kdo poradí?

mám citlivou pleť a nemůžu sehnat nějakou značku kosmetiky která je hypoalergení a bez parfemace a není testovaná na zvěři
jestly něco znáte poradíte?
2.6.2007

Diskusi založil(a) 2.6.2007 cukrovavata

reagovat ilona1451 3.12.2009 10:06  5%    +  -

Pro problematickou pleť nebo aknózní pleť,na lupénku, můžu doporučit přírodní českou kosmetiku BELEA a taky cenově dostupnou.OBJEDNÁVÁM KAŽDÝ TÝDEN.

reagovat klaryynka 26.8.2008 15:42  10%    +  -

balea v dm neni draha

reagovat Raduska20 22.8.2008 15:54  5%    +  -

Doporučuji taky Artistry

reagovat Kackuli 21.7.2008 21:21  5%    +  -

Ahoj,jsem alergik a jeste k tomu jsem mela na obliceji atop.ekzem.Pouzivam pripravky od missivy ktere jsou pro alergiky,ekzematiky.A ekzem nemam uz rok a pul,a kremy mi vyhovuji,driv jsem mela opravdu problem sehnat neco na svou plet,pouzivala jsme pouze mesickovou indulonu.
Pripravky od missivy jsou cenove velmi dostupne,takze je to super.

reagovat svell 17.5.2008 17:13  63%    +  -

To je těžké,víš každému vyhovuje jiný krém a jiná firma...
Každopádně pozor na čistě přírodní krémíky,na ty můžou být alergické reakce..Vyzkoušej a uvidíš...
Já měla čistě přírodní krém pod oči a natekla jsem,pak mi kosmetička řekla,že právě na čistě přírodní krémíky můžou být lidé alergičtí...Dala jsem ho v práci na vyzkoušení a ženským vyhovoval, tak jsem ho jedné z nich darovala..
To je lepší přímo co jsou krémy pro alergiky a pro lidi s přecitlivělou pokožkou....

reagovat Zuzana-hwc 1.5.2008 11:19  5%    +  -

Ahoj vyzkoušej kosmetiku firmy HWC. Je určena pro alergiky a pro lidi s přecitlivělou pokožkou. Sama tuto pokožku mám a používám krémy, gely, tělová mlíka prostě všechno a jsem s tím velice spokojena. Kosmetika není testována na zvířetech. Splňuje všechny normy EU. Celý sortiment i to jak ušetřit 25% najdes TADY

reagovat tamra 26.4.2008 13:00  5%    +  -

určitě to je Artistry. přírodní, vhodná i pro alergiky.

reagovat jahudka79 14.4.2008 8:48  22%    +  -

take jsem dlouho hledala jaka kosmetika je dobra a me vyhovuje kosmetika lander na www.hwc.cz icq-497591000 ja fakt fajn

reagovat adrenalinek 15.10.2007 8:45  18%    +  -

cukrovavata: anebo ještě LR cosmetic,byla jsem na tom stejně a mám pokoj co jsem začínala používat tuto kosmetiku

reagovat rozpustna 19.6.2007 20:10  13%    +  -

Jedině Mary Kay!
Několik let jsem hledala a zkoušela a teď ji používám přes 4 roky a jsem velmi spokojená!

reagovat odlaska 7.6.2007 8:35  5%    +  -

Já jsem dlouho hledala, až jsem našla. Používám kosmetiku Weleda, která je psaná i v nějakém seznamu firem, které jsou 100% přírodní. Mám pleť jako mimnko, make-up nepotřebuji, prostě dokonalost.

Mám kosatcovou kůru, tu mám vyzkoušenou, mohu vřele doporučit. Ale záleží, jaký typ pleti máš, jsou tři sady. Zkus se podívat na www.weleda.cz

reagovat handulacek 5.6.2007 20:52  5%    +  -

Já mám také citlivou pleť na obličeji, v zimě hodně trpím na přechod z tepla do zimy a naopak, dělají se mi takové lišeje a fleky. Kosmetička mi řekla, že jsem prostě alergická na tyto změny a tím to haslo. Také jsem vyzkoušela spoustu krémů, vždycky zabíraly chviličku, pak si pleť na to zvykla a zase nebylo nic. Pak jsem vyzkoušela krém od oriflamu s aloe vera a už bych nic jiného nechtěla Používám ho dlouho a pořád stejná reakce - žádné fleky ani lišeje

reagovat cukrovavata 5.6.2007 20:30  5%    +  -

Děkuju všem za rady.Určitě si vyberu

reagovat aleachiM 5.6.2007 20:12  46%    +  -

Tyhle tři podmínky, nevim nevim. Ale včera jsem byla nakupovala v Ryoru a viděla jsem tam čaj na který mám docela chuť a jsem zvědavá, jestli se po něm pleť zlepší v rámci celkové očistné kůry.

Jsem ti moc nepomohla

reagovat Aglaia 5.6.2007 14:05  73%    +  -

Veraky: to ale nebude bez parfemace

reagovat Veraky 4.6.2007 19:47  71%    +  -

vyzkoušej aromaterapeutickou kosmetiku Karl Hadek

reagovat Aglaia 4.6.2007 16:00  81%    +  -

podívej se na www.marykay.cz můžu ji doporučit, mám také hodně citlivou pleť

reagovat mery.sz 3.6.2007 19:33  20%    +  -

Ahoj, ja pracuju s kosmetikou Collagen Beauty, je hypoalergenní, čistě přírodní a z vlastní zkušenosti vím, že je účinná. Pokud bys chtěla bližší info tak pisni maila: mery.sz@email.cz

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: kdo poradí?
Diskusi založil(a): cukrovavata
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si