Líčení

Pár barviček a je z nás jiný člověk, popovídání o všem co se kosmetiky týče, dekorativní, tělová....prostě pojďme se bavit o tom voňavém světě. Máte-li problémy se sylingem, ráda poradím a ještě radši přijmu vaše nápady.
30.5.2007

Diskusi založil(a) 30.5.2007 LadyChanel

reagovat A.MaryKay 5.3.2013 16:15  5%    +  -

Milé dámy! :)
..spolupracuji s jednou z největších kosmetických společností zabývajících se přímým prodejem pleťové a dekorativní kosmetiky - MARY KAY. Nabízím Vám bezplatné kosmetické poradenství, kde vám poradím, jak pečovat o váš typ pleti, jaké je pro vás ideální denní líčení a samozřejmě si můžete vyzkoušet různé přípravky a tal zjistit, jak Vám sedí :) Samozřejmě je u mě možnost zakoupení!
Pokud jste z okolí Prahy nebo Pardubic, neváhejte mě kontaktovat!

Budu velmi ráda, pokud mě kontaktujete na mém e-mailu Anett.MaryKay@seznam.cz

Budu se těšit. S pozdravem Aneta.

Anonym 17.1.2013 12:18  1%    +  -

Gábina:
Mrkni sem
vizaziste.cz
Byla jsem u ní na individuálním kurzu líčení. Je prostě naprosto neskutečná. Bylo to super, hrozně moc mi to dalo.
A ona dělá i různé proměny. Ty fotografie proměn, které má na stránkách, to je prostě něco. Neuvěřitelně šikovná. Vážně profík. Přemýšlela jsem, že bych to dala mamce jako dárek k narozeninám letos. Pořád chce nějakou změnu, tak ted bude čučet! :)

Anonym 19.12.2012 14:32  1%    +  -

Cecilka:
A kde sídlí? Má webové stránky ? :)
Díky

Anonym 17.12.2012 14:32  1%    +  -

Vizážistika paní Schlosserová ;)
hrozně šikovná.

Anonym 15.12.2012 21:44  1%    +  -

čau holky, můžete mi někdo doporučit dobrou vizážistku v Brně prosím?

reagovat KacaSim 23.3.2012 20:59  5%    +  -

Oriflame teď přišel s novou řadou Ecobeauty bez chemie. Certifikace 4mi nezávislými organizacemi. Navíc je faitradová, tudíž i etická. V prodeji zatím denní, noční a oční krém, a brzo i tónované podkladové krémy v několika odstínech.

Anonym 7.2.2011 0:09  1%    +  -

Dobrý den, ráda bych Vás požádala o doporučení nějakého cenově příznivého kosmetického salónu v Plzni. Chystám se na ples a chtěla bych se nechat nalíčit, ale když jsem procházela ceníky některých salónu zjistila jsem, že cena líčení není mnohdy o moc nižší než cena šatů:-(

reagovat perfectlashes.cz 17.12.2010 19:44  5%    +  -

Dobrý den dámy :-)

Každá chce jistě mít krásný pohled a oči. K tomu patří i krásné řasy.

Říká se, že oči jsou jako okno do duše. Tak ať nám je lemují krásné a dlouhé řasy!

Aktuálně největší americký hit v kosmetice jsou kapičky na růst řas.
Nyní je toto unikátní sérum dostupné i v ČR.

Do konce roku za výhodnější cenu!

Více na adrese: http://www.perfectlashes.cz/vysledky/

Ke dvěma kusům navíc dostanete luxusní dáreček zcela zdarma!

reagovat Linda99 7.6.2010 19:03  5%    +  -

Ahoj všem, hezky udělaá videa o líčení všch partií obličeje krok za krokem - super je hlavně to oční stíny: http://www.youtube.com/oriflamecr#p/a/u/1/Ai_1pphL45c
Jinak je tam asi ještě dalších 6 videí. Inspirativní

reagovat Novotňásci 4.5.2010 10:52  45%    +  -

Peppino58: A proč je nezveřejníš všechny. Ocenění získaly i další firmy třeba Avon, Mary Kay a Dermacol.

Kdo má zájem o kompletní seznam včetně výherce soutěže tak se koukněte sem.

reagovat Novotňásci 3.5.2010 21:37  45%    +  -

Nevíte si rady s tím jak se nalíčit a jaké vybrat barvičky pro sebe? Nabízím vám pomoc formou Minikurzu líčení. Pracuji v Jižních Čechách, Pardubickém kraji a jižní části Vysočiny.

reagovat Marchetta 29.4.2010 8:56  5%    +  -

LUCKA: ahoj,mas jeste tu podkladovou bazi od Artedeco? diky nebo radu, kde ji sezenu, Marketa

reagovat Peppino58 17.4.2010 8:38  5%    +  -

Asociace vizážistů a stylistů ČR i letos vybírala nejkvalitnější kosmetiku uplynulého roku (2009). Nadprůměrné hodnocení a certifikát ,,Doporučeno Asociací vizážistů a stylistů ČR´´ získalo hned 6 výrobků Oriflame:

Zpevňující pleťové kapsle Royal Velvet

Rozjasňující kapsle Optimals Radiance Energy

Minerální sypký pudr Giordani Gold-Medium (15477)

Revitalizační podkladový krém SPF 20 Giordany Gold-Light Ivory (1696)

Gelové oční linky Giordany Gold-Soft Black (17321)

Řasenka Lash Fascination Giordani Gold (17322-23)

A jak hodnocení probíhá?

Kvalitu kosmetiky nejlépe poznáme v praxi. 60 profesionálních vizážistů a stylistů tedy produkt na několik týdnů zařadí do své výbavy a do podrobných dotazníků vyplňují svá hodnocení podle 3 kriterií:

Účinnost výrobku plynoucí z jeho charakteru

Příjemnost a snadnost používání či aplikace

Design, tedy vzhled a estetika výrobku

Certifikát AVS už mají tyto výrobky Oriflame:

Krém pro omlazení pleti Diamond Cellular

Kvartet očních stínů Giordani Gold (2512-13)

Rozjasňující podkladová báze Giordani Gold (13878)

Tužka na oči Gildami Gold (14261-63)

Sada pro profesionální mikrodermabrazi (4648)

Fixátor podkladového krému

Zázračný kelímek

Omlazující podkladový krém Giordani Gold (2392-97)

Práškový pudr v perleťových kuličkách Giordani Gold (5568,5570)

www.avs.cz

Anonym 10.3.2010 10:00  1%    +  -

KOSMETICKÝ SALON
nabízí-osobní diagnostiku pleti.mini kurz o plet-199kč a tělesnou analýzu vašeho organismu-560kč
PLZEN-pí.Marečková Jiřina,tel.604583172--super nabídka

reagovat VERCA78 25.2.2010 13:03  5%    +  -

Ahoj, já používám dekorativní kosmetiku skoro jen od Oriflame a nejraději mám řadu Giordani Gold - Přizpůsobivý make up GG nemá chybu a Kompaktní pudr je taky super. Rtěnky mám ráda power shine - skvělá cena a dobrá kvalita a řasenku Wonder Lash - voděodolnou. Jinak dobré proměny jsou http://oriflamecr.rajce.idnes.cz/PROMENA_C.1_-_MARTINA/ a http://oriflamecr.rajce.idnes.cz/PROMENA_C.2_-_IVA/

reagovat elimali 24.2.2010 14:18  6%    +  -

Dobrý den hledám slečnu nebo paní kosmetičku která by mi poskytla za přijatelnou cenu u ní doma nebo u ni na pracovišti ošetření pleti. Chodila bych jednou za 14 dní. Prosím pište do vzkazů. děkuji moc

reagovat sylvusa 3.12.2009 22:00  5%    +  -

LUCKA: Luci ahojky, prosím jen jsem se chtěla zeptat jestli nemáš ještě na prodej podkladovou bázi pod stíny artdeco. Děkuji moc odpověď. S pozdravem Sylva Kučerová

reagovat Linda99 15.10.2009 14:04  5%    +  -

Ahoj, objevila jsem docela super vides a radami jak líčit, péče o plet... viz
www.tv.oriflame.cz

reagovat ilona1451 25.9.2009 21:19  6%    +  -

PROMĚNY http://clkosmetika.blog.cz

reagovat Linda99 23.9.2009 15:11  5%    +  -

Tosa: Ahoj, já mám smíšenou plet, mastnou T zonu a už leta používám make up giordani gold od Oriflame. je za dobrou cenu, je velmi vzdušný a lehký (není moc krycí) a vypadá velice přirozeně.
http://www.oriflame.cz/prod/catalog/ProductDetailCategoryCheck.jhtml?PRODID=2654_cs_CZ&CATID=mkGiordaniGoldFace_cs_CZ&search=false&noMenu=&fromWhere=catalog

reagovat Linda99 23.9.2009 15:03  5%    +  -

LadyChanel: Ahoj, já používám řasenky od Oriflame, nejvíce voděodolnou, je fakt super a hlavně se opravdu nerozmaže ani v bazénu, ani v dešti a pak mám ráda řasenku Wonder lash od Oriflame. Obě zmíněné mají už ten nový gumový kartáček a jsou fakt super. Dělají krásné dlouhé řasy

reagovat Christina88 14.9.2009 13:39  6%    +  -

OMLOUVÁM SE ZA SPAM, ale prodávám make-up Maybelline odstín 010 IVORY, není ani jednou použitý, jen vyzkoušený na kousku tváře, bohužel, nešel už vrátit do prodejny a pro mě je odstín nevhodný, hodí se na světlou pleť, je ale čistý (lahvička i pumpička), jako nový! Koukněte do galerky a pokud budete mít zájem, napište do vzkazů a navrhněte cenu! Zašlu na dobírku kamkoliv v ČR, dopravu platí kupující.

reagovat Lidkatřiděti 30.7.2009 8:22  100%    +  -

Jsem kosmetická poradkyně a vizážistka, nabízím PROMĚNU LÍČENÍM ZDARMA. Velmi vítané jsou ženy s problematickým typem pleti! Odměnou Vám bude poradenství v líčení a péči o pleť s dárečkem.
diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=17163

reagovat blond6 15.7.2009 17:40  13%    +  -

Ahoj nemáte někdo zkušenosti s domácím barvením řas?

Anonym 6.6.2009 11:50  5%    +  -

AHOJKY HOLKY - POKUD BYSTE MĚLI ZÁJEM NABÍZÍM K PRODEJI BÁZI ARTDECO POD OČNÍ STÍNY ZA CENU 129 PLUS POŠTOVNÉ 40 - PLATBA NA ÚČET PŘEDEM..
SEŠLO SE MI JICH VÍCE - VYZKOUŠENÁ POUZE NA PRST - KDO BY MĚL ZÁJEM DÁM VÁM ODKAZ KDE JEJ ODE MĚ MŮŽETE KOUPIT - TAKÉ PIGMENTY NYX A ŠTETCE
LUCKA

reagovat Lili5 21.4.2009 15:28  5%    +  -

Irissss:
Podle všeho máš smíšenou pleť - suchou/mastnou, to se může stát. Je dobré nastudovat si péči o takový druh pleti, na netu určitě najdeš rad hodně. V tom je základ. Suchou hydratovat a mastnou sušit.

reagovat slunicko023 20.11.2008 18:40  5%    +  -

soutěžte a vyhrajte dovolenou do Egypta!!

reagovat NeliCZka 19.11.2008 19:21  5%    +  -

Ahoj, potřebuju pomoc. Příští pátek mám stužkovací ples. Mám světle růžové šaty a vínové. K těm růžovým mám ohledně líčení jasno, ale nejspíš si vezmu ty tmavě vínové a netuším, co k nim. Jsem blond, modré oči a hrozně světlá pleť. Jaké stíny mám zvolit? Rty mám přirozeně docela plné a červené, ale trošku je zvýrazním leskem do červena. Ale nevím si rady s těmi stíny, jak namalovat oči..jakou barvu..Budu moc ráda za rady, díky.

Anonym 5.11.2008 17:03  1%    +  -

dobrý večer, chtěla jsem se zeptat co znamená líčení ve stylu duchu street ? Jaká dekorativní kosmetika je pro líčení nejvhodnější ? děkuji

reagovat HairGuru 10.10.2008 16:01  5%    +  -

AHoj......Na to je super make-up od La Roche Posay - Unifiance - je přesně na tento problém, na šupinky a sušší pleť,je velice přirozený,perfektně drží a nedělá efekt masky.
A dál to chce regulovat vhodnou kosmetikou-na tento problém doporučuji Mary kay Timewise- růžový čistič-odličovač v jednom a krém hydratační.......pokud bys chtěla info....klidně se ozvi.Mayda
Irissss:

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Líčení
Diskusi založil(a): LadyChanel
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika -> Líčení, make-up
Přečtěte si