piercing do nosu

chtela bych se zeptat tech holek co maji piercing v nose chci si ho nechat udelat ale bojim se ze to boli
15.7.2007

Diskusi založil(a) 15.7.2007 didíííšek

Anonym 28.6.2015 13:56  1%    +  -

Chtěla bych si dát piercing do pupíku i nad ret. Kde si kupujete piercingy? Mě se žádný nelíbil ve studiu.

Anonym 28.1.2014 17:22  1%    +  -

Chtěla bych se zeptat, když mám pirec déle jak půl roku a pořád mě zlobí, pod piercingem mám i takovou nafouklou bouličku a občas to i bolí, mám takový pocit, že je špatně píchnutý, mám v tom takovou zahnutou nosovku... Myslíte si, že by to šlo přepíchnout znovu?

Anonym 14.1.2014 12:23  1%    +  -

Ahoj chtěla bych se zeptat už dlouho toužím po tom jít na pierc do nosu mám píchlou třetí dirku v uchu a moc mě to nebolelo..jak velkej je rozdíl bolesti mezu uchem a nosem?

Anonym 11.11.2013 16:43  1%    +  -

Ahojky, mám asi měsíc píchnutej piercing v nose a dnes jsem si ho vyměnila, měla jsem spirálku a vyměnila jsem si to za L, chvilku mě trvalo než jsem ho tam dala a tu tyčinku mám zevnitř nose pod kůží.. tak nevím jestli to vadí, nebo co s tím dělat :/

Anonym 16.10.2013 18:03  1%    +  -

Je mi 14 a mamka mi dovolila píchnout si piercing do nosu.O prázdninách jsem měla píchlí jazyk,ale blbě(píchl mi to do žilky). Tak jsem to sundala a nechala to zarůst.Do jazyku jsem se bála jít znova,tak jsem šla na nos.Píchnutí mě bolelo.I nějaká ta slza tam byla,ale trvalo to necelou minutu:) Ze začátku(tak pár minut)mě to v nose lechtalo a nemohla jsem s tím nosem moc cuknout:DD
Pak ale už v pohodě.Vůbec mi netekla krev a jak hodně lidí píše,že jim to na druhý den hnisalo,tak mě vůbec:) Přijela jsem domů,vzala tamponek a trochu si piercing očistila:)Všechno O.K. Nebo jak někteří píšete,že sundávat ten zahlý šperk je horor...Pro mě ne:D Už se tak připravuju na výměnu za kroužek.Trochu ten špert povytahuju a nebolí to:D Mám to 3 den a piercer mi řekl,že tak za měsíc to budu mít v poho a klidně mi to vymění.Je to brzo,co?:D Ale mám to vážně úplně v pohodě.Jako kdybych to měla už nějaké ty roky:DD Takže bych rozhodně doporučila nebát se,trochu to štípne a je to:),ze začátku si to čistit(slaná voda)a první noc si nos přelepit velkým kusem náplasti,aby vám to náhodou nevyadlo(jen jednu noc,moc neutahovat a je to jenom kdyby nááhodou):) Dobře se mi to hojí,protože už jsem zvyklá na píchnutí do chrupavky(mám totiž píshnuté ucho v chrupavce).
Takže to bolí docela podobně a zvykla jsem si na to:)
Pierc do nosu je bezva!:)(y)

reagovat D.tara 31.7.2012 11:00  14%    +  -

Adéla: a nevrtáš si do toho ? Jinak mě zlobil piercing v nose dlouho, ale spíš hnisal než krvácel a pořád bolel...pak se zjistilo, že byl asi šptaně píchnutý a dělal mi neplechu protože to byl ten zahnutý. teď mám rovný a mám klid sice si musím hlídat aby nevypadl, ale mám klid

Anonym 25.7.2012 17:51  1%    +  -

chtěla jsem zeptat, jestli je normální, když piercing v nose pořád krvácí..mám ho teprve dva dny ale nevím jestli je to normální, nebo ne a co s tím případně dělat

Anonym 15.6.2012 17:09  1%    +  -

Chci se zeptat mám do mala pupík venku a strašně bych chtěla piercing a nevím zda můžu nemáte někdo zkušenosti stakovým pupíkem

Anonym 4.4.2012 15:28  1%    +  -

Carol: Děkuju moc za všechny rady :) moc jsi mi pomohla :P už to mám za sebou a vypadá to moc hezky :) píchnutí sice příjemný nebylo, ale hlavně že je to pěkný :) teď jen aby se to v pořádku zahojilo :) dík moc.

Anonym 21.3.2012 11:47  1%    +  -

Maggie: Ve studiu vetsinou davaji pro zacatek prave tu spiralu, ale me se pak nejlip osvedcily rovne, ktere si zahnu do praveho ulhu presne jak potrebuju. Na hojeni byl perfektni 2x denne tee tree olej, jinak par tydnu pres to zadny makeup (a v pripade problemu framykoin). Tak se tes a treba taky nezustanes jen u jedne :-)

Anonym 15.3.2012 21:44  1%    +  -

Carol: no jo, tak uvidím zatím, jak to půjde s tou jednou stranou :) trošku mám strach, aby mi to tělo dobře přijmulo a nějak mi to nevyhnisalo nebo tak :) jinak už se na to fakt těšim ;) a pak se uvidí co dál :) hele a jaké zakončení piercu je nejlepší pro začátek? mám koupenou tu spirálku..

Anonym 13.3.2012 0:41  1%    +  -

Maggie: No jo, mám tři piercingy v nose :-) A jsem nadšená (kousek níž jsem o tom nápadu psala). Jsou decentní a hezky to kontrastuje s elegantnějším oblečením, co většinou nosím. V blízkém okolí jsem teda zatím sklidila jen pochvaly... Tak pouvažuj o píchnutí na obě strany a budeš mít daleko originálnější model ;-)

Anonym 12.3.2012 16:58  1%    +  -

Carol: aha, tak taky doufám že to nebudu muset nechat zarůstat, jen kdyby to náhodou dělalo problémy :) máš 3 piercingy jo? to může vypadat hodně dobře.. :) no já ho ještě nemám jdu tam teprve asi tak za týden.

Anonym 12.3.2012 1:04  1%    +  -

Maggie: kámošky, co piercing z nosu vyndaly, mají jen malé jizvičky, dají se postřehnout jen z blízka. Z vlastní zkušenosti ale nevím, mám teď na každé straně nosu jednu pecičku a v septu podkovičku a nehodlám to vytahovat, je to perfektní, i když to docela vzbuzuje pozornost. Co tvůj piercing? Dopadl dobře?

Anonym 12.3.2012 0:59  1%    +  -

Simona: vezmi si třeba co nejmenší pecičku a dej přes ni makeup.

Anonym 7.3.2012 21:54  1%    +  -

Prosím poradte co nejdříve díky moc ;)

Anonym 7.3.2012 21:48  1%    +  -

Jak mám schovat pearcing v nosu před babičkou ? ... Posím poratte někdo

Anonym 6.3.2012 20:07  1%    +  -

Carol: No já jdu právěže k doktorce na to, takže jen abych věděla, co tam vzít :) jinak děkuju moc za radu. A říkáš, že když se šperk vyndá tak to zase zaroste a neudělá se nijak velká jizva?

Anonym 6.3.2012 15:48  1%    +  -

Na hojeni je lepší ten silnější. Po nějakých 2 měsících, když to bude OK, si tam můžeš dát slabší (zahnutý nebo rovný, jak ti bude vyhovovat). Až se ním po pár letech třeba rozloučíš, tak po 1 mm nebo 0,7 to bude asi stejná minijizvička. Ty dírky v nose se obecně hrozně rychle stahují, když šperk vyndáš. Nech to na piercerovi.

Anonym 5.3.2012 23:34  1%    +  -

Ahoj, prosím poradil by mi někdo jaký průměr nebo prostě tloušťka tyčky je nejlepší ? :) nekteré jsou totiž 1mm a některé zas 0.8 nebo 0.7 cm :) prosím poraďte, nechci si tam nechat píchnout něco moc tlustnýho :P

reagovat D.tara 4.3.2012 8:28  11%    +  -

Ahoj holky, mám dotaz. Mám od září zhruba píchnutý zahnutý pioercing. Chci si jej vyměnit za jiný - už se mi okoukal, ale když ho chci vytýhnout tak to hrozně bolí, nemáte na to nějaký fígl ?

reagovat Ifet 14.2.2012 12:22  5%    +  -

Kisuš: pročti si informace tady na tý stránce: http://www.hell.cz/2/piercing/pece-o-piercing/8/

Anonym 11.2.2012 22:39  1%    +  -

Potřebuju radu..ke konci prosince jsem si nechala píchnout nos..mám tam rovný piercing,ale nos mi pořád strašně hnisná.Co s tím?

Anonym 8.2.2012 17:32  1%    +  -

tý jo, právě uvažuju píchnout si to septum, nosovku na straně už má každá. nevíte, jestli je pravda, že to dokonce bolí míň?

Anonym 2.2.2012 18:37  1%    +  -

Mě víc vyhovuje zahnutá do L. Můžete si tak i samy na míru ohnout malinké pecičky do uší (korunku samozřejmě nepoužijete). A nebojte se, píchnutí bolí, ale je to mžik a nic hrozného! Já ho mám na levé straně už pár let a od soboty mám vytoužené septum s malou podkovičkou (konečně ve 30). Jak jsem se uviděla, napadlo mě, že si dám ještě pecičku na pravou stranu, jo symetrie. Tři piercingy v nose jsou celkem nevšední (jinak mám jen jazyk a něco v uších). Hlavně dodržujte instrukce piercera jak čistit. Jestli pícháte doma, tak ruce i nos antibakteriálním mýdlem nebo septonexem a jehlu sterilní z lékárny a podívejte se na nějaké video ze salonu ne ze skolních záchodků :-)

Anonym 9.1.2012 16:31  1%    +  -

ahojky prosim mam dotaz chci si nechat pichnout piercing do nosu..jaky je lepsi piercing rovny nebo zahnuty a kdyz bych si koupil aten rovny jak se nandava ten kaminek je zvenku a kulicka v nose...ale sroubuju to zvenku ne?:) dekuji za odpoved a prosim kdyby to slo tak na email tady se nezdrzuji:) sarka.prenosilova@seznam.cz

Anonym 6.1.2012 21:42  1%    +  -

je mozny, aby jsem tu kulicku vdechla? mela bych ho napr: na sprchovani, na spani atd.. sundat?
odpovezte prosim na domisekabbrentova@seznam.cz
nechodim tu totiz den co den.. takze prosim prosim
dekuji

Anonym 22.12.2011 17:33  1%    +  -

Jéé taky chci..;))

reagovat Ifet 15.10.2011 13:08  5%    +  -

D.tara: Pokud tě to bolí při doteku, tak bych to ještě nechala, aby sis to víc nepodráždila, ale jestli to nehnisá a otok není velký, tak to klidně vyměň:) záleží, jak se na to cítíš..

reagovat D.tara 13.10.2011 12:27  11%    +  -

Kačka: záležé na tom co je u tebe HODNĚ

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: piercing do nosu
Diskusi založil(a): didíííšek
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si