Kouzla lásky

Vážené slečny a Dámy,
Vítám vás zde.
Máte li problém v manželství,či je váš přítel nevěrný,nebo neopak chcete nějakého muže lapit,pomoc je snadná.
Avšak Bílé magii se musí věřit,nikdy nesmíte zapochybovat a jít do každého kouzla s citem a pevnou vůlí že se kouzlo podaří.Ráda poradím nebo kouzlo i provedu.Již naši předkové používali různá kouzla a bylinky.Dříve se ale za to upalovalo.Dnes je to tak nějak povoleno a moc málo žen o kouzlech a čárech neví.Bílá magie je naprosto čistá a bezpečná.Jen pamatujte na jedno,každé kouzlo udělejte s čistým srdcem a nikomu kouzlem neubližujte.
Mnoho štěstí přeje Iva30
28.6.2004

Diskusi založil(a) 28.6.2004 iva30

reagovat Iv88 17.4.2018 14:06  5%    +  -

Dobrý den,
Potřebovala bYch moc pomoc, s manželem jsem dva roky (manzelstvi), pry me nemiluje, neni stastny a chce se rozvest, meni ovsem nazory co tri mesice...laska, nelaska. Prosím o pomoc
Email: ivouchsek@seznam.cz
Moc dekuji

reagovat LuciM 23.6.2017 10:56  5%    +  -

Dobrý den,
v mém životě je někdo, koho velmi miluji. Jenomže nechce vztah,on se se mnou chce vídat jenom když potřebuje. A já bych si moc přála, aby sme mohli být pár. Prosím moc o pomoc. Můj e-mail Malina3969@seznam.cz

reagovat Berunka 12.1.2016 17:36  1%    +  -

koukam ze tu nejste prosim kontaktujte me naemailu veru.truhlarova@seznam.cz opravdu mi na tom zalezi potrebuji pomoc diky

reagovat Berunka 12.1.2016 17:30  1%    +  -

Ahoj potrebuji poradit mam rada jednoho sveho kamarada moluji ho ale on chce byt jen kamarad chci aby se do me zamyloval a byl semnou udelam proto vse muzes mi prosim pomoci dekuji

reagovat Petra 26.9.2015 12:03  1%    +  -

Dobry den mohl by jste mi nekdo poradit kouzlo na vraceni partnera? Udelala jsem chybu a chci to napravit prosim ozvete.se mi na fb. Petra Petra ddkuji moc budu vdecna za kazdou pomoct

reagovat pecka 9.9.2015 17:52  71%    +  -

Nechtěla bych nikoho, kdo nechce mně, nepoužila bych žádná kouzla a čáry, s tím není radno si zahrávat. Dnes je spousta věštců, kartářů, ezoteriků, kteří "poradí" a najdou recept. Asi by to chtělo víc zdravého rozumu.

reagovat Petruus 15.8.2015 22:34  5%    +  -

Bílá magie není provádění kouzel samo o sobě, je to o využívání transcendentálních sil, není to nic proti přirozenosti…viz bilamagie.eu

reagovat karolinalovosi 25.3.2015 15:52  5%    +  -

Kouzlo na lásku není.

reagovat míša 1.12.2013 18:20  1%    +  -

Tohle nepřestávej nebo se stane něco špatného. Jmenuji se Daisy, je mi 7 let mám blond vlasy a děsivé oči. Nemám nos a uši jsem mrtvá. Pokud tohle nepošleš 15ti lidem zjevím se dnes večer u tvé postele s nožem a zabiju tě.Tohle není vtip! Něco dobrého se ti stane v 15:22-někdo ti zavolá nebo k tobě promluví a řekne : MILUJI TĚ !!!! P.S: Neporuš to!

reagovat Gustavson 16.8.2013 22:36  22%    +  -

Na lásku asi neplatí žádné kouzlo, ale jen a jen vůle a chuť lásku mít!Snoopygirl:

reagovat Marky 20.6.2013 20:03  1%    +  -

Prosim o kouzlo získání mojí lásky

reagovat Snoopygirl 28.11.2012 23:11  5%    +  -

Ahojky všechny,jednou jsem zkoušela kouzlo na lásku,aby se ke mě vrátil kluk který mě opustil,ale nezabralo,nevrátil se.Teď mám přítel a jsem moc šťastná,a i bez kouzel Ale jinak to neodsuzuju

reagovat MartinaMartina 20.11.2012 20:30  5%    +  -

reagovat dzein 15.4.2012 0:53  1%    +  -

niki, niki: a jaky kouzlo to je ja taky moc ho potrebuji dik

reagovat veronika 10.11.2011 10:33  1%    +  -

dobri den zamilovala jsem se do cizince a tio moc potřebovala bych nějake kouzlo co bude fungovat i na dalku dam vam muj imeil i focebok imeil je lilikoni113@libimseti.cz a focebook je veronika kavanova a co bych k tomu potřebovala kdybiste to udělala za mě a co by ste za to chtela . předem vam moc děkuju

reagovat Lucka 4.11.2011 15:08  1%    +  -

Dobrý den,já bych se chtěla zeptat na nějké kouzlo na lásku jsem s přítelem 3roky a máme s polu dítě,poslední dobou sme se hádali a oddílili sme se sobě.Začal vyhledávat jiný,ale strašně mě to mrzí a zase bych byla ráda s partnerem šťastná.Tak prosím o nějaké kouzlo jak být zase šťastný můj email je lucinkaluci@seznam.cz

reagovat Magda 16.9.2011 17:52  1%    +  -

Dobrý den kouzlo lasky ale takové to skuteční by se mi taky moc moc hodilo.) ale bohuze neni nebo jsem ho jeste nikde nesehnala...JA jsem nestastne zamilovana muj byvalej me pred mesicem nechal presnej duvod nevim obcas zamnou jezdi skadli me se bavime se obimacka...tohle vsechno mi moc ublizuje kdyz semnou nechce byt pomocte mi jak ho muzu dostat zpet,..mam nakou sanci mam se dal snazit?.... dekuji mbeauty@seznam.cz PŘEJI PĚKNÝ DEN:)

reagovat Majdalenka 10.9.2011 11:30  1%    +  -

Dobrý den prozila jsem dádhernej rok s bajecnym klukem vse klapalo ale poslední dobou se choval divne zacaly jsme se i dost hadat a dalsi problemi no a ja to psychycky nevydrzela a tak nak neuvazene jsme to oba dva ukoncily sem tam se navstevujeme pomaha mi asi oba dva by jsme to chteli vrati zpatky ale ani jeden nato namame tak se oba dva trapime on ted zacal dost pit coz me stve prosim o radu o kouzlo co by nas vice spojilo dalo dohromady...ja ho mam moc rada děkuji mbeauty@seznam.cz

reagovat Jj 9.8.2011 23:06  1%    +  -

Dobry den potrbuju neake Kouzlo lasky moc Miluju jednoho kluka ae on mi Rekl ze me ma jen rad ae ja si moc preju s nim chodit pls. Jsem příšerně zoufalá .... Tak prosím moc ..předem díky

reagovat Mirka 15.3.2011 10:37  1%    +  -

Ahojky vidím tu debatu o kouzlech na navrácení lásky,ale nikde nevidim žádné kouzlo, mohl by mi někdo z Vás poradit???? Prosím.. přítel mě má rád, chce být se mnou,ale nějak se nemůže rozhoupat, je nám spolu moc dobře,ale potřebovalo by to trochu pomoci

reagovat Magdalena 9.3.2011 22:40  1%    +  -

dobry den, chtela bych poradit prozila jsem nadherne 3 mesice s mym pritelem uzasny ale on se vratil ke sve bejvalee ale nechtel prej musel nerekl mi proc prej miluje mee a ted jsme z toho oba smutnii on byl s ni 3 roky a ted znovu ...ja se trapim uz tyden brecim a on mi furt pisee potrebuju nejake kouzlo bay byl s semnou bay sebral odvahu prosim prosim pomocte mi dekuju predem prosim napiste na muj ameil majdoslava@seznam.cz

reagovat Magdalena 9.3.2011 22:39  1%    +  -

dobry den, chtela bych poradit prozila jsem nadherne 3 mesice s mym pritelem uzasny ale on se vratil ke sve bejvalee ale nechtel prej musel nerekl mi proc prej miluje mee a ted jsme z toho oba smutnii on byl s ni 3 roky a ted znovu ...ja se trapim uz tyden brecim a on mi furt pisee potrebuju nejake kouzlo bay byl s semnou bay sebral odvahu prosim prosim pomocte mi dekuju predem

reagovat Zdenka 24.1.2011 23:22  1%    +  -

Mosqitos: Asi verim... blondacek.zdenka@centrum.cz

reagovat Terka 10.12.2010 16:48  1%    +  -

Dobrý den paní Ivo, potřebovala bych Vaši pomoc, mám strašně ráda jednoho kluka.Znám se s ním už docela dlouho, od začátku jsme si byli(aspoň to tak vypadalo) sympatičtí.Je to týden jsme spolu byli na plese, moc jsme si to tam užívali, viděla jsem v jeho očích hvězdičky štěstí.Když jsme šli domů, tak mě chytnul zničeho nic kolem pasu a pěkně si mě vedl, byl to krásný pocit.Moc bych chtěla,aby mi napsal jestli ke mě něco cítí nebo mě bere jen jako kamarádku.Nečekaná zpráva by pro mě bylo to nejkrásnější.Prosím o Vaši pomoct.děkuji.můj mail Terka10000@seznam.cz

reagovat lucifer 14.10.2010 16:32  1%    +  -

prala bich si abi smse bili zase s polu spartnerem a delat nejaki kouzlo dekuju

reagovat Jana 8.9.2010 13:13  1%    +  -

ahoj...potřebuju kouzlo na lásku...
vím,že se to nemá,ale chci to riskonout...
ten kluk je úžasný a celý naše setkání byla jedna velká náhoda..nechci aby to jen tak zkončilo...cítím,že osud chce aby jsme byli spolu..ale pořád tomu něco nepřeje...neznte někdo někoho,kdo by mi s tímto pomohl...
mail: novakova.janis@seznam.cz

reagovat Mosqitos 16.7.2010 16:59  5%    +  -

Ahojky mam jeden velkej problem a potreboval bych pomoci prosim.Muj Problem je v tom ze me nedavno opustila Pritelkyne se kterou jsem byl po dobu 7 let vychoval jsem ji kluka od 4 do 11 let a vzdy jsem se snazil o to aby vse bylo proste nej snazil jsem se pro ni a dite delat vzdy jen to nejlepsi atd atd myslim ze jsem byl dobrym pritelem a i otcem.Presto me opustila a ja do dnes nevim proc nebo co se stalo.Vim jen to ze ji stale hrozne moc miluju a vim ze ji ke svemu zivotu potrebuju rad bych ji ziskal zpet ale nevim jak proto me napadlo zdali neni nejaka cesta ziskat ji zpet pomoci magie.Hrozne moc ji miluju a rad bych ji mel zpatky pomocte mi prosim predem dekuji Ahoj

reagovat Martin 16.7.2010 16:51  1%    +  -

Ahojky mam mensi problem a potreboval bych pomoct.Nedavno me opustila z neznamich duvodu ma pritelkyne se kterou jsem byl celkem 7 let a vychoval jsem ji kluka od 4 let do 11.Problem je v tom ze ja do dnes nevim proc to udelala proc me opustila ale vim to ze ji hrozne moc miluju a ze se bez ni moc Trapim pomohla by mi zde nejaka dobra dusicka pomoci magie ziskat mou lasku Zpet.Prosim moc vas Prosim

reagovat reskator 22.4.2010 22:05  5%    +  -

Ted se moje láska Lukaš trápí.Ráda bych mu pomohla.

reagovat reskator 22.4.2010 21:58  5%    +  -

Jedno kouzlo znám.Je to nádherný políbení.Byla jsem jednou u svího Lukáše.Políbil mě v přírodě pod hradem Okoř.Krasá.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Kouzla lásky
Diskusi založil(a): iva30
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy
Přečtěte si