Zničené vlasy, jak na ně?

Mám dost zničené konečky, už je to fakt nesnesitelné, ale mám už dost dlouhé vlasy a nechci je shodit, neznáte někdo nějaký opravdu kvalitní přípravek který by mi pomohl? Na ceně mi nezáleží.
18.7.2007

Diskusi založil(a) 18.7.2007 Lenja17

reagovat Jolka 12.9.2018 14:46  5%    +  -

Ahoj dámy, používáte nějaké tabletky na růst a zlepšení kvality vlasů? mám teď trochu stresové období a všimla jsem si, že mi hodně padají... tak bych si chtěla pomoci něčím dalším, ne jen změnou stravy.

reagovat soffi1 25.4.2017 10:50  5%    +  -

carin11: Děkuji za odpověď Carin11 :-)

reagovat soffi1 25.4.2017 10:24  5%    +  -

Máte nějaký typ na kvalitní barvu hennu a případně nějakou regeneraci na vlasy? Mám je už hodně zničené a chci změnu a ne už ty blbý paletka a podobně. Díky

reagovat Elin.ka 16.9.2015 8:49  5%    +  -

HankaKron: Až vyzkoušíte ten kondicionér, dejte vědět. Právě se po nějakém poohlížím, tak kdyby byl vyhovující, tak bych taky vyzkoušela

reagovat HankaKron 16.9.2015 8:02  5%    +  -

Nettam: já mám doma šampon s vitaminy a mineraly z mrtvého moře a jsem moc spokojená, objednala jsem si už i kondicioner, ale ten ještě nemám pořádně ozkoušený

reagovat Nettam 14.9.2015 20:59  5%    +  -

Ahoj, mám problém se suchými polámanými vlasy, tak nějak nevím, jaký šampon nebo kondicionér už bych vyzkoušela. Co používáte vy? Docela by se mi hodila inspirace, po čem se mám koukat

reagovat Petrusa 22.7.2014 12:41  1%    +  -

nebarvit, nezehlit :) to mě pomohlo a pak jsem sla na prodlouzeni vlasu a vlasy vypadaji pekne.

reagovat Alzbeet 12.6.2014 14:09  5%    +  -

Majjdulle: Po několika vyzkoušených značkách jsem nakonec všechno pořídila od Kérastase. A nedám na tu značku dopustit. Používám ji už dlouho a snažím se ty řady trochu střídat. Mám sušší vlasy (melír). Používám značku Nutritive na suché vlasy, Reflection na blond vlasy a taky Resistance na objem. Když jsem s Kérastase začala po prvních 14 dnech jsem fakt cítila, že jsou vlasy pevnější. Byly vyhlazené a takové zářivé. Každému pochopitelně vyhovuje něco jiného...První investice je trochu vyšší, ale pak už jen doplňuješ postupně co ti chybí. Jdi do toho, stojí to za to.

reagovat Majjdulle 12.6.2014 11:31  5%    +  -

Mám stejný problém. Suché zničené vlasy. Kamarádka mi poradila značku Kérastase. Je to tedy dost drahé, nemáte s ní někdo zkušenosti? Ráda bych už konečně, aby mi něco zabralo...Raději budu investovat. Je pravda, že ona má vlasy jak z billbordu:)

reagovat ola 28.4.2014 11:21  1%    +  -

Já jsem měla taky strasné problémy s vlasy, ridké, poničené...
Pak jsem se rozhodla si jít nechat zkusit prodloužit vlasy a jsem spokojená :)

reagovat Mikja 15.8.2012 12:39  5%    +  -

Opravdu kvalitní je kompletní regenerační ošetření vlasů Collagen od Nexxusu. Ale nemůžeš si to aplikovat doma, chce to dobrý kadeřnický salon, kde ten Nexxus používají. Ty roztřepené konce je nejlepší ustřihnout. Dnes je vhodný den na stříhání vlasů - měsíc je ve znamení Lva.

reagovat sim 15.7.2012 11:46  1%    +  -

Brazilský keratin !! pokud jste do toho schopna dát vyšší částku,urcite ho zkuste ;)

reagovat NikcaCoufa 5.7.2012 23:00  5%    +  -

Misan1985: Souhlasím, tekuté krystaly od Edelsteinu jsou fakt boží výrobek :-)

reagovat mally.dablik 31.3.2012 18:58  5%    +  -

Někdo kdo by měl zájem o tricocameru?Původní cena 22 tisíc teď za 11 :)
Jedná se ve skutečnosti o digitální mikroskop s LED osvětlením připojeným USB rozhraním k počítači. Zde se získaná data ve speciálním programu vyvinutým pro kadeřnická studia porovnávají a vyhodnocují. Protože Tricocamera získá prostým okem nezjistitelné anomálie ve stavu vlasové pokožky, pomůže tak při vyhodnocení jejího stavu. Zjištěné skutečnosti profesionální kadeřník vyhodnotí a může Vám tak nabídnout konkrétní péči pro Vaše vlasy a vlasovou pokožku. Tato péče zahrnuje vhodné kosmetické přípravky a také podrobné vysvětlení, jak je používat pro co nejlepší efekt. Zájemce pište prosím do vzkazů díky :)

reagovat Lenka 5.3.2012 16:38  1%    +  -

Lenja17..... nech si zastřihnout aspoň 1cm =) a použíívej olivový olej namoč konečky do oleje a zabal do ručníku nech několik minut působit a pečlivě smyj =) pomáhá to =)

reagovat margherittta 1.12.2011 21:00  5%    +  -

PLETU RASTA COPANKY z kanekalonu,chemlonu,micro rasta ,open rasta,francouzské copánky,corn rows s kanekalonem i bez něj,dready,silky dready,pseudo dready,prodlužování syntetikou,atdd , Prodlužování vlásků,clip inn,stříhání.jsem z OSTRAVY mohu i dojet po okolí,fotky mám zde ve fotogalerii anebo na webových stránkách muj telefon-731336391 a e-mail margherittta@seznam.cz

WWW.RASTA4U.CZ

reagovat Luci 18.7.2011 21:20  1%    +  -

Díky za radu, hledala jsem více informací o značce Salerm na internetu a koukala jsem, kolik toho mají v nabídce. Sice je to dražší, ale kvalitnější než zboží v obchodech. Už mluvím z vlastní zkušenosti. Vlasy již nemám tak suché a roztřepené.

Ještě jednou díky!

reagovat Luci 3.7.2011 17:33  1%    +  -

Dobrý den, já osobně chodím pravidelně na melír. Vlasy mám vždy poté dost poškozené. Vyzkoušela jsem řadu prostředků-Wella,Nivea,Schwarzkopf atd. Nyní se mi osvědčila značka SALERM. Znám ji od své kadeřnice a mohu jen doporučit :) Vlasy mám nyní zdravé a lesklé. Lucka

reagovat Lathymi 4.6.2011 16:43  6%    +  -

moc se omlouvam za tento prispevek ale budu moc rada za kazdou pomoc:)

ahoj holky z Prahy a blizoučkeho okolí a také z Vysociny,
zvu vás a vaše kamarádky, maminky, tetičky a další na tzv. Malé proměny vizáže.

Tato příležitost je zaměřena hlavně na líčení, ale než vás nalíčím, tak si vaši plet pripravim jako malir platno:). Tzn vycistim,odlicim a nakremuji:-) abych měla dokonalý podklad.
Tato událost je zdarma, proto jako odměnu budu mít pro své účely foto před a po. Fotky vám zašlu emailem a je pak jen na Vás, jak s nimi naložíte ;-).
Vaše fotky před a po budu mít pouze pro své účely,tzn. budou sloužit jako inspirace pro další klientky a zájemkyně.

Nebudou bez Vašeho souhlasu publikovány na webových stránkách.
Máte-li zájem se zúčastnit prosím napište mi vzkaz a domluvíme se na určité hodině.

Víte-li o nějaké své kamarádce, která by se ráda zúčastnila,přijďte spolu:).

sdílejte dál:-)

Mým cílem je nalíčit do konce července minimalne 120 žen a divek.tak budu moc ráda za každou tvářičku:)

vsem moc dekuji.

reagovat margherittta 12.5.2011 9:46  5%    +  -

ahoj PLETU RASTA COPANKY z kanekalonu,chemlonu,micro rasta ,open rasta,francouzské copánky,corn rows s kanekalonem i bez něj,dready,silky dready,pseudo dready,prodlužování syntetikou,atdd jsem z OSTRAVY mohu i dojet po okolí,fotky mám zde ve fotogalerii anebo na webových stránkách muj telefon-731336391 a e-mail margherittta@seznam.cz

WWW.RASTA4U.CZ

reagovat Dooreen 26.4.2011 16:57  9%    +  -

Mona: padání vlasů je důsledek něčeho: např stres, nedostatek nějakého vitamínu, změny a tak. většinou se projeví padáním až tak po měsíci a víc. jinak mě na jaře a na podzim víc padají vlasy jak přes zimu, léto, asi obnovuju porost:) základ je pestrá strava, vitamíny na vlasy taky pomůžou ale trvá než zaberou a nečesat za mokra

reagovat Mona 26.4.2011 10:59  1%    +  -

Dobrý den,potřebuji poradit.Asi půl roku jsem si pravidelně žehlila vlasy(zkáza,vím-ale nějak mi to nedocházelo)a zůstaly mi vysušené vlasy,roztřepené..Šla jsem ke kadeřnici,která mi je zkrátila.Hlavní problém však je,že mi poměrně dost vypadávají.Tedy ne v celých pramenech,ale při česání je jich v hřebenu poměrně dost.Nevíte zdali se to zlepší?(žehličku jsem samozřejmě používat přestala)

reagovat Baruuš..:* 24.3.2011 16:59  1%    +  -

Jsem opravdu blbá...ostříhala jsem se jenom kvuli zničeným vlasum...:((..měla jsem je fakt dlouhe a šla jsem na podkovu..:((strasne me to mrzi..:((..žehlička ti sice uděla krasne vlasy...ale po čase je más odtresne..:((

reagovat brazilskykeratin 29.1.2011 14:32  5%    +  -

Dobrý den, na zničené vlasy doporučuji Brazilský keratin, ozdravuje vlasy do hloubky a čím častěji aplikujete, tím více je keratinu ve vlásku, vyplňuje vlas zevnitř, rovněž vytváří ochrannou vrstvu navenek vlasu, čím více je vlas poškozen, tím více je keratin ve vlasu zapotřebí.Jen podotýkám - vlasy rovná, musíte počítat s tím, že je nějaký ten měsíc nenatočíte.
školitelka Brazilského Keratinu
Vicenecová

reagovat Dooreen 11.1.2011 15:50  7%    +  -

http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=21872 diskuze LUSH

reagovat Anetka12 14.12.2010 16:16  5%    +  -

Dooreen: Mně osobně hodně pomohl a používám ho stále. Záleží na každým, komu co vyhovuje. Já jsem roky používala Loreal, ale nijak extra mi nepomohl. Jen mě mrzí, že už nejsou k sehnání šampony od Dermacolu. S nima jsem byla strašně spokojená!

reagovat Dooreen 2.12.2010 20:14  5%    +  -

Anetka12: a co ten syos, zatím jsem slyšela že nic moc

reagovat Anetka12 1.12.2010 17:13  5%    +  -

Já musím říct, že jsem měla dost zničené vlasy. Začala jsem používat Hennu, která mi velmi pomohla. Teď si vlásky barvím tmavěhnědou barvou od Loreal Paris Casting Gloss a musím říct, že jsem nadmíru spokojená!! Vlásky mám nádherné! Každý týden si dělám masku ze syrového vejce a troškou oleje ( nemusí být nutně olivový, může být i obyčejný). Začala jsem si kupovat šampon od Syoss a nyní po půl roce boje, bych svoje vlásky za jiné nevyměnila!

reagovat Zuzaa76 16.9.2010 14:07  5%    +  -

terkabel: S dermaxem mam taky dobrou zkusenost. Hodne mi pomohl po porodu kdyz mi padaly vlasy. Vseobecne bych rekla ze na kvalite vlasu se podepisuje i zivotni styl, takze neuskodi jim dodat trochu zivin zevnitr, ne jen kvalitnimi sampony a kondicionery... sama si teda vlasy tak bravim, ale jen vymyvacimi prelivy.

reagovat Dooreen 10.9.2010 19:02  7%    +  -

Priserka: tím avirilem si odličuju oči:) na vlasy bych ho nedala, mastí se mi

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Zničené vlasy, jak na ně?
Diskusi založil(a): Lenja17
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika -> Vlasy a kadeřnictví
Přečtěte si