Po asi 3 měsících měl pokoj. V případě zájmu písněte na mail:zdraví-pohoda@seznam.cz, mohu zaslat informace, články lékaře který se tímto zabývá a má výborné výsledky jak u dětí tak u dospělých a také články s fotografiemi průběhu léčby.

reagovat Peťulka2 19.2.2013 14:03  41%    +  -

Dobrý den tak před rokem my zjistili, že mám atopický exém v hlavě. Doktorka mi dala nějaký šampon a abych si umývala hlavu jenom jednou týdne. Což u mých jemných vlasů nejde. Poradila mi, že se to zlepší až pojedu k moři. Byla jsem u moře a nezlepšilo se to naopak se to zhoršilo.. Nevíte náhodou, co na to pomáhá ?

reagovat kacrom 28.10.2012 22:04  11%    +  -

Ježeček: Ahoj nakažlivý to určitě není vím to ze své zkušenosti.U nás atopický ekzém měla dcera jako malé miminko a nikdo se od ní nenakazil.

reagovat cucoretka3577 5.6.2012 14:52  5%    +  -

Dcera i syn trpí na atopický ekzém.Dceři bude už šest let a s ekzémem "bojujem" jak jen to jde.Pořád sháním informace jak by se jí dalo ulevit.Dávám ji volné oblečení,promazávám neustále suchou kůži,vyhýbáme se tropickým plodům a většímu množství čokolády (což přiznám mi dá zabrat nejcíce,ale dcera si pomalu zvyká).
Zítra bude na Komunitě 111 chat s odborníkem a tak mu položím pár otázek.Už se moc těším.

reagovat jitula1 11.12.2011 19:47  7%    +  -

Ráda bych se přidala k vaší diskusi myslím že mám k tomu hodně co říct
Mám doma syna 4 roky a od narození má/spíše měl/ šílený exém nevím jestli si dovedete představit malýho klučinu který má celé pokrité exémem který bud krvácí nebo mokvá k tomu má astma,je také silný alergik skoro na vše mliko,lepek,vajíčko,laktoza,prach plísně venkovní i vnitřní,pil,roztoče,bříza ,lípa, jablko no prosdě děs a hrůza.Na alergologii,imunologii a konžím jsme byli víc než doma.
Až jsme dostali kontakt na výborného lékárníka z Velkých Pavlovic dělá masti bez kortikoidů přímo v lékárně v pracovná dny od 7.30 do 10.30 a můžu vám říct že Honzík konečně po 4 letech klidně spí v noci ani přes den se neškráme,kecala bych kdybych tvrdila že se nepoškrábe ale asi tak jen trošku jemně jako by ho něco zalechtalo,nemá to krvavé,nemokvá to,neužíváme kortikoidy,jen to astma nás trápí ale s tím se asi nedá moc dělat

reagovat medword1 12.11.2011 14:39  5%    +  -

hodně v tomto směru mohou pomoci bylinky, sami máme zkušenosti jak s alergiemi, tak s astmatem a i atopákem, je v první řadě od věci pročistit organismus, vyvázat mykotoxiny a škodlivé látky ven, kdo by chtěl namítnout, že miminko ve třech měsících, co papá jen mlíčko od maminky, se k toxinům nedostane, ale to je velký omyl, velká část těchto látek se dostane do mlíčka a při kojení pak i do miminka, a nejedná se jen o toxiny, ale i další látky. Pokud by chtěl někdo zkusit jinou alternativu, než od lékaře, pak rád poradím s bylinkama, přes které jsme to řešili my, pro více informací mi napište vzkaz do zpráv, rád se podělím :)

reagovat Znojmo 21.2.2011 16:20  5%    +  -

daniellle:

reagovat Manacho 2.2.2011 13:56  5%    +  -

Atopický ekzém mě provází od malička. Založil jsem blog (nekomerční stránky), kde píši svoje zkušenosti a znalosti ohledně atopického ekzému. Třeba vám to také pomůže, minimálně jako zdroj nápadů a inspirace stránky poslouží dobře: Atopický ekzém, Léčba atopického ekzému

reagovat Berrusenka 29.1.2011 12:36  5%    +  -

Já jsem s ekzémem a alergiemi bojovala 23 let. A úspěšně jsem dobojovala. Dneska mám krásně čistou kůži, dýchám volně a přes léto jsem v pohodě. :-)

reagovat chicitka 18.1.2011 8:03  73%    +  -

Zdravím, každé tělo a kůže je jiné.. Náš Miška měl ekzém od konce šestinedělí, kdy jsem přestala kojit.. Hodně dlouho jsme s tím bojovali a vyzkoušeli neskutečně přípravků na různé rady. Jenže na příklad po chválené homeopatii se mu ekzém rozjel totálně po celém těle kromě hrudníčku v necelých 3 letech.. Konopné masti nesměl ani vidět, pak jsme šli i do OKG výrobků. Musím říc, že pomohly, ovšem opět jen na chvíli potlačily projev na kůži.., protože jsme se dostali do rukou výborného léčitele, který nám řekl, že problém je v Miškovo střevech a imunitě, že se vše špatné pak jen dostává ven z těla tou nejsnažší možnou cestou - kůží. Dostal speciální probiotika, vitamíny a mazání a my po 3,5 letech boje s ekzémem máme absolutně čisté dítko. Museli jsme chvíli na noc fáčovat do speciálních obvazů pro atopiky, aby se kůže zklidnila.

reagovat Chalco 10.1.2011 22:45  5%    +  -

Na atopický exém je fajn mastička z přírodního sádla. Mému kloučkovy exém krásně zmírnila. Mastička vypadá takto: http://prozdravi.usedmikrasek.cz/ok-balsam.html

reagovat Marián 10.1.2011 16:15  5%    +  -

Hezký den všem. Vřele doporučuji trpícím exémem,astmatem a alergiemi vyzkoušet reflexologii nohou. Sám jsem si udělal kurz a provozuji masáž nohou, hlavně na lidech kolem sebe, a i s pozitivními výsledky, i když ješte ne v této oblasti nemocí, zatím.Rozhodně nic nepoškodíte a když terapie pomůže, tak to by bala paráda:-).

reagovat fagi 7.11.2010 12:32  5%    +  -

Ahoj, já mám taky problémy s astmatem a co mi docela pomáhá je kryoterapie, potom se mi vždycky uleví. Pokud máte někdo možnost to zkusit, tak za sebe doporučuju. A píší tam, že má dobrý vliv i na některé kožní nemoci (např. lupenka) :) Tak držím palce!

reagovat adikah 24.10.2010 11:16  5%    +  -

terkat: souhlasím vyčištění madrací od roztočů je velice důležité. Já na to používám přípravek ve spreji na odstranění roztočů.
http://www.euronabycerny.com/eshop/pripravek-proti-roztocum-250-ml?ReturnUrl=/user/advisor/category.aspx?id=1004

reagovat terkat 1.10.2010 20:43  5%    +  -

Také trpím atopickým ekzémem a zjistila jsem, že pokud pořádně vyčistím matrace a lůžkoviny od bakterií a roztočů, příznaky mám mnohem mírnější. Vřele doporučuji antibakteriální vysavač Raycop určený výhradně na čištění matrací a lůžkovin www.raycop.cz

reagovat janinka1 14.9.2010 16:09  5%    +  -

Macíklucík:
Ahoj, já jsem zase svému Vojtovi dávala přírodní přípravky Imuno C Komplex, Super Bromelain + Papain a LKVB6. Ubylo mi tak mnoho starostí. Přípravky mu dodaly ty látky, které mu v těle chyběly. Sehnala jsem je na www.zdrave-doplnky.cz. Mnoho spokojenosti, jako bylo u mě :-))

reagovat rajchecka 13.9.2010 8:54  7%    +  -

Macíklucík: ahojky Honzíčkovi zabírá zinková a polysanová mast neštípe to a zabírá

reagovat fagi 2.9.2010 14:13  5%    +  -

Ahoj, mě začalo zlobit astma v pubertě a dost mi pomáhá solná jeskyně

Teďka chodím pravidelně, protože se mi ve městě dýchá fakt špatně. Je to dobrý právě na alergie, astma a i na pleť :)

reagovat Macíklucík 22.8.2010 13:11  68%    +  -

ahojte holky Potřebuju pomoc nevíte někdo o něčem přírodním na exém aby to neublížilo mojí Elišce a zároven to zabralo už si nevím rady mám to na obličeji :( a u kožařky sem byla ale píše mi maste co mi to spis roznaseji dal :(( POMOC

reagovat daniellle 18.8.2010 13:05  5%    +  -

Take bych doporučila aloe z LR. Je to téměř stoprocentí gel k vnitřnímu užívání a ze svého okolí vím, že opravdu pomohl.
Pokud chcete bližší info tak Danusss@centrum.cz

reagovat imam 15.8.2010 0:30  5%    +  -

gruela: je to rozpad bakterie chlamydia ta uvolnuje do těla toxin a z toho ma ty alergie
víc na chlamydia.info nechej si udělat dobré testy

reagovat dkiimm 20.5.2010 16:43  5%    +  -

Musím se zastat společnosti OKG a jejich výrobků. Můj milovaný syn dostal atopický ekzém až po roce života. A bojovali jsme s tím hrozně dlouho - nikdo nám nepomohl ani praktický lékař, ani kožařka - vždy masti zabrali na male utlumeni ale ekzém se po čase opět objevil a byl zas o něco horší. Když jsem poprvé kontaktovala svou kamarádku která u OKG pracuje řekla jsem jí, že pokud nám jejich produkty pomůžou budu je propagovat a výsledek je zde www.okg-fit.cz/vitalita Nevydělávám na atopikách ale pomáhám jim ke zdraví ve spolupráci s výrobky OKG, které opravdu fungují !! můj mail je danik@dcdoma.net Chcete opravdu konečně žít bez ekzému ??

reagovat dkiimm 20.5.2010 16:41  5%    +  -

Musím se zastat společnosti OKG a jejich výrobků. Můj milovaný syn dostal atopický ekzém až po roce života. A bojovali jsme s tím hrozně dlouho - nikdo nám nepomohl ani praktický lékař, ani kožařka - vždy masti zabrali na male utlumeni ale ekzém se po čase opět objevil a byl zas o něco horší. Když jsem poprvé kontaktovala svou kamarádku která u OKG pracuje řekla jsem jí, že pokud nám jejich produkty pomůžou budu je propagovat a výsledek je zde www.okg-fit.cz/vitalita Nevydělávám na atopikách ale pomáhám jim ke zdraví ve spolupráci s výrobky OKG, které opravdu fungují !! můj mail je danik@dcdoma.net

reagovat vikulka 16.5.2010 23:37  5%    +  -

Dobrý den všem, našla jsem prostředky, které pomůžou každému, trápí Vás exém, akné, alergie, či problém pohybového ústrojí, nebo váha a jiné problémy pište. Myslím si, že bych Vám mohla pomoci.

reagovat kacrom 14.5.2010 21:59  10%    +  -

gruela: Ahojky tak at vám to na alego dobře dopadne. Tak u nás je taky tak ekzém v pohodě , ale pořád ji svědí nožičky. A dneska jsme se ráno vzbudili s pupínkama na puse tak přemýšlím co by to mohlo být a jaký by to mohlo mít důvod. Tak uvidím co to s námi udělá. No zkrátka to ty naše holky nemají jednoduchý

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Atopický exém, astma, alergie
Diskusi založil(a): campari_mix
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví -> Alergie
Přečtěte si