Prodlužování řas,trvalá na řasy ,barvení

zkusily jste?

Barvení řas je možné použít ke zvýraznění očí, v případě světlého vlastního odstínu. Opět je zde jistá časová úspora kdy barva vydrží až 3 týdny na rozdíl od řasenky. Dalším trikem zvýraznění očí je prodloužení řas nebo trvalá na řasy.
1.6.2007

Diskusi založil(a) 1.6.2007

1.6.2007 23:56

reagovat Dohnousek 27.8.2014 22:00  5%    +  -

Ahoj všem, nevím zda je tahle diskuse aktuální, chtěla bych se jen zeptat, koukám, že je tu spousty řasařek... Zajímalo by mě, podle čeho nakupujete řasy a jaké, jestli raději sypané nebo easy-off a co je pro Vás důležité v eshopu ve kterém nakupujete? A jakou značku... Děkuji předem..

reagovat Veronika19 3.11.2013 7:57  5%    +  -

MARTULA49: doporucuji sundani ras jen u kosmeticky, sama byste si mohla sve rasy vytrhat.

reagovat MARTULA49 24.10.2013 20:45  5%    +  -

Zdravim mám dotaz mám řasa na řasu chci to sundat ale nehci jit k dotyčné měla sem je a vypadali mi po 10 dnech a mám tam mezery děkuji za rádu

reagovat HAFIE 10.9.2013 13:43  25%    +  -

Prosím mohla by jste mi některá doporučit nalepovací řasy na takovém tom lepícím proužku? Myslím takové jako se dají koupit v drogerii, ale chtěla bych něco kvalitnějšího. Koukala jsem na modelážnehtu, ale jelikož se zabývám pouze modeláží nehtů, nevím jaké vybrat. Děkuji

reagovat brixii 13.7.2013 19:27  5%    +  -

Jaké se používá lepidlo na prodlužování spodních řas??

reagovat radulik 12.7.2013 0:31  68%    +  -

venetka2204: to já nevím...

reagovat venetka2204 11.7.2013 10:12  5%    +  -

Radulik : taky by me to zajimalo. A jak probiha to prodluzko spodnich

reagovat sara0 2.7.2013 8:56  5%    +  -

radulik: byla jsem,,,,

reagovat Charly 1.7.2013 19:34  5%    +  -

Radulik
myslim si ze na tom nic nebude, staci nalepit rasu na oboci sila 0,15

reagovat brixii 24.6.2013 20:45  5%    +  -

Používáte primer pouze při první aplikaci řas nebo i při každém dalším doplnění?? Děkuji

reagovat Jitka147 24.6.2013 8:28  17%    +  -

radulik: u profiliceni jsem byla na kurzu klasik. prodlužování a byla jsem spokojená, už jsem taky o tom uvažovala

reagovat radulik 23.6.2013 13:40  88%    +  -

holky, byla jste některá na školení u profiliceni na přírodní řasy a zahušťování obočí? prý je to jiná metoda lepení.. nevíte o tom něco?

reagovat mveam 10.6.2013 9:51  5%    +  -

Ahojte...s akym lepidlom mate dobre skusenosti,že super drzi?takiez ake riasy pouzivate.

reagovat Heluška(maminaH) 5.6.2013 15:11  22%    +  -

slim15mg: Pro zdravého člověka hrozí šedý zákal. Jste se asi zbláznila, když nabízíte tyto kapky nelegálně, nemyslíte?

reagovat sara0 26.5.2013 20:23  10%    +  -

*lenca*:
Naše Jednotlivé "norkové" řasy jsou vyrobeny z polybutylentereftalát (PBT) materiálů, které jsou lehké a flexibilní s jemným leskem. Mají mikropórů na povrchu, které pomáhají přilnutí řas.. Každá šarže řas je kontrolována pro přesné délky a stočení. Jedná se o nejkvalitnější syntetické řasy.

reagovat Jitka147 24.5.2013 7:30  32%    +  -

Dobré ráno, nemáte někdo zkušenost s norkovýma řasama??? kde se dají sehnat, nějaké video a pod????

reagovat Jitule12 10.5.2013 21:18  32%    +  -

slim15mg: Lumigan je léčivo!!to že podporuje růst řas je pouze vedlejší účinek a v žádném případě ho nesmí používat lidé, kteří nemají oční onemocnění!!

reagovat sedllenka 10.5.2013 11:44  14%    +  -

slim15mg: Státní ústav pro kontrolu léčiv upozorňuje na možné nežádoucí účinky, které se mohou vyskytnout při neschváleném používání očních kapek LUMIGAN a na nelegální nabídky na Internetu. SÚKL zaznamenal případy, kdy byly oční kapky LUMIGAN prostřednictvím řady internetových stránek propagovány a nabízeny zdravým osobám pro zvýšený růst řas.Takový způsob použití však není v České republice u těchto očních kapek schválen. Oční kapky LUMIGAN jsou určeny především pro snížení zvýšeného nitroočního tlaku u dospělých, zvláště u pacientů s chronickým glaukomem s otevřeným úhlem.SÚKL upozorňuje na možná rizika související s použitím očních kapek LUMIGAN nechváleným způsobem, tedy ke zvýšení růstu řas:

při aplikaci bimatoprostu (účinné látky obsažené v očních kapkách LUMIGAN) na řasy je možné očekávat především nežádoucí účinky v oblasti očních víček (zarudnutí, svědění a otok očních víček, zánět víček, zbarvení očních víček, zvýraznění oční stěrbiny);
dále je možný výskyt i očních nežádoucích účinků (překrvení spojivek, svědění, pálení, suchost a bolest očí, alergický zánět spojivek, eroze rohovky, otok spojivek, světloplachost, zhoršení zrakové ostrosti a pigmentace duhovky), protože zanesení bimatoprostu do oka je v případě aplikace na řasy pravděpodobné;
neexistuje klinické hodnocení, které by se zabývalo možnými důsledky používání očních kapek Lumigan na nitrooční tlak zdravých osob.SÚKL upozorňuje i na nelegální nabídky očních kapek LUMIGAN, které se objevují na Internetu. Přípravek Lumigan je vázán na lékařský předpis a není možné jej nabízet pomocí Internetu.

U takto nakoupených přípravků hrozí riziko vzniku zdravotních potíží spojených s možným vznikem závady v kvalitě přípravku např. chybným skladováním. V případě nabídek otevřených balení se uživatel navíc vystavuje riziku infekce. Přípravek je totiž nutné po 4 týdnech od prvního otevření lahvičky zlikvidovat!

Poskytovatel nabídek porušuje svým jednáním zákon o léčivech a vystavuje se možnosti uložení pokuty až do výše 3.000.000 Kč.:

Každý kdo si koupí oční kapky LUMIGAN na Internetu, podstupuje riziko poškození zdraví, a to pouze z důvodu krátkodobého kosmetického efektu.

reagovat slim15mg 10.5.2013 9:38  5%    +  -

Rychlé a bezbolestné prodlužování řas pomocí kapek Lumigan. Kapky se aplikují ke kořínkům řas horního víčka. Řasy jsou díky nim delší, silnější a nádherně prohnuté do elegantního sexi oblouku. Po 4-8 týdenní aplikaci přípravku dosáhnete řasy déle až o 4 mm! Dodání na dobírku do 2dnu. Více info- mail: Slim15mg@gmail.com

reagovat ivča16 7.3.2013 14:11  7%    +  -

ahoj nebudete někdo objednávat gelové podložky na řasy?

reagovat Veronika19 4.3.2013 16:58  8%    +  -

Jaké je podle vás nejlepší lepidlo na řasy? Já mám ultra bonding a nejak me už štve, teď jsem viděla že je na profiliceni nove lepidlo ulbon glue, nemáte ho některá vyzkoušené?

reagovat sedllenka 17.2.2013 18:53  16%    +  -

Jitka147: Sexy Look Maskara

reagovat Bohunka.K 16.2.2013 20:02  12%    +  -

Já jsem se o to zajímala a dospěla jsem k názoru, že je to blbost..Kurzy se v ČR dělají, dá se to najít na netu, pořizovací náklady byly asi 7 tisíc a většina lidí řekne, že po týdnu je to míň výrazné než barva na řasy, ani podle fotek se mi to vůbec nelíbilo a když jsem viděla ten postup na video, na svoje řasy bych si to nedala, prodlužování mi přišlo šetrnější

reagovat Jitka147 15.2.2013 9:02  33%    +  -

Veronika19: aha to jsem opravdu nikdy neviděla ani neslyšela... to bude asi nějaké lepší barvení řas

reagovat Veronika19 15.2.2013 7:27  11%    +  -

Jitka147: nejaky nater na rasy,jako rasenka,ale vydrzi to az 3 tydny prej. Videla jsem nejake foto,video,nejdriv se vetsinou udela trvala na řasy a pak aplikuji steteckem na rasy cosi černe a mají to

reagovat Jitka147 15.2.2013 7:04  33%    +  -

Veronika19: Ahoj co je to ta permanentní řasenka??? včem ta metoda spočívá???

reagovat Veronika19 14.2.2013 22:16  9%    +  -

sedllenka: jojo, já mám veškeré zatočení :) tak to zkusím..
Jinak nevím kde to sehnat,ale někde se to musí dát sehnat
Chtěla bych to pro zákaznice co nechtějí umělé řasy,ale také touží po něčem novém.

reagovat sedllenka 14.2.2013 14:17  21%    +  -

Veronika19: to nevimkde tady aniž by byl kurz od nich to by mi zajimalo též ja znam jen slovensko a ty chteji jejich kurz..

potřebovala bych to též sehnat , zkoušela sem SEXY LOOK díky jedné co mela kurz práve u slováku, neni to tak jak perma.řasy ale zas lepší než nic,a já sama sobě řasy si neudělam to je prasečina

reagovat sedllenka 14.2.2013 14:11  21%    +  -

Veronika19: mám zákaznice co brýle mají, používam u nich jinačí zakřivení aby řasy nešmrdlaly o sklíčka

to samé musíš kombinovat u ženských jak si psala že nejaké mají zatočené nejaké rovné, musíš vyzkouset nejmenší zlo a nejvetší prirozenost.

Proto mám veškeré co jsou k dostání- ruzné délky , tlouštky, zakřivení

reagovat Veronika19 13.2.2013 22:22  9%    +  -

Nevíte kde lze zakoupit nějakou sadu na permanentní řasenku?

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Prodlužování řas,trvalá na řasy ,barvení
Diskusi založil(a):
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika -> Líčení, make-up
Přečtěte si