Být či nebýt kosmetičkou?

ahoj,
už delší dobu uvažuju o tom, že si udělám kosmetický kurz a budu dělat praxi. Po pravdě ale nevím, co přesně to obnáší, na co se připravit apodobně.. Tak o tom bych si chtěla popovídat.
Prosím, ať se z této diskuze nestane další povídání o tom, která kosmetika je lepší nebo horší - svoji mám vybranou, díky za vaše zkušenosti :-)
6.6.2007

Diskusi založil(a) 6.6.2007 DanyJ

reagovat Strnadova74 26.1.2014 12:27  18%    +  -

Já doporučuji školu ARTIRIS Praha1
Dělají víkendové kurzy a dojížděli nám tam holky z Ústí nad Labem, Příbrami atd...

Anonym 26.1.2014 8:10  1%    +  -

Nevíte o kurzu kosmetičky v Kolíně nebo poblíž? děkuji

Anonym 13.10.2013 23:25  1%    +  -

Bubuška: Zkus najít bodyfactory.cz nebo spíš jejich salony-vybaveni.cz, pořizovala jsem přes ně něco do studia a pak byla i na jejich školení a super!

Anonym 31.7.2013 13:39  1%    +  -

Ahoj, potřebovala bych poradit na jakou kosmetickou školu jít poblíž Prahy. Díky.

reagovat Renatka85 8.8.2012 7:54  7%    +  -

Ahojky vím že to sem asi nepatří ale sháním kosmetičku do salonu v centru Zlína. Salon je kompletně vybaveny i pro kosmetičku. Více info na tel.: 739 431 871 nebo ve vzkazech..

Anonym 23.5.2012 19:04  1%    +  -

Jé díky moc za tip. Právě jsem sháněla diskuze, kde se píše o kurzech a tak. Já si sháním kurz na modeláž nehtů, hrozně mě to baví ty malůvky na nehty a tak. Tak snad tam něco seženu taky :)

reagovat smoulinka80 3.5.2012 15:07  5%    +  -

ahoj holky, taky jsem se před rokem kopala do kurzu kosmetičky, chtěla jsem, ale nechtělo se mi učit. A pak když jsem hledala nějaký kurz poblíž nemohla jsem nic najít, což mě odradilo ještě víc. Už jsem to vzdávala, ale pak přítel jednou přišel s jednou stránkou, kde je spousta kurzů a tam jsem našla kurz pro mě. A nakonec úspěšně dokončila. A ted si chci udělat vlastní kosmetický salón společně s kamarádkou, tak snad se povede. Kdyby někdo taky nevěděl, kde sehnat nějaky kurz mrkněte se sem, třeba Vám to taky pomůže http://www.ucednik.cz/

Anonym 4.4.2012 21:11  1%    +  -

Ssstanulka: Myslím že lepšejc se chytnou vystudovaní studenti ://

Anonym 4.4.2012 17:35  1%    +  -

Zdravím...já také rozmýšlim.....co se týče škol nebo rekvalifikace,je to na každym...já například chodím ke kosmetičce která má Payot,školu nevystudovala,měla jen kurzy a můžu říct,že je naprosto nejlepší má velikou klientelu a snad i lepší než některé co mají školu,protože jí to baví a každou chvíli má nový kurz,takže je to taky hlavně o sobě samém :-) samozřejmě že nemůžete počítat s tím,že si uděláte kurz a budete mít hned od začátku mega klientelu a budete bohatí takto to bohužel nefunguje:-) ale držím pěsti :-)

reagovat Ssstanulka 3.1.2011 20:25  6%    +  -

Ahoj dámy,
uvažovala jsem o kurzu kosmetiky a mám v plánu žádat dotaci na vybavení,máte s tím někdo zkušenosti? Zhruba vím,že dotace je až po vykázání faktur o zakoupení.Zajímalo by mne,podle čeho vypočítají procentuální výši příspěvku.

Anonym 6.9.2010 15:15  1%    +  -

Ňuninka: Ahoj,prosim chci se zeptat kde jsi ten kurz absolvovala? Chtěla bych si ho taky udělat. Diky

Anonym 22.2.2010 8:43  1%    +  -

Ahoj holky, prosim Vas o radu, chtela bych od Vas nejake odkazy na kurz kosmeticky.. kde jste delali a jestli jste byli spokojene?? Protože najit kurz a jeste k tomu dobrý ke velký problem. kdo muže at pomuže :-) Praha a okoli.
Predem dekuji Paja

reagovat Bizky 3.9.2009 9:23  5%    +  -

Ahoj HOLKY,
poradí mi některá,jakej si vybrat kurz kosmetiky, zda máte s nějakým zkušenosti? Ráda bych se do nějakého pustila,ale najde se strašně málo recenzí na tyto kurzy,tak abych hned nešlápla vedle.

Anonym 15.5.2009 13:59  1%    +  -

Dory den chtěla bych si udělat školu ale nevim kam mam jít nemohli by ste mi poradit dekuji Luciepodrabska@seznam.cz

Anonym 6.2.2009 16:21  1%    +  -

Myslím si že pokud tě to baví tak neváhej :o)
také sem se hrozně bála že si nevyberu školu a už mám vybráno kosmetičku...Myslím si že to má spoustu výhod třeba v tom, že se kdikoliv můžeš pěkně namalovat ty sama! A nebo že si vždy při práci mile popovídáš...A pokud tě to baví tak je to lepší než celej život dělat něco co tě nebaví...Já bych mohla jít na obchodku ale nestojím o ní protože by mě nebavili...No podle mého di do toho!!!
Zatím pá

Anonym 30.9.2008 16:11  1%    +  -

Dobrý den, zná někdo dobrou kosmetičku v Soběslavi?

reagovat luckashead 2.8.2008 22:22  5%    +  -

Zdar holky, tak to tady pročítám a držím palce všem, co to chtějí zkusit. Já sama dělám kosmetiku, modeláž i pedikúru a to vše na základě rekvalifikačních kurzů. Zatím si nikdo nestěžoval a zákaznic mám též dost, tak si myslím, že není důvod rekvalifikantky nějak snižovat. Nicméně jestli do toho opravdu chcete jít, tak berte v úvahu, že pakliže nehodláte v tomto oboru podnikat, tak si nic nevyděláte. A pakliže hodláte podnikat, tak budete potřebovat alespoň rok praxe u někoho v salonu, abyste mohli bez rizika začít. Já sama jsem do toho šla na tvrdo a přišla jsem o spoustu zákaznic jenom proto, že jsem třeba neměla vyzkoušené, že laky pod gelem nedělají dobrotu apod.- to jsou prostě věci, které vám na kurzu neřeknou. Tož hodně zdaru. Kdybyste něco chtěli, tak pište do vzkazů, sem moc nechodím.

reagovat gustka 16.4.2008 20:04  44%    +  -

screamy: tak dík po něčem kouknu

reagovat screamy 16.4.2008 20:03  100%    +  -

gustka: Tak to nevím no,nejvíc toho asi bude Praha,Plzeň,....

reagovat gustka 16.4.2008 20:01  44%    +  -

screamy: tak díky za odpověď. Já jsem hledala ale v našem kraji Pardubický to snad ani není

reagovat screamy 16.4.2008 20:00  100%    +  -

gustka: Najdi si na netu, rekvalifikační kurzy které chceš a tam se vše dozvíš Kosmetika je určitě na delší dobu než nehtíky.

reagovat gustka 16.4.2008 19:57  44%    +  -

screamy: aha a ta kosmetika bude mít určo víc hodin a neht. modeláž třeba jen pár ne?

reagovat screamy 16.4.2008 19:50  100%    +  -

gustka: To si nemyslím, musíš zvlášť kosmetiku a zvlášť manikúru a nehtovou modeláž...

reagovat gustka 16.4.2008 19:44  44%    +  -

Ahojky, můžu se prosím zeptat jestli nevíte někdo zda se dá udělat rekvalifikace kosmetiku + modeláž nehtů? Díky

reagovat Baruuu 10.3.2008 19:39  57%    +  -

Magdinka: jsi teda šikula... ty vlásky jsou úžasný...

reagovat Magdinka 10.3.2008 18:37  16%    +  -

Baruuu: Vlasy jsou moje práce a u první proměny i líčení.Jinak spolupracuju s vizážistkami,protože sama na to nemám čas.

reagovat Baruuu 10.3.2008 9:30  54%    +  -

Magdinka: já s tebou souhlasím, s tou praxí... ale na druhou stranu občas vidím holky, co chtějí být kosmetičky a abych pravdu řekla, tak bych si od nich nenechala vytrhat ani obočí... a názory, že kurzy jsou pro rychlokvašky, mi přijdou dost hloupé... jinak pokud ty proměny v tvé galerce jsou tvoje práce, jakože asi joo, tak smekám...

reagovat Magdinka 10.2.2008 21:47  24%    +  -

Kurzy jsou dobré,ale praxe školní je praxe....hrozně moc zkusíš a otrkáš se.V kosmetice se musí hodně poznávat,zkoumat,zkoušet atd.Když to člověka baví a má k tomu všemu vztah-ne jen ke kosmetice,ale i lidem celkově,tak ať si kurz udělá.

reagovat Ňunínka 27.1.2008 12:38  8%    +  -

Baruuu: není zač

reagovat Baruuu 25.1.2008 21:42  100%    +  -

Ňunínka: děkuju moc... já ještě furt přemýšlím...

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Být či nebýt kosmetičkou?
Diskusi založil(a): DanyJ
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si