Svět časopisů

Taky utratíte menší či větší penízky za časáky. Já ty větší a moc mě zajímá co si na našem časopiseckém trhu vyberete právě vy.
29.5.2007

Diskusi založil(a) 29.5.2007 LadyChanel

reagovat kytka1 5.10.2015 8:42  100%    +  -

LadyChanel: podle mě Elle nějak upadá... je to samá reklama... takže kupuju jen když je dárek.. těšila jsem se na diář, prý ale letos nebude...
nejvíc kupuju asi joy, žaž, a někdy cosmopolitan...

reagovat LadyChanel 2.11.2009 17:47  5%    +  -

kgabroska: Ahoj, konečně odpovídám, skoro jako bych odpověď posílala přes Atlantik po holubovi že:-))...byla jsem dlouho mimo... A co říkám na MC? Zdá se mi výborná, zařadila jsem si ji na svoji stupnici polularity s ELLE na první místo. MC je vkusná, připravovaná s láskou. Zavádí mě do světa luxusu i reality zároveň...toť skvělá kombinace. A jak se líbí vám?

reagovat kostimka1 13.9.2009 18:52  5%    +  -

Já prodávám katalog šperků za 30 kč a tam si můžete vybrat.Kdo bude mít zájem tak se mi ozvěte na skype jitka123.Budu se těšit.

Anonym 9.4.2009 18:34  1%    +  -

Zdravím asi to jsem nepatří, ale přesto to zkusím. Nevíte jestli nevychazí kris kros? Mám to nejraději a na internetu žádná zmínka o něčem. Děkuji za odpovědi a rady.

reagovat LadyChanel 10.6.2008 16:12  5%    +  -

Co říkáte na českou mutaci MarieClaire?

reagovat kgabroska 22.1.2008 20:35  5%    +  -

Ahoj,nevíte někdo,kde bych sehnala časopis Čtyřlístek??Třeba vázanej v knihách??Katka

reagovat Lenočka 11.8.2007 11:12  5%    +  -

Ahojky holky,když jsem si tak četla,co jste napísaly,tak mi to trochu připomělo mě:))),taky mám vždycky takovej fajn pocit,když mám v baťohu nějaký nový časáky a těším se celou cestu domů ze školy až je v pokojíčku rozbalím a začnu číst:a to je mi 17:)))taky nejdřív projíždíte rychle stránky a koukáte na fotky a tak?a pak teprve čtete?já to tak dělám.Minule jsem si koupila Bravíčko,ve kterým byl takový ten třpitivý pásek a já myslela normálně původně,že je to oboječek pro psy,tak jsem si řekla,že to tomu našemu pražskýmu krysaříkovi koupím:))a doma jsem zjistila,že je to nějaký dlouhý na obojek,že to bude zřejmě pásek,takový červený..no a nakonec si ho vzala máma:))jinak kupuju Joy,Yellow,dřív jsem taky kupovala ŽaŽ,ale bylo tam stále to samé a já mám radši víc kosmetiky a módy,což třeba v Joy je hodně:),máte taky rádi JOY?

reagovat kytka1 29.6.2007 11:06  88%    +  -

Tak dneska vychází Marianne s plavkama, žena a život s nějakým dárečkem... Pak má vyjít yellow příští týden a v Elle červencovým má být nějaký triko nebo co....

reagovat kytka1 13.6.2007 7:18  70%    +  -

LadyChanel:
jooo, jasně že už mám taky šáteček, ten fialovo, zeleno, bílý, ale je mi nějak divně větší nebo nesedí úplně hezky na halvě, ale taky se ho chystám vytáhnout, na léto jsou suprový!!

reagovat LadyChanel 12.6.2007 21:18  8%    +  -

kytka1: v dalších číslech bude postupně náramek a náhrdelník

reagovat LadyChanel 12.6.2007 21:16  8%    +  -

kytka1: jojo, yellow už bylo a ta čelenka je spíš takový ten šáteček co ted letí, už ho nosím:-)))

reagovat kytka1 6.6.2007 19:49  60%    +  -

akorát jsem ještě furt nevypátrala to yellow, na diskuzi vedle někde psal, že vyšlo, ale nevím jestli s tou čelenkou... a já se do trafiky nedostanu...

reagovat kytka1 6.6.2007 19:48  60%    +  -

Tak ne, změna v Bravo girl mají být 2 prstýnky na nohu v 7 kombinacích... a jaj, to zní lákavě...

reagovat kytka1 6.6.2007 19:42  60%    +  -

LadyChanel:
jo myslím, že tam mají být nějaký náramky či co.. takže to asi vynechám.. ale jo, občas se tam něco inspirativního najde

reagovat LadyChanel 6.6.2007 18:48  13%    +  -

kytka1: to je fakt, s dárečkama se nějak šetří, ale zítra určitě něco bude v Bravo Girl, tam snad bývá pokaždý a někdy je to i pro nás větší holky a číst se v tom taky dá, aspon se dozvím něco novýho:-))))

reagovat kytka1 6.6.2007 12:51  53%    +  -

Na jiný diskuzi o časopisech jsem se dověděla, že má vyjít yellow s čelenkou....

reagovat kytka1 6.6.2007 7:56  49%    +  -

LadyChanel:
noo tak mám nějakej absťák - budu muset opět navštívit trafiku a něco pokoupit. Ale teď asi ani nikde nejsou dárečky....

reagovat LadyChanel 5.6.2007 21:13  11%    +  -

Přítel si kupuje Epochu, to je hodně zajímavý čtení, třeba teď tam psali o nejstarší parfému světa, italští archeologové učinili skvělý nález.

reagovat LadyChanel 5.6.2007 21:11  11%    +  -

kytka1: jojo, ten jsem taky kupovala, ale nějak mě obsah přestal bavit, přišlo mi to pořád dokola, to Linda je lepší

reagovat nadena 3.6.2007 10:55  65%    +  -

LadyChanel: No to néééMyslela jsem ženský časopisy

reagovat kytka1 2.6.2007 18:50  46%    +  -

LadyChanel:
Jinak účesy mě taky zajímají, jednu dobu jsem si kupovala Hair and Beauty časopis.

reagovat kytka1 2.6.2007 18:49  46%    +  -

LadyChanel:
no to jo, tenhle výtisk ž+ž je vážně chudý. Ale v příštím čísle má být zas druhý časopis o rychách a grilování a nějaký dáreček (ale nepíší co). No ale aspoň se máme na co těšit...
A v příštím Bravu mají být trendy tkaničky do bot...
Jnak soutěže taky můžu, hlavně kde je velká šance, nebo kde stačí poslat kódy a tak a výhra je jistá

reagovat LadyChanel 2.6.2007 18:45  10%    +  -

Znáte Lindu, super časopis hlavně o účesech a o kosmetice, docela dobře se v ní čte, jen je těžko sehnatelná:-((

reagovat LadyChanel 2.6.2007 18:43  10%    +  -

kytka1: nad ŽŽ jsem se rozhodovala, ale zdála se mi nějak hubená na pořádný dárek a ani témata na obálce mě nepřesvědčila. Jen jsem koukala, že je tam soutěž o luxusní kosmetiku, na soutěže jsem taky jak divá:-)))

reagovat kytka1 2.6.2007 15:20  46%    +  -

LadyChanel:
tak jsem si dneska koupila ženu a život a byl tam jen vzoreček Nivea a katalog Nivea. A Bravo s tím šátkem. Opět jsem se nemohla rozhodnout, který vybrat... nakonec jsem se rozhodovala mezi bílým s lebkama a černo-bílo-červeným. Nakonec vyhrál bílý, no ale možná by byl lepší ten barevnější... No klasika...

reagovat LadyChanel 2.6.2007 15:13  100%    +  -

Nový Glanc s Persilem na obálce, Glanc se mi celkem za tu cenu líbí, co vám?

reagovat LadyChanel 2.6.2007 15:12  100%    +  -

nadena: Fakt jo i třeba Naše vojsko?:-)))

reagovat LadyChanel 2.6.2007 15:11  100%    +  -

kytka1: no přesně a pokad jsi jin nesu pořádný štůsek, jsem v sedmém nebi, doma si uvařím kafčo a začnu rozbalovat a prohlížet:-)))

Anonym 1.6.2007 15:38  54%    +  -

LadyChanel: všechny

reagovat nadena 1.6.2007 14:41  79%    +  -

kytka1: Já mám občas problém ,který časák si mám vybrat,prptože se mi líbí téměř všechny

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Svět časopisů
Diskusi založil(a): LadyChanel
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si