Klasická astrologie a horoskopy

Pojďme se podívat na horoskopy více seriózněji...;-)
23.6.2007

Diskusi založil(a) 23.6.2007 K.D.Charlie6

Astrolog

K astrologii lze přistupovat rozličnými způsoby: racionálně, mysticky, psychologicky, symbolistně. Přímo z astrologického hlediska jsou nutné tyto vlastnosti astrologa: - logické a intuiční schopnosti (Merkur v dobrém aspektu se Saturnem, Uranem nebo Neptunem; tyto planety musí být silné nebo angulární) - smysl pro syntézu (dobře aspektované Slunce, významné postavení Lva nebo Střelce v horoskopu) - schopnost jasně se vyjadřovat (Merkur v dobrém aspektu s Jupiterem nebo s Uranem) - záliba v psychologickém zkoumání (Pluto nebo Štír musí být v horoskopu silné) - opatrnost, odstup (žádné špatné aspekty Jupitera se Sluncem nebo s Merkurem ani aspekty, které jakkoli naznačují přílišnou touhu po moci)

K.D.Charlie6 23.6.2007 19:19

reagovat ciki.ta 11.3.2011 17:01  5%    +  -

Ahojte všichni nadšenci, nedávno jsem si nechala vypracovat numerologické rozbor dle datumu narozeni a hodiny narozeni, avšak s některými věcmi si nevím rady, mohla bych se Vás na něco zeptat?

reagovat Martina_74 2.7.2010 17:29  34%    +  -

Můžete vyzkoušet třeba toto

stránky
www.maminkymaminkam.cz ,

pro vás má novou rubriku
astroporadna,

která je určená pro všechny maminky, které by se rády

dověděly něco o svých
dětech.Tato služba je zdarma.

reagovat K.D.Charlie6 9.5.2010 19:20  5%    +  -

Fluntela: Horoskop osobní prozrazuje velmi mnoho a je od narození až do smrti, kdy zemřeš však nelze z horoskopu vyčíst. Jinak na mém webu najdeš i jiné druhy horoskopu, které by mohly zodpovědět tvoje otázky. K horoskopu je potřeba: jméno a příjmení, datum narození, čas narození (co nejpřesnější) a místo narození (město)

reagovat K.D.Charlie6 9.5.2010 19:16  5%    +  -

Fluntela: podívej se na můj web: www.mujhoroskop.estranky.cz

reagovat Fluntela 9.5.2010 12:31  1%    +  -

Ahojky, chtěla bych se zeptat, jak to zde funguje, co mi horoskop říká - zda vydrží / nebo jak dlouho / vztah, který nedávno začal? Jestli se do 2 let dočkám miminka (se současným nebo jiným partnerem)? Moc prosím o nějakou odpověď, trochu určitější, než jsou horoskopy na internetu.

reagovat K.D.Charlie6 5.5.2010 8:00  5%    +  -

blíženkyně: Napiš mi data do vzkazníku a pak se dohodneme dál

reagovat Holly72 4.5.2010 20:27  5%    +  -

Zdravím všechny, chtěla bych se naučit něco o astrologii a horoskopech, mohl by mi někdo poradit literaturu vhodnou pro začátečníky?

reagovat blíženkyně 27.3.2010 13:34  1%    +  -

ahojky..jsem blíženkyně a potřebovala bych nějak naznačit horoskopem jak postupovat dál.co se týče lásky.kde mužu napsat podrobnější info jako datum.hodinu narození?dě+kuji za odpověď

reagovat K.D.Charlie6 24.3.2010 23:21  5%    +  -

Vodnářka: písni mi do vzkazů.

reagovat K.D.Charlie6 24.3.2010 23:15  5%    +  -

Vodnářka: tak pokud bys chtěla nativní horoskop , můžeme se domluvit

reagovat Vodnářka 14.3.2010 17:54  1%    +  -

Ahoj, také bych měla zájem o přiblížení mého nativního horoskopu :-). Pokud by byl někdo tak hodný, poskytnu datum a hodinu. Děkuji Vodnářka:-)

reagovat K.D.Charlie6 1.2.2010 12:02  5%    +  -

ciki.ta: OK...tak uvidíš

reagovat ciki.ta 1.2.2010 9:47  5%    +  -

K.D.Charlie6: pockam jak se to vyvine, kdyz budeme spolu tak ten horoskop urcite budu chtit ale kdyz ne tak je to skoda

reagovat K.D.Charlie6 1.2.2010 1:36  5%    +  -

ciki.ta: Samozřejmě, že to jde, pokud bys potřebovala jakýkoli druh horoskopu, písni mi do vzkazu data: jméno, datum narození, čas narození (co nejpřesnější) a místo narození. Jinak pro partnerský horoskop jsou zapotřebí ty samá data, ale partnera. Apak se můžeme domluvit na dalších podmínkách.

reagovat ciki.ta 31.1.2010 10:50  5%    +  -

K.D.Charlie6: to fakt jde? A co je k tomu potřeba? NO ja raději na zaplavy ani nemyslím, protože mi stačily ty co byly kdysi . Chjo...no nevím, zda jsem se dobře rozhodla...ale o tom je život...

reagovat K.D.Charlie6 31.1.2010 0:53  5%    +  -

Samuelka3: Správný postřeh, až ta hromada sněhu roztaje, bude to pěkný tedy spíš nepěkný dílo

reagovat K.D.Charlie6 31.1.2010 0:51  5%    +  -

ciki.ta: No tak pokud by tě zajímalo jak se bude vyvíjet vztah, který se naskytl nyní, mohl by to zodpovědět o jeho kvalitách tzv. partnerský horoskop; pokud by tě zajímalo, co můžeš očekávat v příštích letech ve svém životě, dá se to zpracovat za pomocí sekundárních direkcí s výhledem třeba na 5 nebo deset let dopředu.

reagovat Samuelka3 30.1.2010 22:34  21%    +  -

K.D.Charlie6: ....ono..co se týče těch záplav..se nemusím ani dívat do "HVĚZD"..a je vidět, pokud bude takovéto počasí jak do ted, tak až to začne roztávat - tak bude pěkná "záplava"..BOHUŽEL.

reagovat ciki.ta 30.1.2010 21:41  5%    +  -

K.D.Charlie6: Jsi hodný, že jsi napsal...moc děkuji no na svůj vztah už není třeba se ptát určitě by bylo zajímavé co dál mě čeká, páč se někdo objevil, ale...asi to nechám hvězdám, ať mi nějakým způsobem naznačí cestu. Ještě jednou ti moc děkuji a budu se těšit na další příspěvek

reagovat K.D.Charlie6 30.1.2010 1:17  5%    +  -

ciki.ta: Pokud to myslíš nějak všeobecně, musel bych se podívat na mundánní astrologii a jak to bude vypadat na tenhle rok, pokud máš konkrétně na mysli svůj vztah s partnerem, je to spíše otázka pro horárního astrologa, jelikož si i nadále prohlubuji znalosti v tomto oboru, tak budu i studovat horární astrologii. Takže až budu vědět, budu ti moci odpovědět.

reagovat ciki.ta 24.1.2010 9:35  5%    +  -

K.D.Charlie6: Ahojda, jejda nestraš se záplavama, stačilo mi ty v 97. No nový rok neodstartoval moc dobře, chtěla bych se Vás zeptat co má přinést tento rok? Protože moje kamarádka tvrdí, že co se týče vztahové oblasti, tak vztahy které jsou nepevné, tak skončí a ty které se navážou budou mít dobrý základ. Mohu se tě zeptat, zda to tak vidíš také?

reagovat K.D.Charlie6 4.1.2010 22:56  5%    +  -

Tak holky jak se máte v novém roce? Včera mi psala kamarádka, že jí v Tarotu vyšli na březen nějaké záplavy. Tak jsem se na juknul přes astrometorologii a nějak kolem 6.3.2010-16.3.2010 by mělo být poněkud deštivo, ale asi od 23.3.2010 by zase počasí mělo být extrémně suché. Co vy mi k tomu řeknete?

reagovat Samuelka3 21.11.2009 12:06  22%    +  -

nux.vomica: ..ahoj "LETMO POZDRAVÍM"..tobě a všem..už delší dobu se sem snažím něco napsat, ale nějak není čáásek...ještě se ozvu...jo už běhá okolo nábytku je dost suverém..její povaha "či spíše"..charakter se tedy rýsuje.

reagovat nux.vomica 20.11.2009 18:57  5%    +  -

K.D.Charlie6:
Tak já mám teď astrologii jen doplňkově, za ten měsíc jsem udělala jen jeden horoskop, kolegyni, a ještě to nesedlo tak jak bych si představovala.

Jsem teď ve víru příprav na příjimačky na VŠ, pracuji s duševně nemocnými a hodně mě to pohltilo.
Plánuji dát dohromady potřebná data duševně nemocných, a hodlám se v tom trochu pobabrat a vypotit časem nějaké závěry...

Elííí,
co Ty a maličká, kolik jí je? Už běhá?

Mějte se všichni krásně, já momentálně zápasím s dlouhotrvajícím kvadrátem Pluto-Saturn, který mi doplňuje můj nativní kvadrát Pluto (Váhy)-Saturn(Rak) do Velké kvadratury. Dost drsný.

reagovat K.D.Charlie6 20.11.2009 8:17  5%    +  -

Tak je listopad, omlouvám se, že jsem sem nenapsal žádný příspěvek, ale měl jsem nějaké povinnosti. Jak jste se měly vy holky za ten měsíc, co jsem tu nebyl? Teď se učím do školy klasické astrologie na téma astromedicína. Byl jsem taky u astrologa, mého učitele, nechal jsem si vyložit svůj nativní horoskop, pak horoskop progresivní a taky horoskop, kde na Zemi uplatním nejvíc své schopnosti, bylo to opravdu poučné a velice zajímavé. Tak mi taky pls písněte, co jste za tu dobu, co jste tu nebyly, dělaly.

reagovat K.D.Charlie6 13.10.2009 18:42  5%    +  -

nux.vomica: tak to taky gratuluji

reagovat nux.vomica 13.10.2009 16:53  5%    +  -

K.D.Charlie6:
Já nevím, mně je zima...
Podzim neslavím, nějak to beru jak to přichází.
Tak ty studuješ další astroškoly...to je dobře. Já zas nastupuji na jednoletý psychologický kurs. To mi taky v astrologické praxi pomůže, hlavně ohledně jednání s klientem. Docela se těším.

reagovat K.D.Charlie6 13.10.2009 7:16  5%    +  -

tak jsem začal studovat na škole klasické astrologie postgraduální studium a začali jsme s Astromedicínou a Etikoterapií, hodně zajímavý. Co vy holky jak jste oslavili příchod podzimu. Jinak astronomický podzim nastal 22.9.2009 ve 23:33 SELČ

reagovat K.D.Charlie6 9.9.2009 15:47  5%    +  -

nux.vomica: No já ji nic neradil, jelikož si to rozmýšlí. Ale na určitý možnosti, který tu jsou bych jí mohl prozradit. Samo jí doporučím i vyšetření gynekologem.

reagovat Samuelka3 6.9.2009 21:38  33%    +  -

nux.vomica: ..osobně, bych k tomuto astrologii brala, jako doplňkový materiál, né jako "záchranou vestu".

..ale pak je tady další otázka "KARMY"...co se má stát se stejně stane - dříve či později.

..ale osobně jsem si dost uvědomila, sama při vykládání karet..."ALE KDE JE TA HRANICE!"
..tak jsem spíše těchto věcí zanechala...i když už jsem, také svoji klientelu měla...!!!ALE, na určité věci člověk příjde až časem!!!

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Klasická astrologie a horoskopy
Diskusi založil(a): K.D.Charlie6
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava -> Astrologie a duchovno
Přečtěte si