Achjo, ta cukrovka

Moje maminka má už přes čtyřicet let diabetes, prožívám všechno s ní. Máte nějaké vychytávky, rady nebo tak něco...podělím se o ty své.
29.5.2007

Diskusi založil(a) 29.5.2007 LadyChanel

Anonym 17.2.2019 14:17  1%    +  -

Ahoj prosím jak se jmenujes na fb ?Markét:

reagovat sab.step 29.6.2016 9:07  5%    +  -

Dobrý den,

vyplníte mi krátký dotazníček o sladidlech, pokud je používáte?
- má 8 otázek
- nemusíte odpovědět na všechny
- a zabere Vám to míň jak minutku

Moc mi tím pomůžete, takže Vám předem děkuji :)

Sabina Štěpánková :)

https://www.survio.com/survey/d/J2H8W2V3S7F3A7S9A

reagovat kikousek 25.5.2016 13:35  5%    +  -

Ja jsem nasla na pomoc při cukrovce dobrou věc na internetu, je to tinctura obsahuje vse potrebne co, abych se citila lepe a mela i lepsi a posilenou imunitu.

reagovat Bětka_M. 10.1.2014 17:11  5%    +  -

Dobrý den. Chtěla bych požádat dobré duše, zda by mi:

a) mohli vyplnit dotazník (pro diabetiky II.typu) - http://diabetes-i-typu-pouze-pro-di.vyplnto.cz/

b) se nepodělili o osobní zkušenost, kdy jim cukrovka znemožnila něčeho dosáhnout (sny, povolání) a také pokud mají nějakou negativní zkušenost ze strany okolí (šikana, špatné začlenění do kolektivu či problém s partnery, apod.)
Zde diabetici 1.typu -(prosím na email: alzbeta.bebe(zavináč)seznam.cz

Předem moc děkuju za pomoc. Veškeré informace slouží pouze jako podklad pro SOČku a jsou anonymní - stačí křestní + věk

c) veřejnost nevyplnila dotazník o cukrovce - http://35999.vyplnto.cz/

Ještě jednou děkuji,
Bětka

Anonym 28.12.2013 23:16  1%    +  -

Ahoj, je mi 15 let a cukrovku mam od 12,ted poslední plů rok s tím zápasím, měla jsem pořád vysoký cukr, ale teď poslední dva měsíce jsem měla 3 kolabs skrz nízký, kdy jsem skončila v nemocnici, nevíte čím by to mohlo býyt? Inzulín si upravuji tak jak mám :) díky za odpověď

Anonym 27.12.2011 11:49  1%    +  -

Hledala jsem na internetu, jestli by nešlo nějak zjistit, jestli mám cukrovku, protože jsem začala mít pochybnosti. Našla jsem tohle : test-cukrovky.cz/?stranka=2 a docela mě to uklidnilo v podstatě šlo o stejné otázky, na které ptá doktor

reagovat Rybka77 14.11.2011 19:47  100%    +  -

Mia: pokud má přítel cukrovku už 11 let, tak zřejmě ví, co dělá. Ale tím netvrdím, že to co dělá, je správné.

Je jasné, že diabetik by se neměl "cpát" sladkostmi.

Zřejmě příteli nazáleží na jeho zdraví.

Pokud ale drží glykémie v dobrých hodnotách je to jeho věc.....a i když ty glykémie nemá hezké, tak s tím taky moc nenaděláte....těžko přikazovat něco dospělému člověku, který má s cukrovkou již dost zkušeností.

Anonym 14.11.2011 19:16  1%    +  -

Ahoj chci se zeptat jestli by mi prosím nekdo nevysvetli jak ti ´funguje kdyz má clovek pumpu, muj pritel ma silnou cukrovku uz o 11 let, a neustale ji sladke treba hned po ranu a ne kvuli tomu ze ma nizky cukr:(porad se kvuli tomu hadame a on tvrdi ze dys ma tu pumpu tak muze jist sladke jak chce jak to prosim je?:(

Anonym 8.3.2011 22:13  1%    +  -

ahoj, zabyvam se toxikologiii a mam projekt s hadimi jedy, po absolvování kol v republice s postupem se nyni soustredim na to, jestli lide s poruchami krve mohou byt castecne imunni proti jedum kvuli zpomalenemu obehu krve, proto prosím, kdo by se chtěl zapojit, sháním pul zkumavky krve k rozboru, kdyby jste meli zájem o spolupráci kontaktujte mě na westry97@seznam.cz odměna nemine, děkuji, Tereza

Anonym 5.10.2010 0:35  1%    +  -

Ahoj dámy,

koukám, jak tu nabízíte možnosti léčby cukrovky. Ale to se všechno týká dvojky. Ukažte něco na jedničku. Jsem velice zvědavý. Dvojkaři to většinou mají z špatného životního stylu. Málo pohybu a moc jídla.

L.

reagovat zelviczkaaa 11.7.2010 9:35  24%    +  -

Přeju krásný den. Chtěla bych moc poprosit jestli by se nenašla nějaká dobrá duše, které přebývají sety k pumpe Accu-Chek Spirit - tendry Accu-Chek?TenderLink. Doktor mi omylem napsal jiné, které kvůli alergii na kovy nestrpím a než se to vyřeší, neměla bych co píchat. Snad se najde někdo, komu sety přebývají, nebo má staré zásoby a používá už sety jiné. Moc děkuji za případnou pomoc :-) Darina

mail: zelviczka@atlas.cz
sms: 721801317

Anonym 24.5.2010 10:47  1%    +  -

andina3: Dobry den,rada bych vedela vice o bylinach na snizeni hladiny cukru.Dekuji

reagovat Viki1 1.4.2010 19:01  5%    +  -

Zdravím všechny,

mě před několika dny doktor diagnostikoval náběh na cukrovku, takže se zase budu léčit přírodní medicínou od firmy Tiens. Už jsem si velmi úspěšně vyléčila vysoký krevní tlak a problémy se žaludkem.

Vše najdete na stránkách www.tajemstvicinskemediciny.cz

kolonka léčba nemocí a dále pak CUKROVKA.

reagovat andina3 22.3.2010 17:36  50%    +  -

Ráda byh vám nabídla bylinky, které máme vyzkoušení nejen na cukrovku, ale i ostatní zdravotní neduhy, info do vzkazu, at tady Dámu nezahlcuji. Pžeji všem hodně zdraví

reagovat LiTr 11.11.2009 12:32  5%    +  -

Mé babičce je 70 let a dlouho se léčila na vysoký krevní tlak a cukrovku. Dvakrát musela do nemocnice. Krevní cukr jí kolísal mezi 7 a 11 mmol. Brala denně 8 léků a musela hodně omezit svůj jídelníček. Pak jsem jí nabídla bylinné produkty české společnosti v Brně, užívala je a když po 2 měsících šla na kontrolu do nemocnice, překvapení bylo veliké! Tlak měla v normě, cukr klesl na 4,5 mmol a lékař jí snížil dávky léků. Teď se cítí vitálnější a plná života. Mohu Vám také pomoci :-). Napište mi: chaloupkovamichala@gmail.com

reagovat Jindřich 10.9.2009 8:09  5%    +  -

Já měl začínající cukrovku a když mě chtěli nasadit inzulín, někdo mi poradil navštívit léčitele. Pan léčitel Hrousek mně sestavil speciální dietní plán, nasadil bylinky, doporučil hodně skořice atd. Bylo těžké držet se všech jeho doporučení, ale po dvou týdnech jsem měl haldinu cukru úplně v normě a doktoři přestali uvažovat o inzulínu. Je to už dva roky a pořád mám cukr v normě.

Anonym 2.7.2009 10:13  1%    +  -

Dobrý den,
můžu vám doporučit jeden zcela nový vynález na ozařování krve laserem, který dlouhodobě upravuje hladinu cukru v krvi, snižuje riziko trombóz, zlepšuje krev a okysličuje všechny tkáně. Je dobrý i na snížení vysokého krevního tlaku. Ten přístroj se jmenuje Bioquant

reagovat Evellin1 10.9.2008 8:47  5%    +  -

Jde to i levněji. Mám super bylinky, které Ti sníží nejen krevní cukr, ale i jiné neduhy. Ráda poradím více na Evellin1@centrum.cz alzbeta:

reagovat snehulka27 6.8.2008 11:21  5%    +  -

Ahoj. Tatínek od kamarádky má také cukrovku a moc mu na to pomáhá Fytotonic. Jsou to bylinky, velice lahodné pití s dvěma příchutěma. Ted to začal pít znovu. Jak bude po kontrole, pisnu, jak to dopadlo. Jinak bližší info do vzkazů. Přeji všem pevné nervy v boji.

Anonym 23.7.2008 18:53  1%    +  -

ja mam taky cukrovku typu 2. A teztovaci prouzky jsou velmy drahe je jich tam jemom 50 ks a stoji 750 kc a doktorka mi je muze vypsat 4 krat rocne

reagovat zelviczkaaa 4.6.2008 17:33  5%    +  -

http://aukro.cz/item375284453_testovaci_prouzky_do_glukometru_freestyle.html kuknite kdo mate zajem

reagovat Pepina 27.3.2008 13:00  40%    +  -

při cukrovce je nutné snížit hladinu homocysteinu:www.karelerben.cz

reagovat keysi 27.3.2008 12:39  5%    +  -

Monca.J:
y k tomu activ aloe máme ještě hlívu ústřičnou a výsledky jsou vynikající, jak na cukrovku, tak i jinak.

reagovat Trka 13.3.2008 16:23  5%    +  -

Já mám diabetes 1.typu 2roky a zatím mám pocit že jediné co funguje je pravidelný režim a počítání sacharidů.

reagovat Monca.J 26.2.2008 10:48  5%    +  -

Ahoj mi máme dobré zkušenosti s pitím Aloe Vera gelu
působí super je to čistý přírodní produkt.Jestli je to cukrovka,astma,akné a jiné máme supr výsledky na vážnější problémy se radíme s našim doktorem.Ráda odpovím na jaký koliv dotaz můžete volat nebo psát i sms na číslo:739 659 968,739 659 957

Anonym 22.2.2008 17:36  1%    +  -

Nevím jak dopadli inhalátory (myslím, že to šlo nakonec pod stůl). Januvia jsou tablety pro lidi s s cukrovkou druhýho typu. Kombinuje se to s tím, co jim pomáhalo doteďka. Prostě další prášek a nemusejí si píchat, no.

Anonym 20.2.2008 13:05  1%    +  -

Ta nová léčba - to myslíte inhalátory? O tom se svýho času hodně mluvilo.

Anonym 19.2.2008 12:41  1%    +  -

Přidávám se - ten nápad o dovezení Januvie byl fakt praštěnej! Kromě toho Januvia bude k sehnání od dubna, to už není za dlouho, ne? Stejnak to Danuše bude muset probírat se svým diabetologem….

Anonym 19.2.2008 11:50  1%    +  -

Tamaro!!!! Neblázni!!!! Víš jak se cukrovka složitá nemoc? Umíš si představit, že by každý jen tak podle nálady rozhodoval o vysazení inzulínu a místo toho by do sebe cpal prášky jen tak někde koupený? Mysli!!!

Anonym 18.2.2008 10:17  1%    +  -

Danuše - Januvia je už v Evropě na trhu. Možná nebude problém nechat si ji odněkud dovést, jestli by ti to pomohlo….

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Achjo, ta cukrovka
Diskusi založil(a): LadyChanel
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si