Muj "darling" je cizinec!!!

Mate partnera cizince? Jestli je odpoved "ano" pojdte se podelit o nevsedni zazitky a zajimave historky....

3.7.2007

Diskusi založil(a) 3.7.2007 Tsubaki

A odkud jsou nasi milackove

Tsubaki- Tokio "Japonec" hanap- Nemecko "Nemec" TBJ- Brno "Senegalec" ricopito- Cechy "Francouz" Simona.cz- Cechy "Egyptan" Tessa- Finsko "Fin" lalalazuzi- Nemecko "Jordanec" bulegila- Cechy "Palestinec" Bandri- Anglie "Pakistanec" Tamushf- Mexiko "Mexican" zastavka- Cechy- "Kurdistanec" zk11- Svycarsko- "Spanel" MarciCA- USA- "American" Fantina- Cechy- "Rek" didule-Cechy - "Nemec" Clemic-Spanelsko- "Spanel" GoldenFish-Belgie- "Rumun" Katerina32- Praha- "Angolan"

Tsubaki 21.11.2007 1:57

reagovat barbaritka 11.4.2011 11:45  5%    +  -

Dobre rano z Italie! Muj pritel je Turek, v Turecku jsem v lete pracovala, nicmene s nim jsem se seznamila tady v Italii, kdyz jsem zacaa pracovat tu. Byla to nahoda a vazne jsem nekoho tureckeho puvodu nevyhledavala. Ze zacatku jsem tomu nedavala moc sanci, nicmene postupne jsem zjistovala, ze je uzasnej a ze ho asi miluju:-)

reagovat olgava 26.1.2011 18:52  5%    +  -

habibi71: Mitterteich, to se musim podivat do mapy, to nemam zdani. A z Brna odkud ? Ja naposledy z Bohunic ( tam mam furt byt ), ale jinak detstvi jsem prozila v Novych Cernovicich.

A jak jsi se tady ocitla ? Ja jsem tu od 2004, zatim dobry, nekdy me prepadne chvilka smutku, ale zase se zazene. Mas deti ?

reagovat habibi71 25.1.2011 21:03  5%    +  -

olgava: Tak to je dobrýýýý Já taky z Brna a pak v něm. hned u hranic Mitterteich.

reagovat olgava 25.1.2011 18:37  5%    +  -

habibi71: Ahoj, puvodne z Brna, ale ted jsem v Norimberku. A ty ?

reagovat habibi71 25.1.2011 16:02  5%    +  -

olgava: Tak tě tady vítám. Tak ty žiješ v něm. já tam žila přes deset let. Můžu se zeptat odkud jsi ?

reagovat olgava 25.1.2011 14:59  5%    +  -

Muzu se taky pridat ? Jsem v Nemecku, ale darling je anglican :-)

reagovat habibi71 21.12.2010 17:58  5%    +  -

AneliaBG1: Zdravím Tak že by tady začalo být trochu veseleji ? Poslední dobou tu je mrtvo.

reagovat AneliaBG1 20.12.2010 0:17  5%    +  -

dobry vecer vsem damam, rada bych se opet pridala na tuhle diskuzi:-)

reagovat viara 19.11.2010 18:07  100%    +  -

Katerina33: hledám tě

reagovat najwa 19.11.2010 1:01  5%    +  -

*daisy*: ahoj jsem moc rada ze tu je tadle rada ,clanku .jeto super vedet ze na nic clovek neni sam ve svete hihi papa zatim

reagovat Hayati 14.10.2010 23:36  5%    +  -

Ahojky holky, já se k vám s dovolením také přidám. Zajímalo by mě zda je tady někdo kdo bydlí se svým miláčkem v arabské zemi? Jak jste si zvykali a tak.

reagovat nakupy 2.7.2010 13:36  8%    +  -

Ahoj :)chci se pochlubit, doporučuji, hezké zboží, levné, nakoupila jsem a jsem moc spokojená, rychlé dodání plus dáreček k objednávce Hezké zboží, levné

op)

reagovat *daisy* 20.5.2010 12:56  13%    +  -

habibi71: Z moji strany uz seznamovani probehlo :-D
A ted se nam to malinko zkomplikovalo, tak poznavani rodicu asi bude pozdeji a "radostneji" :-D

reagovat habibi71 20.5.2010 12:06  5%    +  -

Tak jak se vede děvčata? Chystáte už se svýma miláčkama dovolenou...třeba do jeho zěmě poznat rodiče a nebo přijedou rodiče sem ? Ono jak dojde na seznamování v rodině tak to začíná být vážny. Co vy na to ?

reagovat *daisy* 17.5.2010 16:17  14%    +  -

habibi71: je pocasi na figu...

Jj, my taky vetsinou mame spory u veci, kdy on nechape, ze na me nesmi tlacit :) Malokdy, ale jo.
Moje svoboda je neco, co musim dat svobodne, jakmile mi do toho nekdo zkousi kecat bez meho svoleni, tak to neprojde... Na to jsme narazili hned na zacatku vztahu :)
Uvidime, jestli jsme to(se) trosku lip pochopili :)

reagovat habibi71 17.5.2010 14:57  5%    +  -

To je počasí na prd co ? Daisy já jsem ve znamení BÝKA a někdy se to projevuje. Ale od té doby co máme dvě malé holčičky jsem změnila nejen názor ale i postoj. Prioritou jsou ted děti a to nejen pro mě ale i pro něj tak že se i víc snažíme abychom nějakou malichernou hádkou nerozvrátili náš vztah a děti tak přišly o jednoho z rodičů. Tak že občas prostě už nejdu hlavou proti zdi ale snažím se to nechat odležet a pak nějak diplomaticky nadhodit a vyřešit. Jo jo je to arab a na toho musí jít člověk v klidu jinak to ani nejde. Je to moje láska jinak bych se taky z toho někdy Ale vím že mě má rád a tak to stojí za to.

reagovat *daisy* 16.5.2010 21:24  14%    +  -

habibi71: :-D tak...ja nemam potrebu lamat ho :)
Ale pokud by chtel lamat on me, tak v urcitych oblastech by proste mel smulu. Pokud chtel lamat, mel si najit pipku od nich, ktera se necha. Jasne jsem mu to rekla na zacatku a porad rikam... Nemam moc veci nastaveny nekompromisne, ale tech par, ktery mam...s tema nehne, leda ze bych ja sama prehodnotila nazor..bez natlaku (cim vic se tlaci, tim vic se sprajcuju :)))

Zase na obhajobu musim rict, ze on fakt neni az tak typicky Egyptan :), je opravdu hodne vecem otevreny, kompromisni...to se pak lip domlouva, ani ja nemusim branit svuj postoj, ale da se kontruktivne... Ale parkrat (3x, z toho 1 byla fakt vazna)uz jsme dosli na situaci, kdy jsem proste rekla: od zacatku jsem rikala, ze to mam nejak nastaveny a menit to nebudu... Chces? Jsi vitan, nelibi? Bude to bolet, ale sbohem..
Vzhledem k tomu, ze jsme porad spolu... ;)

reagovat habibi71 16.5.2010 18:51  5%    +  -

Jo jo holky, ty naše lásky...horkokrevní arabský hřebci co ? Ale kdyby jsme je tak nemilovaly
Ono to není jen náboženstvím je to prostě zvykem v jejich zemi. Pokud někdy navštívíte jejich rodinu tak to tam uvidíte, něco se dá změnit ale jsou to jen malé ústupky co udělají nemá cenu bojovat proti větrným mlynům. Vše je zakořeněno v tom že můž je ochránce a živitel rodiny.....

reagovat *daisy* 15.5.2010 21:31  13%    +  -

luxy: zkus si fakt pozjistovat neco o islamu, protoze jsem prekvapene pri studovani zjistila, ze hoooooodne z tech pravidel je danych kulturne a min uz dany islamem jako takovym (diky tomu je taky takovy rozdil mezi islamem v Saudske Arabii a treba Egyptem - muzu soudit jenom ten, protoze drahousek je z te zeme, ale rekla bych, ze i Tunis a tak budou podobne)..
Ne, ze by to na veci neco menilo, ale par spolustudentu od drahouska na me zkouselo nejake presvdcovaci taktiky z islamu...a roznesla jsem je Koranem a hadithama na kopytech, tak z toho byli trosku..ehmm... :-D A ja jsem si to i s drahym uzila :-D

reagovat luxy 15.5.2010 17:38  30%    +  -

habibi71: ahojky, pro me je to bohuzel i nabozenstvim. maji jista pravidla, se kterymi nesouhlasim a oni je proste dodrzuji. a i kdyz se to nemusi projevit hned, muze se to objevit casem. zatim je to otevreny

reagovat habibi71 11.5.2010 16:47  5%    +  -

Ahoj daisy,
co nového u tebe ? Doufám že vše v pohodě a miláček nezlobí. To víš chlap je někdy jako dítě, tuhle něco neuklidí a támhle zase něco spapal a nadělal. Ale jinak jsou to

reagovat habibi71 11.5.2010 16:42  5%    +  -

Zdravím, nějak nestíhám
No a ted co začíná být pěkně jdeme i ven tak že na se moc nedostanu.
Tak co je tu nového ?
Zdravím luxy Tak ty jses nám taky zamilovala do orientu ? No proč ne, důležité je né jen to že se máte radi ale že Vám to bude klapat . A to se zjistí tím že to prostě zkusíte. Až určité věci a momenty v životě poznají jak se k sobě hodíte. Není to barvou pleti nebo náboženstvím ale tím jaký jste kdo člověk.

reagovat luxy 6.5.2010 0:51  21%    +  -

ja ted taky potkala, pakistance. zije sice v anglii 20 let, od svych 15ti, ale i tak, je to muslim. mmch i ja jsem v anglii. a tak vaham a vaham... uziju si s nim hodne srandy, je vtipnej, jdeme na bowling, jedeme na vylet. davam tomu cas a uvidime

reagovat *daisy* 6.4.2010 10:32  23%    +  -

habibi71: u nas to na velikonoce bylo predstavovaci :-o
Jeli jsme s drahousem k nam domu. A jihla jsem, kdyz jsem ho videla se synovcem :) Ten sice ze zacatku stydel, ale po chvilce ho to preslo, a protoze drahy byl ochotny s nim hrat a hrat a hrat, tak jsou velci kamosi :)
I drahy je rikal, ze mam moc prijemnou rodinu, tak mi spadl kamen ze srdce :)

reagovat habibi71 6.4.2010 10:10  7%    +  -

Krásný den všem. Tak Velikonoce jsou za náma Byl to krásný prodloužený víkend.
A co u vás ? Jak bylo ? Je tady nějak mrtvo tak se podělte jaké to bylo o Velikonocích u vás.

reagovat *daisy* 24.3.2010 10:47  22%    +  -

Katerina33: no, ono to bylo o tom, ze jsem neobjimala jeho :), na to je uz drahy nauceny, pouze pred muslimskymi lidmi to nedela :)...
Ale ja jsem objala kamarada (nj, zname se roky, je to u nas bezny) a on mi navic dal pusu :)
Nebylo to zadne peklo, ale drahy pripustil, ze by byl radsi, kdybych to nedelala :)

reagovat Katerina33 24.3.2010 8:37  5%    +  -

*daisy*: no to můj muž taky nerad, nějaké objímání nebo líbání na ulici, před lidma. Vždycky se směje, že to dělají běloši.

reagovat *daisy* 22.3.2010 15:50  22%    +  -

Jo, a objevila jsem dalsi vec, kterou s drahouskem "nesmim" delat :) Objimat (natoz dostat opravdu jen a jen pratelske, ale presto..polibeni) je pri vitani a/nebo louceni :))

reagovat *daisy* 22.3.2010 15:47  22%    +  -

habibi71: no prave, prave... Jsem se chystala, jak se tady dozvim o nejakych zaludnostech "arabske" povahy :)...
Zatim u zlaticka nemam problem, i kdyz ono se to fakt ukaze az spolusouzitim :-D
Doufam, ze tam kde jsi, je stejne krasne pocasi :)

Jooo, vidis, tip...je vhodne pri prvnim setkani s rodici neco davat? I kdyz to asi bude na pomerne neutralni pude nejake kavarny tady u nas :)Ale abych nejak neco nepototo.. :)

reagovat habibi71 22.3.2010 13:25  8%    +  -

Tak zdravim Jsem momentalne mimo domov ale musela jsem sem nakouknout. Vyjely jsme si s holkama na vejletPocasicko nam preje
Jen se omlouvam ze pisu tak jak pisu, nemam cz klavesnici Ale koukam ze je tady mrtvo .....Vid daisy
Tak kde jste vsechny kterym bije srdicko pro ty nase zlaticka odjinud ?
Tak zatim paaaa zase sem juknu

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Muj "darling" je cizinec!!!
Diskusi založil(a): Tsubaki
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy
Přečtěte si