Kulturistika a fitness

Milé Dámy a slečny,
léto se blíží a nějaké to kilčo shodit by nebylo od věci.Proto ráda poradím jak jen to bude v mých silách.Sportu Zdar:)
27.6.2004

Diskusi založil(a) 27.6.2004 iva30

reagovat Ancistrus 2.4.2018 18:14  5%    +  -

Hlavně si hlídejte držení těla a při posilování nezvedejte ramena a pozor na předsunuté držení hlavy!

Já k posilování ve fitku cvičim tohle:

https://www.youtube.com/watch?v=yaxpXYSsGjc&t=5s

reagovat macronka 29.3.2018 16:35  5%    +  -

Patricie88: Souhlasím, že pokud člověk chce začít civčit efektivně, měl by si najmout trenéra a třeba po čase už cvičit sám. Kamarádka má velké problémy se zády, najala si 2x týdně trenéra a říká, že už cítí výsledky a je to pro ní velká úleva.

reagovat Kika80 10.4.2017 22:01  5%    +  -

Patricie88: Na trenéra nemám, ale spíš jsem přemýšlela, jestli nezačít před cvičením brát kloubní výživu

reagovat Patricie88 9.4.2017 14:51  5%    +  -

Kika80: Nejlepší je si zaplatit trenéra když chceš cvičit, spousta lidí děla chyby a potom je celé cvičení k ničemu, já jsem začala cvičit sama a odrovnala jsem si kolena

reagovat Kika80 6.4.2017 19:30  5%    +  -

Ahoj jak cvičit nohy? dělám dřepy, ale výsledek pořád nikde

reagovat Rybka77 27.12.2016 17:01  100%    +  -

potkanica21: zapracuj na jídelníčku - dostatek bílkovin, sachrů a zdravé tuky. taky dost pij a dopřej si dostatek spánku.

dál doporučím vitamíny nexgen pro a omega 3.

a přeji, ať se daří

reagovat potkanica21 21.12.2016 9:17  5%    +  -

Ahojte holky, jsou tu nějaké z vás, co chodí do posilky opravdu pravidelně? Já cvičím už asi půl roku pravidelně 3 krát týdně i jídelníček mám upravený, už i nějaké ty výsledky na mně vidět, ale jen mám toho teď hodně v práci, přitom si dělám ještě i vš a jsem v poslední době hrozně vyčerpaná, i když jdu do posilky, pokud se vůbec vládzem tam dotrepať můj výkon je oproti tomu jak jsem dávala předtím úplně směšný, hrozně mě to demotivuje a už se tam pomalu ani nevím donutit jít a to jsem to tam zbožňovala to byla taková moje droga, den bez tréninku byl den naprd a teď už skoro měsíc uplne jako taková vyhořelá. Můžete mi poradit nějaké typy jak získat zpět ztracenou motivaci?

reagovat Rybka77 26.2.2016 21:50  100%    +  -

Ilka: nutné to není, základ je strava. pokud tu nemáš vyřešenou, jsou suplementy zbytečné.
protein je prostě bílkovina, takže záleží, zda jich máš dost v jídelníčku a BCAA si myslím, že fakt nepotřebuješ.

reagovat Ilka 23.2.2016 14:03  1%    +  -

Ahoj dámy, plánuji začít chodit do posilovny, bude se mnou chodit kamarád, který už cvičí. Říkal mi, ať si koupím nějaký protein a aminokyseliny, ale nevyznám se v tom, jestli je to nutné a které..Poradíte?

reagovat Sabčaa 16.9.2015 12:28  1%    +  -

Petruus: přemýšlím taky o tomto fitku. Jaké to tam je? chodíš ještě?

reagovat 25-ka 10.9.2014 23:36  5%    +  -

mne sa vobec nepacia zeny s tehlickami, chlapi ano ale zas len do urcitej miery ani svalovci sa mi nepacia nepride mi to prirodzene

reagovat Danča 17.11.2013 17:42  1%    +  -

No právě. Factory Pro, se podívej.
Právě, že je to za skvělou cenu. A je to tam úplně super.

reagovat Milada 17.11.2013 12:37  1%    +  -

480 kč? To snad nikde není za tak málo, ne?

Většinou je to kolem tisícovky a i víc.

reagovat Danča 16.11.2013 14:56  1%    +  -

Milada:
A kolik kč ti přijde hodně?
Já chodím do fitka v Praze za 480 kč na měsíc. To je myslim si, dost super cena.

reagovat Milada 14.11.2013 21:50  1%    +  -

Taky bych ráda chodila někam cvičit, ale tady v Praze je to všechno tak drahý, že to není ani možný :/

reagovat alčaZA 29.9.2013 20:39  5%    +  -

anym: Záleží na jakou si trfouneš. Obě mají něco do sebe. Já si více oblíbila tu létající <3 jestli o ní přemýšlíš, ale nejsi si jistá, tak si třeba zkus s lidma z toho tanečního studia domluvit aby ses mohla přijít juknout nebo si zaplať jen jednu lekci a uvidíš jestli tě to chytne nebo ne :) já to tak ze začátku udělala.

reagovat mamča12 18.9.2013 23:15  5%    +  -

anym: Dobrý večer, já už mám nějaký věk, takže preferuji klasickou. Nalétající bych si už netroufla. Ale starší dcera si oblíbila zase tu létající.

reagovat anym 11.9.2013 19:56  5%    +  -

alčaZA: čabasek, a je lepší klasická jóga nebo ta létající?

reagovat alčaZA 25.8.2013 13:45  7%    +  -

pastelka543: JJ, v tom poletime. Ale nekonec jsem tam přešla na jógu.

reagovat pastelka543 22.8.2013 18:31  8%    +  -

alčaZA: a ten pole-dance máš někde vyzkoušený? Karlinka níže, mi tím vážně vsunula brouka do hlavy. Jógu doposud zatím cvičím jen doma, ale kamarádka by právě chtěla začala chodit někam do studia. Třeba to poletime, to vypadá dobře. A když mi rupne tak můžu i na poledance :D

reagovat alčaZA 20.8.2013 19:22  7%    +  -

pastelka543: MILUJU JÓGU! :D jestli cvičíš aspoň normální tak tu létající budeš taky milovat :) sice ze začátku je trošku těžký si na to zvyknout, že jsi zavěšená, ale je to fajn, zvykneš si rychle :) nádherné protáhnutí a uvolnění!! chodím na ni sem http://poledance-praha.cz/ :) jen škoda, že tam nechodí víc kluků :D není kým se kochat :D

reagovat pastelka543 19.8.2013 17:56  7%    +  -

karlinka74: tak teď jsi mi dala brouka do hlavy :D poledance vs. létající jóga?! Oboje by asi bylo docela těžky zvládat.. Na akrobatiku bych si asi už ani netroufla.. Je lehký si na té tyči ublížit? Asi co se týče spálenin že? Kam na to chodíš? Nevíš o něčem kde mají jak tu jógu tak i poledance?

reagovat karlinka74 15.7.2013 10:46  8%    +  -

pastelka543: Na pole dance chodím už dva roky. Je to paráda. Sice záhul na ruce, ale ten pocit, když se tam člověk konečně udrží, ten je k nezaplacení. Vřele doporučuju.

reagovat karlinka74 15.7.2013 10:46  7%    +  -

maruska26: Slyšela jsem, že je super. Dost si ji chválí. Asi to taky půjdu zkusit. Teď se teda chystám na kurz akrobatické jógy, tak to taky bude určitě paráda :-)

reagovat maruska26 24.6.2013 20:47  7%    +  -

pastelka543: čaukys, jojo já chodím pravidelně na létající jógu :) dřív jsem teda civičla jen u máminýho dvd, ale před půl rokem jsem se odhodlala konečně koupit permici. Tak teď chodím na létající jógu ;) doporučuju, pro zpevnění zadku a jiných svalů to je super, přízel to dost ocenil :D

reagovat pastelka543 10.6.2013 20:10  5%    +  -

Ahoj holky, prosím Vás, zkoušeli jste někdy některé pole dance nebo tu lítací jógu??

reagovat Jana Kazdova 2.3.2013 17:42  1%    +  -

Kdyz clovek vydrzi, stejne vzdycky zezacatku hubne a pouziva lehke vahy, ale jak zesili, zacne tezsi a tezsi, az svaly narostou. Ja zacala bench s dvaceti a ted je to po letech vic nez ctyrikrat tolik...

reagovat Ivo83 3.9.2012 20:17  5%    +  -

Pokud potřebujete najít dobrého lektora fitness, nebo se jako učitel/ka nabídnout, ve vašem městě, který dojede třeba až k vám domů, hledejte tady: Výuka a doučování. Dá se hledat podle města i předmětu a můžete si vybrat konkrétního lektora podle jeho profilu.

reagovat petra.ch 23.9.2011 13:34  5%    +  -

Tiež sa zaoberám fitness, ale mala som zranenia. kinesio tape mi pomáha k tomu, aby som nevypadla z formy.

reagovat Verýs 20.9.2011 19:25  1%    +  -

Vanessa:
No odkud jste kupovali vybavení? Já samozřejmě mám nějaký rozpočet, co do toho můžu vložit, ale nechci ho přesáhnou. Odkud jsi vybavovala? Teda jenom z Prahy ale firmy.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Kulturistika a fitness
Diskusi založil(a): iva30
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Sport
Přečtěte si